Astrālais kvantu lēciens

Planētas astrālais kvantu lēciens 2014. gada augusta sākumā

14.08.05.

Šī saruna notika Augšupcelšanās Krēslā Lielajā Utrišā (Anapas rajons). Šodien noritēja ļoti augsta Zojas Razdobrejevas iesvētīšana – viņa saplūda ar savu budhiālo aspektu un saņēma jaunus instrumentus darbam ar cilvēkiem augstajos plānos. Spēcīgās ugunīgās iesvētīšanas enerģijas ietekmēja visu grupu. Pirms Ceremonijas pēc tradīcijas bija čenelings. Tas izrādījās svarīgs vēstījums visām gaismas nesēju grupām.

***

14 08 06 01

Pie mums uz Augšupcelšanās Krēslu šodien ir atnācis ļoti daudz Skolotāju – mirdzošu, svinīgu un noskaņotu uz aktīvām darbībām. Viņi ir nostājušies gluži blakus, tieši virs galvām.

Šodien mēs pie jums atnācām tieši astrālajā plānā, tā kā mēs gribam jūs sagatavot tiem notikumiem, kuri drīzumā notiks ar planētu astrālajā plānā. Tas, ko jūs gaidāt šajā augustā, notiks tieši planētas astrālā.

(Redzu, ka planētas astrālais tors apakšā pavērsies un pieņems mūs (fizisko plānu) sevī, savā pašā apakšējā astrālā plāna nodaļā.)

Astrālā plāna tora apakšējais slānis it kā tuvojas jums. Pakāpeniski, gadu pēc gada slāņi-apakšplāni paaugstināsies, paplašināsies, un tādā veidā Zeme ieies astrālajā plānā.

Jūs no savas puses varat šīs enerģijas pieņemt, tēlaini runājot, “uzstādīt karogu virsotnē”. Šie “karogi” (portāli) būs jaunāko enerģiju uztvērēji, un enerģijas no kalniem nāks lejā. (Tiek apspriesta vieta, kur veikt aktivizāciju Anapas rajonā, ir izvēlēta Šapsuga.)

Uz aktivizāciju vajag paņemt pēc iespējas vairāk cilvēku. Dabiski, tiem jābūt gataviem un apzinātiem cilvēkiem, attīrītiem un prakses veicošiem. Tā būs pilnvērtīga aktivizācija. Ņemiet visus, kuri varēs atbraukt. Būs ļoti skaista aktivizācija kalnos. (Rāda mūsu pēdējo aktivizāciju Urālu kalnos, kur viss bija ļoti svinīgi un spēcīgi.) Būtu labi jums paņemt baltus apģērbus un veikt aktivizāciju tajos.

Pirms aktivizācijas izdariet pamatīgu visu ķermeņu attīrīšanu ar praksēm. Un aktivizācijas laikā katrs dalībnieks var savienoties ar savu dzimto vietu – ar Urāliem, Kazahstānu, Grieķiju utt. un mentāli un sūtīt šīs jaunās enerģijas starus turp. Un neaizmirstiet pastrādāt ar Ukrainu.

Vai citiem gaismas nesējiem vajag veikt aktivizāciju?

Vēlams. Datumi – 7.-8. augusta rajonā. Tas ir centrālais datums, bet datumu jūs varat nokoriģēt, kad jums būs ērti.

(Mūsu grupa sapulcēsies svētdien, 10. augustā, uz lielo aktivizāciju Šapsugā, tas būs pa dienu, bet Lielā Utriša kalnos veiksim mazo aktivizāciju – 7. augustā agri no rīta.)

 

Mentālā plāna nodaļas ir izmainījušās

14.08.05.

Ercenģelis Mihaēls pavada mūs pa nodaļām jaunajā mentālajā plānā, kurš radīts visu planētas slāņu restrukturizācijas rezultātā. Mums priekšā ir simboliskas kāpnes, kuru katrs pakāpiens atbilst augstākai mentālā plāna nodaļai/apakšplānam.

Pats apakšējais plāns ir atdots pašiem attīstītākajiem dzīvniekiem – lielajiem kaķiem, ziloņiem, vaļiem, cilvēkveidīgajiem pērtiķiem utt. Viņu mentāls pēc attīstības jau cieši tuvojas cilvēciskajam. Un tāpēc pēc reorganizācijas apakšējo mentālo plānu mēs nolēmām atdot augsti attīstītiem dzīvniekiem. Tādi dzīvnieki attīstībā bieži neatpaliek no cilvēka, bet reizēm pat pārspēj viņu.

Nākošais pakāpiens-apakšplāns – ūdens pasaule. Šeit atrodas civilizācijas, kuras dzīvo ūdenī. Redzu kādus it kā nāras vai ūdens cilvēkus. Šeit ir arī kaut kāda Iekšējās Zemes ūdens civilizācija, vairāk līdzīga zivīm, nekā cilvēkiem. Ir arī ūdens humanoīdi no paralēlajām pasaulēm. Kopumā viņi pēc attīstības ir augstāki kā elementāļi un tuvojas cilvēkiem.

Šajā pašā plānā, paralēli, ir gaisa pasaule. Šeit gaisā šaudās kādi it kā nelieli drakoni vai pterodaktiļi. Tie ir tie augsti attīstītie dzīvnieki, kuri ir apguvuši gaisa pasauli.

Šajā pašā plānā paralēlajā pasaulē ir arī mentālās pasaules pazemes pasaules. Šeit ir tumšas būtnes, kuras nav līdzīgas ne rūķiem, ne cilvēkiem. Būtnes apgūst šīs ļoti tumšās pasaules. Spriežot pēc tā, ka viņas paceļas uz mentālo plānu, viņas ir pilnīgi augsti attīstītas.

Emanuēls: Zini, ka jūs uz Zemes daudz nezināt. Es mazdrusciņ “pavēru jums durvis”, lai jūs saprastu, ka ir ļoti daudz pasauļu, kuras nemaz nav iekārtotas tā, kā jūs domājat.

Mēs pa mentālajām kāpnēm paceļamies uz nākošo pakāpienu un izrādāmies ļoti gaišā pasaulē, kura atgādina saules pielietu kalna virsotni ar nelielu augu valsti.

Emanuēls izskaidro, ka šo pasauli ir radījuši jogi meditācijās viņu prakses gadsimtos. Šo pasauli viņi radīja kā plauksmes, gaismas un mīlestības pasauli. Meditācijas laikā jogs savos sapņos pārnesas uz šo pasauli. Šeit pat ir krišnaīti, kuri nepārtraukti dzied mantras, viņi savās meditācijās arī ieiet šajā ideālajā plānā.

Man likās jocīgi, ka es šeit neieraudzīju parastus cilvēkus. Bet kur tad ir tie cilvēki, kuri pēc nāves atnāk uz mentālo plānu?

Mentālā plāna cilvēciskā sadaļa tālu pārsniedz visus cilvēku priekšstatus. Tie cilvēki, kuri pēc nāves augšupceļas tieši uz mentālu, pēc vibrācijām iet uz daudz augstākiem apakšplāniem. Šo meditatīvo pasauli ir radījusi cilvēka apziņa, bet tā nav pārāk augsta. Un šī telpa nav apdzīvota, bet apmeklēta. Bet, lūk, piemēram, elemetāļu pasaule ir milzīga.

Šajā pašā plānā ir paralēla atsevišķa dabas elemetāļu – ūdens, gaisa, gaismas, uguns, zemes – pasaule. Viņi atrodas pat nedaudz augstāk. Un šī pasaule ir milzīga. Uz šejieni pēc inkarnācijām paceļas visu paralēlo Zemes pasauļu elemetāļi.

14 08 06 02

Nākošo mentāla plānu aizņem planētas pamata iedzīvotāji, kuri ir labi attīstīti un pēc nāves paceļas tieši uz mentālo plānu. Šīs slānis ir tiem, kuri neapmeklē meditācijas, bet dzīvo mentālā. Šeit ir daudz pilsētu, kurās dzīvo pamata cilvēce. Tā ir augsta civilizācija, redzu mājas, transportu, ceļus satiksmei, skolas un pat bērnudārzus, tikai slimnīcu nav. Redzams, visi šeit ir veseli.

Emanuēls paskaidro, ka ir sanatorijas, kuras atrodas citās vietās, pārejas pasaulēs. Lai uz šejieni paceltos, cilvēks obligāti iziet reabilitāciju sanatorijā, kurā viņš maz uzkavējas vai vispār neuzkavējas, ja viņš ir aizgājis pilnīgā kārtībā, vai arī var aizkavēties uz ilgu laiku un būs sanatorijā, cik vajadzīgs.

Šeit ir gaisa kuģi citu pasauļu apmeklēšanai. Ir atvērti brīvi sakari starp pasaulēm – Marsu, Jupiteru, Venēru u.c., jūs varat veikt ceļojumus arī pa citām Saules sistēmas dzīvām maģistrālēm. Apmeklējot dažas pasaules, mēs izmantojam tos ķermeņus, kurus mēs esam sastrādājuši tajās pasaulēs. Piemēram, mūsu dvēselei ir inkarnācijas uz Venēras, un mēs mentāli ieejam venēriešu ķermenī. Mēs tādā veidā varam vākt informāciju (mentālajā plānā) caur mūsu dvēseles ķermeņiem šajās pasaulēs. Mēs Zemes ķermenī nevaram tur ieiet, tāpēc ka uz katras planētas, katrā pasaulē ir savi mentālo plānu fiziskie parametri (teiksim, ūdens, gāzveida planēta vai tāda jaukta kā mūsējā). Mēs mentāli sazināmies ar tiem aspektiem un caur viņiem varam redzēt to realitāti, iemantot tās zināšanas, prasīt padomu, ieteikt utt.

Atzīmēšu, ka tā nav sistēma ļoti attīstītiem cilvēkiem, šīs iespējas piemīt visai cilvēcei. Tas, kurš nonāk šajā plānā, uzreiz iemanto tādas spējas un iespējas.

Domāju, ka mēs ar jums vēl ne reizi vien tiksimies, bet tagad mēs mūsu apskatu beidzam.

Mēs pateicamies Emanuēlam par burvīgo ceļojumu!

 

Pievienots 06.08.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/astralniy-kvantoviy-skachok

Tulkoja Jānis Oppe