Planētas Pāreja ir pabeigta

14 07 25

14.07.23.

Dārgais Šri Juktešvar, mans jautājums šodien ir tāds – par planētu. Seminārā Sanats Kumara teica, ka Zeme ir pabeigusi Pāreju, par kuru mēs visu laiku runājam.

Jā, dārgā, mēs varam teikt, ka planēta ir pabeigusi to procesu, kurš veda pie jaunas kārtības hierarhijā un iedarbināja jaunus procesus planetārajā Vienotībā.

Tas ir, runa pagaidām iet par cilvēku hierarhiju, nevis par planetārajiem fiziskajiem procesiem?

Tas ir saistīts. Bez planetāro procesu pabeigšanas kosmiskajā plānā nebūtu iespējams runāt par cilvēcisko revolūciju prātos un fiziskajos ķermeņos. Kā planēta, Zeme vēl ilgi beigs visus procesus, atjaunojot dažas dzīvnieku, augu, pat saprātīgu rasu sugas. Atnāks tā rase, kura kādreiz bija klātesoša uz Zemes kā viesis un pravietis. Atnāks arī rases, kuras vēlēsies turpināt savu izaugsmi un attīstību Zemes ietvaros. Tas pagaidām var būt paralēlā pasaulē, par cik agresija uz planētas jūsu pasaulē nekādi negrib samazināties. Ar laiku, kad jūs spēsiet iekļūt paralēlajās pasaulēs, jūs varēsiet ar šīm rasēm iepazīties. Redzamībā nāks arī stihiāļi un citi planetārie gari. Viņu hierarhija meklēs ar jums humānus sakarus, sadarbību mīlestībā un uzplaukumā.

Kā mēs varam ieraudzīt šo pabeigšanas procesu, lai pārliecinātos, ka tas tā ir, jo taču tuvojas zemestrīces un citas stihiskas nelaimes, kuras nekādi nesamazinās?

To kopumā kļūst mazāk. Pakāpeniski tās beigsies un sasniegs normu. Uz planētas vienmēr ir bijušas zemestrīces, vienkārši pēdējā laikā to skaits ir palielinājies vairākas reizes. Tagad formēšanās process ir beidzies, un mēs ieraudzīsim vulkāniskās darbības pakāpenisku samazināšanos.

Kas attiecas uz cilvēci, kādus jaunus procesus var redzēt?

Ir notikusi cilvēciskās domas iziešana uz jaunu saformētu mentālā plāna nodaļu tiem, kuri ir pārvarējuši ierobežojumu latiņu savā mentālajā ķermenī. Tas būtnes, kas ir attīstītas, varēs izbaudīt pilnīgi jaunu mentālā plāna nodaļu. Tā dod iespēju labāk transformēt savus ķermeņus un veikt kosmiskus mentālus ceļojumus, bez tam beidzot ir atklājusies iespēja cilvēciskā saprāta tālākajai attīstībai, ir noņemti ierobežojumi un dažas attīstības dogmas.

Izziņai: kā tika uzskatīts mūsu cienījamos ezotēriskos darbos, planētas cilvēciskais mentālais plāns sastāvēja no divām nodaļām – zemākās – Rupa un augstākās – Arupa. Zemākais plāns Rupa dalījās 4 slāņos, augstākais Arupa trijos. Tagad, kā man pastāstīja, slāņi Rupas un Arupas iekšienē ir saplūduši, lai paātrinātu cilvēku apmācīšanu, citādā struktūrā. Rupa ir kļuvusi par pirmo nodaļu, Arupa par otro, un ir izveidojies jauns, augstāks Augstākā Mentāla slānis, Mirupa. Tas notika kā rezultāts cilvēces apziņas izaugsmei, jaunu apziņas slāņu apgūšanai augstākos plānos nekā Zemes cilvēciskais mentāls.

Cilvēks apgūst Viena Apziņas Režģi. Tagad šurp ir sācis iznākt diezgan daudz cilvēku. Viņi tad arī veica līdz laikam satītā plāna atvēršanu caur savām meditācijām un čenelingiem, caur cilvēku augšupcelšanām, veiktām pēc aiziešanas no planētas. Šis plāns ir pilnīgi jauns un cilvēka apziņas aktivizēts.

Šis plāns nav saistīts ar materiāliem radījumiem, ar naudu, tehniskiem pilnveidojumiem un mehāniku. Viņš saista cilvēka saprātu ar zinātni un pilnīgākām tehnoloģijām, kādas pārvaldīja atlanti un lemūrieši. Šeit jūs varēsiet sākt radīt ar domām un daudz vienkāršāk sazināties ar citām pasaulēm, ar pēc vibrācijām augstākām rasēm.

Ir beigusies Zemes astrālo plānu pārkārtošanās un saplūšana ar jūsu plānu. Jūs esat ieguvuši ātru pieeju pasaulēm, kuras jau gaida cilvēkus pēc nāves. Ir izveidojušās jaunas plašas Pārejas, var teikt, ka no tuneļiem tās ir pārveidotas par maģistrālēm.

Ir restrukturizētas astrālās Zemes visas nodaļas.

Dvēselei tagad ir vieglāk izlauzties pie saviem apakšējiem es, un jums kļūs vieglāk iemīt ceļu pie saviem augstākajiem aspektiem.

Mēs uztveram cilvēci kā apziņas vienību, kura sāks augt ne pa dienām, bet pa stundām. Notiks tieksmju pārorientēšanās no materiālām uz garīgām. Rases intereses tiks pārbīdītas caur radītāju audzināšanu, prioritātes tiks pārbīdītas no bagātības uz jaunradi, uz talantīguma audzināšanu un ģenialitātes izpaušanu, kuras tiks veicinātas no augšas daudz vairāk, nekā izdevās agrāk.

Kā attīstīsies ģimene?

Cilvēce pati izlems un pati radīs to formu, kurā bērni atradīs visstiprākās saiknes ar vecākiem, kur varēs maksimāli tikt izpausta vecāku mīlestība un gādība, kur tiks atklāti daudzveidīgi bērna spēki un spējas. Mums negribētos jums caur piemēriem uzspiest pagājušās formas. Tā vairs nebūs dzīvnieku ģimenes kopija, kā novērojams tagad. Iespējams, caur savu brāļu čenelingiem jūs uzzināsiet mūsdienīgas ģimenes formas. Bieži tās ir atkarīgas no DNS, no tās sabiedrības morāles un kultūras, kura attīstās šajā momentā.

Pārveidotas salīdzinājumā ar pagātni programmas un nokoriģētas cilvēces attīstības jaunās programmas. Tās saistītas ar dažādu kosmisko rasu sadarbību ar cilvēkiem. Uz planētas tiek sēta jauna apziņa, un aiziet “vecās formācijas” cilvēki, tuvi dzīvnieku stāvoklim. Viņi līdz galam nobriedīs citās vietās. Visas programmas ir būvētas, pamatojoties uz cieņu pret cilvēkiem un viņu lomas Kosmiskajās Ģimenēs godāšanu.

Planēta ir pārgājusi uz to apziņas līmeni, kur gandrīz ir izslēgta paverdzināšanas vai ekspluatācijas, verdzības vai donoru citām kosmiskām rasēm, iespēja. Esiet gatavi izrāvienam tehniskā nozīmē, bezmaksas enerģijas iemantošanai un neatkarībai no korporācijām un valdībām. Liels akcents tiks likts uz cilvēku apvienošanos zemos kooperācijas līmeņos – mājas, arteļa, saimniecības līmenī. Šeit ir vieglāk atbildēt par to, ko sadarīji, vieglāk meklēt talantu un audzēt ūnikumus.

Tai pat laikā sāksies izrāviens izglītībā un profesiju apgūšanā. Zināšanu integrācija planetārā līmenī, pasaules mācību grāmatas ar pilnīgām un jaunākajām zināšanām, interneta izglītība, datorizēta testēšana un dokumentu un diplomu izdošana. Augs arī vēršanās pie dabas un naturālas pārtikas.

Ja jūs spēsiet visam likt kalpot visiem cilvēkiem, tad pārstās parādīties vientuļnieki, bomži, nabagi. Pievērsiet uzmanību tiem, kas ir pazemoti un izmesti no sociālās sabiedrības, palīdziet tiem, kam nav pajumtes, un atrodiet žēlastību un līdzcietību pret slimiem un vientuļiem cilvēkiem.

Jūsu sabiedrība lielā mērā ir atkarīga no katra cilvēka, ietilpstoša planetārajā vienotībā. Jūsu slimības ir atkarīgas ne tikai no jums, bet arī no tās sociālās iekārtas, kura ir valstī, no attieksmes pret varas struktūru cilvēkiem, no darba samaksas līmeņa, no nācijas nabadzības vai bagātības. Katrā sociālajā līmenī ir savas slimības. Pievērsiet tam uzmanību un savediet kārtībā to, ko spēsiet, tagad. Piešķiriet vairāk iespēju visiem medicīniskajā diagnostikā, teātru un bibliotēku apmeklējumos, datorizētajā izglītībā. Padariet pieejamus jūsu datorus un citus svarīgus sakaru līdzekļus. Drīz sāksies cilvēku masveida apmācīšana jaunām tehnoloģijām, apmēram, kā mācīja lasīt un rakstīt prasmi visiem cilvēkiem. Šeit liela nozīme būs cilvēka apziņas līmenim, viņa vispārīgā attīstītība un izpratība, meditācijas un sazināšanās ar augstākajām apziņām iemaņas.

Par kādu laiku tu runā? Cik drīz?

Runa ir par tuvākajām desmitgadēm. Viss noritēs daudz ātrāk nekā agrāk.

Cik varbūtīgs ir kļuvis trešais pasaules karš?

25% varbūtības, ka tas vēl var gadīties. Taču cilvēce pieņemas prātā acu priekšā, viņa jau ir pāraugusi bērna nesaprātīguma stadiju un valdību sfērā iziet uz sadarbību ar citādiem saprātiem. Domāju, ka tas ir labvēlīgs fakts, tā kā jebkurā gadījumā jauns karš nav izdevīgs nevienam, tajā skaitā arī padomdevējiem-citplanētiešiem, un daudz spēku tiek pielikts mierīgam noregulējumam un kara eskalācijas nepieļaušanai.

Par garīgajām skolām. Daudz garīgu pulciņu, skolu, sapulču parādās jau tagad. Norit noslāņošanās pa interesēm, un daudzi, pamēģinājuši vienu un otru, atrod sevi iekš kaut kā sava. Vieni pulciņi sabrūk, citi parādās, tas ir normāli.

Mani vienmēr ir mierinājis fakts, ka augšupcelšanās tomēr – tā ir katra personīga izvēle, individuāls iekšējais ceļš, kurš nav atkarīgs no tā, cik sekotāju būs šim skolotājam. Šis ceļš vienmēr ir ar mani, lai kā veidotos turpmākās lietas.

Tev nevajag raizēties, mēs vienmēr esam ar tevi, un mūs neizšķirt! Tavs ceļš turpina senās mācības par dvēseles atbrīvošanos no Sansaras Riteņa. Tu pie tā pienāci daudzu dzīvju laikā – te kriti, te atkal pacēlies. Mēs sekojām tev un tagad uztvērām tavu ideju iet augšupcelšanās ceļu.

Vai tad viņa nebija pierakstīta Akašas Hronikās?

Tikai kā viens no tava ceļa variantiem.

CIK REĀLS IR AUGŠUPCELŠANĀS AR ĶERMENI CEĻŠ?

Tas ir reāls, mana dvēsele. Tas ir pilnīgi reāls, un jūs Hronikās redzējāt vairākus cilvēkus, kuri ir augšupcēlušies, pārvēršot savu ķermeni astrālā gaismā. Uz to vajag iet. Tu mani saproti.

Paskaidrojums: ieejiet savā sakrālajā sirdī un piesauciet jūsu Skolotāju (vienu no tiem, kurš ir blakus jums un ved jūs). Tālāk nostādiet sevi tādu, kāds jūs esat pašreizējā laikā. Blakus nostādiet tādu jūs, kādu plānojat iztaisīt no sevis un pie kāda ved jūsu Skolotājs, tas ir, to, ko ir ieplānojusi dvēsele. Un pēc tam kā trešo figūru nostādiet sevi tādu, kādu jūs gribat redzēt ceļa galā. Šīs trīs figūras var būt dažādas. Un jūs izdarīsiet dažus secinājumus.

Es neaizsniedzos līdz tam, kādu mani grib redzēt Skolotāji, un vēl jo vairāk līdz tai, kura spēs augšupcelties ar ķermeni, tāpēc ka trešā figūra pārsteidzoši atšķiras no otrās. Vai tās ir ambīcijas, vai pārdrošība? Bet varbūt tā reālā figūra, kura spēs augšupcelties?

Man paskaidroja, ka vispirms vajag kļūt tādai, kādu ir ieplānojuši Tie, Kuri Ved, bet pēc tam būs maiņa un inkarnācija ķermenī, un tad ir iespējama iziešana uz jaunu ceļu. Runa ir par karmas (dvēseles uzdevumu) izpildīšanu, un pēc tam, ja spēki vēl ļaus, drosmīga dziņa un jaunas iespējas. Tātad būtu jāpaātrina personīgā pacelšanās. Kā jūs saprotat, nekādi personīgi nopelni nevienu no mums nevedīs pie šīm burvīgajām iespējām, bet tikai apskaidrošanās un iziešana uz augstāko apziņu. Jo mēs taču augšupcelsimies apziņā.

Šodien mēs esam pabeiguši.

Pateicos tev, dārgais Skolotāj!

 

Pievienots 25.07.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/perechod-planeti-zavershen

Tulkoja Jānis Oppe