Es turpinu iepazīties ar smalko ķermeņu pasauli

13.01.14

http://rnd.cnews.ru/natur_science/news/line/index_science.shtml?2011/10/21/461256

14 01 15 01

Gamma-uzliesmojumu, pavadoņa SWIFT novērotu citās galaktikās, apkopojošs zīmējums. Ja tamlīdzīgs uzliesmojums notiks mūsu galaktikā, Zemei draudēs nopietnas briesmas.

***

Astronomi izskaidrojuši gigantiskos pūšļus kosmosā (2012-03-06)

14 01 15 02

Gamma-starojuma pūšļi no augšas un lejas Piena Ceļam. NASA ilustrācija

Astronomi piedāvājuši izskaidrojumu diviem gigantiskiem rentgena pūšļiem ap Piena Ceļu. Zinātnieku raksts parādījās krājumā “Fermi simpozija darbi 2011”, bet tā preprints pieejams vietnē arXiv.org.

Pūšļus, kuri diametrā sasniedz apmēram 25 tūkstošus gaismas gadu, astronomi aprakstīja 2010. gada novembrī. Objekti, piepildīti ar rentgena starojumu, tika reģistrēti ar teleskopa “Fermi” palīdzību. Tie novietoti galaktiskā diska augšā un apakšā praktiski simetriski, skarot to centra rajonā. Tādēļ no paša sākuma pētnieki pieņēma, ka pūšļu avots ir procesi, saistīti ar Strēlnieku A – supermasīvu melno caurumu mūsu galaktikas centrā.

Rezultātā iegūtie dati labi saskan ar novērojumiem – konkrēti ar pūšļu robežas skaidrajiem apveidiem. Bez tam astronomi cer, ka viņu konstatētais efekts palīdzēs izskaidrot augsti enerģētisku kosmisko staru pārpilnību – to avots ir pūšļi.

http://lenta.ru/news/2011/10/03/bubbles/

***

Nu beidzot man pielēca, ka tas ir mans attēls smalkajā ķermenī rentgena spektrā un gamma-diapazonā, un arī katra no mums, izgājuša uz savu smalko ķermeni Galaktikas Piena Ceļš centrā. Es jau par to esmu rakstījusi un tagad vienkārši atgādinu, ka, izejot smalkajā ķermenī mūsu meditācijās, mēs tieši tā sevi redzam, kā Stabu vai Iegarenu ķermeni, ap kura vidukli griežas Galaktikas fiziskā daļa. Daudzi no mums jau ir pabijuši šajā vibrāciju diapazonā, un tagad ir atlicis tikai nosaukt mūsu ķermeņa diapazonu – gamma un rentgena starojums!

 

Fiksēts pats spožākais gamma-uzliesmojums pēdējo 5 gadu laikā

29.04.2013 pulksten 18:38, http://alternews.com/zafiksirovana-samaya-yarkaya-gamma-vspyishka-za-poslednie-5-let/7189/

Ļoti svarīgs kosmisks notikums ir noticis 4,37 miljardu gaismas gadu attālumā no mūsu planētas. 2013. gada 28. aprīlī krievu zinātnieki ar observatorijas ISON-NM teleskopa palīdzību ir fiksējuši pašu spožāko gamma-uzliesmojumu pēdējo 5 gadu laikā, vēsta Korrespondent.net. No gamma-staru šļāciena sākuma šī uzliesmojuma spožums sasniedza 11 lielumu pēc zvaigžņu skalas 139 sekunžu laikā.

14 01 15 03

Apmēram tā izskatās gamma-uzliesmojums kosmosā.

Dati tika iegūti ar 0,45 metru automātiskā teleskopa, kurš atrodas ASV, palīdzību.

***

Dārgais Mihaēl, es atkal esmu gatava nodarboties ar radioaktivitāti. Šo vārdu mēs lietojam tikai negatīvā nozīmē, varbūt nomainīt to ar kaut ko citu?

Mihaēls: Kā gribi, tu vari saukt kā agrāk – “smalkie ķermeņi”, bet no kādām enerģijām viņi sastāv, neapzīmēt. Taču ir svarīgi saprast, kādā enerģiju reģistrā, spektrā tu iznāc saskaršanās ar Mums Visiem laikā. Jums katram ir smalkie ķermeņi, kuros ietvertas jūsu augstākās apziņas, viņi sastāv no citu diapazonu, kurus jūsu zinātnieki ir nosaukuši par enerģiju radioaktīvo spektru, enerģijām.

Gamma-starojumu uzliesmojumi Kosmosā, mūsu zinātnieku fiksēti desmitiem gadu, par ko liecina?

Mēs dzimstam un mirstam, dziestam un atkal uzliesmojam, tajā skaitā arī fiziskajā plānā. Jūs varat mūs reģistrēt enerģiju smalkajos diapazonos, mēs taču neslēpjamies... Visi šie uzliesmojumi – tie esam Mēs. Mēs parādāmies un pazūdam, priekš mums nav fiksētas telpas, Mēs varam ceļot un pārvietot ne tikai savu apziņu, bet arī formas, uzliesmojot tur un te. Un kā tad mēs radām jaunas pasaules? Mēs taču tās sākumā radām smalkajos ķermeņos. Dzīvība visur turpinās, un viņa turpinās arī, lūk, tā, kā jūs esat iemācījušies Mūs redzēt.

***

http://www.snob.ru/selected/entry/28388

14 01 15 04

Stipru negaisu ievada gamma-uzviļņojumi. Līdz 2000-jiem par vienīgo dabisko šī cietā izstarojuma avotu tika uzskatīti liela mēroga kosmiski procesi. 2000-jos izrādījās, ka gamma-starojums nāk ne tikai no kosmosa, bet dzimst mums tieši deguna priekšā: no mākoņiem 60-70 sekundes pirms stipra negaisa sākšanās. Cietais starojums slikti iet cauri atmosfēras biezumam un pa lielākai daļai aiziet kosmosā, tāpēc šī efekta teoriju būvēja pēc pavadoņu novērojumiem.

14 01 15 05

Spraiti – zibeņu Būtības, eksistējošas gamma-diapazonā

14 01 15 06

***

14 01 15 07

Zibeņu formas

***

14 01 15 08

14 01 15 09

Spraiti negaisa laikā

***

Negaisa laikā rodas gamma-starojumu uzliesmojumi, kuri ir pat fotogrāfijās. Tās ir būtības vai kuģi?

Mihaēls: Kas ir kuģi? – tās ir apvienotas formas noteiktā aizsardzības diapazonā, pārvietojošas sevi matērijā. Tu taču saproti, ka fiziskajā plānā tādas jonizētas enerģijas netiek fiksētas. Jūs redzat būtības zibeņu ķermenī. Bet Citas Būtības jeb Kuģi pārvieto sevi pie jonizētā starojuma avotiem, lai pabarotu sevi ar enerģiju – pie Būtībām, dzīvojošām ugunīgos ķermeņos kā zibeņu uzliesmojumi.

Viņas var izmantot?

Viņu dzīve ilgst sekundi, taču viņas ar sevi ražo to enerģiju spektru, kurš ir vajadzīgs daudziem no jums. Ne tikai uz Zemes, bet arī Kosmosā. Mēs eksistējam visur un piebarojamies tādu uzliesmojumu laikā.

Varu piebilst, ka uz vienas planētas es pabiju tādā zibens ķermenī un guvu neizsakāmu baudu no tādas dzīves. Es gribētu tā padzīvot... Šo Būtību apziņa pilnībā ir apguvusi savu ķermeņu vadīšanu un savu uzdevumu apzināšanos. Apziņa ir mūžīga, viņa nepazūd, bet transformē ķermeņa enerģijas par kaut ko citu. Uzliesmot var daudz reižu... Tā ir bauda, spēle, labsajūta, laime pēc mūsu izpratnes...

 

***

www.myshared.ru V.A. Rjabovs, KZA (Krievijas Zinātņu Akadēmijas) P.N. Ļebededjava vārdā nosauktais Fizikas institūts

Ilgstoši gamma-starojuma uzviļņojumi. Tādi uzliesmojumi pavada ne mazāk kā 80% notikumu, reģistrētu negaisu laikā. Tātad ir spilgti izteikta elektriskā lādiņa negaisa atmosfērā korelācija ar gamma-starojuma uzviļņojumiem. To apstiprina labas gamma- un radio starojuma korelācijas laikā novērojums.

***

http://rnd.cnews.ru/natur_science/news/top/index_science.shtml?2011/05/12/439814

12.05.11

14 01 15 11

NASA pētnieku komanda, kura strādā ar kosmisko gamma-observatoriju “Fermi”, ir paziņojusi par dīvainu gamma-uzliesmojumu, kuru zinātnieki novēroja 12. aprīlī Krabja miglājā, kurš atrodas Vērša zvaigznājā.

Krabja zvaigznājs – tās ir atliekas no Pārnovas, kura uzliesmoja, saskaņā ar arābu un ķīniešu astronomu pierakstiem, 1054. gada 4. jūlijā. Pēc sprādziena no zvaigznes atlika gigantisks gāzes mākonis, kura centrā ar ātrumu 30 apgriezieni sekundē griežas neitronu zvaigzne. Minētais uzliesmojums ilga sešas dienas, un šajā laikā gamma-starojums no Krabja miglāja pieauga līdz 30 reizēm salīdzinājumā ar normu, pie kam tā intensitāte mainījās ik stundu.

Pirmā dīvainība bija tāda, ka pēc Rodžera Blendforda (Roger Blandford), Stenfordas Universitātes Kavli Daļiņu astrofizikas un kosmoloģijas institūta direktora, vārdiem, ir grūti iedomāties starojuma avotu. Krabja zvaigznājs no tā atklāšanas laika 1731. gadā vienmēr bija izcēlies ar apskaužamu spīdēšanas pastāvību. Neskatoties uz to, sākot ar 2008. gadu, kad darbu sāka observatorija “Fermi” un astronomi pirmoreiz guva iespēju novērot Visumu no kosmosa gamma-diapazonā, šis ir jau trešais uzliesmojums Krabja miglājā. Pēdējais uzliesmojums izrādījās piecas reizes spēcīgāks par diviem iepriekšējiem.

– Ne gāzes mākonis, ne pulsārs tādu uzliesmojumu avots nevar būt, – apgalvo Rodžers Blendfords. – Tam jābūt kaut kādām citam avotam, ļoti kompaktam salīdzinājumā ar miglāju (tā izmērs – 6 gaismas gadi).

Uzliesmojuma otra dīvainība ir tāda, ka tas spīdēja tikai gamma-diapazonā; optiskajā diapazonā savādi izkrāsotais miglājs it nemaz neizmainījās; radio diapazonā, kur 30 reižu sekundē tiek ķerts pulsāra stars, arī nebija nekādu pārmaiņu; tāpat kā mierīgi bija arī pašā augsti enerģētiskākajā gamma-diapazona daļā – uzliesmojums iznāca gandrīz kā no “lāzera”.

Uz šodienu zinātnieki nevar norādīt ne tikai šī dīvainā uzliesmojuma avotu, bet pat mehānisms, kurš veda pie tā rašanās, joprojām viņiem ir mīkla.

***

Mihaēl, ko var teikt par šo neitronu zvaigzni?

Tā ir mūsu mācekle. Mēs viņu labi pazīstam, viņa jau ir iekļāvusies savā pastāvīgajā reģistrā un spīd un silda lielā enerģiju diapazonā, priecējot Mūs. Pašreiz viņa sāk būvēt savu pašas visumu. Ko mēs redzam uzņēmumā? Fizisku miglāju, sastāvošu no gāzēm, putekļiem, planētām un zvaigznēm. Bet radioaktīvais diapazons šeit nav attēlots. Ja jūs ieraudzītu to pašu miglāju radioaktīvā diapazonā, jūs ļoti izbrīnītos gan par emitēto enerģiju apmēru, gan milzīgo spēku.

14 01 15 12

Lokalizēts gamma-starojumu apgabals galaktikas aktīvajos kodolos (2010-10-12)

***

http://www.astrogalaxy.ru/286.html

***

Mihaēl, ko tu mums varētu novēlēt Jaunajā gadā? Kam pievērst uzmanību, kam uzmest savas acis? Tik daudz jauna atklājas...

Šis ir jaunais tikai priekš tevis. Kā redzi, zinātnieki visu sen ir atklājuši, tikai viņi nesaka, ka katrai matērijai ir raksturīgs noteikts apziņas līmenis. Tavs uzdevums ir atrast šo apziņu, iziet uz informācijas apmaiņas ar tādām apziņām līmeni, kā tu sazinies ar mani. Un pacensties tikt skaidrībā savā smalko ķermeņu diapazonā, uz kurieni tu jau izej, bet pagaidām noteikti neapzinies dzīves līmeņus un uzdevumus tādos ķermeņos. Saproti, ka Mēs esam tavi draugi un Skolotāji, eksistējam tieši šajos enerģiju diapazonos, un tu, izejot uz saviem augstākajiem aspektiem, eksistē tāpat. Es priecājos, ka tu beidzot esi atvērusi acis un ieraudzījusi to, kas guļ virspusē. Domāju, ka mēs šodien papildināsim manu enerģiju tabulu vēl ar divām, trijām.

Αα

Alfa – pirmais smalkais ķermenis, balts un pablīvs

Νν

Mī kopija, fraktālis, tikai vēl šaurāks, Mī lauka iekšienē.

Ββ

Beta - otrais smalkais ķermenis, caurspīdīgs mirdzošs

Ξξ

Ksī

Γγ

Gamma - trešais smalkais ķermenis, jonizēts

Οο

Omikrons

Δδ

Delta – ceturtais smalkais ķermenis, gaišzilās mirdzošās enerģijās

Ππ

Εε

Epsilons – piektais smalkais ķermenis

Ρρ

Ro

Ζζ

Zētaiekšējais lauks, satīts, «astīte» ir nolaista uz leju, pēc formas atgādina smadzeņu attēlu

Σσς

Sigma

Ηη

Ētaaugšējā pasaule rupji kristāliska, kristāli šeit ir mirdzoši melni, bet zem pārseguma apakšā ir smalki kristāliska, gaiša pasaule. Pasaules ir savstarpēji iekļūstošas.

Ττ

Tau

Θθ

Tēta Šaurleņķu rupji lieli zvaigznes stari, ļoti blīvi un cieti

Υυ

Ipsilons

Ιι

Jota Attēls atgādina sīku mirdzošu tīklu no portāliem un saitēm visā apjomā, it kā kapilāra gaismas pārvades sistēma

Φφ

Κκ

Kapa Atgādina alfu, Dzīvības Programmas ķermenis, starojoša enerģija ienes sirdī milzīgu mīlestību

Χχ

Λλ

Lambda Saules enerģija, spoža un silta, dzeltena un maiga.

Ψψ

Psī

Μμ

mazs kodols, ļoti ciets un mirdzošs, atdalīts no pārējās daļas ar melnu šaurleņķu apvalku, savdabīgu zvaigzni ar stariem

Ωω

Omega

Ārējais spīdošs apvalks – ietērps

 

Jota Attēls atgādina sīku mirdzošu tīklu no portāliem un saitēm visā apjomā, it kā kapilāra gaismas pārvades sistēma.

Kapa Atgādina alfu, tikai enerģijas ir vērstas tieši uz mani, starojoša enerģija ienes sirdī milzīgu mīlestību. Kas tas ir par burvju ķermeni? Tētis mani bērnībā sauca par “pilīti”...

Ha, ha, ha! Iepatikās? Tas ir Dzīvības Programmas ķermenis. Viņš ir saistīts ar Debesu Tēvu, dzemdina viņa enerģijas, Mīlestību un Lieglaimi...

Dzīvības piliens... Ķermenis ir ļoti enerģisks, neizraisa lieglaimi, bet tajā visu dzemdina... ietinošas enerģijas. Kas tas par diapazonu pēc cilvēku standartiem? Mēs to jau esam atklājuši?

Tas ir ugunīgais ķermenis, viens no mūsu Galaktikas diapazoniem.

Gluži kā pārnovas dzimšana... Negribas atrauties, iet prom no šī diapazona... Pabūšu vēl...

Šis diapazons iedarbojas uz Kristus radīšanas Čakru, gluži kā piesūcina viņu. Tagad iekļūst galvā. Galva gluži kā Lielā Acs... mirdz ultravioletajā diapazonā... Šis attēls tagad man atgādina manu galvu.

14 01 15 13

Ej tālāk, skaties uz pārējiem ķermeņiem.

Lambda Saules enerģija, spoža un silta, dzeltena un maiga.

Tās ir manas jūsu, saules, diapazona enerģijas. Es pie jums biežu nāku, lūk, tādā izskatā priekš tiem, kuri vēl neiziet uz augstām dimensijām

Pateicos tev, mans dārgais Skolotāj! Līdz rītdienai!

 

Pievienots 15.01.2014

http://www.sanatkumara.ru/stati/ya-prodolzhaiu-znakomitsya-s-mirom-tonkich-tel

Tulkoja Jānis Oppe