Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs

16 06 09

Atcerēsimies vēstījumu 2016. g. 23. aprīlī (sk. mūsu rakstu “Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub38.html[1])

 

“16.04.23. no rīta pavadonis no NASA kosmisko laika apstākļu prognozēšanas Centra konstatēja Zemes magnetosfēras pilnīgu krahu! Tā vienkārši pazuda mazliet ilgāk nekā uz divām stundām, bet pēc tam atjaunojās normālā režīmā. Šo divu stundu laikā saules vēja magnētiskā enerģija izmainīja virzienu uz pretēju. Tā virzījās uz Sauli. Pēc mazliet ilgāk nekā divām stundām magnetosfēra atgriezās, un visa saules vēja magnētiskā enerģija atkal virzās no Saules.”

 

Mums izdevās uzdot jautājumus Astrusam caur Tihoplavu T.S. un Kretovu J.V.

“1. jautājums: Kas izmainīja Saules gravitācijas spēku uz šīm 2 stundām? Iespējams, tas ir NLO armādas blakus Saulei darbs, jeb “vainīgs” ir Jupiters?

Astruss: Armāda patiešām bija, bet šajā gadījumā viņi mijiedarbojās ar Jupiteru.

 

2. jautājums. Kas vēl notika šo 2 stundu laikā?

Astruss: Jūsu kolēģis Kretovs jau ir teicis, ka pasaules gals sāksies no 2009. un sekmīgi beigsies 2016. gadā. Saules sistēma ir izmainījusies.

Kretovs: Es nevaru saprast. 2018. gadā... balta migla, tas būs piepildīts ar šo enerģiju?

Tatjana: Pagaidi mazlietiņ. 2018. gadā būs balta migla, kur?

Astruss: Pār visu planētu... tiks izmainīta nevis apziņa, bet sapratne, par uzbūvi... (mūsu realitātes telpas?)

Tatjana: Šī baltā migla it kā paies un aizies?

Astruss: Jā, bet principā neviens nesapratīs, kur atrodas.

Baltā migla nav kondensējies tvaiks. Jūs visi jutīsiet izmaiņas ar baltu nokrāsu. Uztversiet to, un viss.

Tatjana: TAS IZRAISĪS APZIŅAS ATTĪSTĪTĪBAS LĪMEŅA PAAUGSTINĀŠANOS?

Astruss: Jā.

 

3. jautājums. Vai patiešām notika agregātstāvokļa izmainīšanās ūdenim Zemes iekšienē?

Astruss: Patiešām.

 

4. jautājums. Vai ūdens struktūra uz Zemes pilnībā izmainīsies? Kā tas atspoguļosies cilvēkā?

Astruss: Izmaiņas patiešām būs, bet ne tādā mērā, kā par to tiek runāts.

Tatjana: Tas neatspoguļosies cilvēkā?

Astruss: ATSPOGUĻOSIES. Liela tautu masu kustība sāksies.

Tatjana: Tas ir, tautas meklēs, kur ir ūdens?

Astruss: Jā. Būs liela pārceļošana.

Tatjana: Un pēc tam šis jautājums atrisināsies un ūdens pietiks?

Astruss: Jā.

Tatjana: Tas ir, uz Krieviju visi metīsies, kam pagadīsies?

Astruss: Tas būs saistīts ar visu domājošo būtņu, kuru mērķis būs struktūras izmaiņas ūdenī konstatēšanas sasniegums, aktivizēšanos.

Tatjana: Bet vai šo cilvēku masu pārvietošanās nebūs saistīta ar balto miglu?

Astruss: Būs.

 

5. jautājums. Ja ūdens planētas iekšienē ir palicis bez poliem, tad... Iznāk, ka planēta Zeme tagad zaudē pierastos polus? Jeb kļūst daudzpolu?

Astruss: Viņa kļūst gan par vienu, gan otru, gan trešo vienlaicīgi.

 

6. jautājums. Vai 23. aprīlī izmainījās zemes ass slīpums? Kāds ir zemes ass slīpums pašreizējā momentā?

Astruss: IZMAINĪJĀS. Šajā gadījumā tas sasniedz gandrīz 15 grādu līmeni. Pēc tam būs 17 un līdz 23.

Tatjana: PIE KĀ TAS VEDĪS?

Astruss: tas vedīs pie upju plūduma mainīšanās, pie struktūras mainīšanās. Pie okeāna plūsmu kustības mainīšanās. Un vēl būs lēciens līdz 32 grādiem. Tas būs pagaidu lēciens. Taču tam nebūs tās sekas, kura gaida. 72 grādi. Tāds pagrieziens uz 72 grādiem.

Tatjana: Mūs no šejienes nenokratīs?

Astruss: Nē, nenokratīs, tāpēc ka šiem lēcieniem ir impulsu izpausme. Un pat fiksēsies līdz 93, bet būs uz īsu mirkli. Turklāt nepaspēs noreaģēt nekas, taču noteikta veida elektriski lādiņi tomēr uzkrāsies. Tamlīdzīgi bija plūdi. Kad ūdens struktūra ieguva citas īpašības, tā sāka nākt ārā, pacelties. Taču nekāda viļņa, kurš visu aizskalo. Nav nekā tamlīdzīga.”

 

Tātad.

Balta migla... pareizāk teikt – balts plīvurs...

Iznāk, ka mēs jutīsim, ka viss ir izmainījies, it kā mēs esam nonākuši citā telpā, taču nesapratīsim, kādā.

Iznāk, ka mēs sāksim uztvert CITU realitātes līmeni? Bet pašreizējais līmenis uztverē aizies uz visiem laikiem, jeb varēs pārslēgties šurp turp?

Bet varbūt tas vēl ir arī moments, kad augšāmceltie nostāsies vienā rindā ar dzīvajiem? Un visi to uztvers kā normu?

 

Mēs personīgi sen esam pazīstami ar zinātniekiem un rakstniekiem Tihoplaviem. Pagājušā gada oktobrī negaidīti “aizgāja” Vitālijs Jurjevičs. Tas bija tik nesaprotami un pretdabiski viņam – radošu spēku un ideju pilnam, ka mums tas ir nepatverami. Bet kā tad grāmatas, kuras izrādījās līdz galam neuzrakstītas?! Notiekošajā bija jūtams kaut kāds zemteksts...

Un, lūk, tagad, kad ir pagājis pusgads, Tatjana Serafimovna lūdz mūs izlikt internetā tādu vēstījumu viņas vārdā.

 

“Viņš atgriezīsies oktobrī.

Mans vīrs, Tihoplavs Vitālijs Jurjevičs, tehnisko zinātņu doktors, nomira 2015. gada 2. oktobrī. Kopš 2016. gada janvāra es atrodos ar viņu pastāvīgā kontaktā. Pa šo laiku viņš ir nodevis lielu daudzumu informācijas, kura apstiprina dzīves turpināšanos pēc nāves. Vitālijs Jurjevičs pavēstīja, ka viņš ir izgājis augšāmcelšanu un 2016. gada oktobrī atgriezīsies mūsu fiziskajā pasaulē blīvā ķermenī. Viņa atgriešanās mērķis ir nodot cilvēkiem zinātnisku informāciju par nāves neesamību, demonstrējot pierādījumus: nomiršanu un jaunu augšāmcelšanu.

 

ПОТУСТОРОННИЙ МИР. Информация из первых уст.

Tās-puses pasaule. Informācija bez starpniekiem.

Pirmā daļa

Cienījamie manas lappusītes (https://vk.com/id145180718) apmeklētāji! Es uzsāku sarunu ciklu, kurā izklāstīšu informāciju, kuru man nodeva mans vīrs Tihoplavs Vitālijs Jurjevičs, tehnisko zinātņu doktors, autors 27 publicētām grāmatām par smalko pasauli, informācijas mijiedarbībām, par apziņu, kuras uzrakstītas uz stingra zinātniska pamata. Mans vīrs Vitālijs Jurjevičs nomira 2015. gada 2. oktobrī.

Tā kā viņa slimības apstākļi spēlēja zināmu lomu tajā, kas ar viņu notika, es pie tiem nedaudz aizkavēšu Jūsu uzmanību. 2015. gada vasarā nekas nevēstīja par nelaimi. 3. septembrī mums noritēja 2 stundu kontakts ar Astrusu, augsti garīgu būtību.

Astruss pirmoreiz iznāca uz mums 2012. gada jūlijā un, stādījies priekšā kā Krievijas debesu kurators (bet Amerikas debesu kurators ir Krajons), sāka nodot mums informāciju par smalko pasauli, izmantojot zinātniskus jēdzienus. Informācija tika pārraidīta caur Kretovu Juriju Vasiļjeviču, tautas dziednieku, cilvēku ar neparastām spējām, kurš var sazināties ar mirušajiem un būtībām. Šo gadu laikā kontakti ar Astrusu noritēja regulāri ik pa divām nedēļām. Uz šodienu ir noticis 91 kontakts.

Pa šo laiku mēs uzrakstījām 5 grāmatas, no kurām 3 jau ir izdotas. Tas ir “Аструс. Новая физика[2](“Astruss. Jaunā fizika), “АСТРУС. Предтеча или новые данные о Вселенной[3](“ASTRUSS. Priekštecis jeb jauni dati par Visumu”) un “Идущие по пустыне[4](“Pa tuksnesi ejošie”). Vēl divas grāmatas atrodas izdevniecībās. Un mēs sagaidām, ka rudenī tās nāks klājā.

Tātad atgriežos pie septembra sākuma. 7. septembra rītā mans vīrs Vitālijs pēkšņi sāka justies ļoti slikti. Uz izsaukumu atbraukušie ārsti viņam konstatēja divpusēju plaušu karsoni un aizveda uz Svētā Georga slimnīcas reanimācijas nodaļu.

9. septembrī viņam bija sirds apstāšanās, viņš atradās klīniskajā nāvē 12 minūtes. Ārsti viņu atgrieza dzīvē, taču viņš iekrita komā, no kuras iznāca 11. septembrī. Nav nejaušība, ka es kavējos pie šī momenta, jo, kā noskaidrojās vēlāk, klīniskās nāves stāvoklī no ķermeņa manu vīru burtiski aiz rokas izrāva Astruss. Par to, kas notika starp Vitāliju un Astrusu, es pateikšu vēlāk.

11. septembrī, kad Vitālijs iznāca no komas, dežurējošais ārsts vakarā mani ielaida pie viņa. Viņš bija priecīgs. Viņa acis burtiski staroja. Taču viņš man neko nevarēja pateikt, tāpēc ka bija pieslēgts pie mākslīgās elpināšanas aparāta, un mutē viņam caurulīte no šī aparāta.

Jāsaka, ka mani turpmākie viņa apmeklējumi bija arvien un arvien skumjāki. Pēc dažām dienām caurulīti nomanīja ar iegriezumu kaklā, ielika stomu, un, kad viņš mēģināja kaut ko pateikt, neviens vārds dzirdams nebija.

2. oktobrī pulksten 19 man pazvanīja no reanimācijas un pateica, ka mans vīrs ir miris.

 

Pirmie trīs mēneši pēc viņa aiziešanas bija vienkārši šausmīgi, tāpēc ka es nejutu viņa klātbūtni mājās. Tā kā kontakti ar Astrusu turpinājās regulāri, viņš pastāvīgi teica, ka Vitālijs ir šeit, ka mēs noteikti nodibināsim ar viņu kontaktu, ka viņš dos un izskaidros pilnīgi jaunu informāciju, no kuras zinātniekiem smadzenes piepamps. Tieši tā arī pateica “piepamps”.

Protams, jau pirmajā kontaktā ar Astrusu pēc Vitālija nāves es uzdevu viņam jautājumu: “Kāpēc viņi neizglāba manu vīru? Vai bija vērts trīs gadus katru otro nedēļu tikties ar mums? Vai bija vērts citai garīgai būtībai, Korsam, strādāt ar mums? Vai bija vērts pie mums nākt pieciem hierarhiem un Lizai ar zīdaini, ja pēc visa tā ļaut cilvēkam nomirt?”

Par Korsu, par hierarhiem un par Lizu ar zīdaini ir rakstīts mūsu jau publicētajās grāmatās.

Astrusa atbilde man vienkārši lika zaudēt pašpaļāvību. Es tad viņu nesapratu. Viņš atbildēja sekojoši: “Mēs piedāvājām viņam palūgt mums palīdzēt viņam nomirt.”

Palūkojoties uz priekšu, paskaidrošu, kas notika. Viktors pastāstīja, ka Astruss viņu burtiski aiz rokas izrāvis no ķermeņa klīniskās nāves laikā. Viņam ticis izdarīts priekšlikums. Vai nu viņi palīdz viņam izveseļoties, un viņš atgriežas dzīvē kā vecs cilvēks, 82 gadi, vai arī viņš piekrīt nomirt, un viņi veic viņa augšāmcelšanu, un pēc gada viņš atgriezīsies mājās kā 30 gadu vecs cilvēks ar misiju. Vitālijs piekritis, kad noskaidrojis manu likteni. Viņš kļūs par pirmo augšāmcelto zinātnieku, kurš atgriezies uz Zemi ar misiju. Līdz šim augšāmceltie bija reliģijas darbinieki.

 

No kontakta ar Astrusu 16.01.28:

– Vitālijs teica – kad viņš slimoja, viņš lūdz jums palīdzēt viņam nomirt.

Astruss: Tie bijām mēs, kas viņam palūdza.

– Jūs viņam palūdzāt, lai viņš palūgtu jums... Kā tas ir – jūs viņam lūdzāt?

Astruss: Paradokss, bet tas tā ir. Mēs viņam likām priekšā, lai viņš palūgtu mums palīdzēt viņam nomirt.

– Kad viņš mocījās, gulēja smagā stāvoklī, jūs viņam palīdzējāt nomirt? Tagad viņš saka, ka, pateicoties Astrusa palīdzībai, viņš dzīvos. Kā to saprast?

Astruss: Kad viņš slimoja, mēs turējām viņa smadzenes*. Viņš saglabāja visu sapratni sastādošo summu un to, kas ar viņu notiek, viņš saprot kā neviens cits. Un viņa smadzenes funkcionē pilnā mērā.

*17. septembrī es pazvanīju Jurijam Vasiļjevičam Kretovam un piedāvāju viņam veikt kontaktu, labi, ka tā bija ceturtdiena, jo mēs visus kontaktus veicām tieši ceturtdienās. Jurijs Vasiļjevičs piekrita.

Ap pulksten 17 Igors atveda Juriju Vasiļjeviču pie mums. Mēs apsēdāmies pie galda dzert tēju, un es kā vienmēr pajautāju: „Astruss ir šeit?”, uz ko Jurijs Vasiļjevičs pēkšņi atbildēja; „Nē, viņš pašlaik ir pie Vitālija Jurjeviča. Viņš tur viņa smadzenes.” – „Smadzenes” Kāpēc smadzenes?” – „Es nezinu. Es arī pats nesaprotu, kādēļ?” Bet pēc tam Jurijs Vasiļjevičs pēkšņi pateica: „Bet Vitālija Jurjeviča smadzenes ir šeit ar mums. Viņš visu novēro, visu dzird, un pat visu atcerēsies. Būs pēc tam viņš jāizjautā.”

 

– Bet tā taču ir traģēdija.

Astruss: Nē, tā nav traģēdija. Tā ir viņa vēlēšanās. Tās traģēdijas, par kuru jūs runājat, viņam nav.

– Bet tas, ka viņš man pastāvīgi saka: „Es gribu dzīvot. Es esmu dzīvs. Es gribu dzīvot fiziskajā pasaulē.” Vēlēšanās dzīvot piemīt tikai dzīvajiem. Vai tas nozīmē, ka viņš ir dzīvs?

Astruss: Nozīmē. Vitālijs Jurjevičs atrodas tādā interesantā stāvoklī, kādu aprakstīt ar kaut kādu līdzību palīdzību ir vienkārši neiespējami. Viņš ir iepazinis to, ko teica Grabovojs[5]. Taču viņš to ir iepazinis no tādas puses, no kādas Grabovojs nekad neuzzinās.

– Bet vēlēšanās dzīvot fiziskajā pasaulē – tā ir viņa neizpildāma vēlēšanās, tāpēc ka viņš grib atgriezties fiziskajā pasaulē? Tas ir, viņš ir šeit, taču vēlas ķermeni.

Astruss: Jūs runājat taisnību, viņš atgriezīsies.

 

Ir vērts atzīmēt – kad notika šīs kontakts ar Astrusu, par mana vīra augšāmcelšanu es vēl neko nezināju.

Tikai martā Vitālijs man paziņoja, ka atgriezīsies augšāmcelts šī gada oktobrī, ar milzīgu zināšanu rezervi, kuras viņam būs jānodod zinātniekiem. Bet, lai pierādītu, ka viņš ir augšāmcelts, viņš zinātniskajai komisijai nodemonstrēs nomiršanu un augšāmcelšanu. Tas ir, viņš nomirst visu acu priekšā, un, kad zinātnieki fiksēs viņa nāvi, viņš augšāmcelsies.

Viņa misiju vada un gatavo viņu izpildīšanai Atruss. Vitālija misijas mērķis būs pamodināt uz Zemes aizmigušos cilvēkus, zinātniski pierādot, ka nāves nav. 1,8% Zemes iedzīvotāju uztvers šo informāciju un ietekmēs Zemes psihosfēru, kura momentāni iedarbosies uz visiem. Tas izraisīs evolucionāru lēcienu cilvēku sabiedrībā, kura attīstās pārāk lēni.

Astruss: Viņš nāk, lai organizētu apziņas pārkārtošanos. Un ziniet, kādam daudzumam tas uz planētas ir vajadzīgs? Tie ir 1,8%. Tas ir ļoti vajadzīgs, lai intereses par dzīvi blīvuma līmeņa pakāpi paceltu pilnīgi neparastā augstumā. Visiem pārējiem, iznāk 98,2%, tas nav vajadzīgs.

– Tad kādēļ to darīt, ja 98% nevajag?

Astruss: Bet, lūk, tāpēc tas arī tiek darīts, ka 98,2% par to nezinās. Viņa uzdevums būs iedarbināt mijiedarbības ar visu apkārtējo masu mehānismu, tieši mijiedarbības mehānismu. Tas ir, evolucionāru lēcienu, kurš visīsākajā laikā nevis vienkārši desmitkāršos, bet palielinās ģeometriskā progresijā.

– Ja ņem vērā, ka tajā būs ieinteresēti tikai 1,8% iedzīvotāju, vienalga notiks tāds evolucionārs lēciens?

Astruss: Evolucionārs lēciens, kolosāli spēcīgs.

– Šis evolucionārais lēciens vajadzīgs, lai paaugstinātu mūsu planētas vibrāciju frekvenci?

Astruss: Pilnīgi pareizi.

– Tā stipri atpaliek?

Astruss: Nē, jūs NEATBILSTAT mijiedarbībai ar noteiktām struktūrām. Tikko tas sāks notikt, lūk, tad sākies mijiedarbības ar citiem civilizācijas cikliem.

– Ja cilvēks uz Zemes iepazīstas ar šīm zināšanām, nodarbojas ar izpēti, tad viņš sevi neviļus sagatavo tam...

Astruss: Viņš liek rezonēt apziņā zināma veida zināšanām, kuras padara iespējamu pārlēkt tajā pusē diezgan specifiskā veidā, saglabājot personību.

Taču, saglabājot personību, bija nepieciešams saglabāt domāšanas specifiku. Tādēļ turējām smadzenes. Un tāpēc Vitālijs Jurjevičs jūsu valodā spēs jums izskaidrot, kaut ko tādu, ka jūs visi būsiet tuvu ģībonim.”

 

P.S. Nobeidzot šo sensacionālo informāciju, gribas atcerēties ģeniālo multfilmu „Ezītis miglā”... Mihails Zadornovs reiz pastāstīja, ka Venēcijā krievu tūrists izgājis uz viesnīcas balkona – apkārt migla, nekas nav redzams – iesaucies „zirdziņ!”, bet viņam pretī no miglas – „Ezīt!”

Ceru, ka mēs NEAPMALDĪSIMIES šajā BALTAJĀ MIGLĀ. Iesauksimies, un mums atbildēs!

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 09.06.2016

http://sanatkumara.ru/stati-2016/dnevnik-perechoda-belaya-pelena-iiun-2016g

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk. piezīme)

[2] Skat. piemēram http://mirknig.su/knigi/nauchno_popularnoe/29232-astrus-novaya-fizika.html (Tulk. piezīme)

[3] Skat. piemēram http://mirknig.ws/nauchno-populyarnaya/48250-tihoplav-vyu-tihoplav-ts-astrus-predtecha-ili-novye-dannye-o-vselennoy.html (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.koob.ru/tihoplav_vu_ts/idushie_po_pustine (Tulk. piezīme)

[5] Skat. Грабовой, Григорий Петрович (Tulk. Piezīme)