Saruna ar amerikāņu un krievu egregoriem

Mihaēl, es klausos Tevi!

Šodien es izdzirdēju tavas pārdomas par kariem un mieru un dodu tev ideju – veikt čenelingus nevis ar cilvēku plāna būtībām, bet ar egregoriālajām Būtībām, konkrēti, ar valstīm, kuras ir saķērušās asā cīniņā.

Ko viņas grib?

Priekš kam viņām tāda cīņa?

Kas rezultātā?

Atbildi uz šiem jautājumiem, un viss Saimju cīņas slēptākais nostāsies tavā priekšā.

Pateicos tev, Tēvs, un sekošu taviem padomiem!

14 07 08 01

Sākumā es palūdzu parādīt egregoriālo Saimju, kuras naidojas savā starpā, simbolus. Izrādījās, ka tie ir divi augi, kuri ir ļoti simboliski. Kaņepe – krievu saimes simbols, pilnīgi iznīdēta Krievijas teritorijā narkotiku dēļ, kuras no viņas sāka ražot, un ambrozija – amerikāņu egregora simbols, augs, kurš kļuvis par nezāli, kura piepilda visu Krievijas teritoriju un no kuras nezina, kā tikt vaļā.

Es piesaucu Krievu Egregoru intervijai.

Atnāca pilnīgi atšķiramas enerģijas, saistītas ar vēdisko tradīciju. Tie nav lubki[1], bet tieši krievu vēdiskais dzīvesveids. Enerģijas trešās čakras līmenī. Visas Hiperborejas senās ziemeļu vēdisma ainiņas nostājās man priekšā kā sakausējums. Tie ir stingri pamati, stingrība un vecāko, tai skaitā arī Dievišķības, godāšana, tās ir enerģijas, kuras ir ļoti vecas un iesakņotas laikā un telpā.

Es pateicos egregoram un lūdzu atbildēt man uz jautājumiem, saistītiem ar mūsu valsti, ar Hiperborejas Dzimtām un ar to, kas tagad notiek smalkajā plānā saistībā ar cīņu ar ASV Ukrainā.

Ko jūs gribat? Jūs varat izteikties brīvi un vienkārši.

Mēs gribētu tev palūgt neiejaukties divu pušu cīņā. Tā norit ne uz dzīvību, bet uz nāvi. Viss, ko mēs gribam nodot taviem domubiedriem – tas ir “Esiet cilvēki, nezeminiet cilvēka augsto apziņu, nekrītiet dzīvnieka stāvoklī.

Ne viss tiek mērīts ar peļņas vai ienākumu mēru.

Ne visu var darīt, sagādājot neērtības vai pat kaitējumu Zemei-Mātei.

Bērni nedrīkst galēt savu Māti un cits citu.”

Priekš kam jums tāda ciņa?

Mēs cīnāmies visas cilvēku dzimtas dēļ. Par augstu apziņu un tīrām enerģijām.

Par Senču un Kosmisko Dzimtu Spēka godāšanu.

Par planētas un viņas stihisko spēku, Zemes enerģijas pārstāvju un stihiju neizsīkšanu.

Par Sapratnes un Zināšanas augsto enerģiju nešanu.

Mēs vēl joprojām esam dzīvi un esam atbildīgi par mūsu Ģimenes atdzimšanu un atjaunošanu.

Kā saucas jūsu Ģimene?

Krievija.

???

Krievija.

Kas rezultātā?

Rezultātā mēs gūsim uzvaru, tiesa, ne bez zaudējumiem. Spēks un varenība, Patiesība ir mūsu pusē. Un vēl neviens tumšais egregors nav guvis uzvaru pār mums.

Es piesaucu Amerikāņu Egregoru intervijai.

Atnāca pilnīgi atšķiramas enerģijas arī trešās čakras līmenī. Izceļas ar jaunību, pašpārliecinātību, nedaudz uzpūtīgi un māksloti, izliekoties, ka man viss ir o’key. Aiz tā stāv nedrošība un satraukums, labi slēpjami un nolasāmi ar sirdi. Iespaids, ka stāv jauns kādas kompānijas menedžeris, ne pārāk pārliecināts par savu nākotni un bez pagātnes. Bez saknēm, lūk, atšķirība.

Es pateicos Tev par piešķirto iespēju parunāt un atbildēt uz dažiem jautājumiem.

Ko jūs gribat? Jūs varat izteikties brīvi un vienkārši.

Mēs gribam peļņu un brīvību.

Jūs esat nebrīvi?

Nevar teikt, ka mēs esam būrī, taču mēs vēl neesam guvuši pilnīgu uzvaru pār pasauli un neesam pieradinājuši visas tautas. Mums jāpārvelk sega savā pusē, citādi mēs cietīsim krahu sakarā ar to, ka zaudēsim pilnu ietekmi uz pārējo pasauli.

Priekš kam jums tāda cīņa?

Bet kā tad bez cīņas? Neviens nepadodas brīvprātīgi, tāpēc mēs ņemam ar spēku un izveicību, atjautību un naudu. Kurš nepadodas, to pērkam vai laužam.

Kā saucas jūsu Ģimene?

Amerika.

Kas rezultātā?

Rezultātā... mēs atteiksimies.

Kā tas ir?

Mēs sapratīsim, ka tikai mīlestība ir tiešām vērtīga lieta, un pats galvenais ir miers uz planētas, nevis karš vai verdzība. Mēs saņēmām verdzības poti, un paši kļuvām sistēmas vergi, kā, starp citu, arī visas tautas, kuras atrodas zem Moloha papēža. Nākotnē mūs gaida vilšanās savā spēkā un varenībā.

****

Dārgais Mihaēl, lūk, intervija. Ne pārāk detalizēti, bet priekš manis ļoti pamācoši.

Mihaēls: Patiesībā, man ļoti gribas sadraudzēt jūs. Jums ir, ko pamācīties vienam no otra. Izanalizēsim interviju kopā.

Pirmkārt, Krievijai, atšķirībā no Amerikas, ir dziļas Hiperborejas saknes. Kā tu zini, rusu pēcteči pārgāja uz Amerikas kontinentu, kad tas izveidojās, un kļuva par Amerikas pamata tautībām.

Kas tas ir – tautības saknes? Tā ir Ģimene, atnākusi no zvaigznēm un devusi kosmiskā Vieduma un Noteikumu pirmās iemaņas. Tā ir Aizsardzība un Vešana, tās ir Enerģijas un Kultūra, Dzīves un Godāšanas Noteikumi.

Man atsevišķi gribas uzzināt par Godāšanu, Tu tik daudz jēgas ieliec šajā jēdzienā...

Godāšana – tas ir atsevišķs jēdziens, ļoti labi attīstīts jūsu Ģimenē. Tā ir dziļa bezgalīga pateicība tiem, kuri atnāca un deva jums dažādas veltes, lai jūs pilnveidotos un augtu. Tā ir nepārtraucama vērtība, ilga atmiņa un dabas velte – pateikties un novērtēt.

Jūs tagad esat aizmirsuši novērtēt to, kas jums ir, mēs par to jau esam runājuši. Un pateicaties ļoti reti, bet tā taču ir augstākā velte – pateicība senčiem. Ne katrai Ģimenei ir tāda velte, tāds talants, var teikt, – novērtēt to, kas tev ir, un pateikties par to Tiem, Kuri palīdzēja tev tādai kļūt, izdarīt to, ko izdarīji, uzzināt un saprast to, ko raksti un zini.

Es pateicos visiem, kas man palīdz un Kas vienkārši ir šeit klāt, lai sniegtu mums atbalstu! Pateicos arī Tev, Mans Tēvs, mans dārgais Skolotāj!

Labi, labi, esi aizkustināta! Kaut nu vienmēr tā būtu!

Ejam tālāk. Otrais jautājums, priekš kam cīņa? Tā nav tumsas un gaismas cīņa, kā tu redzi, viņi atrodas vienā vibrāciju līmenī. Tās ir dažādas Kosmiskās Ģimenes. Jaunā Ģimene mācās saprātu. Uz jaunības un dzīvo enerģiju rēķina viņa ir apsteigusi sirmgalvjus. Bet, lūk, viedumu pagaidām nav savākusi. Nevar teikt, ka Amerika atpaliek vai apdzen Krieviju. Viņas ir pilnīgi dažādas. Gan Krievijai stāv priekšā kļūt jaunākai un iemācīties sasniegt savus mērķus, gan Amerikai vajadzētu kļūt viedākai un saprast, ka ne tikai maize vien baro cilvēku.

Mani bērni – jūs esat dažādi, bet es mīlu katru un jebkuru. Mans mērķis – iemācīt jūs dzīvot mierā, taču nevis koncentrācijas nometnēs sadalītā, bet kā lielā ciemā... Lai vienā malā iesauktos – otrā atsauktos...

Nu, lūk, tā!

Es pateicos visiem, kas šodien bija ar mani sakaros. Mihaēl-tētiņ, un Tev atsevišķi par saprātu!

Bet tagad pielikums par augiem, kuri ir mūsu valstu Egregoru simboli.

 

Ambrozija

14 07 08 02(Ambrosia) Kurvjziežu dzimtas viengadīgu vai daudzgadīgu lakstaugu ģints. 30 sugu, aug savvaļā Amerikā, dažas sugas ir ienestas Klusā un Atlantijas okeāna salās, Ziemeļaustrālijā, Dienvidāzijā, Eiropā un Āfrikā. PSRS ir 3 sugas – ļaundabīgas karantīnas nezāles, kuras piesārņo visu kultūru sējumus.

Vērmeļlapu ambrozija (Ambrosia artemisiifolia) – viengadīga vasaras nezāle. Stublājs līdz 2,5 m augsts, lapas divkārt plūksnainas. Sastopama Alma-Ati rajonā, Ziemeļkaukāzā, Volgogradas, Aizkarpatu apgabalos un Dienvidukrainā, Piejūras novadā. Veidojot lielu virszemes masu, stipri izkaltē un noplicina augsni, nomāc sējumus.

Trīsdaivu ambrozija (Ambrosia trifida) atšķiras no vērmeļlapu ambrozijas ar lielākām 3-5 daivu lapām. Sastopama nezālienēs KPFSR dienvidaustrumu apgabalos un Gruzijā.

Kailvārpu ambrozija (Ambrosia psilostachya) – daudzgadīga mietsakņu nezāle ar sānsaksnēm (корнеотпрысковый сорняк), arēji līdzīga vērmeļlapu ambrozijai. Nezālienes KPFSR dienvidu un dienvidaustrumu rajonos.

Kā cīnīties: rugaines lobīšana, periodiska dziļa augsnes uzaršana, pirmssējas kultivācija, ecēšana pirms un pēc kultūras izdīgšanas, herbicīdu pielietošana u.c. pasākumi. Ambrozijas putekšņi (masveidā) izraisa slimību, pazīstamu ar nosaukumu siena drudzis.

Vērmeļlapu ambrozija: pa kreisi – sakne, pa labi – auga augšdaļa.

Tās stublājs var sasniegt augstumu no 0,2 līdz 2 metriem. Ambrozijai viņš galvenokārt ir taisnstāvošs un spilvots.

Sakņu sistēma ir ļoti spēcīga. Galvenā (serdeņa) sakne spēj iekļūt dziļumā līdz 4 metriem.

Šī auga lapas ir diezgan garas. Satopami eksemplāri ar lapām līdz 15-17 centimetriem. Lapu augšdaļai ir tumši zaļa nokrāsa, bet no apakšas tās ir pelēki zaļas. Lapas ir daļēji spilvotas: augšdaļa praktiski gluda un kaila, bet apakšdaļa – ar stipru spilvojumu.

Ambrozijas ziediņi ir sīki. Nokrāsa: no zaļā gaišajiem līdz tumšajiem toņiem. Ambrozijas ziedēšanas periods ir no jūnija beigām (dienvidu teritorija) – augusta sākuma (ziemeļu teritorija) līdz pat pašam oktobrim.

Augs ambrozija vairojas tikai no sēklām. Viens augs var dot no 1 – 100 tūkstošiem sēklu, bet nobriedušas sēklas savu dīgtspēju var saglabāt līdz 40 gadiem. Labs aizsardzības veids pret pašizsēju – savākt viņas sēklas pašam, bet vēl labāks veids – vienkārši neļaut viņai uzziedēt.

 

Ambrozija un medicīna

14 07 08 03Ambrozija ir spēcīgs alergēns. Pirmoreiz auga īpašību izsaukt alerģiju zinātnieki konstatēja jau pagājušā gadsimta 60-jos gados.

Daudziem cilvēkiem periods, kad zied ambrozija, ir pats nepanesamākais. Un viss tāpēc, ka savas ziedēšanas periodā ambrozija izdala ļoti lielu daudzumu putekšņu, kuri kairina gļotādu un apgrūtina elpošanu. Šī slimība ir iedzimta saslimšana. Ar katru gadu cilvēku, kuri cieš no šī auga, kļūst arvien vairāk.

Dažās valstīs ir iemācījušies no ambrozijas virszemes daļas ražot ārstnieciskus līdzekļus. Ar šiem līdzekļiem dziedina sasitumus un brūces, dezinficē tos. No auga ir iemācījušies arī izdalīt ekstraktu, kurš ieiet pretapaugļošanās līdzekļu un pretblaugznu šampūnu sastāvā.

Šī nezāle dod priekšroku augt dārzos un sakņu dārzos, kaimiņos dārzeņiem un rušināmkultūrām vai kokiem un krūmājiem. Viņa kaitē augiem, ar savām saknēm uzsūcot milzīgus ūdens daudzumus. Kultūraugi, dārza koki un krūmāji rezultātā nesaņem papilnam valgmi un sāk vīt. Ja uz to laikus nereaģē, tad visi jūsu stādījumi var aiziet bojā.

Ambrozija arī vairākas reizes pazemina ražas kvantitāti un kvalitāti.

 

Kaņepe

14 07 08 04Sējas kaņepe

Dzimta: Kaņepju, Ģints: Kaņepe. Starptautiskais zinātniskais nosaukums: Cannabis L.

Vienīgā polimorfā suga: Cannabis sativa L. – Sējas kaņepe, 1753.

Kaņepe (lat. Cannabis) – Kaņepju dzimtas (Cannabaceae) viengadīgu lūksnes šķiedru augu ģints. Ietver vienu polimorfu sugu – Cannabis sativa L. (Sējas kaņepe), kura agrāk tika dalīta vairākās sugās.

Kaņepe – viengadīgs divmāju lakstaugs. Sievišķie un vīrišķie augi (saušņi) nodalīti uz dažādiem augiem. Tagadējā laikā ir radītas vienmājas kaņepes šķirnes. Ir arī kaņepe ar divdzimumu ziediem. Krievijā pārsvarā tika kultivēta sējas kaņepe (Cannabis sativa), kura tradicionāli tika audzēta Krievijas centrālajos apgabalos. XIX gadsimta beigās kaņepju audzēšana bija viena no Orlas, Kalugas, Kurskas, Čerņigovas, Mogiļovas un daļēji Minskas guberņu zemnieku galvenajām peļņām. Pēc Brokgauza un Efrona Enciklopēdijas datiem Krievijas Eiropas daļā XIX gadsimta beigās tika ražots gandrīz 140 tūkst. tonnu kaņepāju, kas sastādīja apmēram 40% no kaņepāju ražošanas Eiropā.

Kaņepju eļļa bija viena no pašām populārākajām un iecienītākajām Krievzemē un tika plaši izmantota augu eļļu kulinārijā. Tradicionāli tai bija liela nozīme PSRS pārtikas rūpniecībā, par ko liecina 1954. gadā Tautas Saimniecības Sasniegumu Izstādē uzstādītā strūklaka – “Tautu draudzība”, kur blakus saulespuķes ziedkopai, kviešu vārpām ir arī kaņepes lapas.

Tiek lietota kā augstas kvalitātes eļļa salātu un citu aukstu un karstu dārzeņu ēdienu piedevai, marinādēs un mērcēs. Tiek izmantota arī zupu pagatavošanā. Kaņepju eļļu organisms pieņem pilnīgi jēlā veidā.

Tautas medicīnā lieto augšējo elpošanas ceļu, ādas, locītavu (reimatiskais artrīts), žultspūšļa (holecistīts) infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanai, hormonālu traucējumu, imunitātes pazemināšanās un tuberkulozes gadījumos,

Tiek izmantota ārstnieciskajā kosmētikā.

Kaņepe pirmoreiz aprakstīta Ķīnā ap 2800. gadu p.m.ē. (sk. Šeņ Nun), nākošās Krievijas teritorijā ienesa skiti ne vēlāk par m.ē. V gadsimtu. Tai bija liela rūpnieciska nozīme no XV līdz XX gadsimta sākumam, pašreizējā laikā sējumi ir ievērojami samazināti. ANO 1961. gada Vienotā konvencija par narkotiskajiem līdzekļiem kaņepi iekļauj narkotikas saturošu augu sarakstā un uzliek dalībvalstu valdībām par pienākumu stingri kontrolēt tās audzēšanu.

Kaņepe kalpo kā izejviela populārām psihotropām vielām (marihuāna, hašišs).

 

Pievienots 08.07.2014

http://sanatkumara.ru/stati-4/beseda-s-amerikanskim-i-russkim-egregorami

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Krieviski “лубки”. Skat. “Лубок”; “Lubok”. (Tulk. piezīme)