Анна Гальцева - 5 способов сделать жизнь радостней и наполниться новыми эмоциями

Anna Gaļceva - 5 paņēmieni, kā padarīt dzīvi priecīgāku un piepildīties ar jaunām emocijām

16 07 26 01

Atceraties, cik priecīga bija jūsu dzīve bērnībā un jaunībā?

Jūtat, ka pienācis laiks atgriezt dzīves krāsas katrā ikdienišķajā dienā?

Saprotat, ka esat sākuši garlaikoties un sen neesat izjutuši patiesu prieku?

Gribat uzzināt, kā padarīt dzīvi krāsaināku un laimīgāku?

Prieks var kļūt par jūsu pašu labāko ikdienas ieradumu un padarīt dzīvi laimīgu. Jo laime un prieks taču vienmēr iet roku rokā un ir Dvēseles dabiskais stāvoklis.

Šajā rakstā es gribu jums likt priekšā 5 personīgā pieredzē pārbaudītus paņēmienus, kā aizdzīt garlaicību un atgriezt prieku un patiesu interesi par dzīvi.

 

1. Sevis izzināšana

Kopš seniem laikiem viedie saka “Izzini sevi, un tu izzināsi visu pasauli”. Atļaujiet sev paraudzīties uz Sevi. Jūs pat iedomāties nevarat, cik daudz apbrīnojamu un priecīgu atklājumu jūs gaida!

Sāciet ar savu fizisko ķermeni. Izziniet, cik viņš viedi ir iekārtots: viss darbojas, pat ja jūs tam nepievēršat uzmanību. Katra šūniņa veicina lielo Dzīves procesu.

Pievērsiet uzmanību savām emocijām un jūtām. Cik plašs ir jūtu spektrs, kādu jūs spējat izjust! Skumjas un prieku, mīlestību un naidu, bailes un pārliecību, vilšanos un pārsteigumu, kaunu un lepnumu, garlaicību un interesi…

Un cik daudz domu jūs paspējat padomāt vienas dienas laikā! Mūsdienu pētnieki apgalvo, ka vidēji cilvēkam diennakts laikā rodas no 60 000 līdz 100 000 domām! Cik daudzas no tām jūs spējat izsekot? Cik lielā mērā šīs domas jums patīk? Kuras no tām veicina jūsu attīstību?

Izzinot Sevi, jūs atklājat savas īstenās vajadzības un vēlmes. Apmierinot tās, jūs varēsiet iemantot harmoniju un laimi. Un priecīgu brīžu katrā dienā kļūs vairāk!

 

Sk. arī Kā iegūt zaudēto interesi par dzīvi.

 

16 07 26 02

 

2. Jaunrade

Jebkura jaunrade – tas ir process, kurā tiek radīts kaut kas jauns. Tas, kas agrāk nav eksistējis. Varēja būt kas līdzīgs, bet tāda, kā tas, ko jūs uztaisījāt, – nav bijis nekad. Tā vien gribas iesaukties: “Sajūti sevi kā Radītāju!

Atcerieties savus bērnības gadus. Atcerieties, kā jūs zīmējāt, veidojāt, izgriezāt, modelējāt, šuvāt. Atcerieties sevi šajā procesā! Vēl pirms tam, kad kāds no autoritatīvajiem pieaugušajiem ielika atzīmi jūsu radījumam. Cik prieka jums atnesa pats radīšanas process?

 

Sk. arī Kāpēc katram pieaugušajam vajag atcerēties savu bērnību.

 

Tagad jums nav nepieciešams izlikt savas jaunrades rezultātus apspriešanai, nav vajadzības saņem labas atzīmes vai atzinību no malas.

Ļaujiet sev vienkārši izbaudīt jaunrades procesu. Vai tas nozīmētu radīt tīrību un mājīgumu mājā, jaunu ēdienu vakariņām, tērpu uz svētkiem vai savu jūtu izpausmi caur poēziju, zīmējumu, mandalu, rakstu.

16 07 26 03

 

3. Jauna pieredze

Atkal lieku priekšā jums atcerēties bērnību. Dzīves pirmās dienas, mēneši, gadi ir neparasti piepildīti ar jaunu pieredzi. Katru dienu jūs atklājāt sev ko jaunu, mēģinājāt, apguvāt.

Pirmie soļi, pirmie vārdi, pirmais sniegs, pirmā iemīlēšanās un pirmās iepazīšanās. Katru dienu jūs kaut ko darījāt pirmoreiz un guvāt jaunu pieredzi. Viss bija interesants, piepildīts ar priecīgām gaidām.

Un kā tad tagad? Jūs patiešām jau visu esat iepazinuši un tāpēc sākuši garlaikoties? Vai arī vēl ir kaut kas, ko būtu interesanti pamēģināt?

Interneta plašumi ir pilni ar sarakstiem, ko var pamēģināt izdarīt kaut reizi dzīvē. Jūs varat vērsties pie tiem un atcerēties bērnības sapņus vai pasmelties idejas no saviem paziņām. Ieviesiet sev par paradumu reizi nedēļā iegūt jaunu pieredzi, un pēc pāris mēnešiem ieraudzīsiet, cik priecīgāka ir kļuvusi jūsu dzīve!

16 07 26 04

 

4. Ceļojumi

Ko jūs sajutāt, kad izlasījāt šo vārdu – “ceļojumi”? Ierobežojumus “nē, tas man ir par dārgu, nav iespējas, laika”? Vai saldu priekšnojautu par brīvību un intereses mošanos?

Un, starp citu, tieši ceļojumi vairumam cilvēku ir lielisks paņēmiens papildināt savu dzīvi ar spilgtām krāsām. Un ceļojumi – tas ne obligāti ir dārgi un ilgi.

Dodieties vakarā ceļojumā pa savu pilsētu. Iztēlojieties, ka jūs – tūrists, kurš šeit nonācis pirmoreiz. Ko jaunu jūs atklāsiet ierastajās ieliņās un mājās? Kļūstiet paši sev par gidu un izdomājiet stāstu katrai mājai, kokam, pagalmiņam. Aizraujoša ideja?

Ieplānojiet braucienu ārpus pilsētas tuvākajās brīvdienās. Vai uz kaimiņu apdzīvotu vietu. Ar velosipēdu, elektrisko vilcienu, autostopu. Nekad neesat mēģinājuši autostopu, un tas izraisa bailes?

Izmantojiet mūsdienu analogus – interneta servisus, kas piedāvā ceļabiedru meklējumus. Pie viena iegūsiet jaunu pieredzi un atklāsiet sev jaunus apvāršņus.

Nemaz nav laika un spēku iziet ārpus mājas? Bet ja nu doties ceļojumā pa savas atmiņas dziļumiem un atcerēties bērnību, iepriekšējās dzīves, telpu, kur jūsu Dvēsele dzīvo starp iemiesojumiem?

Ceļojumu laikā jūs iegūsiet daudz jaunu iespaidu. Un tas veicina laimes hormonu endorfīnu izstrādāšanos. Ceļojiet pastāvīgi un pievienojiet prieku savai dzīvei.

 

Sk. arī Reinkarnistu ceļojumi: kā vieta palīdz atminēties pagātnes dzīvi.[1]

 

16 07 26 05

 

5. Dzīva saziņa

Mūsdienu tehnoloģijas atvieglo dzīvi un sniedz iespēju sazināties lielos attālumos. Saziņa internetā izspiež personisko, aci pret aci.

Nekādā gadījumā negribu devalvēt šo lielisko iespēju iepazīties un kontaktēties ar cilvēkiem neatkarīgi no mītnes pilsētas vai valsts. Taču virtuālā pasaule nevar aizstāt dzīvu saziņu.

Tikai dzīvā saziņā jūs varat sajust patiesās emocijas – kā savas, tā arī sarunu biedra. Vienkārši tāpēc, ka tikai dzīvas saziņas gadījumā jūs saskaraties viengabalainā veidā: redzat pozu un mīmiku, dzirdat balss tembru un intonāciju, varat sajust pieskārienus un uzķert aromātu.

Dzīvā saziņā ir mazāk iespēju uzlikt masku un paslēpties aiz skaista avatāriņa. Dzīvā saziņā jūs varat būt pats un just visu emociju spektru pa īstam, nevis caur smaidiņiem. Dzīvā saziņā jūs jūtat dzīva, īsta cilvēka siltumu un enerģētiku.

Atrodiet savu paša balansu starp dzīvu saziņu un saziņu tīklā. Un jūs redzēsiet, kā pie jums atgriežas vieglums, iepazīstoties un dibinot draudzīgus un lietišķus kontaktus. Un priecīgu momentu kā tīklā, tā arī reālajā dzīvē kļūs vairāk!

16 07 26 06

Kā redzat, padarīt savu dzīvi priecīgāku un laimīgāku nav vienkārši, bet ļoti vienkārši. Viss ir atkarīgs tikai no jūsu patiesas vēlmes izdarīt to priekš sevis. Bet es gribu likt jums priekšā kaut ko, kas ietver sevī visus 5 paņēmienus, kas izklāstīti šajā rakstā.

Ar prieku aicinu jūs piedalīties Personības attīstības starptautiskā projekta “Reinkarnistu ceļojumi” otrajā ikgadējā konferencē Sanktpēterburgā. Mūsu pasākums notiks 2016. gada 16.-18. septembrī.

Šī notikuma ietvaros jūs:

  • izzināsiet sevi.
  • izmēģināsiet jaunu pieredzi,
  • atklāsiet un izpaudīsiet savas radošās spējas,
  • izbaudīsiet dzīvu saziņu domubiedru lokā.

Ieprieciniet sevi ar ceļojumu uz maģisko Pēterburgu un atmiņās par savām iepriekšējām dzīvēm.

Mūsu komanda ar prieku gaida jūs!

 

P.S. Bet, gaidot mūsu dzīvo tikšanos, dalieties, lūdzu, savos paņēmienos, kā ienest vairāk prieka dzīvē.

 

 16 07 26 07

Anna Gaļceva

 

Reinkarnacionikas Institūta 1. un 2. kursa kapteine, Reinkarnacionikas konsultante. Projekta “Reinkarnistu ceļojumi” koordinatore. Projekta “Mīlestības Enerģija (Энергия Любви)” autore un vadītāja.

 

Pievienots 26.07.2016.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-sdelat-zhizn-radostnej/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/anna-galceva/11-dazadi/3912-anna-galceva-reinkarnistu-tiksanas-tava-pilseta (Tulk. piezīme)