Метод Реинкарнационики – новый взгляд на прошлые жизни

Reinkarnacionikas metode – jauns skatiens uz iepriekšējām dzīvēm

14 03 31 10

14 03 31 11

Inga Ružicka

Man šī metode atvēra durvis uz manu sirdi pie manis īstās. Es iemācījos skatīties cauri Laikam un Telpai!

Tagad es skaidri zinu, ka es esmu Nemirstīga Dvēsele, kura atkal un atkal iemiesojas. Un es piekrītu visiem apgalvojumiem zemāk sakarā ar šo metodi.

Ko saka studenti, kuri mācās Reinkarnacionikas metodi[1]?

 

Jūlija Gorodiska:

Es sen nodarbojos ar konsultēšanu un koučingu. Pielietoju daudz dažādu tehniku darbā ar klientiem.

Bet reiz es sapratu, ka trūkst kāda spēcīga instrumenta, kurš visas šīs tehnikas, visus šos instrumentus novestu pie loģiskām beigām un vestu pie īstas un galīgas izdziedināšanas.

Piemēram, piedošana[2]. Piedošanas tehniku eksistē milzīgi daudz. Daudzas no tām ir tukšas, jo neietver pašu cilvēku, viņa jūtas un emocijas, faktiski to slāni, kur atrodas šī vajadzība piedot. Lai gan daudzas tehnikas patiešām labi darbojas.

14 03 31 12

Bet tomēr es sapratu, ka agri vai vēlu viss jau piedotais, viss jau savu laiku nodzīvojušais var atkal cilvēka dzīvē atgriezties.

Un man radās vēlēšanās iegūt instrumentu, kurš uz visiem laikiem palīdzēs izdziedināt pārestības, aizvākt bailes un atbrīvot cilvēku no ciešanām. Un mani Audzinātāji aizveda mani pie Reinkarnacionikas metodes.

Un šobrīd es uzskatu, ka tā ir pati efektīvākā metode, lai ārstētu pārestības, sāpes un citas smagas emocijas, kuras traucē cilvēkam augt un paplašināt viņa apziņas robežas.

Izmēģinājusi šo metodi uz sevis, uz kolēģiem un pat uz saviem klientiem, es esmu pilnīgi skaidri pārliecināta, ka tā ir pati efektīvākā metode.

Kad tu ieskaties savas dzīves plānošanas momentā, kad tu nonāc Dvēseļu Pasaulē, kad tu pieskaries tādām Augstām Enerģijām, itin bieži izdziedināšanās notiek automātiski, pati no sevis, no Spēles būtības apzināšanās.

 

Ko vēl saka par metodi?

check mark galocka Pats esi atbilžu un risinājumu nesējs!!!

check mark galocka Ļauj iepazīt sevi, savu iekšējo pasauli, savus iepriekšējos iemiesojumus, apzināties šodienas mācību cēloņus un strādāt ar sevi PATSTĀVĪGI caur Pavadoni, apzinoties savu izvēļu un rīcības cēloņus un sekas…

check mark galocka Palīdz atcerēties, ka tu esi “dvēsele[3]”.

check mark galocka Tu vienkārši nomierini prāta kontroli un iegremdējies maigā, nomierinošā, atslābušā stāvoklī.

check mark galocka …tu turpini dzirdēt pavadoņa balsi, taču pirmām kārtām uzmanības fokuss ir vērsts uz iekšieni.

check mark galocka …tu klausies sevi. Saasinās iekšējā redze, jušana, dzirde.

check mark galocka Šī prakse sniedz aprimumu un vieglumu dvēselē.

check mark galockaMetode, kā izmainīt savu likteni, koriģēt rakstura iezīmes, paplašināt redzesloku, iegūt pieredzi – būt apcerētājam un radītājam.

check mark galocka Šeit mēs saņemam atbildi, vadoties pēc mūsu Pasaules redzējuma tagad, un – ko mums vajag izmainīt ar vienkāršiem soļiem, – tas viss tiek pieņemts dabiskā veidā bez pretestības un stresa.

check mark galocka Izceļas ar vienkāršību un pieejamību!

check mark galocka Priekšrocība, ka to daru es pati un visu informāciju par iepriekšējām dzīvēm[4] es saņemu pati, informācija tiek dota pakāpeniski un tikai tā, kurai es esmu gatava.

check mark galocka Tā ir iespēja iegūt informāciju no jebkura laika, jebkura laikmeta Visumā internetā. Tas ir lielisks paņēmiens uzzināt un sajust personiski, nevis vākt interesējošo informāciju no traktātiem, laika izkropļotiem.

check mark galocka Jautājums, un šī atbilde atnāk tieši tādā veidā, kādā cilvēks šobrīd var to uztvert. Nu un, protams, šo metodi pilnīgi vari apgūt pats un izmantot vienmēr, kad rodas nepieciešamība.

 

Žanete Ivančuka

Pēc izglītības esmu psiholoģe un varu teikt, ka tie rezultāti, kurus var iegūt, izmantojot Reinkarnacioniku, tālu aizsteidzas priekšā psiholoģijai un tās cilvēku dvēseļu “ārstniecības” metodēm.

Tas ir vienkāršs un tajā pašā laikā spēcīgs instruments, kurš palīdz saprast dzīvē notiekošo procesu dziļo būtību.

Pateicoties Reinkarnacionikai, no sarežģītām, traumējošām situācijām var iziet ar vislielāko labumu un ar vismazāko zaudējumu sev un visai apkārtējai pasaulei.

 

Visus, kas izlems izmēģināt uz sevis Reinkarnacionikas maģiju, gaida vienkārši satriecoši atklājumi.

 

Inga Ružicka,
Reinkarnacionikas konsultante

 

P.S. Jūs jau esat pamēģinājuši Reinkarnacionikas metodi? Dalieties iespaidos komentāros.

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 31.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/metod-reinkarnatsioniki-novyj-vzglyad-na-proshlye-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/nadezda-batalova/11-dazadi/3832-nadezda-batalova-7-iemesli-iet-soruden-macities-uz-reinkarnaciologijas-institutu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/natalija-kovalova/11-dazadi/3809-natalija-kovalova-ka-piedot-sev-un-atbrivoties-no-pagatnes-nastas (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alla-sirko/11-dazadi/3783-alla-sirko-pasaules-religijas-apstiprina-dveseles-pariemiesosanos (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/citi-raksti/aleksejs-timofejevs/11-dazadi/3876-aleksejs-trofimovs-kadel-atcereties-ieprieksejas-dzives (Tulk. piezīme)