Jūs veicāt izvērsumu kopā ar realitātes burbuli

14.08.20.

14 08 23 01

Dārgais Šri Juktešvar, sāksim šodienas mācību.

Labi, mana dārgā, sāksim. Mēs izsekosim, kā izmainās Zeme, kādas transformācijas un pārveidojumi ir notikuši šajā laikā. Pirmais, kas jāatzīmē – tas ir planētas izvērsums. Kā tas ietekmēja jūs? Kas notika praktiski? Zeme joprojām, kā stāvējusi, tā stāv. Patiesībā viņa izgāja no iepriekšējā kursa un iemin Galaktikā jaunu.

Kopā ar planetāro sistēmu?

Planetārā sistēma jau ir izmainījusies, gaidīja tikai Zemi cilvēku apziņas lēnās attīstības dēļ. Taču šķiet, ka uz planētas ir parādījies pietiekami daudz jaunas formācijas apziņu, ugunīgu ķermeņu, to ķermeņu, kuri līdz šim cilvēkiem vajadzīgā formātā netika novēroti, un viņi tomēr iebīdīja Zemi vajadzīgajā gultnē.

Mēs vērojam Zemes virzību attiecībā pret kosmosu, un nevarēja būt nekādu izkustēšanos, kuras nepamanītu zinātnieki un astronomi. Līdz šim nekas nav nofiksēts, citādi tā būtu sensācija.

Jūs orientējaties pēc tuvā kosmosa bildītes, jūs veicāt izvērsumu kopā ar realitātes burbuli. Jūs aizgājāt nevis uz citu pusi, jūs aizgājāt uz citu realitāti. Pašreiz planēta ir sākusi izvest prom savus spēkus, kuri traucēja savākt apziņā pietiekami daudz gaismas, apmuļķojot, vedot ap stūri, sasaistot potenci, atklājumus, ceļot neslavu zinātniekiem, garīgiem cīnītājiem, kārdinot politiķus un pie varas esošos. Šis spēks palika iepriekšējā aplī, uz tora apvalka.

Taču traucējumi un kari ir palikuši.

Tas liecina tikai par apziņas un iekārtas inerci. Iekārtu vajag nomainīt, un spēki, spējoši to veikt, jau aug. Šie spēki vēl nezina par saviem nākotnes darbiem, taču viņi nevar dzīvot kā iepriekš. Viņiem šeit ir fiziski pretīgi, viņi pagaidām nezina, kā to izdarīt vienatnē, taču pietiek viņiem citam citu atrast, saprast savu spēku, un maigās revolūcijas viena pēc otras notiks uz pasaules. Ir vērtīgi kontrakti, kuri kā zvaigznes mirgo viņiem apziņā. Viņi pagaidām ir neapzinošies, bet pienāks laiks, un daļa no viņiem, mēs ceram, spēs pamosties un turpināt formēt pasauli pēc lielāka saprātīguma, adekvātuma un cilvēciskuma receptes. Pasaule pati formē savas potences, un ļoti daudz kas būs atkarīgs no iekšējās brīvības daudzuma. Visas garīgās skolas ved tieši uz iekšējo brīvību.

Ir arī garīgās skolas, kuras visu laiku runā par pienākumu un pakļauj sev cilvēkus.

Mēs tās neatcerēsimies, tās ir reliģiskās apziņas paliekas, taču tās vienalga iešūpo apziņu, neļauj viņai sastāvēties. Vilnis nāk, un tā spēks būs atkarīgs no tā, cik daudz jaunatnes izlasīs jūsu grāmatas, kā viņi tās sapratīs, cik drosmīgāki un neatkarīgāki viņi kļūs, ar kādām vēlmēm viņi piepildīsies. Vajag censties šos spēkus vērst nevis pret veco, bet uz jaunā būvēšanu. Priekš tā apziņu vajag pārvirzīt uz šīs vecās pasaules pieņemšanu, uz savu vecāku un sevis pieņemšanu, uz cilvēcīgo tiesību uz dzīvību un cieņu saglabāšanu. Tas ir rases saglabāšanās galaktiskais likums. Un kopā ar saglabāšanos atnāks reformācija, tas ir cilvēcīgi, un tas ir humāni.

Ir pagājis laiks jautājumu risināšanai ar spēku. Mīlestība būs galvenais virzošais spēks uz Zemes, mēs ceram.

Kāpēc tu vienmēr piebilsti – mēs ceram? Vai tiešām tu nevari redzēt nākotni un vērst mūs uz vajadzīgo ceļu?

Mums nav tiesību uzspiest jums jau zināmu ceļu. Katra planēta ir mums visiem jauna pasaule, un viņai ir tiesības attīstīties pa neizpētītu ceļu, ienesot vispārējā zināšanā savas iestrādes, kuras tad arī ir vispasaules vērtība. Kāda jēga atkārtot un nokopēt? Jaunu, iespējams, negaidītu risinājumu, vienreizēju variāciju vai pilnīgi jaunu izstrāžu radīšana ir rasu attīstības galvenais mērķis. Protams, mēs cenšamies neļaut jums atkal aizmigt. Mēs cenšamies vislielākajā mērā modināt un modināt jūs. Taču jārada jūsu vietā mums nav.

Salīdzinām sabiedrības attīstību Domostroja[1] laikos, kad pie vīra izdeva pēc vecāku gribas, un tagad, kad bērni paši atrod sev ģimenes pāri. Apziņa ir atbrīvojusies no antipātijas, ienaida un nebrīves, verdzības un pakļautības jūga. Uz tā rēķina viņa ir pacēlusies un izaugusi daudzkārtīgi, iztaisnojusi mīlestības spārnus un grib mīlēt, nevis eksistēt. Ir, protams, palikušas arī Domostroja atliekas, nodotas no ģimenes uz ģimeni. Taču to ir arvien mazāk, un jaunatne negrib atkal zem jūga un nesaskaņām.

Tāpat ir arī zinātnē, tāpat ir arī medicīnā, tāpat ir arī pedagoģijā. Visur briest dumpis, taču šim dumpim upuri nav vajadzīgi. Šeit vajag apziņas apskaidrošanos, sevis apzināšanos par brīvu cilvēku, ar savu paša nākotni, ar savu paša plānu un projektu realizēšanu, ar apzināšanos, ko tu gribi priekš saviem bērniem, lai bērni augtu jaunos apstākļos, pienācīgos un komfortablos ne tik daudz ķermenim, cik dvēselei.

Atgriezīsimies pie planētas kā tādas. Mums pašreiz nav svarīgs planētas pārbīdes kosmofizisks apskats. Priekš tā jābūt kosmofiziķim. Vienkārši tici, ka kosmoss ap planētu ir izmanījies. Zinātnieki jau ir fiksējuši realitātes izmainīšanos planētas iekšienē, it īpaši zemes rezonanses frekvenču parādīšanos vairākos līmeņos viena vietā (Šūmaņa frekvence). Neparastu ietekmju un viļņu, kurus jūs saucat par kosmisko vēju un plazmas un citu daļiņu plūsmu, parādīšanos. Tu pati piefiksēji sava jaunā astrālā ķermeņa darbību aktivizācijā. Šis ķermenis strādā jaunā realitātē un frekvencē. Zīmējumu uz laukiem parādīšanās visur. Hiperborejas ienākšana cilvēku prātos. Krievu-hiperborejiešu vēstures atklājumi. Visa Zemes dievu un valdnieku panteona augšupcelšanās. Varas nomaiņa Zemes un Saules hierarhijā. Daudz kas ir palicis ārpus jūsu apziņas, un drīz tas pats atnāks un uzgāzīsies jums ar nepārvaramu spēku.

Jūsu uzdevums pašreiz – turēt planētas apziņu noturīgā formā.

Neļaut viņai “sajukt prātā”?

Kaut kas tamlīdzīgs. Skaidrot pārbīdes procesu pieaugšanu. Turēt cilvēku apziņu visos līmeņos no jūsu mentālā līmeņa, enerģētiski un ar mīlestības enerģiju. Dot cilvēkiem iespēju sagremot to, kas jau ir noticis, piekrist un iet tālāk. Pārbīdes pieaugs pakāpeniski, un ir svarīgi būt ar vēsu galvu un karstu sirdi. Viss tiek dots pa spēkam. Ikdienas ieej Kristus režģī un veic ar mani noteiktu darbu. Tas attiecas uz visiem cilvēkiem, pieslēgtiem pie Kristus Režģa un ar savām daļiņām tur. Jūs varat strādāt savu Skolotāju un Vedošo vadībā, lai neizdarītu muļķības un nepadziļinātu problēmas. Turiet apziņu noturīgā pieņemšanā un piepildīšanā ar jauno, kas nāk no kosmosa. Jutīgi atšķiriet gaišās un negaišās ietekmes, jūsu intuīcija nedrīkst jūs iegāzt, Skolotājiem vienmēr ir jābūt blakus un viņu vadībai jums apzināmai.

Kas tas ir “turēt apziņu”?

Tas nozīmē neļaut rasties panikai vai notiekošā nesaprašanai. Cilvēku psihiskais spēks ir milzīgs, un nedrīkst atkārtoties tas, kas notika uz 12. gada viļņa. Jūs pēc vibrācijām tikāt atmesti par vairākiem gadiem atpakaļ. Cerēsim, ka tas vienkārši nenotiks tā iemesla dēļ, ka 12. gads jau ir aiz muguras un jaunus Armagedonus vairs negaida. Norit jaunās astrāli-mentālās realitātes piepildīšanās ar jauniem Spēkiem, Pārvaldītājiem, palīgspēkiem, cilvēcisko materiālu, Skolotājiem, kuri vērš jaunā gultnē planetāro apziņu. Klausies mūs, sadarbojies ar mums kalpošanas cilvēcei aspektā, vērs cilvēku spēkus uz labo un pārveidošanos humanitārā virzienā.

Ceru, ka tev šodien bija interesanti.

Pateicos, dārgais Šri Juktešvar!

 

Pievienots 23.08.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/vi-vivernulis-vmeste-s-puzirem-realnosti

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Домострой; Domostroy. (Tulk. piezīme)