Ņina Terehova - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Ir Iezvanījies Zemes zvans. 2016. g. septembris

Ģeomagnētisko vētru laikā ierīces parasti uzvedas dīvaini. Bet 2016. g. 12. septembrī notika kaut kas īpašs – tās parādīja tādus grafikus, it kā būtu iezvanījies zvans.

“Norvēģijas Lafontēnu salu magnētiskās observatorijas darbinieks Robs Stamss nodarbojas ar lokālā magnētiskā spēka, kā arī caur zemi ejošo elektrisko plūsmu spēka un virziena mērījumiem. No rīta un ap pusdienlaiku viņa instrumenti nofiksēja sinusoidālas pulsācijas ar periodu apmēram 115 sekundes. Šīs dabiskās ultra-zemu frekvenču svārstības 6,7-22 mHz diapazonā zinātniekiem ir pazīstamas kā nepārtrauktas noturīgas pulsācijas.

16 10 06 01

1. att. Magnētiskās pulsācijas 2016.09.12.

To fizika ir pazīstama katram, kurš ir mācījies par zvanveida jeb rezonanses iekritumiem. Zemes magnētiskais lauks “izgriež” tos apkārtējā saules vējā. Spiediena svārstības saules vējā šajā iekritumā var izraisīt tādus viļņus. Tie var ierosinoši iedarboties uz Zemes iekšējās magnetosfēras daļiņām, tāpēc ka viļņi rezonē ar daļiņu dabisko kustību ģeomagnētiskā lauka tuvumā.

16 10 06 02

2. att. Magnētiskās pulsācijas 2016.09.12.

Vēl vairāk, 11. un 12. septembrī Norvēģijā tika pamanītas spožas polārblāzmas. Ole Salomonsens tās nofotografēja pa lidmašīnas logu neilgi pirms saullēkta.”

16 10 06 03

3. att. © Ole Salomonsen | Spaceweather.com

Ieraudzījuši uz foto tīri zaļo ziemeļblāzmu, mēs atcerējāmies, ka pirms pieciem gadiem Kretovs J.V. reiz izteicās, ka “drīzs VISI sāks redzēt zaļus rietus”...

16 10 06 04

4. att. Ziemeļblāzmas foto, uzņemts no SKS

 

Kāpēc ziemeļblāzma ir kļuvusi ZAĻA uz visas planētas? Kāpēc planēta sāka uzvesties kā milzīgs zvans? Kurš signalizē? Kurš mēģina iedarboties uz visu dzīvo – mēs nezinām. Iespējams, tur ir iesaistīta arī NLO armāda blakus Saulei...

Taču pilnīgi skaidri ir izsekojams, ka mainās pašas planētas vibrāciju frekvence, un tātad ir jāizmainās arī visa dzīvā vibrāciju frekvencei.

Astruss 2016. gadā teica tā: “Cilvēka uztveramo frekvenču diapazons PAPLAŠINĀSIES. Tas aptvers frekvenču apakšējo un augšējo daļu plašāk. Jūs nepāriesiet uz citu frekvenču diapazonu, tas vienkārši paplašināsies. Zemās frekvences izmainīs laika un jūsu uztveres blīvumu. Tas, ko jūs sāksiet redzēt, arī būs tā realitāte, par kuru visi runā. Cilvēcei ir jāapgūst elektromagnētisko viļņu diapazons no 2.4 līdz 12 Hz. (Tā ir cilvēka kā būtnes rezonanse.)”.

Tiekam skaidrībā ar ZAĻAJIEM rietiem un ZAĻAJĀM polārblāzmām...

Ja saules gaismu izliek spektrā uz melna ekrāna un ar jutīgu termometru mēra ekrāna temperatūru zem dažādiem spektra rajoniem, tad pati zemākā temperatūra izrādās zilajam un violetajam rajonam, kaut arī katrs “zilais” vai “violetais” fotons nes lielāku enerģiju nekā “sarkanais” vai “zaļais”. BET! Ekrāna zaļais rajons sasilst visstiprāk.

Tāpēc ka “sarkano” un, vēl jo vairāk, “zaļo” fotonu saules spektrā ir daudz vairāk nekā “zilo” un “violeto”. (“Zaļo” frekvence – 5.4 *10 14 Hz, “Violeto” – 7.4 *10 14 Hz;)

Ja runā parastā cilvēku valodā, tad var teikt, ka uz Zemi pēdējā laikā ir sācis nākt milzīgi daudz spektra “zaļās” krāsas fotonu. Mēs to redzam ZAĻU blāzmu un rietu veidā, kā arī ar to var izskaidrot arī pašreizējo siltā laika iestāšanos uz planētas.

 

Zinātnieki jau sen ir izpētījuši spektra zaļās krāsas ietekmi uz cilvēku.

“Fizioloģiski optimāls. Zaļais spektrs ir pats harmoniskākais un līdzsvarotākais. Tā ir dziedinoša krāsa, kuru var izmantot bez piesardzības. Samazina asinsspiedienu, paplašina kapilārus, paaugstina muskuļu darbaspēju uz ilgu laiku.

Zaļā gaisma atsvaidzinoši un vienlaicīgi nomierinoši iedarbojas uz organismu, pauž antiseptiskas īpašības, tiek rekomendēta, ārstējot nervu sirds-asinsvadu sistēmu, astmu, bezmiegu.

Piezīme. Neitralizē gaismas redzamā diapazona jebkura spektra iedarbības PĀRMĒRU.”

http://med-premium.ru/index.php/poleznaya-informatsiya/12-liyanie-tsveta-sveta-spektr-na-organizm-cheloveka

 

Tagad par zvanu skaņu.

 

12. septembrī fiksētās svārstības ir viļņi, kuru frekvence pieder diapazonam 6,7-22 mHz.

Milihercs (mHz) – periodisku procesu frekvences mērvienība Starptautiskajā mērvienību sistēmā (SI), daļskaitlis attiecībā pret hercu, kuru definē kā periodiska procesa izpildīšanās skaitu (jeb svārstību daudzumu) vienā sekundē.

Piemēram, ultraskaņas viļņi frekvenču diapazonā 10-20000 miliherci tiek izmantoti seismiskās aktivitātes monitoringam un sirds mehānikas pētījumos.

“Par zvanu zvanīšanas labvēlīgo ietekmi uz cilvēku zinātnieki ir veikuši daudz pētījumu. Speciālisti interesējās ne tikai par svārstību raksturu dažādos zemes rajonos, kuras rodas zvanoša zvana ietekmē. Viņus ārkārtīgi interesēja tieši baznīcas zvani, jo bija acīmredzams, ka tie ir ļoti spēcīgi enerģijas ģeneratori. Zvani spēj izstarot milzīgi daudz ultraskaņas rezonanses viļņu. Šie viļņi tiešā veidā var iekļūt cilvēka organismā, viņam pilnīgi nemanot. Tādu ultraskaņas viļņu iedarbība uzlabo asinsvadu darbību un normalizē cilvēka asins formulu. Vēl vairāk, cilvēkiem, kuri periodiski klausās zvanu skaņu, imūnsistēma ir ļoti stipra. Ir arī noskaidrots, ka zvanu izraisītā vibrācija spēj attīrīt telpu no dažādiem kaitīgiem mikroorganismiem un slimību radošiem mikrobiem.

No zvaniem iznākošās vibrācijas ietekmē slimību radošu mikrobu un baktēriju molekulārā struktūra kardināli mainās. Šarlaka, gripas, tīfa, masalu, holēras un citu bīstamu slimību molekulas gluži vienkārši sabrūk un transformējas mikroskopiskos kristālos. Gaiss no tā gluži kā pats no sevis sterilizējas.

Japāņi veica tādu eksperimentu. Ūdens glāzē ar nodomu tika ielaisti dažādi vīrusu veidi. Tālāk glāzi nolika zem skanoša zvana. Rezultātā izrādījās, ka zvanu skaņa ir vedusi apmēram pie 90% vīrusu iznīcināšanas. Analoģisku izmēģinājumu viņi veica, izmantojot zvana ierakstu diskā. Ūdens glāzē, piepildītā ar vīrusiem, noliktā zem atskaņotāja skaļruņiem, krievu zvanu skaņas skanēšanas laikā gāja bojā 50% vīrusu.

Cilvēka ķermenis, kā zināms, galvenokārt sastāv no ūdens. Tāpēc nevajag uztver kā brīnumu faktu, ka arī organismā iet bojā vīrusi, kad cauri cilvēkam iet zvana skaņas vibrācijas.” http://www.invalirus.ru/4613-celitelnyy-effekt-kolokolnogo-zvona.html

 

Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados tika noskaidrots, ka zvanu skaņa ārstē veselu virkni nervu psihisko traucējumu, piemēram, nemieru, nervozitāti, bezmiegu. Turklāt uz zvaniem izpildītu skaņdarbu klausīšanās izārstē depresijas un veselu virkni vieglu psihisku slimību.

Uz kā rēķina notiek izdziedināšana?

Kā viens no zvanu skanēšanas labvēlīgās ietekmes cēloņiem tiek uzskatīts skaņas vilnis, kurš no zvana izplatās pa neparastu trajektoriju. Skaņa no zvana izplatās krusta veidā. Sitiena, kuru sit mēle, virzienā skaņas spiediens ir maksimāls, pretējā virzienā tas ir nedaudz mazāks, bet pārējais skaņas spiediens koncentrējas un izplatās šūpošanai perpendikulārās plaknēs.

Faktiski, tāpat ir būvēts cilvēka elektromagnētiskais ķermenis!

16 10 06 05

4. att. Cilvēka elektromagnētiskais lauks

Ļoti ticami, ka Zemes „Zvanu skaņa” – tā ir visas zemes telpas tīrīšana!

Zvanu skaņa pastiprina apkārtējās telpas un cilvēka vibrāciju. Tā spēj ieiet rezonansē ar cilvēka enerģētisko sistēmu, tādā veidā aktivizējot čakras un palielinot cilvēka enerģētisko potenciālu, dziedinot.

Būtu tikai jāsajūt šīs vibrācijas, jāieiet ar tām rezonansē, jāiemācās mijiedarboties. Piemēram, var neviļus raudāt no zvanu skaņas, bet tagad visa planēta skan kā zvans…

Tātad „Jaunās realitātes cilvēkam ir JĀPAPLAŠINA savs uztveramo frekvenču diapazons gan uz apakšējo, gan uz augšējo daļu.

Tas, ko jūs sāksiet redzēt, arī būs tā realitāte, par kuru visi runā. Daudzi sāks redzēt mirušos, taču nerunās par to, bet mijiedarbosies.” Astruss.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 06.10.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/dnevnik-perechoda-zazvonil-kolokol-zemli-sentyabr-2016-g

Tulkoja Jānis Oppe