Jēkaba Kāpnes mūsu variantā

14.09.19.

14 09 30 01

Dārgais Sanat Kumara, sāksim šodienas nodarbību! Ar ko mēs nodarbosimies?

Sanats Kumara: Mana dārgā dvēsele, sāksim ar to, ka aplūkosim visus mūsu augstākos un zemākos aspektus. Sarīkosim Jēkaba kāpnes.

(Jēkaba Kāpnesapokrifs, tulkots arī krieviski, kurš balstās uz Bībeles sižetu (1. Mozus grāmata, 28:10-19 – Tulk. piezīme). Apokrifā sīki aprakstītas Jēkaba ieraudzītās kāpnes: tām ir 12 pakāpienu un uz katra pa labi un pa kreisi sejas, bet pašā augšā – “seja kā cilvēkam, ugunī cirsta” («лице, акы человече, из огня изсечено»). Tiek sniegta šīs vīzijas interpretācija: eņģelis Jēkabam izskaidro katra pakāpiena simboliku, bet eņģeļu kustība pa kāpnēm tiek traktēta kā Kristus nokāpšana uz zemi. Tiek pavēstītas arī detaļas par Jēkaba pēcteču likteni.)

Tātad, nolaižamies tavu sakņu pašā apakšā. Ko tu tur jūti?

(Lasītāji, jūs tagad dariet to pašu. Sanats Kumara strādā arī ar jums.)

Par cik es ne tik sen nolaidos/transformējos uz Dvēseles zemes plāna uzbūves pašu apakšu, apgaismojot to, tad es nolaižos uz pašu apakšējo pasauli, blakus Zemes centram... (Iespējams, jūs nevarēsiet tik stipri nolaisties, kaut gan, vienkārši laidieties lejā, un visu paši ieraudzīsiet.)

Un pēkšņi es apzinos, ka mana apakša – tas nav kodols, bet visa planēta, zemeslode fiziskajā plānā.

– Par cik katram cilvēkam ir sava paša apakša, tātad, katram ir arī “sava paša planēta”? Kā tas var būt? Man vēl arī jāizstāsta par to tā, lai būtu saprotama.

Ne gluži tā. “Sava planēta” visiem cilvēkiem ir viena, tā ir Planetārā Logosa Vienotība. Viņas pamats – fiziskā planēta, bet smalkie ķermeņi (cilvēku) – astrāli un mentāli. Tagad skaties savus smalkākos ķermeņus, pacelies augstāk.

Augstāk – uz visām pusēm vienlaicīgi no fiziskās lodes uz āru. Jūtu planētas astrālo apvalku. Tas ir gluži kā piepumpēts ar kaut kādu ne visai aromātisku gaismu, kura kā mīksta spīdoša migla klājas un ir ar caurumiem.

Tās ir astrālās plūsmas. Kā pie jums ir sauszeme un okeāns, tā arī astrālajās plūsmās ir blīvāka daļa un retinātāka. “Ne visai aromātiska” – tā ir cilvēce astrālajā plānā. Kā tu uzskati – viņa visa ir apskaidrota?

Nē, protams, ir daudz tumšu cilvēku, mazattīstītu un negatīvu.

Šeit arī notiek plūsmu diferencēšana, lai atdalītu tumšo no gaišā. Tā nav paradīze un elle, jo viss atrodas vienā vietā, vienā plānā, tumšo atstāj un ārstē, audzina un izdala īpašus rezervātus tādām kalpošanām, bet gaišais paliek brīvāks un mazāk ierobežots. Viss tiek darīts, lai cilvēce izgaismotos. Ieej iekšā.

Ielidoju pašā astrālo enerģiju biezoknī. Sajūta, ka esmu nonākusi ģimenes virtuvē. Dīvaina sajūta...

Tā, protams, nav virtuve zemes nozīmē, bet vieta, kur tiek radītas/vārās inkarnāciju dzīves uzdevumu receptes, tas, ko jūs saucat par “karmu”. Zināmā nozīmē tā patiešām ir “virtuve”. Šajā vietā ir ļoti daudz mentālās enerģijas, tas ir centrs, mezgls, vadošais posms.

Enerģijas krāsa – sudrabaina. Kāpēc tāda krāsa – pelēcīga, kaut arī spīd? Tas ir dators?

Kaut kādā ziņā. Tas ir sadalošais centrs pa visu Zemi. No šejienes uz visām pusēm iet mentālā informācija, tas it kā ir karmisko uzdevumu tikšanās centrs. Šeit tiek organizētas grupas to kopīgā plāna izpildīšanai, un tiek radīts kopīgais darbības plāns atbilstoši cilvēces darbības kopīgajam plānam. Tā nav pārvalde stingrā nozīmē, bet uzdevumu piešķiršana. Tālāk notiek pieredzes noslāņošana. Kāds ir pacēlies, viņa pieredze no grupas tiek izņemta, kāds ir nolaidies, tas pats. Bet galvenais, lai dvēsele tajā vai citā veidā attīstītos, tas ir, gūtu pieredzi. Ja dvēsele “sastingst”, tad notiek dvēseles atdalīšanās no dzīvā cilvēka, un viņa sāk citu ceļu citā ķermenī vai atpūšas debesīs.

Kas tas ir – dvēsele “sastingst (сомлеет)”?

(сомлеть 1) Kļūt bezspēcīgam, kļūt slābam, pagurt no kaut kā; 2) – Zaudēt jutību, pamirt. Млеть 3) pamirt, stingt no stipra satricinājuma, uztraukuma un tml. 4) sar. (par ķermeņa daļām) zaudēt jutību, stingt).

Tas ir, pārstāj attīstīties, sastingst, zaudē saprātu no kaut kādiem stipriem satricinājumiem, vai vienkārši iestājas vecuma marasms un atmiņas zudums. Tad dvēselei vairs nav jēgas palikt ķermenī...

Aizej vēl kaut kur.

Iegāju “caurumā”, tas patiešām ir okeāns. Enerģija ir mīkstāka, siltāka, maigāka. Viņš mirdz, viņā ir Nirvānas plūsmas, pa tām var aizlidot uz tiem apgabaliem, kur lieglaimes un svētlaimes mirklis ir apturēts, taču arī sapņi nekustas...

Nirvāna – tā ir cilvēka piebarošana ar svētlaimi un siltumu, tās ir Dvēseles radošās Personības sākotnējās enerģijas, kuras jums saglabātas jūsu dvēseles daļiņas dzimšanas momentā. Uz Nirvānu tu nāc, kad tev tas ir vajadzīgs vai kad tu tiec apbalvota. Viņa dziedina un piesūcina tevi. Tu šeit mēdzi būt miegā vai nomodā. Pastaigājies vēl.

Atkal atgāju no plūsmas un no augšas izraudzījos vēl kaut kādu apgabalu, pašā apakšā. Šeit ir elementālās būtības, gaišas...

14 09 30 02

Bet man gribējās cilvēkus paskatīties... Pacēlos augstāk. Un šeit ir tas, ko mēs redzam bildītēs. Burtiski redzu, lūk, šo (sk. zīmējumu).

Tā izskatās cilvēki? Bet mēs uzskatām, ka tās ir dievišķas būtības, Skolotāji u.c. Tikai spārnus neredzu, bet tā ir ļoti līdzīgi krāsās un gaismās. Enerģētika tā pati...

Nu, tagad tu savām acīm redzēji, kādi jūs esat astrālajā plānā. Tā ir cilvēces gaišā daļa.

Šodienai pietiks. Rīt iesim uz planētas mentālo plānu.

Tās pašas dienas vakars.

Pārlasījusi pirmo epizodi, nolēmu labāk apskatīt fizisko planētu, Planetārās Vienotības pamatu. Viņa ir ļoti tumša, jo es taču neesmu pieradusi aplūkot tādu blīvumu. Manis-planētas iekšienē zem garozas notiek kustība pulksteņa rādītāja kustības virzienā, bet tā nav magma. Vilnis kustas diezgan ātri, tas apliec zemeslodi apmēram 4 sekundēs.

Kas tā ir plūsmu? Vai tas ir saistīts ar gravitāciju? Masu? Enerģiju?

Sanats Kumara: Tas ir radio diapazonā, tās ir planētas vibrācijas. Sirdspuksti, iekšējais metabolisms.

Kādā plānā tas ir? Radio diapazons ir kādā plānā?

Fiziskajā, tu taču radio klausies fiziskajā diapazonā...

Bet kā planēta elpo?

Tas ir magnētiskajā diapazonā. Skaties.

Ieraudzīju magnetosfēru un atkal redzu, ka Zemes magnetosfēra šūpojas – pa labi-pa kreisi no ass...

14 09 30 03

Tā ir magnetosfēras diennakts gaita.

Iegāju internetā un ieraudzīju, ka zinātnieki tam jau ir nosekojuši. Lūk, planētas magnētisma diennakts vidējās gaitas tabula. Interesanti, mēs taču zinām apziņas atkarību no magnētisma. Dienā magnētisms krītas, tā kā atrodas fiziskajā diapazonā, bet naktī paceļas kopā ar cilvēka apziņu. Cilvēks aizmieg un aiziet uz astrālu vai mentālu.

Bet tagad Zemes magnētiskā lauka attēli. Šeit ir skaidri redzams, ka tora apakšējā daļa un tora augšējā daļa ir polāri uzlādētas. Torsionu lauka jauna versija – tā dalīšana divās puslodēs pa ekvatoru. Taču krāsainajā attēlā plūsmas iet no zemes un zemē, no iekšienes un no ārienes.

Bet melnbaltajā attēlā tās iet pēc vecā priekšstata.

14 09 30 04

14 09 30 05

Magnētiskā lauka spriegums un virziens dažādās Zemes virsmas daļās un to izmaiņas XX gadsimta beigās. Karte-shēma no vietnes http://2012god.ru/monitoring-sobytij-chast-3-teoriya-magnitnogo-polya-zemli-mexanizm-vozniknoveniya-struktura-magnitnye-buri-perepolyarizaciya/

Lasu: “Saules vējam mijiedarbojoties ar Zemes magnētisko lauku, uz Zemi darbojas griezes moments, vērsts Zemes griešanās virzienā.”

Dabiski, apakšzemes plūsma rodas no planētas griešanās... Bet iespējams, tā ir elektronu plūsma, kura ir griešanās dzineklis?

Tu neesi tālu no patiesības, bērniņ. Patiešām, tā plūsma, kuru tu sajuti, ir saistīta ar kodolu, kurā ielikts griezes un starojuma moments daudzos vibrāciju diapazonos. Visi vielu un starojumu viļņi un plūsmas planētas iekšienē ir noregulēti tā, ka saglabā plūsmu pastāvīgu, padarot to par planētas kustības enerģijas ģeneratoru.

14 09 30 06

www.ntpo.com

Zemes gravitācijas lauka sašķiebums – viņas magnētisko lauku nosaka saules starojuma lādēto daļiņu apļveida kustība.

Interesanti, ka magnētisko daļiņu plūsmas (šajā attēlā) mums pārsūta Saule. Bet salīdzinājumam var aplūkot tādu pašu Marsa magnetosfēras karti. Tur ir pavisam cita aina. Uz Marsa ir vājš magnētiskais lauks. Un tam vispār nav divu pusložu – ziemeļu un dienvidu. Ar ko tas saistīts?

14 09 30 07

Planēta Marss nav saistīta ar Cilvēku un bioloģisko mehānismu. Viņa ir to atstāta, kas ar saviem smalkajiem ķermeņiem regulē planētas griešanās un stāvokļa visas īpatnības. Kas ir Radītājs? Cilvēks sev radīja spēku pielikšanas vietu un atstāja spēkus šeit, uz planētas Zeme. Jūs vēl nenojaušat, ka jūsu augstākie aspekti tad arī ir dzīves uz planētas Radītāji, un jūsu augstākie ugunīgie ķermeņi ir Zemes griezēji.

Zemāk dots mūsdienu priekšstata par Zemes smalkajiem ķermeņiem (radioaktīvais diapazons). Tas ir eņģeliskas slānis, tas, kurš pēc vibrācijām stāv augstāk par mentālo ķermeni. Un šeit mēs skaidri redzam kustību radioaktīvā slāņa iekšienē pulksteņa rādītāja virzienā. Kustība planētas iekšienē un radioaktīvajā slānī sakrīt ar planētas griešanos.

Uz mirkli ieskatījos ugunīgajā ķermenī, viņš trakā ātrumā griežas planētai apkārt un iekšā. Pie kam fiziskais ķermenis ugunīgajā plānā vispār neeksistē (it kā), tāpēc ka viņš ugunīgajām daļiņām ir pilnīgi caurspīdīgs. Manu daļiņu plūsma mijiedarbojas ar vielas atoma slāni, piesātinot to ar enerģiju un radioaktīvo starojumu. Žēl, es galīgi neorientējos fizikā, tāpēc neko vairāk nevarēšu pateikt. Taču, es kā Cilvēks – tas ir viens ķermenis – Saule-Zeme. Zeme ir mana sakne, bet Saule – mana apziņa, kopēja ar citu planētu un sistēmu apziņu, kuras arī ir savienotas Saulē ar savu apziņu. Mana augstākā apziņa ir Saules sistēmas Vienotā Apziņa. Manas zemes smadzenes vēl nesaprot šīs augstās apziņas detaļas, taču jūt sevi kā viņu. Tas arī nav slikti.

14 09 30 08

Zemes radioaktīvā josta. 2010. gada modelis.

precipitation – nosēšanās

parallel current – paralēli plūstošajai

ring current – gredzenveida strāva

wave-particle interactions – mijiedarbības vilnis-daļiņa

 

14 09 30 09

14 09 30 10

Šīs tabulas šeit dotas, lai redzētu starojumu diapazonus. Kā redzat, rentgena un gamma starojumi ir paši smalkākie no zinātnes fiksētajiem. Un mūsu ugunīgie ķermeņi atrodas tieši pašos augstākajos diapazonos no šīs tabulas (un augstāk). Bet radio diapazons ir pats zemākais no fiksētajiem.

******

Norāde uz interesantu rakstu par Zemes un Saules magnetosfērām:

http://ukhtoma.ru/dinamic7.htm

(Turpinājums sekos)

 

Pievienots 30.09.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/lestnitsa-iakova-v-nashem-variante

Tulkoja Jānis Oppe