Kas mēs esam uz Zemes...

Kas mēs esam uz Zemes – baterijas vai Radītāji?

14.09.06.

Dārgais Sanat Kumara, daži mūsdienu autori-ezotēriķi uzstāj, ka cilvēce tiek izmantota, lai barotu augstākas būtības, mītošas uz viņa – astrālas un mentālas. Pie tam tiek izdarīti paši bēdīgākie secinājumi. Šeit īpašu lomu ir nospēlējusi filma “Matrica”, kur cilvēki ir salīdzināti ar baterijām. Man gribas atklāt tēmu par cilvēka enerģētisko barošanos dažādās viņa daļās, dažādos plānos. Šī tēma ir maz izstrādāta. Ir piemēri tiešai un pilnīgai pakļaušanai savai augstākajai būtnei, kura raugās uz fizisko pasauli ar cilvēka acīm. Piemēram, šajos attēlos.

14 09 07 01  14 09 07 02

Sanats Kumara: Tu redzi sadarbības, nevis apsēšanas piemēru. Tā smalkā pasaule senatnē sadarbojās ar cilvēku nesaprātīgo, piedodot viņam saprātu un skatu ar plašu redzesloku. Pēc būtības, šie cilvēki, kuru piemērs ir attēlos, bija dievi vienkāršo ļaužu vidū, priesteri, Māmiņas, zināšanu pārraidītāji. Pirmajā attēlā tas ir čūsknesis, reptiloīds, otrajā reptilis, kurš ir cilvēka Augstākais Es.

Un mēs tāpat izskatāmies, tikai astrālajā plānā? Kāds ir tavs stāvoklis uz Zemes, kāda ir tava saikne ar mani?

Mans astrālais ķermenis – tā esi tu (šajā gadījumā). Mani ir vairāki tādi pārstāvji uz Zemes. Kā zināms, man kā Planetārajam Logosam ir zemākie visi cilvēki, zvēri un viss dzīvais uz Zemes. Tieši es uzkonstruēju viņu smalko uzbūvi un radīju pāreju uz cilvēku ugunīgajiem ķermeņiem. Tas ir mans kā Planetārā Logosa evolucionārais uzdevums un mans ceļš, pa kuru vedu apziņu uz ugunīgo slāni, uz cilvēku rases augstāko attīstību. Tāpēc es apvienoju visus smalkos ķermeņus astrālajā līmenī, un manas daļas astrālajā līmenī mijiedarbojas ar Monāžu daļām, kuras attīstās uz planētas. Faktiski es esmu Planetārais Likums, kurā viņas attīstās. Visas dzīvā eksistēšanas formas – es kā Radītājs pieņēmu no iepriekšējiem Radītājiem un attīstīju tajā virzienā, kurā uzskatīju par vajadzīgu. Un mana loma nebeidzas.

Ir dažādi apziņas pacelšanas ceļi. Ir dažādi apziņas varianti rasēs. Tajā skaitā arī uz Zemes mēs izmēģinājām dažādas smalkā saprāta mijiedarbības ar blīvās pasaules formām.

Nosaucam šīs formas.

Labprāt. Pirmkārt senās rases bija augstāko Būtību tiešā iedarbībā, kuras tādā veidā ieguva blīvuma pieredzi. Šīs augstākās rases bija: kaķi, čūskas, suņi, reptiļi, koki viņu augstākajās izpausmēs, visu veidu drakoni, kā arī vējš (es uzreiz atcerējos Ramtu, kurš astrālā kļuva par vēju), Saule (Saules bērni), Venēras, Marsa un Merkura rases. Pēdējās rases ir jaukta tipa.

Mēs nepieminējām ūdens dzīvniekus – vaļus un delfīnus.

Tās ir zivis. Zivis dažādās formās līdz šim laikam dzīvo ķermeņos, tieši saistītos ar mani. Tās ir augstākas planetārās rases, kuras mijiedarbojas ar mani un izpilda dažādas planetāras funkcijas. It īpaši delfīni atbalsta Kristus Režģi, ar spēcīgu strūklu ieplūduši šajā atdzīvinātajā planetārajā konstrukcijā. Vaļiem ir cita funkcija – tieši sakari ar Plejādiešiem. Tie ir Plejāžu bērni, un viņu planetārā funkcija ir saglabāt dzīvību, planētas dzīvo enerģētiku.

Kāpēc cilvēki iznīcina delfīnus un vaļus?

Kāpēc cilvēki iznīcina kokus, ūdeni, gaisu?

Šīs formas cilvēkiem bija?

Cilvēks – tā ir forma. Tā ir tāda pati forma kā delfīns, suns, kaķis. Jūs izskatāties savā veidā. Taču jūsu Monādei bija attīstība caur visām šīm formām, tā taču nav vienkārša pieredze – pabūt visos tādos ķermeņos un iegūt neaizmirstamu iemiesošanās dinozaurā (reptilī), čūskā, drakonā u.c. pieredzi.

Bet vai tu varētu nosaukt un pastāstīt par dažādiem apziņas variantiem rasēs?

Labprāt. Tā ir kopēja apziņa uz baru (grupu). Visplanetāra apziņa (dinozauri, ziloņi). Tā ir individuālā sadalītā duālā apziņa (duālās apziņas cilvēciskā forma). Tā ir nepastarpināta saikne pa vertikāli ar astrālajiem un mentālajiem Es – daudzdimensionālā apziņa. Tās ir dažas grupu apziņas uz planētas – kā likums, viņas konfrontē uztveres un attīstības dēļ (atlanti un lemūrieši? – jā). Ir vēl dažas formas, kuras mēs neskārām. Šeit, uz zemes, tādu piemēru nav bijis. Teiksim – visplanetāra apziņa fiziskajā vai astrālajā plānā, taču nevis kā dzīvnieciska apziņa, bet humanitāra rakstura. Tā ir ļoti smaga apziņa, kura vada cilvēkus caur augsti attīstītu valdnieku grupu, stingra pārvalde, unitāra. Ir arī citas formas, elastīgākas.

Mēs astrālajā pasaulē savienojamies caur tavu apziņu? Tā ir elastīgāka forma?

Es esmu jūsu apvienotā astrālā apziņa. Šeit ir attīstītas un neattīstītas daļas, tumšas un gaišas. Sācis kontrolēt astrālo plānu, es radīju zināmu pārvaldi anarhijas vietā. Tikai tā es spēju iegrožot tumšo plānu un likt viņam kalpot cilvēcei. Pretējā gadījumā nekas bioloģisks uz Zemes vairs nebūtu palicis, kā tas notika uz Marsa.

Tu minēji tikai astrālo plānu – ka tu apvieno visu būtņu uz planētas astrālos plānus. Bet mentālais plāns?

Tā ir liela starpība – astrālais un mentālais apziņas apgabals. Šeit ir cita kārtība, un jūsu neatkārtojamība krājas tieši mentālajā plānā, kur aug saprātīgums. Šeit beidzas vešana un sākas novērošana. Jūs esat izloloti un pacēlušies uz mentālo pasauli. Jūs esat kļuvuši Lieli, patstāvīgi, attīstošies, jūs ieplūstat citādi Radītāja Plānā, jūs kļūstat līdzdalībnieks, līdzradītājs, līdz-atbildīgs, pateicoties smadzeņu un saprātīguma attīstībai. No jums arī prasības citas visos jūsu zemes plāna kalpošanas iecirkņos. Apzinātība – lūk, kas atšķir cilvēkus, kuriem ir attīstīts mentāls, ne bērnišķīgs. Šajā plānā es formēju Apziņas Režģus un augšupceļu uz tiem tos, kuri ir aizsniegušies, izauguši pēc apziņas. Šeit ir daudz skolu cilvēka un citu būtņu tālākai attīstībai. Visu planētu visu Saules rasu mentālais plāns ir ļoti saistīts savā starpā. Augstākajā mentālā jūs sadarbojaties un būvējat Saules pasauli kopīgi.

Kāda ir tava kā Planetārā Logosa loma mentālā?

Es gatavoju sev maiņu. Mēs jau runājām, ka Planetārais Logoss – tie ir cilvēki. Mēs pārraugām cilvēkus, palīdzam, vēršam, apmācām, izglītojam viņus.

Tu teici, ka tu biji aizgājis no planētas. Ar ko tas bija saistīts?

Ar manu paša transformāciju. Es esmu ļoti pacēlies un tagad pārraugu ne tikai Zemi. Mana kā Saules Radītāja loma tagad ir paplašinājusies uz citām planētām un uz citām funkcijām. Tas arī ir saistīts ar apziņas attīstību un galvenokārt ar saprāta attīstību. Mēs formējam jaunu saprātu uz jauna pamata. Tas nebūs saistīts ar zemes plāna saprāta formu – tā ir pārāk stingra un gausa, neelastīga un konservatīva. Mums gribas radīt Ātro Saprātu, balstītu uz citas bāzes. Šeit mēs savienojam citu rasu, progresīvāku un attīstītāku, bāzes. Šis saprāts tiek radīts astrālajā plānā. Šeit atrodas mūsu jaunās intereses, jo astrālais plāns dominē uz visām planētām un vada zemākus plānus. Drīz arī jūs kā planēta atradīsiet sevi astrālajā plānā. Un jums noritēs masveida pārorientācija sakarā ar elastīgākām jūsu izpratņu, apzināšanās un saprātīgumu daļām. Rases glābiņš ir saprāta iegūšanā. Tas ir mūsu ceļš, un novēliet mums sekmes šajā mūsu un jūsu ceļā.

Protams, vēlu veiksmi mums visiem! Tagad atgriezīsimies pie sākotnējā jautājuma – barošanās ar enerģiju un informāciju ķēdītei. Kā tas ir ierīkots uz Zemes?

Kosmosā visur ir tāds likums: jūs esat sistēmas daļa un izstrādājat priekš sistēmas to, kas viņai nepieciešams. Kad jūs sākat parazitēt, sistēma izraida jūs. Iespējams, šis mehānisms pieļauj kļūmes, taču kopumā viņš strādā. Un katra sistēmas daļa izstrādā to, kam viņa ir paredzēta. Katrā līmenī ir tie, kas vienkārši ar savu enerģiju piepilda enerģētisko un informācijas slāni, tas ir, patiešām ir baterija priekš augstākiem un zemākiem. Bet kad šī daļa sāk radīt, tas ir, pāriet uz apzinātu līmeni, viņa var radīt savu pašas pasauli pēc saviem kanoniem un noteikumiem. Šeit ķēdīte var būt traucēta, bet var būt vēl ciešāk attīstīta mijiedarbība un visu daļu savstarpējā atkarība. Principā radītājs cer, ka sistēma pati sevi pabaros un attīstīs. Un tāpēc sistēmā tiek ielikti mijiedarbības un savstarpējās aizvietojamības vadības līmeņi.

Kad es pabiju Saules Logosa Būtības līmenī, tad skaidri sapratu, ka Radītāja loma ir atvieglot sistēmai nepārtrauktu attīstību un pietiekamību visā, ko viņai vajag attīstībai. Tas ir, Radītājs-Logoss neparazitē uz sistēmas, viņš rada apstākļus viņas eksistēšanai un ar Augstākajām Enerģijām piepilda savu Visu, Kas Ir – savu Universu. Tai pat laikā viņš saņem arī augstāku barošanu sev un savai Sutratmai no Augstāka Logosa. Eksistē arī pretēja saikne – viss, kas ir pats smalkākais, kā “energbāze” tiek nosūtīts priekš Augstākā Es. Kāpēc es to saucu par “energbāzi”? Tā nav tieša barošana, jo barošana tiek ņemta no augšas un no iekšienes, tā ir apziņu un materialitātes tumšākā pamata nodrošināšana, no kurienes uz augšu atnāks transformēts saprāts, kad attīstīsies līdz augstākam, šajā augstākajā telpā. Tā ir bāze izaugsmei un evolūcijai, tas ir pamats, bez kura neviena sistēma neeksistē.

Sanat Kumara, pastāsti, lūdzu, par pamata lomu sistēmai, ņemot par piemēru Zemi.

Labprāt. Patiešām, sistēma – tas nav tikai tas, ko jūs redzat uz Zemes, tā nav tikai barības ķēdīte, enerģētiskā barošanās, barošanās ar informāciju, tā nav tikai vadība un norādījumi, regulācija un pašregulācija. Tas ir pasauļu – augstāko un zemāko – samērs. Augstākās pasaules caur zemāku pasauļu radīšanu evolucionē kā Veidotāji, kā Radītāji, aug enerģētiski, bet zemākās pasaules aug, lai attīstītu īstenības savas izpratnes, atklātu un nodibinātu jaunas attiecības, jaunus saprātus, jaunus principus un likumus un kā jauni radītāji iemiesotu tos dzīvē. Tā papildinās pasaules un Dzīve kopumā. Jauni Radītāji izmaina iesīkstējušas pasaules, attīsta jaunas sistēmas un jaunus pasaules iekārtojuma principus. Konkrēti pašreiz tad arī ir notikusi tāda pasaules iekārtojuma laušana, kura ir novedusi pie globālām izmaiņām Saules sistēmā. Ir izjukušas vecās saiknes un vecās vadības un samēri. Faktiski pasaule tiek būvēta no jauna, un viņas iekārtošanu esat uzķēruši tādi kā jūs, Jaunie Radītāji uz jauniem principiem un enerģijām.

Ko var mums pastāstīt par jaunajiem realitātes un apziņas vadības principiem?

Bāze vienmēr tika būvēta tā: augstākie vadīja zemākos un visu, ko nesa zemākās pasaules, dzēsa no savas bāzes kā nepilnīgu, tumšu, neattīstītu un nepatīkamu. Tagad mēs esam vērsušies uz to, lai attīrītu un pieņemtu šo zemāko kā potenciāla, kā enerģētiska, tā arī informācijas, avotu. Inertums un dogmatisms noveda sistēmu pie tā, ka viņa pārstāja attīstīties un iegāja strupceļā. Tai pat laikā jaunas idejas neienāca ļoti sen. Un sistēma vērsās pie tādām apziņas formām, kuras spēj radīt pilnīgi jaunus neizpētītus ceļus, kurus sistēma vienkārši vēra ciet kā neizdevīgus un nesaprātīgus.

Apmēram tā, kā pie mums ver ciet visus jaunos enerģijas avotus?

Jā, tas ir tiešs augstāko sistēmu prakses atspulgs. Un tagad tumšo un neizglītoto Mēs cenšamies attīrīt un novest līdz saprātīgumam, bet ne tā, kā tika darīts vecos laikos – caur pakļaušanos un kalpošanu, padevību un pielūgšanu, kultu un verdzību. Ir iezīmējusies jauna tendence, kaut gan arī tā pagaidām ir tikai iezīmējusies – ieklausīties apakšās, pacensties tur atrast zelta serdeni, kuru var pieņemt kā jaunas idejas attīstībai, vismaz izdarīt jaunus mēģinājumus atklāt idejas un pat ideju iedīgļus pasaulē un pamēģināt tās realizēt. Tas, protams, būs eksperimentāls mēģinājums, taču pasaule tieši arī papildinās uz jauna radošuma rēķina.

Bet uz Zemes kā tu uzlūko tumšā pamata lomu?

Tumšais pamats – tā ir minerālā pasaule, tā ir astrālā tumšā pasaule, tā ir vienkārši vēl neattīstīta apziņa, kura savā barošanā un attīstībā izmanto citas, no jūsējām atšķirīgas, enerģijas. Viņas savā veidā tiek galā ar planetāro uzdevumu – transmutē tumšās enerģijas un nosūta jums uz fizisko plānu šīs gatavās enerģijas, ar kurām jūs barojaties kā ar zemes plāna plūsmām. Vienkārši zemes minerālās plūsmas nav paredzētas cilvēka kā bioloģiska ķermeņa barošanai. Jūsu apakšējie es tās pārstrādā un sūta jums to enerģiju, kuru jūs spējat asimilēt kā ķermenis. Augstākās pasaules arī sūta jums enerģijas – taču jau dvēseles attīstībai. Un jūs savukārt sūtāt savas zemākās enerģijas lejup pa sutratmu, pašas brīnišķīgākās enerģijas priekš Māmuļas-Zemes, tās arī iet caur jūsu apakšējiem es, bet augstākās enerģijas sūtāt augšup pa sutratmu kā pamata barību astrālajam un mentālajam Augstākajiem Es.

Cik lielā mērā šīs enerģijas ir vajadzīgas mūsu Augstākajiem Es un zemākajiem es?

Tā ir iekārtota sistēma. To, ko atdod, to arī saņem pretī. Kā iesaucas, tā arī atsaucas. Ko sūtīsi, to arī saņemsi. Jūs papildināties ar tādu praksi, jo atpakaļ saņemat simtkārt no augstākajiem un zemākajiem es transmutētas un cildotas enerģijas, kuras iedarbojas kā uz jūsu ķermeni (no Zemes), tā arī uz jūsu apziņu (no A ES).

Un mēs pārvēršamies “caurulē”? No Māmuļas-Zemes sūtām Debesu Tēvam Viņas enerģijas, bet Monādes (Gara-Tēva) enerģijas sūtām lejup Māmuļai?

Tā ir nedaudz principiāla shēma. Nevar tā tiešā veidā teikt. Pirmkārt, jūs šīs enerģijas transmutējat ar savu lielisko instrumentu – serdeni, bet otrkārt, nevar taču salīdzināt, kādas enerģijas sūti tu un kādas kaut kāds negatīvs cilvēks. Pēc šīm enerģijām tad arī atšķir tos, kuri vēl nav gatavi iekļauties Radītāju sistēmā. Kamēr no cilvēka nāk iznīcināšanas enerģija, viņš vēl nav cilvēks tiešā nozīmē. Tas ir iedīglis, saknīte, kātiņš. Bet kad jūs apzināti sākat strādāt sistēmas labā, lai vienkārši sūtītu viņai savas mīlestības un pateicības emocionālās enerģijas, jūs sākat atbrīvoties no dzīvnieciskā saprāta važām, instinktiem un primitīvisma.

Iznāk, ka sistēma baro mūs, nevis mēs sistēmu? Kāda ir cilvēka loma sistēmā? Saimnieka loma, kalpa loma, daļiņas vai veselā loma?

Gan viens, gan otrs, gan trešais... Jūs esat Viss, Kas Ir sistēmā, bet kļūsiet Šis Viss, Kas Ir, kad ne tikai to apzināti izjutīsiet, bet arī praktiski izmantosiet savu varenību. No bateriju lomas apzināti pāriesiet pie Radītāju lomas. Tādēļ nemaz nevajag neko mainīt ārpusē, nevajag ne ar vienu cīnīties un karot. Vajag izmanīt sevi iekšienē.

Patiešām, kad kļūsti apzinošāka, pieaug enerģētiskais jutīgums pret astrālajām un mentālajām enerģijām, jo tavi astrālais un mentālais ķermeņi jau strādā! Tu vari izsekot smalkus uzstādījumus enerģiju noņemšanai, ja tos kāds ir uzstādījis, vai piesūkušās būtības, kuras mēģina tev pieslēgties, astrālus uzbrukumus... un vari visu vākt prom. Tu kļūsti par saimnieku ne tikai savām enerģijām, bet arī savai apziņai un saviem mērķiem. Un galvenais, tu netraucēti vari savienoties ar Augstākajiem Es, un neviens smalkajos ķermeņos tevi vairs netraucēs, aizverot kanālu astrālajā un mentālajā plānā un noslēdzot augstāko enerģiju un apziņas avotu. Neviens nevadīs tavu apziņu, iedarbojoties uz viņu tā, kā ir izdevīgi apsēdētājam.

Ar ko atšķiras apsēdētājs no Augstākā Es?

14 09 07 03Ha, ha, ha! Es saprotu, ka tas ir vajadzīgs tavam lasītājam. Apsēdētājs ir apakšējā astrāla pārstāvis, nav sastopams nemaz tik bieži, un tas lielākoties ir saistīts ar cilvēka vēsturi iepriekšējās dzīvēs.

Augstākie Es ir visiem cilvēkiem. Tās ir astrāla augstākās enerģijas, tie ir Augstākie Es, civilizēts un attīstīts saprāts (vairumam), tas ir dvēseles vēlmju un baiļu, jūtu un imprinta paudējs. Tā ir atsevišķa būtne, tas ir vecāks jūs, kurš ilgāk dzīvo un vairāk saprot...

Mēdz būt arī izņēmumi!

Protams, nav likumu bez izņēmuma, un tavs astrālais Es atšķiras no neattīrīta cilvēka astrālā es. Taču kopumā astrālais A Es un apsēdētājs – tie ir gan dažādi plāni, gan dažādi mērķi. Jūsu A Es ir vienādi plāni ar jums. Apsēdētājs ir parazīts, kurš izmanto ķermeni uz laiku. Izsūcis visas sulas, viņš dosies tālāk – bateriju ir daudz!

Kā negadīties apsēdētājam ceļā?

Pirmkārt, tīrieties. Enerģētiski netīri cilvēki kļūst par tumšu būtību mērķiem, jo producē daudz garšīga. Otrkārt, iemācieties aizsargāties. Jūtiet enerģijas paši, vāciet prom vai piesauciet savus Spēkus atbrīvošanai no atnācējiem. Priekš jums ir radīts daudz Spēku, daudz prakšu, kuras palīdz jums attīrīties. Sekojiet savām domām, atdaliet tīras domas un nolūkus, tīru barību no samazgām. Neizmantojiet samazgas savā mentālajā barībā. Esiet Cilvēks ar Galaktisko Redzesloku.

Pasaule ir dzīva, un blakus vienmēr atrodas tie, kurus mēs neredzam. Mums vienkārši ir jābūt sistēmā harmoniskiem, saskaņotiem ar to līmeni, uz kuru tiecamies, un dzīviem...

Man liekas, ka enerģētiskās mijiedarbības un barošanās tēmu mēs atklājām pietiekoši. Ja jums radīsies jautājumi, sūtiet tos uz adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Domāju, ka šī tēma nevienu neatstās vienaldzīgu.

 

Pievienots 07.09.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/kto-mi-na-zemle

Tulkoja Jānis Oppe