Diena Pienākusi!

 

Diena Pienākusi!

Bet kaut kas ar manu atmiņu...

10.06.14.

14 06 13 01

Dārgā Pasaules Dvēsele, sveicu Tevi!

Pēdējā laikā, iespējams, sakarā ar magnētiskā režģa izmaiņu, liela daļa cilvēku žēlojas par atmiņu. Ko pašreiz var teikt šajā sakarā?

Pasaules Dvēsele: Sveika, mana mācekle! Šodienas jautājums satrauc daudzus cilvēkus. Atmiņa un apziņa tiešā veidā ir atkarīgas no magnētiskajiem laukiem. Laukam pazūdot vai nonullējoties, bet pēdējā laikā jūs novērojat magnētisko polu lēcienu ainu, jūsu atmiņa kļūst magnētiska. (Bet agrāk viņa bija elektromagnētiska). Tas nozīmē, ka visas rindiņas magnētiskajā ierakstā izmainās un daudz kas no pagātnes vienkārši aiziet nebūtībā.

Ne tikai man, bet arī daudziem ne tikai pagātne ir aizmirsusies, bet arī vakardienu grūti atcerēties un vienkārši to, ko rīt vajag izdarīt.

Tas notiek visiem. Magnētiskie poli izmainās, un drīz iestāsies atmiņas “iekārtu” atjaunošanās (man parādīja lēcienveidīgu grafiku tīklus, kuri pastāvīgi griežas, tie te peld virsū cits citam, sabiezē, te izvēršas normālā grafikā, tas atgādina elpošanas vai sirdsdarbības grafiku).

Tu taču zini, ka Akašas Hronikas ir pārcēlušās uz augstāku plānu? Bet tā ir jūsu atmiņa, kura pārceļas uz augstāku plānu. Aiziet tas, kas nav vajadzīgs, kas nespēlē nekādu lomu turpmākajā, un priekšplānā nostājas spēja uztvert caur sirds kanālu un intuīciju. Saasinās intuīcija un kvantu zināšanas (zināšanas no dabas).

Ko pašreiz var pasākt, lai nogludinātu iespējamos atmiņas zudumus?

Katru dienu ierakstiet atmiņā izdzīvotos notikumus. Fiksējiet tos pirms aizmigšanas, lai ieguldītu ilgstošai glabāšanai.

14 06 13 02

Magnetosfēras nonullēšanās

 

Saki, mēs ejam uz polu nonullēšanos? Būs planēta bez poliem? Kas mainās magnetosfērā? Un kā tad torsionu lauki, kuriem ir ziemeļu un dienvidu poli?

Bet tu vari iedomāties vienu ieeju un izeju?

Protams.

Tu redzēji, kā, pārejot uz budhiālo plānu, novācas apakšējais pols, ievācas centrā?

Es atkal iegāju savā budhiālajā ķermenī. Apģērba (apmetņa) stērbeles ieiet uz iekšu, un apakšā paliek vienkārši vienlaidus šleife. Galva ir zināms paresninājums, Būtības Acs, kura skatās uz iekšieni.

Apkārt sirds centram ir “seši spārni”, gluži kā parastas rozes ziedlapiņas. Šos “spārnus” es varu sakļaut un pārvērsties lodē. Lodes cents ir ugunīgs, tas ir vienots pols lodes centrā.

Bet planēta pagaidām neiet uz budhi. Kas notiek ar planētu?

Kāpēc nepāriet? Tu taču zini – Debesis nolaižas uz Zemi.

Ko tas nozīmē?

Viss kļūst tuvāks virsmai, smalkie plāni nāk uz Zemi, nobrūk slānis, kurš aizšķērso realitātes slāni. Tie, kuri var, iziet arī uz Budhi, bet pārējie var mierīgi celties augšā uz Augstāko Mentālu, kas tad arī notiek pie tevis semināros.

Viss! Debesis ir nobrukušas uz Zemi! Tas ir noticis! Un katrs tagad var aiziet uz turieni, kurp ir izšķīries, ja ies garīgo ceļu. Kā ir atvērušās visas ezoteriskās zināšanas, tā ir atvērušās visas Hronikas, visi Mentāla slāņi, pilnīga vēsture.

Kā tas ir saistīts ar planētas magnētisko struktūru?

Atceries, kā jūs ar Vladimiru mainījāt planētas magnētiskos slāņus? Tad, lūk, tie tagad ir stājušies spēkā, un uz Zemi ir atnācis jaunais. Kas ir šis jaunais? Skaties!

Atkal atgriezos tajā milzīgajā Būtībā, kura ar galvu balstās Baloža Debesu Velvē (kā 2009. gadā). Ieraudzīju lejā, pie virsmas, apakšējos magnētiskajos slāņos daudz gaismas – eņģeļus, gaismas būtības – pilnīga klātbūtne. Eņģeļi ir lielāki un ne tik mirdzoši – augstāk, Manis Lielās vidū.

***

Kas notiek? – jautāju Eņģeļiem.

Eņģeļi: Valstības ir atvērtas, un Mēs realizējam pilnīgu Klātbūtni uz planētas.

Ko tas nozīmē?

Gaisma ir atnākusi uz planētu, diena pienākusi.

Šodien redzēju raidījumu, kurš atgādināja visu reliģiju pravietojumus – par to, ka Septiņi Eņģeļi notaurēs, un pienāks Pasaules Gals.

Mēs esam tie Septiņi Eņģeļi, un septiņdesmit septiņi, un mēs taurējam, bet nevis par Pasaules Galu, bet par Gaismas Atnākšanu uz Zemi. Tās ir Tumsas Beigas! Zeme ir pagriezusies pret Gaismu tiešā veidā, viņai ir visi Gaismas Avoti, un viņa var ļoti ātri transformēties.

Var arī apziņu izmainīt cilvēkiem? Un atmiņu?

Nē, ne to. Tu no pustumsas nonāc gaismā, tev pie tam viss saglabājas, kā arī bija – gan apziņa, gan atmiņa, bet tu labāk redzi, sāc redzēt to, ko agrāk neievēroji, kas bija paslēpts no tevis. Piemēram, tu ieraudzīji Mūs, Mēs ieraudzījām Tevi. Mēs pavēstījām par Galaktiskās Dienas iestāšanos!

(Tas skan tik priecīgi, pilnā emocionālā pacēlumā. Esmu nedaudz apmulsusi.)

Bet kā tad nepārtrauktie kari? Un Ukraina?

Ne visi cilvēki redz gaismu, daži dod priekšroku palikt ēnā, viņiem ir smagi gaismā. Tās ir viņu tiesības. Tu taču zini, ka daļa no jums nav spējīga ar Mums sarunāties, jo jūs savienojat Gaismu un Tumsu Vienotībā. Tad, lūk, ļauj šiem cilvēkiem būt tur, kur viņi izvēlas būt.

Viņi sagādā ciešanas citiem.

Nekas, šīs ciešanas šiem cilvēkiem ir vajadzīgas, Viņi gribēja tās izjust, lai uz visiem laikiem iegaumētu, kas tas ir – ciešanas.

Bet es varu jūs sajust?

Protams, pastiep rokas!

Es pastiepu “delnas”, tie izrādījās spārni, un ieraudzīju gaismas lodes “spārnu” galos. Viņas smaida man un saka: paņem mūs līdzi sirdī!

Es novietoju sevis centrā lodes, saplūstu ar viņām. Atkal mēģinu saskatīt planētu no viņu redzes viedokļa. Redzu lejā spēcīgu Gaismas klātbūtni apkārt Zemei, pie pašas virsmas. Gaismas slānis ir nelīdzens, šur tur ir caurumi, it kā mākoņi.

Eņģeļi: Tumsas laikmets ir beidzies, un ir sākusies Gaismas ēra! Visi, kuri var, paceliet galvas uz augšu un pieņemiet mūsu Gaismu sevī! Kļūstiet par mūsu enkuriem! Jūtiet Mūs, mīliet Mūs un Sevi, saplūstiet ar Mums!!!

Par cik mēs Vladimiru toreiz (2009. gadā) strādājām ar Luciferu, tad ir loģiski piesaukt viņu un pajautāt, kas ar mums tagad ir?

***

14 06 13 03Lucifer, es piesaucu tevi un lūdzu izstāstīt, kas notiek ar planētu?

Lucifers: Atcerējies mani. Sveika, partizāne!

Kāpēc tu mani tā nosauci?

Pēc tam tev kļūs skaidrs, izlūks. Es saprotu tavu nepacietību, tu gribi pati zināt un visiem visu izstāstīt. Tagad jau var.

Jūs toreiz palīdzējāt visu noenkurot, un tālāk mūsu darbs reducējās uz to, lai Planētas Attīstības Plānā ieliktu Pastiprinātu Zemes apgādāšanu ar Gaismu un Mīlestību. Caur Ercenģeļiem Mēs spējām panākt Zemes Plānu pārskatīšanu un uzstādījām šeit maksimālo daudzumu Gaismas reduktoru. (Vārds “reduktors” man ir tukša skaņa, tāpēc es vērsos pēc izskaidrojuma internetā. Definīcija, kuru dod Lielā Padomju Enciklopēdija: “reduktors” – tā ir ierīce darba vides (gāzes, tvaika vai šķidruma) spiediena samazināšanai vai uzturēšanai par nemainīgu balona vai citu tilpumu ar lielāku spiedienu izejā, vienlaicīgi pildot drošības un aizslēga ventiļa funkcijas.)

Tagad kaut kas noskaidrojās.

Vienkāršā valodā, jūs uzstādījāt aizslēga ierīci, lai uzturētu gaismas vibrāciju līmeni ap Zemi?

Kaut ko tamlīdzīgu. Patiesībā Gaisma – tās arī ir Būtības – eņģeļi, serafimi, ķerubi... u.c.

(Sen laiks iemācīties eņģeļu nosaukumus...)

Priekš viņiem nav nekādu aizslēga ierīču, bet gaismu, laukus un enerģijas, kurus viņi izstaro, mēs spējām koncentrēt šeit. Planēta pāriet uz Gaismu! Un viņai ir jābūt savam Eņģeļu Karapulkam.

Planēta pāriet uz Gaismu, bet kā tad savienošanās ar Tumsu?

Tumšā vietā nav iespējams savienoties ar gaismu, jūs patiesībā esat neitrālā pārejā, kur patiešām iespējama VISA savienošanās ar VISU.

Sīkāk par to, lūdzu!

(Jūtu, cik grūti Viņam man kaut no ieskaidrot, viņš domā, kā vienkāršāk, manā valodā pastāstīt, lai es saprastu...)

Lucifers: Patiesībā man nav grūti, bet tu esi tik tālu no visiem šiem priekšstatiem, ka es vienkārši meklēju tevī vismaz kaut kādus mājienus, uz ko balstīties sarunā.

Un tā, kas tas ir – VISA savienošanās ar VISU? Tu atcerējies Krustu... Labi! (Vertikāle – VISI, KAS IR, horizontāle – VISS, KAS IR.) Atrodoties neitrālā punktā, jūs it kā atrodaties sadales Punktā, Krusta centrā, nulles punktā.

Dieva Sirdī?

14 06 13 04

Nē, protams, bet tādā pozīcijā, kad ir atvērts ļoti daudz perspektīvu. Tieši šeit jūs spēsiet iziet šo grūto ceļu – Gaismas (eņģeļu) un Tumsas (eņģeļu) savienošanu. Paši jūs jau esat gan vieni, gan otri eņģeļi, iekrituši planētas pelēkumā, vidus enerģijās. Nedaudz gaismas jums nekaitēs, tad jūs spēsiet tuvoties Tēva hierarhijas serdenim. Tie ir Ercenģeļi un Augstākie Eņģeļi.

Tu nepasaki līdz galam.

Ne viss var tikt atklāts. Pagaidām.

Kurš mūs pašlaik vada?

Valdniece Marija.

Bet Aštars?

Tas ir jūsu Zemes vadītājs, eksperimentētājs, kurš uzņēmies tehnisko vadību un palīdz cilvēkiem visās nozīmēs. Parunā ar viņu pati!

Labi. Pateicos gan Pasaules Dvēselei, gan Luciferam par interesanto sarunu! Pateicos Eņģeļiem, un uz tikšanos!

***

14 06 13 05Piesaucu Aštaru, manu dārgo vadītāju.

Sveicu tevi, Aštar!

Aštar, un tomēr mani ne līdz galam apmierina Pasaules Dvēseles un Lucifera atbildes sakarā ar planētas stāvokli pašreizējā periodā. Mēs visi raizējamies sakarā ar planētu. Kā mums tālāk dzīvot, ar ko varam sev palīdzēt un kas notiek ar Zemes magnētiskajiem slāņiem?

Aštars: Notiek magnetosfēras vētra, un jūsu uzdevums – sagaidīt nomierināšanos. Kad notiek pārmaiņa planētas struktūrā, jūs ar savu “palīdzību” atrodaties pēdējā vietā... Jūs tikai netraucējiet, un viss nonāks normā. Jūsu atmiņa pati pakāpeniski safokusēsies jaunā režīmā. Vajag nogaidīt. Esiet pacietīgi un iecietīgi. Mēs nespējam tagad kaut ko izmainīt, mēs tikai vērojam.

Tu vari vienkāršā valodā izstāstīt, kādus laikus pārdzīvo planēta?

Viss jau ir aiz muguras. Tagad ir atlicis tikai sagaidīt nomierināšanos un atgriešanos (jaunā līmenī). Planēta ir izmainījusi kursu.

Pateicos tev, Aštar!

Domāju, ka nedaudz izdevās uzzināt, bet mēs kaut vai uzklausīsim padomus, kuri doti rakstā. Un negaidīsim kaut ko neparedzētu. Mēs esam Gaismā, un mūsu planēta ir kārtībā! Tu mainies, bet mēs pagaidīsim!

14 06 13 06

 

Pievienots 13.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/den-nastal

Tulkoja Jānis Oppe