Mihaēls iesvēta dziedniecībā

Iziešana uz saslimšanu cēloņiem, saslimšanu avotiem, iespējām tās izdziedināt

Audioversija

(...)

14 01 31 01

Jā, tas ir Mihaēls, kurš atnācis pēc mums, savācis mūsu “kaudzīti”. Un saka: jums pienācis laiks. Jums taču bija ieplānota tikšanās ar mani, kāpēc tu to ignorē? Neko nedari. Pienācis tagad laiks atnākt pēc jums un pamatīgi nodarboties ar jums.

Tad izjutīsim mēs tagad Mihaēlu...

Šajā gadījumā es jūtu, ka tas ir egregors – tas nav pats Mihaēls. Kaut kāds tukšs Viņš ir iekšienē, nav piepildīts ar to enerģiju un mīlestību, kuras parasti plūst no Mihaēla. It kā apvalks ir, taču tas nav pilns. Mēs tagad aiztraucamies uz pašu Mihaēla augšu. Lidojam, paceļamies pašā gaismā, kura ir augšā...

Tas tiešām nav Mihaēls. Gaisma ir, bet tās mīlestības, tās uzmanības, laimes, kuras es parasti izjūtu, nav, tāpēc mēs tomēr viņu meklēsim. Mēs paceļamies vēl augstāk. Mēs lūdzam Skolotājus patiešām sarīkot tikšanos ar Mihaēlu. Mums, redzams, vienkārši tā atgādināja: neaizmirstiet, ka jums ir ieplānota tikšanās.

Un, lūk, mēs paceļamies pa kaut kādu augstu gaišu stabu...

(Nevaru tikt vaļā no domas, ka Mihaēls ir nedaudz līdzīgs Dmitrijam. Dmitrijs ir līdzīgs Mihaēlam pēc savām īpašībām un vibrācijām.)

Es piesaucu Mihaēlu, lūdzu, lai viņš atnāktu pie mums tagad pilnībā, kā Viņš parasti ir nācis, un izskaidrotu mums, kāpēc viņa vietā atnāca kaut kāds apvalks, kā nekad agrāk semināros nav bijis, ka mūs tā paceltu vai teiktu kaut ko ne to.

Tā bija pārbaude, Natašeņķa, saka. Testēšana: vai tu tiksi ar to skaidrībā, vai nē. Redzat, kā uzrīkojuši.

Viss ir labi, tu neuztraucies. Mēs esam šeit, ar tevi. Mēs mīlam jūs!

Šodien pat būs ne ceļojums. Iesvētīšana!

Iesvētīšana dziedniecībā, vai jūs gribat, vai nē, Viņš saka.

Un Tamāriņai nodod, ka viņa arī saņems pilnā mērā.

Visi jūs jau esat dziednieki, tāpēc ka jums ir visi varianti no dziednieciskajām vibrācijām, enerģijām, kuras jums vajadzīgas. Jums ir personīgie kanāli. Un jūs no augšas arī varat ārstēt ar saviem paša kanāliem. Ne obligāti tas ir Reiki, vai drakonu enerģijas, vai vēl kaut kas. Jūs ar savu paša enerģiju arī varat ārstēt. Jums ir Diženā Dieviete (tās ir mūsu enerģijas), tāpēc jums piemīt viss enerģiju spektrs, kurš jums vajadzīgs priekš cilvēkiem.

Gribu teikt, nav obligāti ar Diženo Dievieti ārstēt kaut kādas zemas saslimšanas, tāpēc ka tām jātiek izārstētām ar astrālo enerģiju, blīvo. Blīvas saslimšanas tiek ārstētas ar blīvu enerģiju. Mentālas saslimšanas labāk ārstēt ar augstākām enerģijām. Ir vajadzīgas visas spektra enerģijas, lai izārstētu cilvēkus. Un pats galvenais, noteikti vajag iziet uz cēloņiem.

Mihaēls: Šo momentu Mēs tagad esam ņēmuši vērā. Un Mēs jums arī nedodam kaut kādas kārtējās enerģijas, kuras jums jau tāpat ir klātesošas, jūs arī nodarbībās saņemat daudz iniciāciju, gan jūsu pašu A. Es, gan Skolotāji iniciē jūs tad, kad tas būs vajadzīgs. Bet tagad mēs jums dodam iespēju... kaut ko līdzīgu apskaidrošanai, lai jūs varētu labāk, ātrāk iziet uz cēloņiem.

Lūdzam jūs iekārtoties ērtāk. Iztēlojoties, ka jūs sēžat manā kabinetā, piepildītā ar gaismu, apaļā istabā, kur ir novietoti labi mīksti patīkami dīvāni, kuri neļauj jums aizmigt, taču tajos ir ļoti komfortabli. Jūs tagad pusguļus guļat uz šiem dīvāniem, iegrimstat. Blakus jums stāv jūsu eņģeļi, kuri palīdz jums, atbalsta un mīl jūs. Jūsu Sargeņģeļi stāv pa labi un pa kreisi, un galvgalī stāv. Visi jūsu Dārgie stāv blakus jums. SK arī šeit ir klāt, protams. Un Jūru Valdniece ir šeit. El Morija ir atnācis, Kuthumi. Šeit ir Augšupceltie Valdnieki, ar kuriem mēs daudz esam strādājuši. Tas ir, kaut kāda liela to klātbūtne, kas ir bijuši saistīti ar Zemi, ar mums.

Un katram no jums Mēs tagad dodam jūsu attīstības jaunu pakāpi. Pienācis laiks, mani dārgie, atbilst tam līmenim, uz kuru iziet Zeme, planēta, jaunajam radīšanas līmenim, kurā Mēs, Valdnieki un Augšupceltie Skolotāji, dodam jums, nolaižam jūsu apziņā. Tas ir Kristus-apziņas līmenis.

Viņš dod daudz instrumentu slimību rašanās cēloņu saprašanai: gan karmiskus cēloņus, gan tīri cilvēciskus, gan cēloņus smaga rakstura dēļ, kuru vajag pārvarēt, gan enerģētiskās piesārņotības cēloņus. Tas ir, cēloņu ir ļoti daudz, un Mēs vienkārši dodam jums kanāla iztīrīšanu un jūsu seno zināšanu atjaunošanu, izejot uz saslimstību cēloņiem, saslimstību avotiem, to izdziedināšanas iespējām. Tas ir mentāls moments. Ne enerģētisks moments. Dziedniecībai ir kā enerģētiskā komponente (jūsu enerģijas), tā arī mentālā (tas, ko jūs domājat, zināt). Mēs paveram jums zināšanu aizsegu. Jums tas, iespējams, noritēs ne tik pamanāmi, ne tā, kad jūs saņemat enerģiju rokās. Taču redzošie redzēs, kas notiks.

Kādā līmenī ir šī iesvētīšana?

Augstākajā Mentālā. Kristus-apziņa.

Bet ar ko atšķiras budhiālā apziņa?

Tā ir eņģeliskā apziņa. Eņģeļi maz par ko atbild, bet Kristi – tie ir radītāji. Tā ir daudz dziļāka apziņa. Budhi – tas ir ugunīgā plāna apakšējais spektrs, bet mēs atrodamies Augstākajā Mentālā. Šajā gadījumā nav augstāk un zemāk. Eņģeļi maz par ko atbild, bet Kristi daudz apzinās, saprot, viņiem ir pavisam cits saprāts. Viņiem ir cita atbildība, cita karma, un viņi ļoti daudz var.

Mihaēls: Jūs nepietiekoši novērtējat Augstāko Mentālu. Jums liekas, ka eņģeliskā apziņa, budhiālā apziņa ir jums vēlamāka vai ka tas ir augstāks līmenis. Nekā tamlīdzīga. Mentāls aptver vairākus apgabalus, tas ir kopējs lauks gan Ercenģeļiem, gan eņģeļiem, gan cilvēkiem, caur kuru iet informācijas plūsma. Ercenģeļiem arī ir Mentāls.

Un tagad Mēs aktivizējam jums Austākā Mentāla pakāpi. Manasu.

Mēs veicam jūsu smalko gaismas ķermeņu atvēršanu un pārkārtošanu, un jūs varat būt klāt šajā līmenī, kur notiek darbs, apzināties to, ja jūs varat. Ja jūs neredzat, nejūtat šo līmeni, tad tas jums pakāpeniski kļūs par darba līmeni. Jūs sāksiet tur ieiet pēc jūsu vēlēšanās, jums ir parādījušās tādas iespējas.

(Pauze darbam)

Interesants tēls man tagad atnāca: es skatos uz šo plānu no augšas un redzu, kā eņģeļi zāģē pušu dzelzs režģus, kuri atdala šos plānus. It kā ir caurumi, aizklāti ar dzelzs restēm, un tie neatveras ar atslēgām. Viņi ar zāģiem zāģē aizbīdņus. Varbūt nav atslēgu...

Dzelzs aizsegu tagad zāģē, lai mēs varētu tieši tikai smalkajā ķermenī ieiet. Mēs turp varam atnākt tikai mentālajā ķermenī, nometot astrālos un fiziskos apvalkus. Tur ir lodziņš, kurā ielidos tikai mentālais augstākais plāns, tas ir, tas, kas ir nobriedis uztvert to, kas ir augstāk pēc vibrācijām. Tikai tas var ieiet šajā lodziņā.

Ja jūs redzētu, kā mēs sitamies pret šiem režģiem, kā mēs gribam izlēkt ārā. Skatos no augšas uz to, kā jūs sitaties un vēlaties to, ļoti kaismīgi.

Tagad ir atnākušas Augstākās Būtības. Tas, kas tika “aizzāģēts”, jau ir gatavs, un tas atveras. Šie režģi tiek izņemti, un jūs pamazītēm sākat izlīst virspusē. Ne izlidot, bet izlīst, tas ir, jums kaut kas traucē, jūs sākat mest to nost, atstājot blīvumu tur lejā, zem režģiem. Pašu smalkāko, gandrīz ugunīgu starojošu ķermeni jūs iznesat šajā plānā. Šeit jūs saplūstat ar Vienotību. Atkal jūs ieejat Mihaēla Programmā, lielākā blīvuma gaismā (šajā līmenī blīvums ir lielāks). Un jūs kļūstat par šo blīvumu, tas ir, par šo ķermeni, kopējo kolektīvo apziņu, kur jūs spēsiet labāk apzināties neveiksmju cēloņus, slimību, disharmonijas utt. cēloņus. Sāksiet labāk redzēt smalkos ķermeņus, tāpēc ka tieši smalkajā plānā atrodas cēloņi.

Kad mēs ar jums gājām uz astrālu vai mentālu, mēs tieši gribējām caur to noskaidrot cēloņus: cēloņus atnākšanai uz Zemi, kaut kādām karmiskām neveiksmēm, saslimšanām utt. Tas ir, kad jūs iesiet uz astrālajiem, mentālajiem plāniem, jūs spēsiet nolasīt šos cēloņus, sarunājoties ar šiem eņģeļiem, kuri stāv astrālā un mentālā.

(Pauze darbam)

Mēs vienkārši pieņemam iesvētīšanas, transformācijas enerģijas, un es, godīgi sakot, neredzu, kas ar jums notiek, taču darbs norit. It kā tas norit pats, bez dalības, bez starpniekiem. Protams, ja tas ir mentālais ķermenis, tad šeit visi pārveidojumi notiek “bez rokām un bez kājām”, tieši ar domu, programmu, uzstādījumu utt. palīdzību. Mēs gluži vienkārši sākam citādi izskatīties. Mūsu grupa kļūst citāda pēc krāsas, pēc kristāliskuma, pēc vibrācijām.

Un, lūk, tagad mums liek priekšā paskatīties cēloņus tieši no šejienes. Paskatīties uz sevi. Lūk, sākas dziedināšana no mentālā plāna: paskatīties uz sevi no šejienes (vai uz saviem bērniem) un noskaidrot cēloņus tam, ko jūs gribat noskaidrot: slimībām, grūtībām attiecībās vai vēl kaut kam, sava rakstura grūtībām. No šejienes jūs varat labāk izārstēt, izmanīt sevi, transformēt vai vienkārši apzināties savas kļūdas, svešas, piedot utt.

(Pauze darbam)

Mūsu iniciācija ir pabeigta. Mēs pateicamies visiem, kas ar mums strādāja: Mihaēlam un Dziedniekiem, Dziednieku Klasei jeb Ordenim, kurš izveda mūs Augstākajā Mentālā.

Pateicamies.

 

Pievienots 31.01.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-3/michail-posvyaschaet-v-tselitelstvo

Tulkoja Jānis Oppe