N. Koteļņikova un N. Tarasova - Eiromaidans

 

Eiromaidans 18.-19. februārī

19.02.14.

Natālija Koteļņikova

Noskatieties filmu http://www.youtube.com/watch?v=KOVvIslKkI4

14 02 20 01

Speciālā reportāžā tiek stāstīts par janvāra pēdējo dienu notikumiem Kijevā. Ar ekspertu palīdzību autoru grupa pacentīsies atklāt notiekošā cēloņus un saprast, kādi spēki stāv aiz situācijas krasas saasināšanas mēģinājuma.

***

Tā sagadījās, ka notikumu laikā es izrādījos Kijevā. Mana semināra organizatore pret notikumiem Kijevā attiecās ļoti līdzjūtīgi un apgalvoja man, ka viss būs kārtībā. Tā vispār arī notiek – es dzīvoju divus soļus no telpas, kur norit seminārs, lieliskā dzīvoklī, taču Kijevas centrā, ne gluži tālu no Maidana. Jebkurā gadījumā, šeit ir dzirdami sprādzieni, un uz šejieni nebrauc taksometri. Tikt līdz šejienei visiem ir ļoti problemātiski, tāpēc ka vakar, tas ir, 18. februārī, milzīgajā pilsētā Kijevā slēdza visas metro stacijas. Iedomājieties, ka tas notiktu Maskavā. Tieši vakar sākās mūsu seminārs. Tas notiek vakaros darba dienās. Cilvēki piebrauca pusotras stundas laikā ar pārsēšanos un kājām. Vakarā pēc semināra, kājām atgriežoties mājās (2 stundas), divi mūsu semināra dalībnieki satika mežonīgu fašistu pūli ar cauruļu gabaliem, ķēdēm un tml. Viņi šausmās paslēpās, un nestādos priekšā, kas ar viņiem būtu varējis notikt, ja viņus ieraudzītu.

Šodien, 19. februārī, metro tā arī neatvēra, kaut gan virszemes transports strādā. Taksisti visā pilsētā prasa trīskāršu maksu. Ir bažas par paniku attiecībā uz pirmās nepieciešamības precēm (tāda panika jau bija, kad nebija iespējams nopirkt maizi u.c. produktus, plaukti bija tukši), kaut gan maize un kartupeļi šodien tika nopirkti (daži šodien notiekošā Augšupcelšanās Krēsla dalībnieki palika pie manis uz pusdienām).

Dažas iestādes Kijevas centrā šodien ir slēgtas. Kā pastāstīja viena no klausītājām, vairums uzņēmumu ir aplaupīti, ir aizliegts apmaksāt ārzemju kredītus, valūtu pēc pieprasījumiem var pirkt tikai pēc nedēļas, un pret uzņēmējiem ir veiktas tādas sankcijas, ka bizness tūlīt, tūlīt sabruks.

Šodienas Augšupcelšanās Krēsls tika veltīts Maidanam. Pie mums uz ceremoniju atnāca Kijevas kņazi. Lūk, ko viņi teica.

Lejupielādēt audiomateriālu

No šī čenelinga bija ļoti smaga sajūta, un es palūdzu Ercenģeli Mihaēlu pabeigt meditāciju.

Lejupielādēt audiomateriālu

Visu šodienas Ceremoniju mūsu Skolotāji un Kņazi, bet nobeigumā arī Debesu Tēvs cīnījās ar dažu ceremonijas dalībnieku viedokli, kuri šo cīņu aizstāvēja. Es domāju, ka Tēvs, kurš teica, ka visi jūs atnācāt no zvaigznēm vispār nevis pretim stāvēt, bet iemācīt cilvēkiem mīlēt un saprast citam citu, uzvarēja šajā cīņā Augšupcelšanās Krēslā. Viņš piebilda, ka mums ir ne tikai jāskaita lūgšanas un jāmeditē, bet aktīvāk jāizpauž sevi gan darbā, gan ar radiniekiem un kaimiņiem, visur sējot mieru un aicinot beigt pretim stāvēšanu. Jo mums ir tāda pozīcija, ka kādam priekš mums ir kaut kas jāizdara, mēs gaidām pestītāju... Un šis kāds joprojām nenāk, un mums nākas gaidīt... Vajadzīgas miermīlīgas darbības par mieru. Nevis protests, nevis cīņa, bet miera nodibināšana. Nekāds karš nenodibinās īstu mieru.

Tikai ja cilvēki sāks mīlēt cits citu, viņi pārstās karot. Un tad neviens nespēs ar viņiem nomanipulēt un sūtīt brāli pret brāli.

Skaldi un valdi, kāds vecs triks...

14 02 20 02

Šodienas Ceremonijā bija divas neparastas iesvētīšanas – Mātē-Ukrainā un Mātē Terēzē (nosacīti sakot). Pēdējo iesvētīšanu saņēma kalsniņa sieviete gados, kura nezināja, ka viņa spēs vismaz kaut ko izmainīt situācijā. Tad Skolotāji kā piemēru sniedza šo brīnišķīgo mazo mūķeni, kuru klausījās visa pasaule, aicinot sekot viņas pašaizliedzībai un viedumam.

Šodien seminārā mēs veicām arī meditāciju neatkarības laukuma[1] attīrīšanā no tumsas. Cik gan melnu būtību mēs tur izķērām – viņas mudžēt mudžēja.

14 02 20 03

14 02 20 04

Foto: maidans agrāk un tagad

***

Svaigi jaunumi no Kijevas:

http://www.kp.ru/daily/26196/3083929/

 

Vispasaules Meditācija ar Sīliju Fennu palīdzībai Ukrainai

19.02.14. Natālija Tarasova

Šodien 19:00 pēc Kijevas laika, tāpat kā visi nevienaldzīgie pret Kijevā notiekošo, nolēmu piedalīties Sīlijas Fennas un Ercenģeļa Mihaēla vispasaules meditācijā palīdzībai Ukrainai.

Es piereģistrējos un iegāju vebināra istabā, un ar nepacietību gaidīju translācijas sākumu.

Kāds gan bija mans izbrīns, kad ekrāns nodzisa un mani izgrūda no istabas. Lai cik reižu es mēģināju ieiet istabā, tas nebija iespējams. Tad es nolēmu iziet uz sakariem ar Es Esmu Klātbūtni un uzzināt, kas par lietu.

Kāds gan bija mans izbrīns, kad Skolotāju un Audzinātāju ielenktai manā Sakrālajā Sirdī man pateica, ka man šajā plašajā meditācijā būs sava loma – caur mani ies Diženās Dievietes Pasaules Mātes plūsmas, apvienojošas visu zemes Stihiju pārstāvjus ar cilvēci palīdzībā Ukrainas zemei. Ercenģelis Mihaēls teica – nebaidies, es būšu blakus.

Es ieraudzīju zemes globusu no kosmosa. Zeme bija ietīta puscaurspīdīgu miglainu enerģiju plīvurā, bet daži sauszemes apgabalus no augšas klāja tumšas staipīgas enerģijas. Pēc tam es ieraudzīju, ka šur un tur iedegas tūkstošiem mazu uguntiņu. “Tie ir gaismas nesēji, kuri iekļaujas darbā kopā ar Sīliju Fennu,” – es nodomāju. Šo spožo uguntiņu kļuva arvien vairāk un vairāk. Un tās izveidoja mirdzošu sietiņu pa visu zemeslodes virsmu. Pamatā blīvāks jāņtārpiņu tīkls bija virs bijušās PSRS valstīm.

“Bet tagad aktivizē šo gaismas tīklu, kā tu dari sevis iekšienē, piepildi viņu ar manām Dievišķās Beznosacījuma Mīlestības enerģijām,” – Diženā Dieviete vadīja visu procesu.

Es piepildīju mūsu planētas Kristus-apziņas tīklu ar Dievišķo Mātišķo Gaismu un savienoju ar visām cilvēku, kuri piedalījās Sīlijas Fennas akcijā, Sakrālajām sirdīm. Visa telpa virs planētas uzreiz sāka laistīties tūkstošos mazu varavīkšņu, papildinātu ar Augšupcelto Skolotāju un Gaismas Būtņu, kuras atradās ap mūsu planētu, enerģijām.

Bet tagad mana uzmanība pārslēdzās uz Ukrainu. Virs maidana atradās milzīga tumša piltuve, kura iesniedzās dziļi māmuļas-zemes miesā un ļoti tālu stiepās uz augšu. Ercenģeļi nostājās ap šo piltuvi, bet Pasaules Māte ar savu Dievišķo Gaismu sasēja šo piltuvi (kā ar mazu tīkliņu) un nodeva Ercenģeļiem šo enerģiju pārstrādāšanai.

– Bet tagad ir tavs laiks, meitenīt, – viņa teica. Es atrados telpā virs Kijevas maidana. Sakoncentrējusies, es piesaucu Māmuļu Gaiju un visu Stihiju planetāro apziņu. Es vērsos pie visām Stihijām pēc kārtas ar lūgumu piedalīties darbā kopā ar cilvēkiem Ukrainas telpas piesātināšanā ar Dievišķo Gaismu un Dievišķo Mīlestību, kuras nāk no Pasaules Mātes Sirds.

Man nav vārdu, lai aprakstītu, kas notika šajos mirkļos. Es lieku reizi pārliecinājos, ka viss dzīvais uz Zemes mīl mūs daudz vairāk, nekā cilvēks mīl to, kas viņu aptver.

Stihiju enerģijas ielenca Maidanu. Viņas caururba ar sevi visu telpu, piesātinot to ar Mātišķajām Enerģijām no pašas zemes centra līdz atmosfēras augstākajiem slāņiem. Visi koki pamodās, kaķi, suņi, circeņi, peles, putni, vējš, – viss trīsēja un vibrēja Dievišķo enerģiju taktī. Pa maniem vaigiem ritēja asaras, es raudāju no tādas SAVIENOŠANĀS laimes. Kad mēs visi: cilvēki, dzīvnieki, augi, gaiss, ūdens – visi nostājāmies MIERA aizsardzībā. Es izdzirdēju, kā pār Maidanu kā atbalss aiztraucās vēlējums nemierniekiem: “Brauciet mājās, jūs gaida mājās, laimīgu ceļu!”. Vējš pārtvēra šo domu un nesa pa maidanu no nemiernieka pie nemiernieka. Bet no augšas no vakara tumstošajām debesīm no zvaigznēm virs maidana staroja gaisma nemiernieku aizvainotajās, pazemotajās, apspiestajās, niknajās sirdīs. Tās bija citas civilizācijas, kuras sūtīja mums savu gaismu. Un šī gaisma nesa siltumu, mierinājumu, rimšanu un harmoniju. Es ieraudzīja, ka sāka izlīdzināties cilvēku drūmās sejas, kā parādījās izbrīns: ko mēs šeit darām un kā varējām klausīt kādām iet kāda vadībā nevienam nevajadzīgā cīņā...

Un šajā mirklī maidanu pārklāja visu Sīlijas Fennas meditācijas ar Ercenģeli Mihaēlu dalībnieku mīlestības un gaismas vilnis. Šīs enerģijas, sakausētas vienā ar visu Stihiju pārstāvju enerģijām, Augšupcelto Skolotāju un Pasaules Mātes enerģijām, burtiski aizkūra melno Kijevas zemi – tā sāka zeltoties, bet pēc mirdzēt un zaigot visās varavīksnes krāsās. Bet pēc tam šis vilnis sāka plesties, palielināties un pārklāja visu planētu ar vizmojošu Dievišķās Gaismas un Varavīkšņaino Enerģiju pārklāju. Šajā satriecošajā skatā bija ne tikai gaisma ne no šīs pasaules, bet arī skaņa! Skanēja Dievišķo Enerģiju Kosmiskais Orķestris, kurš visu zemes telpu piepildīja ar Dievišķību un Vienotību.

Šodien es galīgi izjutu un sapratu, kas tas ir – VIENOTĪBA. Mēs – vienoti, mēs visi esam VISI, kas IR uz Zemes.

Vēl ilgi mana sirds vibrēja nebijušās frekvencēs, bet visa man būtība bija pielieta ar Dievišķajām Enerģijām, un es jutu un zināju, ka tieši tādu stāvokli tagad piedzīvo visi šīs vispasaules meditācijas dalībnieki.

Es pateicos visiem dalībniekiem, visai Gaismas ģimenei, māmuļai Gaijai, visu Stihiju Planetārajai Apziņai, Pasaules Mātei un atgriezos savā būtībā.

Uzreiz apsēdos uzrakstīt to, kas notika.

Apkampju ar sirdi Natālija Tarasova

 

Pievienots 20.02.2014

http://sanatkumara.ru/stati-3/evromaydan

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Майдан Незалежності (ukr.) – Neatkarības Laukums