Manas konsultācijas

Nedaudz dalīšos savos atklājumos un iestrādēs, kuri rodas konsultāciju gaitā.

Bērna izbailes

14 01 27 01Tās ir redzamas pēc tam, kad cilvēks ir veicis ar sevi diezgan daudz darba un attīrījis sirds čakru. Tās atrodas sirds čakrā, pie muguras, tas ir, čakras padmā, pašā tumšākajā rajonā. Tas ir pēdējais, ko aizvācam attīrītajā sirds čakrā – bērna naids, bailes, nepieņemšana un aizsargāšanās pret agresiju, visbiežāk no mātes un tēva puses.

Piedošanu vajag veikt no bērna aspekta – sevis div-, trīsgadīga. Pēc tam vajag pastrādāt ar iekšējo bērnu – līdz galam dot mīlestību un maigumu, aizvākt bērna ilgas pēc viņa Debesu Mājām, atdod iekšējam bērnam sevi kā vecāku, dodot viņam savu mīlestību un gaismu.

Problēma ar piekto čakru

Viens no kakla čakras bloķēšanās iemesliem – meli. Tie var būt baltie meli, pieradums melot un izlikties, bet ir atklājusies vēl viena nianse – nevēlēšanās aizrakties līdz patiesībai, pašapmāns. Jūs negribat tikt ar sevi skaidrībā, tāpēc ka tas var būt sāpīgi, bail, slinkums, nav laika vai jebkurš cits iemesls.

Esmu jau rakstījusi par citiem kakla čakras bloķēšanās iemesliem – tādiem kā nepiedošana, radošuma neesamība un nerealizējusies dvēsele. Pašizpausme – tā ir cilvēka un viņa dvēseles realizēšanās sfēra. Ja jūs negribat aizrakties līdz dvēseles vēlmei salikt visus punktus uz i, tas ir, aiziet līdz bloķēšanās iemesliem un aizvākt to, tad jums ir problemātiska piektā čakra.

Parazīti daudzdimensionalitātē. Dvēseles sāpes

Ja mēs domājam, ka parazīti mēdz būt tikai trešajā dimensijā, tad ļoti maldāmies. Šodienas notikums ir apbrīnojams (lai neteiktu, “parazītisks”[1]).

Sievietei ir sakaru bloķējums ar A. Es un dvēseles sāpes. Visa aura ir gaiša. Apskatot viņas apakšējā daļa (3 čakras) mirdz zemes plāna siltā gaismā, bet, sākot ar 4-to čakru, gaismai ir auksta ultravioleta nokrāsa.

Sieviete rāda enerģētisko portretu eļļas krāsās, kuru izveidojusi redzoša māksliniece. Uz portreta audekla apakša līdz 3-šajai čakrai ir saulespuķēs un zeltā, augša – aukstuma un dvēseles sāpēs.

Izrādījās, ka diezgan sen viņai ir iedota kāda personīga mantra kādā garīgā grupā, un pēc darba ar mantru viņai ir kļuvis slikti. Viņa aizgājusi no grupas un aizmirsusi mantru. Mantra – tas ir vārds kādai enerģijai, kuru mēs izsaucam.

Skatos augšējos aspektus. Astrālais aspekts ir sarāvies tīkliņā (stādieties priekšā, kā mēs ķeram dzīvniekus tīkliņā, tieši tāda paša aina). Mentālajam aspektam ir uzbāzts kaut kas milzīgs, it kā tādas pašas formas cepure kā pats mentālais aspekts. (Mūsu analogs šajā attēlā. Šeit arī ir parazitējoša pārvaldoša būtība uz pilnīgi padevīga fiziska nesēja.)

Piesaucu Palīgus, un viņi aizvāc mentālo Sēni jeb parazīta Būtību no mentālā aspekta. Atjaunojam viņam galvu (kā likums, mentālā plāna parazīti mīl galvas). Paejot dažām minūtēm, jau var parunāt ar viņu. Viņš rāda iemeslu vēl augstāk – dvēseles plānā (budhi).

14 01 27 02Eju uz budhi un redzu uz dvēseles būtības no augšas milzīgu mušu jeb odu (kukaini). Tas ir asinssūcēja tēls, manu smadzeņu radīts, balstoties uz informāciju, saņemtu no budhi plāna. Lūk, ko sieviete piesauca ar savu mantru.

Atkal lūdzu maniem Palīgiem (Spēkiem) aizvākt parazītu. Noņemam un aizvācam parazītu, nosūtot viņu Palīgu rīcības brīvībai, pēc tam novācam tīkliņu no astrālā aspekta.

Spēku, gaismas, mīlestības pieplūdums nāk milzīgā vilnī. Astrāls spēcīgi iztaisnojas, atbrīvošanās sajūta.

Atjaunojam iekšējo saikni ar visiem aspektiem.

Esiet uzmanīgi ar mantrām!

Kāpēc mēs dažu reizi iemiesojumam izvēlamies invalīda ķermeni?

Semināros, kad mēs ieejam konkrētā ķermeņa izvēles momentā Akašas Hronikās, klausītāji stāsta, ka viņiem izvēlei tika piedāvāti ķermeņi, kuros pēc labas gribas iekšā neiesi, tajā skaitā arī invalīdu ķermeņi. Mēs jokojām, ka tā ir izvēle bez izvēles. Taču ne viss ir tik vienkārši. Kāda dvēsele var dot priekšroku arī tādai inkarnācijai, ja viņa ir nogurusi pārvarēt sevi, cīnīties, saņemt sitienus vai ir iztukšota enerģētiski dažādu iemeslu dēļ, bet iet Dzīves Skolā vajag. Tad invalīda ķermenis dos jums iespēju uzturēties uz Zemes fiziskajā plānā bez atbildības uzņemšanās par sevi un apkārtējiem.

Sevis atvēršana mīlestībai pret sevi

Sievietei ir astrālais un mentālais aspekti brīnišķīgu gleznu formā – sastinguši plakani attēli. Aiz gleznām slēpjas mazi aspekti – gan tur, gan te. Gribas iedomāties sevi kā Lielu un Gaišu, bet patiesībā viņa ir maza un pelēcīga. Tas ir brīnišķīgi, ka viņa sev ir radījusi tādus tēlus kā mērķi. Bet kāpēc viņa nesasniedz šo mērķi? – Maz enerģijas.

Aurā enerģijas atplūšana no sievietes iet uz to vietu, kur viņa ir ievietojusi savu dēlu invalīdu, pavisam nesen, pēc smagas dzīves kopā ar slimojošu māti un bērnu invalīdu. Tas ir pelēkais pieslēgums, turp aiziet enerģija. Vēl vairāk, dēls invalīds astrālajā plānā sēž viņai plecos un barojas ar viņas enerģiju. Lūk, arī iemesls kopējās enerģijas trūkumam visos plānos.

Aizvācam iemeslus, un nāk spēcīgs enerģijas pieplūdums. Tā ir tā pati enerģija, atvēlēta garīgiem mērķiem, savam Ceļam, aizejoša ne uz turieni.

Apzināmies karmiskos iesmeslus kopdzīvei ar invalīdu, piedodam sev.

Apzināmies enerģijas trūkuma karmiskos iemeslus.

Strādājam ar iekšējo bērnu.

Sākam sūtīt enerģiju uz augstākajiem aspektiem. Un tikai kad sūtām enerģiju ar mīlestību, viņa sāk piepildīt augstākos aspektus un atjaunot viņu enerģētisko statusu.

Vai vajag vākt prom parazitējošas astrālās būtības?

Daži pēdējie gadījumi palīdz saprast, ka ne vienmēr vajag vākt prom parazitējošas astrālās būtības. Ja cilvēks pēc attīrīšanās sevī neko nav izmainījis, paliekot tajā pašā vibrāciju plānā, ar to pašu apziņu, ar to pašu ieradumu dusmoties, nosodīt, smēķēt vai dzert, tad pēc tam, kad no viņa novāc būtības, pēc kāda laika atnāk vēl smagākas. Tie ir skolotāji, kuri rāda cilvēku viņa vibrācijās. Ja tu nepaaugstini vibrācijas un sevi nekādi neattīri, tad labāk saglabāt to, kas ir.

Meklējam skolotāju starp cilvēkiem?

Vieda dziedniece, sieviete, kura meklē zināšanas, nolēma apmeklēt mūsu pilsētā pazīstama skolotāja Dziednieku Skolu. Viņa bija izgājusi divus mūsu Skolas kursus un nolēma pamācīties vēl. Slavējams lēmums. Taču drīz viņa vērsās pie manis ar sūdzību, ka viņai ir pārtrūkusi saikne ar Augstāko Es.

Apskatē izrādījās, ka saikne ir pārtrūkusi ne tikai ar Augstāko Es, bet arī zemāko es, tas ir, ar Māmuļu-Zemi un ar savu otrās dimensijas astrālo aspektu. Viņa izrādījās pilnībā nošķirta no savas daudzdimensionalitātes, it kā kādam būtu izdevīgi nošķirt viņu no enerģijas avotiem.

Starp viņu un viņas augstāko astrālo aspektu (virs viņas) stāvēja parazitējoša būtība, kura padeva cilvēka izstrādātās enerģijas uz kaut kādu šī skolotāja egregoru. Viņu izdevās aizvākt divām reizēs, sākumā pašu būtību, pēc tam viņas programmu.

Viņas otrās dimensijas aspekts bija iebīdīts trešās dimensijas aspektā. Aspektu savietošana dod aurā parazitējošas zemākās būtības, kuras rij cilvēku, biežāk naktīs. Izrādījās, ka šajā Skolā sazemēšanos dara, maksimāli nolaižoties ar visu ķermeni zemē.

Pēc darba visas enerģijas un saikne ar A. Es atjaunoti.

***

Viņas draudzene, kurai ir Ercenģeļa Mihaēla kanāls, dziedniece, arī nolēmusi turpināt izglītošanos pēc mūsu Skolas, iekrita “līdz ausīm”. Viņa aizgāja pie cita pazīstama dziednieku skolotāja, kuram arī bija Skola. Kanāls pazuda, saikne ar A. Es pārtrūka. Skolotājs pievienojās viņai pie visām čakrām ar auklām un pilnībā viņu izlādēja. Miegā viņš piedāvāja viņai intīmas tikšanās.

Viņa diagnosticējās un ārstējās pie manis. Stāstīja, ka pēc trešās mācības pavisam saslimusi un gājusi meklēt savārguma iemeslu. Visas čakras bija atslēgtas no barošanās, viņa bija pilnīgi enerģētiski izsūkta.

Kad viņa atnāca pie manis, tad divās čakrās es konstatēju “melnus putniņus”. Rezultātā tās izrādījās mentālas tumšas programmas, kuras viņai agrāk nebija. Bija nepieciešama mentālā aspekta ārstēšana.

***

Abas šīs sievietes nenosoda tās atšķiršanas mācības, kuras viņas izgāja. Viņas saprot, ka šīs mācības viņām ir vajadzīgas, lai iemācītos atšķirt enerģiju līmeņus, skolotāju kvalifikāciju un nebaidītos no pelēkajiem, iemācītos ar viņiem tikt galā un saprast, ka Augstākais Es ir tavs pats labākais personīgais Skolotājs.

Pie skolotājiem neatnāks gaiši pacienti, kur paši var sevi paārstēt. Pie viņiem atnāks tie paši tumšie un pelēkie, ar kuriem tad arī vajag iemācīties strādāt. Atšķiršanai mūs tad arī novieto tādās “skolās”.

Var joprojām censties meklēt skolotājus starp zemes cilvēkiem. Taču vislabāk sastrādāt saikni ar Augstākajiem Es un Debesu Skolu Skolotājiem, pie kā mēs arī cenšamies visus savus klausītājus pieradināt. Tieši viņi tad arī aizvedīs pie tiem uz Zemes, no kuriem jūs iegūsiet savas zināšanas, taču ne vienmēr viegli un patīkami. Un pašu labāko pieredzi jūs iegūsiet savā darba praksē ar citiem cilvēkiem. Viņi arī ir mūsu skolotāji.

No otras puses, ar jums neviens no Zemes un Debesu Skolotājiem nevar izdarīt to, kas jums jāizdara pašiem. Tāpēc koncentrējieties uz saviem paša spēkiem un saikni ar Augstāko Es un Skolotājiem.

 

Pievienots 27.01.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati-3/moi-konsultatsii

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Netulkojam vārdu spēle. Krieviski “(если не сказать, паразителен)” (Tulk. piezīme)