Print

Jūs varēsiet skaidri atšķirt astrālās ietekmes

14.07.11.

Dārgais Šri Juktešvar, klausos tevi!

Šodien mēs parunāsim par būtībām, mītošām jūsu telpā. Šī tēma ir svarīga jūsu atšķiršanai, un mēs uzreiz sāksim mācību.

Tātad, astrālā, kurš atrodas tieši jums zem kājām, mīt daudz citu apziņu daudzveidīgās formās, kurām ir tiešs sakars ar zemi. Tie ir tādi paši vietējie iedzīvotāji kā jūs – gan alementālās būtības, gan astrālās tumšās un gaišās formas un apziņas.

Jums liekas, ka te atrodaties tikai jūs, un visu laiku jautājat: vai uz citām planētām ir dzīvība? Bet es, lūk, pajautāšu: vai ir dzīvība planētas iekšienē, uz planētas un pāri planētai, izņemot fizisko? Atbilde ir skaidra – ļoti daudzveidīga, un nevis kaut kur tur, atskaitot jūs, bet šeit pat, visur, gan planetārajā apjomā, gan aiz tā ietvariem, gan planētas iekšienē, taču nevis akmeņos, bet astrālajā plānā.

Cilvēks arī ar savu daļu atrodas astrālajā plānā. Kā mēs zinām, viņam ir astrālais ķermenis, kuru jūs līdz galam neizprotat. Tas nav apvalks ar jūtām un emocijām, vēlmēm un sajūtām, tā ir jūsu astrālā dzīve, kura norit trīsdimensiju astrālajā plānā.

Mēs daudz reižu esam runājuši, ka smalkie ķermeņi CAURAUŽ blīvos. Tieši tāpat smalkās dimensijas jeb realitātes plāni caurauž jūsu plānu. Jūs varat tos redzēt fotogrāfijās, kuras jutīgāk uztver gaismas laušanu.

14 07 13 01 

Pa labi augšā violetā lode – kosmiskais aparāts, kurš savāc cilvēku (cilvēks ir izgriezts ētisku iemeslu dēļ), kosmonauts ir labi redzams palielinājumā, viņš ir ļoti līdzīgs cilvēkam. No lejup nākošā aprāta starā, apakšējā lodē, atrodam kaut ko, kas atgādina delfīnu, kurš veic cilvēka ķermeņa paņemšanu kuģī. Pa kreisi uz foto – ieskatieties – liels devs ar radziņiem, planējošs virs ūdens.

 

 14 07 13 02

Šajā foto analoģisks novērojoša vai, iespējams, uzbrūkoša astrāla kuģa attēls.

Kā redzat, mums liekas, ka tie ir mazi, salīdzinot ar fizisko plānu. Kā man teica Ireks, būtības mentālais izmērs ir pat orba izmērā.

Jā, jums liekas, ka astrālās Būtības ir daudz lielākas par jums, un jūsu astrālais ķermenis ir daudz lielāks par fizisko. Iespējams, iekšienē tas tā ir, taču jūsu domas rada tēlus saskaņā ar enerģētiku, kura jūsos ir ielikta.

Ko nozīmē pēdējā frāze?

Tas nozīmē, ka katras atnāk ar savu paša enerģētikas apjomu saskaņā ar viņa uzdevumiem. Un katram ir pēc lieluma dažādi smalkie ķermeņi, tāpēc ka gan uzdevumi, gan vēsturiski enerģijas ir pēc lieluma dažādas. Jūs visi ienākat vienādos fiziskos ķermeņos, bet vēsturiski viņi ir sastrādājuši dažādu potenciālu. Un tāpēc jūsu mentālajiem, astrālajiem un citiem ķermeņiem ir dažāda nokrāsa, īpašības, iemesli augt, sastāvs, lielums un pat formas.

Interesanti, bet, lūk, šī būtne – kas tā ir? Tā ir planēta, zvaigzne vai kaut kas cits?

14 07 13 03

Tas ir kaut kas cits.

Tas draud mūsu planētai? Tas ir tas, kas nāk uz planētu?

Nē, šai būtnei nav sakars ar Zemi, nomierinieties.

Tā vienkārši ir būtne, kurai ar jums nav nekāda sakara.

Jā, tas tā ir (atbilde uz maniem pārbaudes jautājumiem).

Šī būtne ir astrāla vai fiziska?

Plāns N (tas ir, ne fiziskais un ne astrālais).

Turpināsim sarunu par tiem, kuri ir tieši šeit, dažreiz jūsu iekšienē un bieži jums ārpusē, kopā ar jums, ietekmē jūs. Tās ir astrālā plāna būtības, dažreiz arī mentālās būtnes.

Vispirms, kā mums viņas atšķirt?

Jums ir svarīgi atšķirt nevis plānu, no kura viņas ir atnākušas, bet viņu enerģētiku un to, ko viņas grib no jums. Bieži viņu vārdi nav iekrāsoti ar kaut ko negatīvu, bet tas nenozīmē, ka jums ar viņām jāsadarbojas.

Jā, jau esmu satikusi tādas... Man palīdzēja tikt skaidrībā Mihaēls.

Daudzas būtības grib vienkārši “paganīties” – paņemt, piesūcināties ar enerģētiku, savākt ziņas vai paņemt bioloģiskus paraugus. Šeit ir sastopamas tās, kuras ir labvēlīgas un palīdz, un ar pretējiem mērķiem.

Kā var pretoties agresijai?

Bieži tā vienkārši ir augsta gaisma iekšienē. Jūs esat redzami visiem tiem, kuri “meklē”, un viņiem ir redzami arī jūsu apsargi.

Pavisam drīz jūs varēsiet skaidri atšķirt astrālās ietekmes pēc enerģētikas: pēc kvalitātes un viņu enerģijas mentālajiem toņiem. Mācieties arī atšķirt pēc sarunu satura. Ja jums mēģina iedvest, ka jūs esat atpalikuši, zemi, vai ceļ debesīs, tātad, šeit ir nepatiesība. Normālas būtības ar attīstītu apziņu un saprātu attiecas pret jums kā pret līdzīgiem. Iespējams, kā jūs pret saviem bērniem, taču ne kā pret atpalikušiem un nepilnīgiem.

Tagad jūs sākat lielākā pakāpē tikt pakļauti dažādām astrālām ietekmēm, vienkārši tāpēc, ka kļūsiet jutīgi pret tām. Tas ietekmēs mūziku, glezniecību, kino, īpaši multfilmas, literatūru. Visa cilvēces apziņa traucas augšup, uz mistiku, uz neizzināto, uz astrālu, uz mentālu. Drīz kļūs populāri televīzijas raidījumi par ārpuszemes saprātu, par NLO, par gadījumiem, kad notikusi mijiedarbība ar citām apziņām u.c.

Tas saistīts ar planētas vibrāciju paaugstināšanos?

Protams. Tas ir saistīts ar to, ka planēta beidz pāreju, un tālāk sāksies jauna potenciāla uzkrāšanas periods, jaunu apziņas virsotņu apgūšana, cilvēces apmācīšana uz jaunā pakāpiena. Šeit vajag nesteigties un būt ļoti akurātiem. Labāk nelīst, neriskēt, nebāzt savu degunu, kur nevajag. Tas ir tāds pat novēlējums, kādu jūs dodat saviem bērniem, kad sūtāt viņus uz nepazīstamiem apstākļiem.

Saglabājiet sevi, mani dārgie. Esiet uzmanīgi, jutīgi un ātrāk kļūstiet pieauguši!

Par kādu dzīvi, kura norit trīsdimensiju astrālajā plānā, tu augstā teici, kāda tā ir?

Tieši tajā vietā, kur tu dzīvo, astrālajā plānā var būt rūpnīca vai mežs. Tieši tavā vannas istabā mentālajā plānā var būt kauja. Viņi neredz jūs, bet jūs viņus. Bet drīz jūsu uzmanībā uztvers šīs smalkās formas, un jūs varēsiet koriģēt apvidu, saskaņojot ietekmju un dzīvošanas vietas. Vairāk pagaidām jums zināt nevajag. Viss tiks atklāts savā laikā.

Pateicos tev, Šri Juktešvar!

 

Pievienots 13.07.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/vi-smozhete-chetko-razlichat-astralnie-vliyaniya

Tulkoja Jānis Oppe