Izdariet to šodien!

 

Izdariet to šodien! Rīt var būt par vēlu!

Do it now! Tomorrow will be late!

13.04.14

14 03 14 01Šodien noritēja Saules sistēmas un Zemes Galaktisko Novērotāju apspriede. Visu nakti dažādās zemes valodās – vēdiskajā, krievu un angļu – translējās aicinājums uz humānismu un stāvokļa uz planētas izskaidrojums.

Ko es sapratu un iegaumēju:

 

1. Cilvēks masā vēl ir pārāk mazattīstīta būtne. Viņa saprāts kopumā vēl nav sasniedzis humānisma līmeni. Vairākums neredz tālāk par sevi. Tas nav hum-man, bet pagaidām animal-man. (Izskaidrojums gāja vēdiskajā valodā, vārdu pa vārdam neiegaumēju, bet jēgu nododu.)

2. Cilvēcei kā Planētas Kolektīvajam Saprātam piemīt Spēks, kuru pagaidām nav iemācījusies pārvaldīt. Šis Spēks pats par sevi ir agresīvs. Tās ir ambīcijas un valdonīgums. Šis spēks atstāj zināmu ietekmi uz Saules sistēmu.

3. Cilvēcei patīk ar šo Spēku manipulēt, spiest un draudēt. Dažreiz šis Spēks iziet ārpus apzinātas kontroles un pakļaujas tiem, kuri manipulē ar mazattīstītās cilvēces apziņu un emocijām savā egoistiskajā labā.

4. No otras puses, cilvēce caur tiem, kuri atzīst garīgo ceļu, jau ir izgājusi uz galaktisko humānisma līmeni.

5. Humanoīds – Galaktikas kolektīva saprātīga būtne.

6. Cilvēce jau ieiet Galaktiskās Vienotības līmenī caur saviem pārstāvjiem un pieņem Galaktiskās Padomes vēstījumus un rekomendācijas, kā arī aicinājumus uz nekavējošu darbību Zemes, Saules sistēmas un Galaktikās labumam.

7. Uz cilvēces Kolektīvā Saprāta svariem tagad no vienas puses – humānisms, no otras – egoisms. Kas gūs pārsvaru?

8. Notiek katra no jums brieduma pārbaude. Vai jūsu garīgums ir ārišķīgs, pašapmierinātībai un ambīcijām, jeb tas ir darbīgs un mobils? Kādēļ jums Kristus apziņas līmenis?

9. Pārvest Zemes Noosfēras Saprātu uz galaktisko apziņu – katra pienākums, kurš sasniedzis Kristus-apziņu. Mēs nevar tikt līdz katra cilvēka sapratnei, bet mēs varam iedarboties uz Kristus Režģi un translēt humānismu caur visiem Apziņas Režģiem.

10. Kas tas ir – humānisms?

 

Tā ir Dzīvības Vērtības sapratne. Tā ir dzīvības saglabāšana.

Tā ir saprātīga pārvalde visu labumam.

Nepārsniedz pilnvaras. Ne tu radīji Dzīvību – ne tev arī graut.

Galaktiskais tabu: nenodari kaitējumu – tas ir, kad visiem Galaktikā nebūs kaitējuma, tajā skaitā arī cilvēcei.

Tā ir attieksme pret visiem, kā pret tavām šūnām, tā pret taviem bērniem.

Tā ir beznosacījuma pieņemšana un piedošana.

Tā ir galaktiskās kārtības ieviešana.

 

11. Atcerēsimies jaunā apziņas līmeņa Karmiskās atbildības

(no Zemes Karmiskās Padomes)

Ja tu zini, ko vajag darīt, un nedari to, tu esi par to atbildīgs.

Tu esi arī atbildīgs,

– Ja tu esi apzinājies savu vadošo lomu un nevadi citus.

– Ja tu esi aicināts atvienot veco, iegūstot pieredzi jaunajā, un velc šo veco uz savu nākotni.

– Ja tu tiecies būvēt savas attiecības NE uz vispārējās mīlestības pamata.

– Ja tu baidies no nākotnes un lādi pagātni.

– Ja tu izvairies vai baidies no atbildēm.

– Ja tu neesi godīgs pret sevi pašu.

– Ja tu nenovērtē Dzīvi un grauj to.

– Ja tu nodod cilvēces intereses.

– Ja tu neesi izpildījis misiju.

– Ja tu pārkāp pilnvaras.

 

Lieku priekšā šodien katram,

kurš varēs atvēlēt laiku individuāli,

bet vēl labāk grupās

pēc savas saprašanas maksimāli pastrādāt

- ar planētas attīrīšanu no dzīvnieciskās agresijas, zemām emocijām

- pieņemt Humānismu kā Galaktiskās Pilsonības ticību

- piepildīt visus Planētas Apziņas Režģus ar

Humānisma Gaismu,

Kristus Mīlestību,

Pasaules Gribu

- izdarīt to šodien,

kā lūdz Novērošanas Padome.

Mēs varam atkārtot šo darbu katru dienu.

Izejiet uz to apziņas līmeni, kuru esat sasnieguši,

un strādājiet ar planētu patstāvīgi.

Ziniet, ka

NO JUMS KATRA IR ATKARĪGS PLANĒTAS APZIŅAS STĀVOKLIS

VIENS HUMANOĪDS KRISTUS MĪLESTĪBAS LĪMENĪ LĪDZSVARO TŪKSTOŠU UN TŪKSTOŠU NEAPSKAIDROTU ANIMAL-MAN NEGATĪVU

LŪK, ARĪ IR PIENĀKUSI TĀ STUNDA, KAD JŪS PLANĒTAI ESAT VAJADZĪGI STEIDZĪGI

MANA MEDITĀCIJA (AUDIOFAILS)

 

Paskaidrojums:

Meditācijā mēs piesaucām Ercenģeļus, Alfu un Diženo Dievieti, Mihaēlu.

Tika paskaidrots, ka tagad tiek testēta Cilvēka Apziņa, viņa briedums un atbildība, nevis spēks Vienotībai ar Ercenģeļiem un Ugunīgajām Būtībām.

14 03 14 02

Kristus Mīlestības pielikšanas punkti –

Saules sistēma atzīmēta ar sarkanu

 

Betelgeizes sprādziens?

Vēstkopās, kuras piepildījušas internetu, skarta Betelgeizes zvaigznes sprādziena tēma. Domāju, ka zinātnieki te malā nepaliks, un mēs varēsim pārbaudīt vēstkopu datus par pārnovas sprādzienu. Neiesaku taisīt nekādus “spoguļus” jau tikai tāpēc vien, ka Betelgeizes vissmalkākās enerģijas izkļūs cauri visiem jūsu spoguļiem. Šajā tekstā no interneta tiek runāts par šīs zvaigznes regulāru parādīšanos un pazušanu.

 

Avots: http://www.zhitanska.com/content/vzryv-betelgejze

Betelgeize

14 03 14 03

Orions (senais nosaukums – Dvīņi) un viņa pati spožākā zvaigzne – mirgojošā Betelgeize, atrodas starp Vērša un Dvīņu zvaigznājiem uz debesu meridiāna, caur kuru iet Piena Ceļš. Izveidojušies masīvie balti gaišzilie Oriona zvaigznāja supergiganti dažos nākošajos miljonos gadu kļūs par pārnovām.

Sarkanais supergigants Betelgeize ir 495-640 gaismas gadu (pēc dažādiem novērtējumiem) attālumā no Saules sistēmas. Zvaigznes diametrs tās pulsāciju gaitā mainās no 500 līdz 800 Saules diametriem. Betelgeizes minimālais spožums ir 80 tūkstoši reižu, bet maksimālais – 105 tūkstoši reižu lielāks kā Saulei. Betelgeize traucas pa telpu ar ātrumu apmēram 30 km/s. Tā ir viena no lielākajām starp astronomiem zināmajām zvaigznēm: ja to noliktu Saules vietā, tad pie minimālā apmēra tā piepildītu Marsa orbītu, bet pie maksimālā – sasniegtu Jupitera orbītu.

Betelgeize – nākotnes pārnovas zvaigzne. Kā apgalvo astronomi, Betelgeizes dzīves cikls beidzas, pēdējo divu desmitgažu laikā zvaigzne ir zaudējusi apaļo formu, strauji saspiežoties polos, un jau atrodas sarkanā supergiganta stadijā: maina formu, milzīgos daudzumos izsmidzina to veidojošo vielu, zaudē savu masu. Novērojumos laikā no 1993. līdz 2009. gadam Betelgeizes diametrs ir samazinājies par 15% (no 5,5 līdz 4,7 astronomiskajām vienībām), bet uz 2011. gadu – līdz 4,5.

Kaut arī Betelgeizes vecums ir tikai apmēram 10 miljoni gadu, daži zinātnieki uzskata, ka zvaigzne jau atrodas ūdeņraža izdegšanas fāzē un tāpēc tiks pakļauta pārnovas sprādzienam 1-2 tūkstošu gadu laikā. Viena no hipotēzēm – Betelgeizes sprādziens jau ir noticis, par cik mēs redzam zvaigznes tajā stāvoklī, kādā tās atradās sen pagājušos laikos. Pēc citas versijas Betelgeize tikai nupat ir iegājusi sarkanā giganta stadijā, un pārnovas sprādziens notiks ne ātrāk kā pēc 3-5 tūkstošiem gadu. Daži zinātnieki uzskata, ka Betelgeize ir nestabila, viņa jebkurā momentā var uzsprāgt kā pārnova, izlaižot milzīgu daudzumu rentgena un gamma-starus.

Pārnovas sprādziens būs grandiozs astronomisks notikums, pārnova būs redzama pat dienā, bet naktī, iespējams, aizēnos Mēnesi. Betelgeize pārvērtīsies milzīgā, spožā ugunīgā lodē. Pēc Betelgeizes sprādziena virs Zemes notiks uzliesmojums, salīdzināms ar otras Saules parādīšanos, un paliks neitronu zvaigzne vai melnais caurums. Ja pārnovas sprādziens notiks tuvākajā laikā, tad Betelgeize atrodas pārāk tālu no mums, lai nodarītu kaut kādus nopietnus bojājumus Zemei.

14 03 14 04

 

Tas ir interesanti:

Senajā Ēģiptē Oriona divas zvaigznes tika attēlotas divu “Debess Acu” veidā: viena acs – Bellatriksa, kura pirmā parādās nakts debesīs, kad Orions paceļas virs horizonta, otra – Betelgeize, kura spīd te ar stipru gaismu, te kļūst gandrīz neredzama. Šī parādība notiek ar apmēram 6 gadu periodu. Betelgeizes regulārā nomiršana un atdzimšana bija pamats seno ēģiptiešu ticībai atdzimšanai pēc nāves. Reliģiskajos tekstos Oriona Aci – Betelgeizes zvaigzni, senie ēģiptieši sauca par Kaa AinDziestošo Aci.

 

Katram gadījuma atkārtoju savu 10.03.13.

rakstu darbam ar planētu.

 

Sanata Kumaras Skola: apmācīšana Saprātam

10.03.13.

Sanats Kumara: Šodien mēs parunāsim par to, ko mēs varam izdarīt priekš tā, lai attīrītu planētu no destruktīvām Būtībām, kuras vēl arvien tur daudz cilvēcisko spēku bailēs un šķietamas bezspēcības stāvoklī, un dažu no mums enerģijas vērš sevis piebarošanai.

Kas tās ir par Būtībām, kā viņas labāk nosaukt?

Traucējošie spēki, projām vedošie spēki...

Bet vārds viņiem ir?

(Saka vārdu, es nesaprotu... Pārcilāju vārdus: Lucifers, Sātans, Gagtungrs, Volands... ne tas...)

Velns – tas ir kopējs apzīmējošs vārds Tiem, ko cilvēce nesauc vārdos. Kopumā tās ir pelēkas būtības, kuras no seniem laikiem apmācījušās un līdz šim laikam mēģina iemantot mūsu spēku, pakļaut sev un piespiest kalpot – ar viltu, aizstāšanu, viltību utt.

Mūsu uzdevums ir saprast, kad spēki un enerģijas aiziet “ne uz turieni”.

Kā likums, pirms darba mēs piesaucam mūsu Skolotājus un lūdzam viņus vest mēs uz gaismu un mīlestību, palīdzēt cilvēkiem un planētai. Kas notiek pēc tam? Kā mūsu gaišie nodomi var būt izkropļoti?

Ir daži viltīgi paņēmieni, kuri palīdz novirzīt jūsu spēkus sāņus. Piemēram, jums tiek piedāvāts strādāt pēc simboliem, bildītēm, ikonām, attēliem, shēmām. Caur šiem attēliem enerģijas var tikt novirzītas sāņus...

Bet spēki taču tiek vērsti nevis uz shēmām, bet uz reālo pasauli?

Uz reālo pasauli jūs vēršat spēkus tiešā veidā: uz planētu, uz noteiktu cilvēku (ārstējot, piemēram: jūs skatāties uz cilvēku un nosakāt jūsu šodienas darba plānu, izejot no viņa pašreizējā stāvokļa), uz sava kanāla atvēršanu ar Augstāko Es, piesaucot Augstāko Es un NOSKAŅOJOTIES uz viņa enerģijām...

Pie tam jūsu PRĀTS nav noslogots, viņš netranslē šīs gatavās shēmas un “neuzvelk” tās jūsu realitātei, bet sajūt, jūt, redz vai zina – pilnā spēkā strādā tieši Sirds kvantu apziņa, izstarojot mīlestību un savas pašas enerģijas, kuras jūs varat savienot ar mūsējām un vērst uz konkrētiem darbiem: uz attīrīšanu, uz izdziedināšanu, uz radīšanu, uz transformāciju. Jūs saucat to par “darbs ar vietu”. Tas vienmēr ir dažāds darbs, šeit un tagad.

Jūs neskatāties uz plāniem vai ikonām, jūs nosūtāt enerģijas tieši Jēzum, tieši Marijai, tieši Mihaēlam, tieši uz Zemi-Māmuļu, skatoties uz zemeslodi un nosakot, ko šodien vajag izdarīt, kā iztīrīt, ar ko vēl palīdzēt, kas ir uzradies, kā novākt. Jūs vienmēr varat apspriesties ar Mums, Skolotājiem, ar to, kam jūs jau uzticaties un ar ko jums ir labs kanāls.

Kā cilvēkiem uzzināt, vai tā Būtība, kuru viņi piesauca, patiešām ir atnākusi, jeb atkal ir kāds no “pelēcīgajiem” pieķēries?

Jums ir jābūt jau labai praksei ATŠĶIRŠANĀ, kas ir atnācis un kādi spēki tagad strādā.

Ja cilvēks nevar atšķirt suņu sēnes no baravikām, viņam iesaka nevis lasīt sēnes mežā, bet pirkt pie zinošiem cilvēkiem, veikalā un tml. Pēc analoģijas: nelien ūdenī, nezinot braslu...

Kā tad tādiem cilvēkiem augt? Kā paust savu garīgo aktivitāti, savas vēlmes palīdzēt planētai?

Sākt pārzināt to jautājumu, kurā jūs gribat strādāt. Nezin kāpēc profesijā jum neuztic ne naudu, ne mašīnu, ne preces, ne mehānismu, ja jūs nezināt, KĀ AR TO RĪKOTIES, JA JŪS NEESAT KOMPETENTI. Pēc analoģijas: sāciet domāt un tikt skaidrībā jebkurā jautājumā, kurā jūs darbojaties, kas, kādēļ un kā. Ja jums tomēr gribas piedalīties kopējos darbos, tad vienkārši paziņojiet savu labo gribu palīdzēt – maniem draugiem, mūsu grupai, kurā ir kaut vai viens, kas saprot, kurp ir vērstas jūsu enerģijas[1].

Mēs varam aizbaidīt visus cilvēkus ar tādiem paziņojumiem. Kas vēl ir raksturīgs cilvēku darbam pelēkajos kanālos?

Kad cilvēku pašu domas un jūtas ir tālu no tā, ko viņi lasa “no papīriņa”. Pašu dzīvē viņi konfliktē, nosoda, nepiedod, karo, cīnās, apsūdz, nostājas pret, nemīl un neciena sevi, bet tāda “darba” laikā viņi “lasa” par gaišu un beznosacījuma mīlestību pret visiem cilvēkiem un beznosacījuma palīdzību planētai. Bet planēta – vai tad viņa nav tu un tie cilvēki, kurus tu vaino vai nepieņem?

Tādā īstā darbā vienmēr ir iesaistīta tikai sirds enerģija. Cilvēki strādā pie tam NE ar savā gaišajām domām, jo ne ar galvu strādā cilvēks, bet ar sirdi, ar savu no pārdzīvojumiem piegružoto un smago sirdi. Tāda pelēkā enerģija arī nevar aiziet, kur paredzēts. Viņu tad arī “ēd” tie, kam viņa patīk. Izeja – piedod sev un citiem un pieņem sevi un citus, mīli Sevi un Citus.

TĀ IR SĀKUMA STADIJA PALĪDZĪBĀ PLANĒTAI, NO KURAS NEVAJAG AIZIET LĪDZ TAM BRĪDIM, KAMĒR VIŅA NAV IZIETA.

Mūsu pirmais jautājums, ar kuru sākās saruna: ko mēs varam izdarīt priekš tā, lai attīrītu planētu no destruktīvām būtībām?

Mīlēt un augstu vērtēt sevi. Palīdzēt sev mīlestībā un pieņemšanā. Domāt par to, ko un kā jums liek priekšā izdarīt ar sevi un planētu.

Jā, esmu saskārusies ar to, ka daži cilvēki nav pieraduši tieši domāt, viņi uztic savas enerģijas tiem cilvēkiem un to gatavām shēmām, kas sevi pozicionē kā “cīnītājus par gaišo nākotni”, un reizēm vienkārši kā papagaiļi visu truli atkārto. No vienas puses, kad tu visu esi sapratis, ieraudzījis un pārdomājis un sāc strādāt, galva atslēdzas (ne pilnībā, protams, bet vienkārši palīdz apjēgt to, ko redzi).

No otras puses, cilvēkiem ir raksturīgi redzēt to, ko viņi jau kaut kur ir izlasījuši vai viņiem ir pateikts par to. Ko lai dara ar šo?

Cilvēks attīsta savu Saprātu sākumā ar apmācību. Sākuma stadijā viņš vēl nav pametis savu “pelēko” vidi, kurā ir drāma un traģēdija, vaina un depresija, taču jau ir CENTIENI. Lūk, šie centieni tad arī ir piebarošana no Vedošajiem Spēkiem, jūsu vēršana no pelēkuma uz gaismu. Kad jums tiek piedāvāta konkrēta mācīšanās ar praksēm un iezīmē apskaidrošanās stadijas, reizēm negribas nodarboties ar sevi “profesionāli”, tas ir, regulāri. Šķiet, ka būšu starp cilvēkiem, un man pietiek. Kāds vēlas saziņu, “tusiņus”, bet kāds patiešām vēlas savu apskaidrību. Godīgi tieciet skaidrībā ar šo. Padomājiet, kurp un kā jūs vēršat savas enerģijas, kurp viņas spēj aiziet? Ja viņas ir pelēcīgas, kurp viņas ies labākajā gadījumā?

Cilvēkam ir jāzina enerģiju sūtīšanas mehānika tajā vai citā akcijā.

Ja es piesaucu Mihaēlu Ercenģeli, tad kāpēc Viņš Pats nevar izdarīt to, ko es lūdzu? Ja es piesaucu savu Augstāko Es, tad ko viņš man saka, kurp un kā virza? Jeb arī tā vienkārši ir viņa enerģiju izmantošana akcijā tā, kā man ir likts?

Kāpēc es “katram gadījumam” atkal lūdzu piedošanu par “tīši vai netīši”? Kam to vajag? Kas apsūdz? Kas kuram nepiedod? Kas soda, ja nepalūgsi piedošanu?

Es ne par to, ka jūs mēģināt mehāniski “nogrūst” “savu vainu”, bet par to, ka vajag pielietot savu galvu, saprast, kas stāv aiz šī “katram gadījumam” – bailes: bet ja nu pēkšņi...?

Nesen man uzdeva jautājumu: “Es devu “zvērestu”, bet kā man to tagad paņemt atpakaļ?”

Es sāku smieties: “Kam jūs devāt “zvērestu”?”

“Dievam Kungam...”

“Un gribat to atpakaļ no Dieva Kunga paņemt? Jūs taču nosūtījāt savas gaišās domas uz pašu augšu...”

Bet patiešām, kurp aizgāja šīs “zvērests”?

Jā, cilvēki ir pieraduši uzticēt savus spēkus, enerģijas un domas tiem, kas viņu vietā domā, mīl, nemīl utt. Vada viņus, bet viņi tad arī ir priecīgi atdot savu SPĒKU, tāpēc ka nedomā...

Neprot?

Tā tad arī ir apmācīšana SAPRĀTAM. Cilvēku neviens nespēs iemācīt būt saprātīgam, kamēr viņš tīši vai netīši nesāks domāt saprātīgi, nevis mehāniski.

Ko tu vēl gribi mums teikt?

Kas tas ir – mīlestība pret sevi. Cilvēki vienkārši to slikti stādās priekšā, viņiem tas ir abstrakts jēdziens. Iedomājieties, ka jūs mīlat planētu, tā ir jūsu Dzimtene... Iedomājieties, ka jūs to atstājat uz visiem laikiem...

Tagad saprotiet, ka jūs tad arī esat šī planēta, kuru jūs mīlat, un atstāt viņu uz visiem laikiem nozīmē atstāt sevi uz visiem laikiem. Jūs tad arī esat tas, ko mīlat... Un jūs ejat uz darbu, audzināt bērnus, lasāt un apskaidrojaties, un viss tas tad arī ir tā planēta, kurai jūs tā gribat palīdzēt – ar katru savu domu, pūlēm, priekiem un bēdām. Ar to, ka jūs izvēlaties domāt, ar to, kā rīkojaties, ar to, kā uzvedaties no bēdu sajūtas līdz prieka sajūtai, kā jūs “jau glāze pusē” vietā izvēlaties “vēl glāze pusē”. Jūs esat tas, ko mīlat, tad mīliet sevi saprātīgo un silto, griezieties pret Sauli, un lai viņa silda un mīl visu, kas apkārt. No sevis uz āru iet tas, kas ir iekšienē jums. Lai iekšienē jums būtu silti no jūsu mīlestības.

Paldies, mūsu mīļotā Saule!!!

Un tā, apkoposim mūsu sarunas rezultātus.

a) Iemācies mīlēt sevi un citus un piedot sev un citiem – tā ir pirmā klase, tevi nepārcels uz otro, kamēr šī stadija nav izieta.

b) Priekš tā, lai sāktu strādāt planetārajā līmenī, izej uz to.

c) Iemācies domāt, esi saprātīgs.

d) Pārzini to, ar ko tu nodarbojies, kurp un kā iet tavas enerģijas.

e) Jūs tad arī esat tas, ko mīlat, jūs tad arī esat planēta.

Es pateicos Tev, mans Dārgais, par atbildēm uz tādiem visus satraucošiem jautājumiem.

 

Pievienots 14.03.2014, atjaunots 16.03.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/sdelayte-eto-segodnya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Tikai ne Būtībai, kura ir izplatījusi uz grupu savas saknes. Esmu redzējusi tādas grupas. N.K.