Print

Nesteidzieties kļūt par svētajiem...

Nesteidzieties kļūt par svētajiem, esiet cilvēki!

Vēstules autore Taisija Ljašenko.

Natašeņka, mans Eņģeli, sveicināta. Neatstāja mani vienaldzīgu šī vēstule no Sanktpēterburgas no Marinas Grinkevičas. Gribu izteikt savu viedokli.

Nedaudz par sevi. Esmu no Sanktpēterburgas, biju tavos semināros, kad tu ar mūsu grupu enkuroji Augšupcelšanos Sanktpēterburgā. Tev būs grūti atcerēties, bet galvenais, lai es atcerētos tavas enerģijas. Tajā tikšanās reizē es apzinājos, ka pietiek vienkārši tev blakus klusējot pasēdēt tam, kurš grib pacelt savas vibrācijas.

Marinas pamatjautājums – Kurš mums ir atļāvis..? Tas bieži skan to vidū, kuri tikai uzsāk izzināšanu. Man liekas, ka tas ir aiz bailēm – tiem, kuri tikai sāk ieiet Gaismas darbā. Bet kad tas rodas tiem, kuri sevi uzskata par Gaismas Darbiniekiem, ir izzinājuši savas veltes un izmantojuši tās Gaismas darbā ar citiem planetārajās akcijās, te jau jāaizdomājas: bet kas man ir noticis, kāpēc es neesmu pārliecināta par sevi, par sevis izvēlēto Ceļu... kurš mani ved prom? Kāpēc man rodas šis jautājums?

Es savā praksē iejaucos daudzās planetārajās situācijās: strādāju ar Stihiju Kodolu, atsevišķi ar stihijām, ar Zemi-Māmuļu (Gaiju-Mariju), strādājam grupā. Atsaukšanos dzirdam uzreiz. Prieka enerģijas, kuras mēs saņemam pretī par mūsu darbu – tas ir tas barometrs, kuru mēs izmantojam...

Cik es apzinos, šaubu un pārliecības trūkuma sēklas uz mums sēj ne Gaismas spēki, bet spēki, kuri turas pretī, ķer mūs uz mūsu vājumiem, uz mūsu ego, lai atturētu no uzkāpšanas, no vibrāciju paaugstināšanas. Un jau tad cilvēkam var notikt enerģijas noplūde, un jau tad vajag uzdot sev jautājumu – kam es kalpoju?

Kā no tā iziet?

Ļoti vienkārši – izteikt nodomu, un tava atbalsta grupa, Augstākais Es tūlīt pat palīdzēs...

Lūk, tā kaut kā es savā grupā pārdomāju.

Ar cieņu,

Taisija Ļjašenko.

 

Natālija Koteļņikova: Es pilnībā piekrītu vēstulei un pateicos autorei par atsaukšanos. Patiesībā Marina izvirzīja tēmu, kura ir vissvarīgākā mūsu darba ar planētu un cilvēkiem mūsdienu etapā. Rodas tik daudz nianšu, un visu to vajag saprast un ar visu tikt skaidrībā.

Šodien vēstkopā un uz vietnēm aizsūtīju ļoti interesantu materiālu “VISPĀRĒJĀ LŪGŠANA PAR MIERU UKRAINĀ, Autors – Jeļisejs Mihailovs”. Šeit ir atskaite par Ukrainas auras apgaismošanos uz laiku kā sekas vispārējai lūgšanai par mieru valstī. Tātad mūsu pūliņi nav veltīgi, un mēs varam sniegt REĀLU PALĪDZĪBU egregoriem un caur viņiem – cilvēkiem. Tātad var un vajag gaismot un mīlēt, skaitīt lūgšanas un izteikt gribu mieram visā pasaulē. Tie nav tukši enerģētiski tēriņi, bet reāls darbs.

Un arī pašā vienkāršākajā cilvēciskajā nozīmē – vai tad mēs varam būt vienaldzīgi un vienkārši ignorēt planētas problēmas? Mēs taču šeit dzīvojam!

No otras puses, vajag ļoti saprātīgi pieiet tam, ko tiek likts priekšā izdarīt un kā. Pelēkie ļoti reāli pieved mūs pie tā, ka dažreiz darba rezultāts aiziet sāņus no problēmas. Protams, mēs ne visu redzam un ne visu zinām smalkajā pasaulē. Dažreiz, bet pēdējā laikā diezgan bieži mūs izmanto.

Lasot kāda meditāciju, vienmēr veiciet analīzi: kāpēc tā un kāpēc nevar vienkāršāk?

Jāsaka, ka pats vienkāršākais variants ir pats dabiskākais. To vienmēr pavada minimums Klātbūtnes – jūsu Skolotāji un jūsu Augstākie Es. Nevajag piesaukt visus pēc kārtas, var iesprukt arī tie, kuri maskējas kā Gaisma. Es reāli saduros ar to cilvēku problēmām, kuri piesauc tumšos spēkus, domājot, ka tie ir gaišie. Un kurp tad iet enerģijas, uz kā nometni?

Draugi, es nenosodu tumšos spēkus, tāpat kā nenosodu spēku vispār. Bet vajag saprast, kur tas vajadzīgs, un kur tas tikai veicina pretnostatījumu un konflikta pastiprināšanos.

Spēks uz spēku – pretnostatījums. Mīlestība uz mīlestību – saplūšana. Mīlestība uz spēku – spēka samazināšana, vājināšana.

Vēlreiz gribu atgādināt tiem, kuri sasnieguši Kristus Apziņas Režģi – strādājiet no šī līmeņa. Šeit viss ir saredzams vienkāršāk, un nestrādā emocijas. Šeit spilgtāk ir redzami āķīši, uz kuriem mēs uzķeramies – tās programmas, kuras mums uzkarina – vainas, neapgaismotības u.c. veidā. Šeit mums ir vienkāršāk savienoties ar Ercenģeļiem un Palīgiem, ar Augstiem Skolotājiem, ar Valdnieci Mariju.

Lūk... parunāšu ar Mariju, ko viņa mums teiks?

 

14 06 10 01Dārgā Valdniece Marija, kā mums palīdzēt visiem, kuri šaubās par mūsu planetāro darbu pareizību? Kādus padomus tu vari dot visiem?

Valdniece Marija: Tu esi Zeme. Ja tev sāp roka vai kāja, ko tu dari? Izmanto visus līdzekļus, kurus zini. Gan jau kaut kas palīdzēs.

Daļa organisma slimo, vajag ārstēt! Piesauc savus planetāros spēkus, strādā viena. Pat neliels ieguldījums vispārējā lietā ir derīgs ne tikai planētai, bet arī tavai nākotnei, tu piekrīti?

Bet ne visiem cilvēkiem ir tādi palīgi. Ko Tu vari teikt viņiem?

Nebaidieties izteikties.

Neslēpieties.

Neiesaistieties cīņā.

Vienkārši sūtiet savu gaismu uz visiem planētas tumšajiem punktiem katru dienu. Lai jūs katrs strādāsiet savā režīmā un pēc saviem spēkiem. Bet ja ar to nodarbosies cilvēces lielākā daļa, tad jūsu spēki daudzkāršosies.

Jūs neesat pieraduši būt patstāvīgi. Jums noteikti vajag savienoties. Tie, kuri spēj strādāt patstāvīgi – strādājiet! Kurš grib pievienoties, pasakiet Man, ka “es ieleju savu stariņu visplanetārajā Gaismas Starā” un strādājiet. Gaismojiet un Mīliet.

Tas nesagādās lielas pūles. Svarīgi ir nodomi. Jūs taču jau zināt, ka nodoms strādā. Jūs noliekat sev priekšā tīru un veselīgu planētu, pilnu ar laimi un mieru. Jūs redzat uz viņas saprātīgus cilvēkus, kuri izvēlas mīlestību varas un vardarbības vietā. Jūs visus savenoat ar viņu Augstākajiem Es, kopīgi būvējot cilvēces attīstības nākošo vijumu. Jūs esat tādu pašu cilvēku kompānijā, kā jūs paši.

No otras puses, ja jūs neesat gluži tik gaiši, ķerieties klāt pie sevis. Veiciet prakses, apzināti ejiet uz to, lai kļūtu godīgi un atklāti ar sevi un citiem. Ejiet prom no divpusīguma, no neīstuma un dubultas morāles. Strādājiet ar sevi. Vai tad tas nav darbs ar cilvēci?

Sevi uzvarējušais atnesīs tik pat daudz labuma visiem cilvēkiem kā moceklis.

Grozi kā gribi – piecelieties, jāņtārpiņi!

Jūs Kristus Režģī jau esat kopā, tad kas jums traucē arī šeit savienoties domās, caur vēlēšanos un nodomu?

Cik bieži mūsu nodomi un enerģijas aizved ne uz turieni.

Neesat pieraduši domāt.

Jūs māca domāt.

Jūs māca just ar sirdi.

Jūs māca saprast un būt kompetentiem.

Runāt ar Mums, apspriesties, ieklausīties Mūsos.

Viss ir veselajā. Nav sadalījuma, visi Spēki strādā ar cilvēku savienoti. Tikai tā jūs iemācīsieties galaktisko apzināšanos un atšķiršanu.

Galaktikā nav klātesošas vienīgi tikai gaišas Būtības. Visi kopā mēs sastādām enerģiju konglomerātu, un pēc Radītāja Plāna Mums ir jāved uz apskaidrību tie, kuri tikai sāk gaismas dienu un nav apguvuši pateicību un mīlestību. Tādu uz planētām ir daudz.

Tas ir, mēs esam figūras uz to spēles laukuma, kas mūs bīda?

Un kā jūs domājāt, tikai Ercenģeļi eksistē pasaulē? Nav noslēpums, ka uz Zemes ir blīva visu Spēku klātbūtne. Un katram cilvēku vidū ir savi pārstāvji, kuri ne vienmēr grib mieru. Cik daudz Spēku tagad barojas Ukrainā, citās konfliktu vietās!

Jūs gribat mieru, bet visu laiku piebarojat tos, kuri barojas ar tumsu. Viņi neaiziet, tāpēc ka ir ar ko baroties.

Un vai savās ģimenēs maz ir to, kuri pastāvīgi baro ar sevi tumsu?

Lietas būtība pat nav ne karos, ne valstu konfliktos, bet jūsu, jūsu dvēseļu iekšienē. Jūsu neuzticēšanās sev un bailes, kuras izraisa jūsu audzināšana un paradumi dzīvot, jūsu zemais pašnovērtējums, sēj daudz vairāk tumsas nekā viņas iznākšana kara punktos. Jūsu dvēselēs bieži norit karš, un tas iznāk planētas kara konfliktos, kā uz ķermeņa izsprāgst furunkuls.

“Mēs pagriežamies uz ziemeļiem!” Kaut kā nav redzams, ka esat pagriezušies pret sevi – hiperborejisko! Kur ir jūsu tīrība un mīlestība? Pajautājiet sev katrs – cik godīgi jūs uzvedaties ģimenē attiecībā cits pret citu?

Kā jūs gribat strādāt ar planētu, kad jūsu enerģijas iekšienē vēl nav attīrītas?

??

Es saprotu, ka tas nav pie visiem... Jā, tev taisnība, ka lielākā daļa jūsu lasītāju ir tikusi ar sevi galā. Bet Es runāju kopumā par cilvēkiem. Jūs taču esat viņu audzinātāji! Un cik lielā mērā jūs paši – audzinātāji esat attīrīti no drūmām un smagām domām?

Lūk, tā!

Jums visiem trūkst pastāvīga savienojuma ar Sevi Lielo un ar Debesu Tēvu, ar Mums – Skolotājiem. Jūs visu laiku atgriežaties pie sevis-mazā. Jūs tā esat pieraduši. Sāciet kļūt hiperborejieši, ļaujiet sev patiešām kļūt par zemes dieviem, daudzdimensionāliem un augstiem. Biežāk iznāciet ar Mums uz tiešiem sakariem. Tagad tas ir kļuvis vienkāršāk.

Kas ir noticis pēdējā laikā, kā ir izmainījies planētas stāvoklis? Mēs visi jūtam, bet nosaukt nevaram.

Planēta ir izgājusi uz perifērijas plānu.

Tas ir, pacēlusies pa vibrācijām?

Perifērijas plāns – tā ir iziešana aiz sagatavotajiem ietvariem. Jūs esat izgājuši no daudzu Spēku ietekmes un kontroles. Ir atlicis to apzināties un izmantot. Bet neviens un nekad nedos jums gatavas kārtis. Jums pašiem ir jārada, jāiziet, jātop.

Šodien mums ir diezgan barga saruna...

Vīrieša balss: Tu esi pacēlusies, un mums ir pieaugušo saruna. Mēs vairs nešļupstam kā ar bērniem.

14 06 10 02Jūs varat izdarīt to, par ko vienmēr sapņojāt, kādēļ atnācāt. Tika vajag to apzināties.

N.K.: Vienotību... Mēs atnācām radīt attīstītu un izglītotu dvēseļu vienotību, sarežģītu gaismas un tumsas mijiedarbību, vienlīdzību un laimi visiem.

Jā, tu pareizi nosauci. Bet tas ir tikai sākums – apzināties. Vajag darīt. Sākt vajag, kā vienmēr, ar sevi.

Marija, kurš tagad ar mani runāja?

Tu nepazīsti?

Aštars!

Jā, viņš ir stājies priekšgalā mūsu Klātbūtnei uz planētas.

Tu esi planētas Valdniece, bet kas ir Aštars?

... Viņu var nosaukt par planētas “Prezidentu”. Viņš vada mūsu eksperimentu.

Mīļotais Aštar! Pastāsti par sevi!

Aštars (šeit un tālāk): Nav par ko runāt. Visi arī tāpat mani pazīst.

Vienkārši esiet cilvēki.

Sāciet atšķirt manipulācijas un klupināšanas, domājiet un atšķiriet. Esiet lietpratīgi.

Neuzticieties visam, kas rakstīts.

Jūtiet čenelingu vibrāciju augstumu.

Balstieties uz pārbaudītiem kanāliem.

Daži ir stipri krituši...

Jā, tāda lieta ir. Atšķiriet, attīrieties un paši savienojieties.

Bet kā jūs gribat? Lai tas viss būtu viegli?

Jums jūsu darbā vienmēr ir bijis viegli? Šeit ir vēl grūtāk.

Nesteidzieties kļūt par svētajiem, esiet cilvēki!

Parunāsim par to, ko tu ieliec šajā frāzē – esiet cilvēki.

Labprāt. Cilvēks – tas neskan lepni. Pagaidām lepoties nav ar ko. Taču potenciāls Cilvēkam ir milzīgs. Viņš ir radīts daudzdimensionāls un ar saviem Augstākajiem Ķermeņiem aptver Visu Pasaules-ēku. Viņš patiešām vienā no plāniem kopē Tēvu-Radītāju.

Pie tam viņš ir sīkumains un skops. Viņam vienmēr ir par maz. Viņš nekad (vai gandrīz nekad) nemēdz būt apmierināts. Viņš bieži ir slims no tā, ka apskauž, vaino sevi, veic noziegumus (pirmām kārtām pret sevi – savu sirdsapziņu, kura ir Vienotība).

Kā izārstēt cilvēku? Kā var novākt visas šīs detaļas?

Kļūt diženam. Tas nenozīmē būt pārākam par kādu. Tas nozīmē – sasniegt sevi Lielo.

Mēs attīstāmies, iespējams, tāpēc mēs nekad nemēdzam būt apmierināti? Tas mūsos ir ielikts?

Nē, tā ir mantkārība un aprobežotība, attīstījusies kā sekas iekšējiem zemes ierobežojumiem. Es nenosodu, bet paskaidroju. Ja tu izej uz Viena līmeni, tu atbrīvojies no šiem ierobežojumiem.

Tātad izeja ir apskaidrotībā un aiziešanā no fiziskajām vibrācijām?

Uz šodienu tā ir iziešana no dualitātes civilizācijas. Tā ir iziešana no zemes važām. Pati civilizācija vēl nav gatava iziešanai no dualitātes. Tas ir tikai iziešanas apzināšanās sākums. Taču vairākums, bet mēs runājam par vairākumu, par civilizāciju kopumā, nav gatavs “pagriezties uz ziemeļiem”, lai cik sāpīgi tev nebūtu to apzināties. Mēs izmantojam visas iespējas, mums ir daudz sakaru kanālu, un mēs esam gatavi uztvert vismazākās pazīmes aiziešanai no zemas duālas apziņas, bet jābūt reālistiskam: pagaidām vēl pat karš Ukrainā nav spējis jūs savienot.

Jūs bijāt daudz solidārāki vēl pirms dažiem gadiem. Tagad ir notikusi izklīšana, daudzi ir aizgājuši uz zemāku līmeni, daži ir noguruši, bet daži nekādi nevar pacelties.

Tai pat laikā ir novērojama zināma aktivitāte bērnu un jaunatnes apziņas sektorā. Jaunība ir sākusi mosties. Šeit ir pavisam citas enerģijas – vairāk maiguma un prieka. Kamēr vecāki un vectēvi “cīnās frontēs” ar tumsu, bērni sāk ar viņu satuvināties, kas, kā tu atceries, ir mūsu kopējais mērķis. Caur gaismu un mīlestību, kuras dvēselēm ir pievilcīgākas kā cīņa un pretnostatījums, bērni sāk pievilkt cits citu un nostāties uz Kopējā Ceļa.

Pastāsti par Kopējo Ceļu!

Pretstatu vienība – paskaties vārdnīcā, ko tas nozīmē.

14 06 10 03Es paskatījos Vikipēdijā: “Pretstatu vienības un cīņas likums”: “Kustību un attīstību dabā, sabiedrībā un domāšanā nosaka vienotā sašķelšanās divos savstarpēji iekļūstošos pretstatos un starp tiem rodošos pretrunu atrisināšana caur cīņu.”

Ir vēl “Nolieguma nolieguma likums” (“Attīstība norit caur pastāvīgu pretstatu vienam otra noliegumu, to savstarpēju pārvēršanos, kā sekas – uz priekšu ejošajā kustībā notiek atgriešanās atpakaļ, jaunajā atkārtojas vecā iezīmes.”)

Aštars: Tie tad arī ir tie dualitātes noteikumi, no kuriem jums ir jāaiziet. Tas ir pakāpeniski, uzreiz neiznāks.

Kādi gan jauni noteikumi mums būs tad, kad mēs iziesim uz galaktiskās apziņas līmeni?

Katrs atbild par to, ko viņš rada. Viņš ir aizņemts ar radīšanu no Vienotības Apziņas, strādā kopējās Radīšanas labā un rada no savas Būtības, paredzētas būt apmierinātam AR SEVI.

Kad Būtība ir apmierināta ar Sevi? Kad katra Būtības daļiņa ir apmierināta ar Sevi, laimīga un priecīga.

Tas ir Ceļš. Tas ir Mērķis. Tā ir Laime VISAM. Vai tiešām jūs varat iedomāties, ka VISS pastāvīgi sevi noliegs?

Ja šūniņas tavā organismā cīnīsies cita ar citu, kas notiks? Bet tu esi prototips Būtībai, tam, uz ko aug tava apziņa. Un tu mācies būt apmierināta ar sevi, mīlēt sevi, saglabāt mieru citu emocijās, novērtēt to, kas tev ir, un attīstīt sevi uz vēl lielāku apmierinātību.

Nirvāna ir pilnīga apmierinātība. Bet nezin kāpēc man negribas uz Nirvānu.

Piekrīti, ka tu Nirvānā esi viesis. Tas, kas ir ap tevi, neesi tu. Tā ir kā vanna dvēselei, tā attīra un nomierina, ārstē un apmierina tevi, taču neaizstāj Dzīvi.

Mēs nonāksim pie pretstatu Vienības nevis caur cīņu, bet caur katra kā savas daļiņas apzināšanos kopējā Dvēseļu Sapulcē. Jūs mijiedarbosieties visu labumam, Vienotībā smelsieties Spēkus un Mīlestību. Jūs iemācīsieties novērtēt un cienīt cits citu, ārstēt un dziedināt cits citu, palīdzēt un aizstāt cits citu. Tā tad arī ir solidaritāte, viengabalainība (solid – ciets, vienlaidu, blīvs).

Kādu periodu mēs tagad pārdzīvojam? Kas notiek ar planētu?

Cilvēciskajā līmenī norit apziņu izlīdzināšanās. Jūs esat ieraudzījuši, ka daži no jums tā kā atpaliek. Bet citi ir sākuši pacelties. Notiek ezotērisko zināšanu apgūšanas atvieglināšana caur saziņu apziņas līmeņos.

Pārtulko, lūdzu, manā valodā: “saziņu apziņas līmeņos”. Es mēģināju pārtulkot, bet nolēmu labāk pajautāt tev.

Lieta tā, ka cilvēku apziņas līmeņi izlīdzinās. Jūs it kā gaidāt, tāpēc esat apstājušies. No otras puses tie, kuri ir izlēkuši agrāk, nevar apstāties un drosmīgi turpina apziņas izaugsmi. Iznāk zināma izkliedēšanās. Kā sekas, planēta var izlēkt uz agrāk jūsu apziņu nekonstatētu izeju/portālu, kuru esat ieminuši jūs – tie, kuri iet, nevis gaida.

Un jūsu apziņa izstrādā savienotos traukus – portālus, tas ir, piesūcina ar sevi zināmus tukšumus kopējā apziņā. Juceklīgi, bet tu saprati.

Es sapratu, ka mūsu apziņu izaugsme palīdz citiem bez pūlēm apgūt to, ko mēs apguvām ar pūlēm, un tas ir labums cilvēkiem.

Pilnīgi pareizi. Jūs taču saprotat, ka Apziņas Režģi, jeb labāk tos nosaukt par Apziņas Līmeņiem, ir gan jūsu, gan to, kuri dzīvo vai dzīvoja uz Zemes, piesūcināti. Ienesot Apziņas slāņos jaunus jēdzienus, radot jaunas Zināšanas un Likumus, jūs atklājat, ja salīdzina ar datoru, jaunus arhīvus vispārējai lietošanai. Un kad cilvēku apziņa spēs pacelties līdz šiem glabāšanas failiem, viņiem nevajadzēs no jauna apgūt šīs zināšanas, tas ir no sfēras: kurš tad to nezina? Jūs jau saprotat, ka bērni sākotnēji zina to, ko jūs esat lasījuši jaunībā. Kā viņi to zina? No kopīgajiem failiem, pieejamiem viņu apziņai uz Zemes. Tas ir jūsu darbs.

Sarunas nobeigumam atgriezīsimies pie mūsu tēmas – kā veikt planētas miermīlīgu pāriešanu, ko mēs varam izdarīt?

Nodarboties ar sevi. Jūs izejat uz apziņas planetāro līmeni, uz visu apziņu Vienotību, un tas ir labākais, ko jūs varat izdarīt priekš visiem.

Jā, tā tad arī ir “pagriešanās uz ziemeļiem”. Pateicos jums, Valdniece Marija un Aštar!

***

Es piesaucu visus savus Spēkus, spējīgus palīdzēt cilvēkiem, kuri cieš postu uz planētas! Es sūtu savus Eņģeļus viņiem palīgā! Es piesaucu Aštara Komandu un lūdzu palīdzēt visiem tiem, kuriem nepieciešama mīlestība, enerģija un atbalsts. Es lūdzu palīdzēt cilvēkiem vienmēr manā vārdā un ar manu enerģiju saprātīgās robežās. Lai notiek tā!

Es redzu mūsu planētu laimīgu un mīlošu. Bērni netiek pakļauti vardarbībai un aug strādīgi un saprātīgi. Viņi viegli “lejupielādē” visas zināšanas no planetārās apziņas un palīdz visiem cilvēkiem apzināties savu dievišķību.

Mīlestība kļūst par miera un laimes simbolu. Lai notiek tā!

 

Pievienots 10.06.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-4/ne-speshite-stat-svyatimi

Tulkoja Jānis Oppe