Saruna ar dievieti Šastu par mentālo plānu

Videoklips “Tauriņa mācība... DZĪVES MĀCĪBA...”

 

Ir pagājis tieši gads, kopš es pabiju uz Šastas Kalifornijā. Atgriežoties pie toreiz rakstītā, atcerējos dievieti Šastu un sarunas ar viņu sākumu.

Es stādīju viņu priekšā mūsu lasītājiem 2013. gadā šajā rakstā http://sanatkumara.ru/stati-3/meditatsii-u-gori-shasta[1]. Otrā intervija netika uzrakstīta līdz galam. Lai iekļautos sarunā, vienkārši pārlasiet, ieejot norādē.

Zemāk sekojošā saruna sākas pirms gada un netika pabeigta. Atgriežos pie dievietes un mūsu tēmas – mentālā plāna apziņa un realitāte.

14 06 28 01

13. g. jūnijs.

Dārgā Dieviete Šasta! Vai tu vari teikt, ka tu esi visa pasaule?

Es neteikšu, ka es esmu visa pasaule, vienkārši es varu iekļūt jebkurā vietā, visur pabūt, paskatīties visu, kas man vajadzīgs, un atgriezties, teiksim, šurp uz planētu. Nav šķēršļu, nav attālumu. Domās es varu pārcelties, kurp vēlies. Mans mentālais ķermenis pārvietojas kopā ar domu.

Kas tevi interesē? Kāpēc tu dzīvo uz planētas Zeme, kāpēc tu atnāci šurp?

Es, tāpat kā tu, esmu gaismas darbinieks, apskaidrotājs, es, tāpat kā tu, inkarnējos uz planētas, es augšupcēlos un kļuvu par skolotāju. Tagad es atnācu uz Zemi, lai iemācītu planētas iedzīvotājiem domāt jaunā veidā, sajust un just jaunā veidā.

Vai tu uzskati, ka tas ir pareizi: kāpēc planētai ir jāiziet no fiziskā plāna, cik lielā mērā tas ir pareizs solis?

(Dieviete nevar pateikt precīzāk, kāpēc pēkšņi planētai nav jāpāriet uz jaunu enerģiju. Priekš viņas tas ir negaidīts jautājums.)

Lieta tā, ka tu un es esam viens, viens mentālajā plānā. Mēs šeit uz Zemes atrodamies savienībā, apvienojumā (tādā nozīmē – tā nav mana ideja).

Un kā, nevajag domāt, ja tu atrodies apvienojumā?

Tu man uzdevi interesantu jautājumu, uz kuru es pagaidām nevaru atbildēt.

Bet mēs visi zinām, ka tie ir Radītāja plāni – iegremdēties, noiet līdz dibenam un atkal celties uz augšu. Tā ir bijis vienmēr, tā ir iekārtota dzīve. Mēs pagaidām spējam tikai pieskarties dibenam, nevis dzīvot šeit. Šeit ir pārāk smagas enerģijas. Mēs nespējam to visu apgūt, mēs tikai viegli skaram fizisko plānu un atkal aizejam no tā, lai nenoslīktu galīgi – kamēr ir tie, kas to saprot, kamēr viņi nav aizmirsuši tos, kas ir lejā.

Tagad es redzu “realitāšu kārtaino pīrāgu”. Tas ir ļoti garš un plats. Šajā kārtainajā pīrāgā augšējais slānis ir tumšs, apakšējais slānis ir gaišs, burbuļains, viegls. Dieviete man rāda, ka no šī burbuļainā vieglā slāņa mēs varam ieiet tumšajā daļā, bet aiz malām mēs iziet nevaram.

Burbuļainā slāņa iekšienē ir tukši, gaiši un viegli. Šeit ir tas, kas mūs rada, tas ir gaismas nesējs, gaismas avots. Ja te atgrūžamies un atkal ieejam iekšienē, tumšajā daļā, tad mēs viegli izejam visus blīvos slāņus, līdz pat pēdējai mizai, atgrūžamies no tās kā bumbiņa un atgriežamies atpakaļ, veicot lēcienu, ne uz to pašu punktu, bet veicot nākošo soli, it kā griežoties ritenī no spieķa uz spieķi.

Saki, lūdzu, ko var iemācīties, visu laiku tā lidojot? Kas tad būs jauns tev un man?

Mēs izmaināmies pēc katra soļa, mēs kļūstam citādi. Viss izmainās, pateicoties tam. Mēs atnākam jau ar kaut kādu bagāžu, spējām, un mēs tā vienmēr lēkāsim. Tas tad arī ir Sansaras Rritenis.

Bet es uzskatīju, ka izeju no Sansaras Riteņa.

Vajag kļūt radītājam. Kamēr tu nespēj kļūt radītājs, tu krāsi pieredzi dažādos līmeņos. Kad tu spēsi pievienoties tam, kas ir iekšienē, saplūst ar to un funkcionēt kā tas, tu spēsi iziet.

Un kas ir aiz tā ietvariem?

Citas pasaules.

Izejot mentālo plānu un saplūstot ar Radītāju, var iziet no Sansaras Riteņa, bet Šasta saka, ka viņai to negribas. Viņai patīk eksistēt savā vietā. Viņa uzskata, ka viņa dzīvo pilnvērtīgu skaistu dzīvi, par kādu viņa ir sapņojusi, un ka viņai patīk tāda dzīve un nemaz negribas kļūt par Radītāju. Viņa saprot, ka viņa no šīs dimensijas nekur neaizies. Jebkurā momentā viņa spēs iet tālāk, bet pagaidām viņa pēta sevi šajā dimensijā, pēta savus spēkus, iespējas un tādā veidā attīstās.

Bet kas ir aiz Sansaras Riteņa robežām?

Neko neredzu, neuztveru. Esmu līdzīga liesmai, kura brīvi lido telpā, neko neskarot. Pagaidām es neuztveru citas pasaules. Es atgriežos savā pasaulē un mēģinu ieiet tās kodolā. Es eju caur kaut kādām gaišām virsmām, pasaulēm, kuras ir līdzīgas ziemeļblāzmai, taču neko neredzu, izņemot gaismu.

14 06 28 02

14.06.26.

Es piesaucu dievieti Šastu, lai turpinātu mūsu ceļojumu mentālajā pasaulē.

Dārgā dieviete! Lūdzu tev atbildēt uz vienu jautājumu. Man ir radies iespaids, ka mūsu blīvā fiziskā pasaule ir lode, kura no visām pusēm ir aptverta ar astrālo apvalku, bet pēc tam ar mentālo apvalku. Bet nez kāpēc zem kājām mēs atrodam astrālās pasaules tumšo daļu, bet virs galvas – gaišo daļu. Un tamlīdzīgi tas ir arī ar mentālo plānu. Zem kājām mums ir tumšais mentāls, bet virs galvas gaišais. Kā labāk saprast mūsu pasaules uzbūvi?

Salīdzinām jūsu pasauli ar cilvēka uzbūvi. Virs galvas tu jūti mentālo slāni...

Nē, no sākuma astrālo slāni un astrālo AEs, un augstāk - mentālo AEs.

Tev tā ir ērti. Tu izej uz cilvēka apvalku augstāk par viņa galvu, uz tām enerģētiskajām piltuvēm, kur tu vari atpazīt astrālo un mentālo pasauli. Patiesībā tie ir gluži kā sakaru portāli ar cilvēka astrālajām un mentālajām daļām, kur tu uzreiz izej uz to informāciju, kura tevi interesē. Tu redzi viņa daļas – apvalkus, ieejot daļā, tu uzreiz pārlūko veselo.

Kāpēc apakšējais astrāls ir stingri zem kājām, jo tas taču arī ir astrāls?

Apakšējās astrālās pasaules var atrasties jebkur. Šeit, uz planētas, ir tāda uzbūve, ka apakšējās pasaules atrodas pie zemes virspuses un zem zemes. Neredzu tajā nekā nesaprātīga.

Bet mentālais slānis?

Tieši tāpat mentālais plāns atrodas jebkur, bet jums vieglāk uztvert to augšā un lejā, polos.

Pastāsti, lūdzu, par cilvēka un planētas poliem, par ass lomu starp poliem un to, ko vari izstāstīt par mentālo plānu.

Nu ko, interesanta tēma. Es pagaidām pati ne visai esmu tikusi skaidrībā ar visu, kas ir šeit, uz planētas. Bet to, ko zinu, labprāt pastāstīšu.

Tātad, jūsu astrālā pasaule pārdzīvo dziļas izmaiņas. Viens apvalks saplūst ar otru, tāpēc jūsu astrālā pasaule kļūst tumšāka. Joprojām ir gaišās un tumšās pasaules, bet it kā viens slānis uziet virsū otram, kā pīrāga kārtas. Tumšais pievelkas uz augšu, bet gaišas nolaižas uz leju. Tu esi pamanījusi, ka tavs astrālais ķermenis jau ir noformējies pa horizontāli?

Jā, es to zinu.

Tātad astrālā pasaule kļūst vienpolāra...

Kā tas ir?

Tajā nav pretrunu, un poli satuvinās. Tumšais pamazām apgaismojas, bet gaišais apgaismo, pašam kļūstot nedaudz pelēcīgam uz tā rēķina. Uz cilvēku tas attiecas pilnā mērā. Jums liekas, ka pasauli ir pārpludinājušas pelēkās būtības, un jums kļūst grūti atšķirt gaismu no pelēkuma. Jūsu uzdevums – iziet no planetārajiem pelēkuma apvalkiem un aiziet uz gaišākām pasaulēm, atstājot tos, kas nespēj apgaismoties, tajā pasaulē, kur viņiem ir ērti un kur viņi ir spiesti palikt. Šeit turpināsies cīņa par dominēšanu un spēka pielietošanu, tiesa, miermīlīgākā kontekstā, piemēram, naudas un korporāciju karš par peļņu un darbaspēku.

Cilvēku apziņai pagaidām nav iestrādājies paradums savienoties ar augstākiem sevis aspektiem, un viņiem atliek nīkt šajā plānā. Taču cilvēcē ieliktā Programma, kura liek tiekties uz progresu un evolūciju, strādā pastāvīgi, un šīs pasaules arī attīstīsies, un jo tīrāka apziņa un jo augstāka apzināšanās, jo ātrāks būs progress, un iestāsies sabiedrības humānisms.

Tavs priekšstats par augsto un zemo ir pārāk primitīvs. Tu operē ar trīsdimensiju tēliem, un “augstāk” un “zemāk” tev ir burtiski. Patiesībā es varu iet uz zemes dziļumiem, celties augšup cauri galaktikas pasaulēm, paplašināties līdz milzīgām pasaulēm un saspiesties līdz atomam, tāpat kā tu. Iemācies to patstāvīgi.

Par poliem un asi...

Nu ko, padomāsim kopā. Tu atnāci no Visa, Kas Ir uz mentālo pasauli, lai kļūtu par cilvēku. Kas tevi šeit pievilka, kādēļ tu ieradies?

Ceļojums un pieredze?

Ne gluži tā. Redzi, tu pat nezini savu mērķi, bet esi taču jau veikusi milzīgu ceļu šeit, uz zemes. Nu, apzinies, kādēļ tu – Saules Cilvēks, atnāci uz Zemi?

Es iegāju savā Saules Cilvēkā. “Galvā” (Būtības Acīs viņam ir daudz gaismas, bet vēderā (saules pinums, Būtības sakne) nav labi. Tur pietrūkst radioaktivitātes (sinonīms ercenģeliskajām enerģijām un augstāk). Bet kādēļ tur šīs enerģijas un apziņu vajag?

Re, kā!!!

Taisot centra izvērsumu parādās spēcīgs jauns enerģijas avots, viss apgaismojas, un sākas pilnīgi cita ēra manī, Saules Cilvēkā.

Kā es saprotu, tā nav planēta, bet Saules lode, kura taisīs izvērsumu un gluži kā uzsprāgs, taču neizklīdīs, bet visu apgaismos milzīgiem gamma un delta stariem. Radioaktīvo enerģiju klātbūtne liecina par ļoti augstas apziņas Būtību klātbūtni.

Vēlāk atcerējos, ka Drunvalo Melhisedeks rakstīja, ka pēdējā desmitgadē zinātnieki ir fiksējuši tūkstošiem gamma starojumu uzliesmojumu kosmosā.

14 06 28 03  14 06 28 04

Redzu uz jaunās Saules starojumu cilpas, līdzīgas mūsdienu cilpveidīgajām protuberancēm uz Saules. Tikai to ir daudz, un tās atgādina rozes ziedlapiņas. Pats Saules Logoss kļūst daudz lielāks pēc apjoma.

Tas būs kvalitatīvi jauns Vielas attīstības variants. Jums tiks radīti pilnīgi jauni starveidīgie ķermeņi. Sākas jauns laikmets, planēta ir pārgājusi uz citu Vešanas Staru.

Jā, Aštars teica, ka planēta ir izmainījusi kursu. Nav gluži saprotams, kā tas ir...

Jūsu uzdevums bija – radīt fizisku apzinošos un attīstītu cilvēku rasi, kuri spēj radīt pasaules. Pagaidām vēl mērķis nav sasniegts, bet mentālajā plānā jūs jau radāt pasaules, trenējaties un rādāt Radījām savus projektus. Tā tad arī ir Radītāja Pasauļu Apgūšanas Skola.

Jaunajos apstākļos, jaunajā pasaulē tādas vajadzības pēc radītājiem būs palielinātas, jūs kļūsiet ne tikai patērētāji kā tagad, bet arī “ražošanas darbinieki” pasauļu radīšanas sfērā.

Tagad tu vari noformulēt savus uzdevumus?

Pāriet, augšupcelties, atnest uz mentālo pasauli tās fiziskās pasaules prasības, kuras vēl nav noregulētas, tas ir, palīdzēt novest fizisko un astrālo pasauļu, uz kurām apmācās dvēseles, realitāti un apziņu līdz mūsdienu prasībām, tas ir, modificēt un attiecināt uz Saules Cilvēka jaunajiem uzdevumiem. Bet viņa uzdevumi – (hm...!) arī augšupcelties, paplašināties, augt enerģijas ziņā, kļūt vēl gaišākam un spēcīgākam.

Bet kas ir pats galvenais?

(Tik daudz mīlestības ir manā iekšienē!) Dzemdināt pēctečus... izdzemdināt uz āru savu meitišķo realitāti... evakuēt to no sava apjoma.

Lūk!

Vai, kā tā ir izaugusi! Tā aizņem jau daudz vietas manā iekšienē!

Tai jākļūst vienā izmērā ar tevi, tad arī mierīgi izdzemdināsies.

Tā ir daudz gaišāka par mani!

 

14 06 28 05Šeit neizpaustais Logoss (burts B) – tas ir tas bērns, kuram rezultātā jādzimst Saules Logosam. Tagad, 7 gadus pēc zīmējuma uzzīmēšanas, bērns izskatās milzīgs un aizņem Saules Cilvēka lielāko daļu.

Tā nav fiziskā realitāte. Mentāli-astrāli-fiziskā realitāte ir paslēpta (satīta) portālos zem burta “a”. Centrā ir redzamās Saules sistēmas projekcija. Šajā plānā viņa nav izpausta, es viņu vienkārši novietoju tur, kur viņa eksistē fiziskajā plānā.

 

Tajā sarunā ar Amoru Guaņ-Iņ pirms gada izskanēja vārdi: planēta astrālajā plānā it kā jau ir sadalījusies divās vienādās būtnēs, divās lodēs (jeb ir parādījies planētas līdzinieks). Vienam globusam magnētiskās līnijas nobīdās uz vienu pusi, bet līdziniekam – uz pretējo, it kā saules vējš nobīdītu magnētiskās līnijas divām lodēm uz pretējām pusēm. Amora saka, ka Zemes līdzinieks ir izveidojies kā atspulgs. Divas planētas ir savienotas ar mazu enerģētisku ugunīgu strautiņu, kurš saista viņas – sutratmu.

Kā to var savienot ar to, ka Saules Logosa līdzinieks vēl nav dzimis?

Viņš jau eksistē mentālajā plānā (tas ir, ir nolaidies no augstākiem plāniem), viņš ir, bet vēl līdz galam nav atdalījies. Viņš patiešām būs nākošā augstākā vibrāciju plānā. Viss ir pareizi, vienkārši nedomā kā cilvēks. Vienotības plānā pavisam nav tā, ka fiziskajā plānā.

Nesteidzieties saprast, nesaspringstiet tā, viss atnāks samērā ar mentālā plāna apgūšanu. Tu esi lieliska, un es priecājos, ka tu neesi mani aizmirsusi. Nāc ciemos, vienmēr priecāšos, ka tā esi tu!

Patiecos, Dieviete Šasta! Ceru uz tikšanos nākotnē!

 

 

 

 

Pievienots 28.06.2014, atjaunots 30.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/razgovor-s-boginey-shastoy-o-mentalnom-plane

Tulkoja Jānis Oppe