Zemes hierarhijas maiņa

14.09.18

14 09 27 01

Dārgais Sanat Kumara, šodien man gribas dzirdēt par Zemes hierarhijas maiņu, par notikumiem ap planētu, vienu personu aiziešanu un citu atnākšanu. Kas konkrēti planētai apkārt un iekšā notiek?

Sanats Kumara: Planēta faktiski ir pacēlusies uz gaismu, beidzas viņas pārejas etaps, pirmais etaps, kad tiek radīti apstākļi konkrētām pārmaiņām. Apkopojam šī gada rezultātus.

Uz augstākajiem plāniem ir pacēlušies tie, kas miljoniem gadu “apkalpoja” planētu – tas ir eņģeļu pulks. Ercenģeļi ir pacēlušies uz nākošo plānu. Būtības, kuras bija planētas ietvaros astrālajā un mentālajā plānā, pildot Skolotāju uzdevumu, ir pārgājušas uz augstākiem apziņas līmeņiem.

Astrālais plāns ir attīrījies. Tā tumšā daļa pašreiz turpina izmaiņas, bet lielākā daļa lielu Būtību jau ir veikusi pāreju. Pati tumšākā astrālā plāna daļa attīrās un iziet transformāciju.

Mentālais plāns paplašinās, tā kā pieņem sevī jaunus iedzīvotājus. Mentālā ir radītas jaunas nodaļas, un daudzi Skolotāji ir atgriezušies uz Zemi, lai uzķertu pārmaiņas fiziskajā plānā un palīdzētu tām attīstīties tālāk.

Ko nozīmē “atgriezušies uz Zemi”?

Piemēram, es, Venēra, Afrodīte, Zevs, Atēna, Apolons un daudzi citi, kuri aizgāja uz savas transformācijas laiku, kā arī daudzi Augšupceltie Valdnieki tagad atkal ir uz Zemes, taču jaunā kvalitātē. Tas pats attiecas arī uz augstākām Būtībām, piemēram, Ercenģeļi ļoti cieši uztur kontaktu ar tiem, kuri var ar viņiem sazināties atklātos kanālos. Viņi veicina transformāciju un izdziedināšanos.

Bet vai tad eņģeļi ir aizgājuši?

Nē, protams, notika apmaiņa, nomaiņa, un tagad eņģeļi atnāk jaunā kvalitātē, apklājot attīstītas būtības, radot Spēku koncentrāciju vēlamā materializācijai, pat tumšo astrālo ķermeņu attīrīšanai, un tas lielāko daļu ir saistīts ar maģiju, ar lāstiem, ar negatīvām iepriekšējām dzīvēm. Sakarā ar to lielākā daļa slimību uz Zemes ir sākusi palēnināties vai izdziedināties. Tīrāki ir kļuvuši cilvēki un apkārtne, mazāk ir saslimšanu un nelaimes gadījumu. Jūs redzat, ka mazāk ir sākuši lietot alkoholu, mazāk smēķēt utt.

Var teikt, ka cilvēki beidzot ir sākuši pievērst uzmanību gaisa tīrībai un ekoloģijai kopumā uz vispārējās kultūras pacelšanas rēķina. Ir sākusies veselīga dzīvesveida propaganda caur TV, internetu, veselības klubiem.

Tas viss norāda uz cilvēku apziņas pacelšanos.

Nākošais pacelšanās etaps būs vispārējās garīgās kultūras celšana – atteikšanās no maģiskām burvestībām, karmisko parādu un maģisku darbību negatīvo seku izpratne, mīlestības kā sevis un citu pieņemšanas metodes izpratne, jaunu zināšanu ieviešana caur TV un grāmatām, žurnāliem un laikrakstiem.

Kad mēs runājam par Zemes hierarhiju, tad ar to saprotam visas dvēseles, kuras atrodas Zemes apjomā. Šeit ir gan jauniņās, gan vecas dvēseles, kuras pabeidz savu Apli, gan Būtības, nosakošas varu un pārvaldi. Šeit ir Skolotāji un viņu palīgi. Grūti saukt to tikai pat Zemes hierarhiju, tā kā mentālais plāns ir saistīts ar visu Saules sistēmu un veic pasākumu visos apdzīvotajos laukumos.

Tās ir Saules sistēmas planētas?

Ne tikai planētas, bet arī mākslīgi laukumi, kuri nav saistīti ar noteiktu sistēmas daļu fiziskajā plānā.

Mums atnāca informācija par Novērotāju no Starpgalaktiskās Sadraudzības maiņu. Ko tu vari par to teikt?

Novērotāju maiņa – tā tad arī ir daļa no planētas “apkalpojošā personāla” izmaiņām. Novērotāji paliek visos plānos, tā ir sardzes maiņa. Jau aug vai ir izauguši jauni viņu nomaiņai. Ir atnākuši arī jauni Skolotāji.

Jā, es redzu, ka tie, kuri nāk tagad, nav līdzīgi tiem, kuri aizgāja, un viņu lielākā daļa ir ar dominējošām sievišķām maigām un gaišām enerģijām.

Vai mentālajā plānā eksistē dzimums?

Dabiski, jo aspekts nedzīvo tikai vienā plānā, un viņa zemes daļas ir gan sievietes, gan vīrieši. Un mentālais plāns ir visu klātbūtņu uz planētas visu enerģiju savienojums. Šeit bieži pēc tavām domām dominē vīrišķā enerģija.

Tas man liekas jeb tā arī ir?

Kad tu redzi racionālāku prātu un aktīvākas enerģijas, tad tu to jūti kā vīrišķo enerģiju klātbūtni. Kad tu redzi maigumu un siltumu, starojumu un mīlestību, tu to piedēvē sievišķīgākām enerģijām. Tā ir tīri zemes plāna atšķiršana, tā kā visu emocionalitātes un mentālisma nokrāsu maisījums piemīt katram mentālajam aspektam. Taču uz Zemes bija vīrišķā garīguma, mācību un vīrišķās zinātnes, rakstniecības un mākslas dominance. Lūk, kāpēc mentālajā plānā tu aspekta enerģijas biežāk asociē ar vīrišķajām.

Tagad patiešām pienāk laiks nolikt šķēpus un pārkalt tos... pildspalvās vai muzikālos instrumentos. Zelta ēra neparedz agresijas vai pretnostatījuma pastiprināšanos. Tāpēc Skolotāji ir atnākuši visu cilvēku samierināšanai, un viņiem dominē atbilstoša miermīlīguma enerģija, kuru jūs uztverat kā sievišķu, kaut arī tā var būt klātesoša abos dzimumos.

Atbilstoši pieņemšanas un mīlestības audzināšanas uzdevumam ļoti daudz Skolotāju ir atnācis ar psihiskās sfēras apgaismošanas un uzplauksmes, atveseļošanas un labklājības pilnvarojumiem. Vispārējā tendence uz mierīgu noregulējumu sāk darboties arī politikā. Mēs teicām, ka, pārejot uz augstākām vibrācijām, sāk mainīties cilvēka apziņa, ja viņa ir pietiekoši mobila, tas ir, attīrīta un pamodināta.

Līdz ar apziņas izmainīšanos sāk mainīties vide ap tādiem cilvēkiem, un, atbilstoši, līdz ar apziņas izmainīšanos uz planētas arī pašas starpvalstu attiecības sāk mīkstināties.

Kaut kā nav manāms, ja, piemēram, ņem pašreizējo krīzi ar Ukrainu.

Ne viss uzreiz izlīdzinās, un daudz spēku no abām pusēm tika iztērēts jautājuma risināšanai. Šeit naudai ir spēks, un kamēr nebūs atrisināti korporāciju un oligarhu finansu jautājumi un savstarpējās attiecības, cilvēki cietīs. Tagad ir jātrūkst augonim, kurš ir krājies ilgus gadus.

Šajā sakarā uz Zemes jau ir palielinājies negatīvās enerģijas daudzums.

Vāc prom, tīri, rīkojies, strādā pie attīrīšanas.

(Es atveru pārdarījumu un pretenziju “augoni” un apgaismoju šo vietu).

Protams, tā ir pagaidu parādība, tā kā negatīvs izstrādājas visu laiku, taču ar katri reizi tā ir arvien mazāk.

(Caur mākoņiem palūkojās saule, viņas šodien vēl nav bijis.)

Ko var teikt par planētas elementālo enerģiju? Par stihijām?

Viņas, tāpat kā viss uz Zemes, pāriet kopā ar visiem. Pie kam viņās ir ielikts planētas galvenais enerģētiskais potenciāls, un tieši caur viņām notiek enerģētiskais pieaugums un transformācijas.

Tāpēc arī laika apstākļi mainās?

Nē, laika apstākļi mainās planētas, viņas ass šūpošanās dēļ. Viņu purina “pārmaiņu laiks”, un viņa bagātinās ar dažādām mentālām un ugunīgām struktūrām, kuras agrāk, Zemes zemās vibrācijas dēļ, nevarēja šeit būt klāt. Tagad ir izmaiņas ne tikai ģeomagnētiskajā struktūrā, bet arī cilvēces psihoģenētiskajā struktūrā.

(Atkal nepazīstams termins. Uzziņa http://www.bibliotekar.ru/psihologia-2/31.htm.)

Negatīvo faktoru atplūdums ir skāris to, ko jūs saucat par sliktu iedzimtību. Līdz ar vibrāciju paaugstināšanos iedzimtības mutāciju struktūras sāk spontāni atjaunoties, un iedzimtība kļūst pozitīva. Aiziet dzimtas lāsti, ja cilvēki tos apzinās un izlabo, aiziet negatīvas kaislības, arvien retāk izpaužoties uz īstenās ģenētikas izlabošanas un atjaunošanas fona. Visi kropļojumi tika radīti citā DNS vibrāciju komponentē, Zemes apakšējās dimensijās.

Kas notiek ar psihiski slimajiem?

Viņi pakāpeniski atstās Zemi un retāk nāks. Jau ir atklāti psihes atteices cēloņi – stresi, iedzimtība, negatīva karma. Ir apzināti psihisko saslimšanu rašanās un atklāšanas mehānismi – tās ir saslimšanas dvēseles sfērā, dvēseliskajā plānā (mentālajā un budhiālajā aspektā).

Kāda tagad jēga garīgi slimiem cilvēkiem nākt uz planētu?

Viņiem ir savi uzdevumi un nereti ļoti svarīgi. Vienkārši tie neatrodas dienas apziņas sfērā. Tādiem cilvēkiem ir ar ko padalīties ar veseliem cilvēkiem pēc nāves.

Kādas vēl izmaiņas ir Zemes hierarhijas sfērā?

Zemes hierarhiju tagad vada cilvēki, kuri nogājuši zemes plānu un izgājuši uz augstiem dvēseles aspektiem. Viņi ņem vērā zemes pieredzi un tiecas apdzēst visus konfliktus. Ir konstatēts daudz radīšanas defektu kā cilvēka garīgajās komponentēs, tā arī ķermeniskajās. Norit darbs cilvēka pilnīgāka ķermeņa radīšanā. Norit smalko ķermeņu apmācība un pārkārtošana.

Viss veidojas vislabākajā veidā, un es gribu jūs noskaņot uz pozitīvu toni.

Liela pateicība tev, dārgais skolotāj Sanat Kumara!

14 09 27 02

Interesantas norādes

10 evolūcijas kļūdas cilvēka ķermeņa uzbūvē

http://pulson.ru/interesnyie-faktyi/10-oshibok-evolyutsii-v-stroenii-chelovecheskogo-tela.html

Sels Reičels. Izmaiņas uz Saules Galaktiskās pārbīdes periodā

http://earth-chronicles.ru/forum/99-152-1

 

Pievienots 27.09.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/smena-zemnoy-ierarchii

Tulkoja Jānis Oppe