Лариса Фролова - Моё первое путешествие в прошлые жизни. Мой супруг был моей матерью

Larisa Frolova - Mans pirmais ceļojums iepriekšējās dzīvēs. Mans dzīvesbiedrs bija mana māte

15 08 25 01

Dārgie draugi, kursa biedri un tie, kas vienkārši vēro Reinkarnacionikas Institūta darbību. Es neesmu rakstniece, taču tas, par ko es gribu uzrakstīt, ir neticams, un klusēt par to es vienkārši nevaru.

Esmu pirmā kursa (11. uzņemšanas) studente. Ir pienācis tas periods mācībās, kad mēs esam sākuši atminēties savas iepriekšējās dzīves. Un es gribu jums pastāstīt par to, kā pagāja mans pirmais ceļojums iepriekšējās dzīvēs caur Māra Drešmaņa meditāciju.

Iegremdējāmies mēs kopā ar vīru pēc pieprasījuma ieraudzīt kopīgu iemiesojumu, kur mums bija harmoniskas attiecības. Un mums izdevās!

Man atmiņas nāk daudz labāk, bet vīram burtiski pāris fragmentu, taču, kad es viņam pastāstīju par to, ko redzēju, viņš saprata, kāpēc ieraudzīja sevi kā sievieti stāvoklī…

Manas atmiņas sākās no 7 gadu vecuma. Es ieraudzīju sevi kā zēnu milzīgā greznā mājā. Nodomāju, ka tās ir manas fantāzijas, un gribēju atgaiņāt, bet pēc tam padomāju: “Nu labi, ieraudzīt savas iepriekšējās dzīves man neizdodas, tad paskatīšos savas fantāzijas, kāpēc gan laiku velti tērēt.”

Saprotu, ka es piederu kādai dižciltīgai dzimtai. Nav nekāda trūkuma ēdienā un apģērbā, to  pat domu nav. Redzu, kā man jaunībā uzdāvina baltu zirgu.

15 08 25 02

Redzu sevi kā jaunekli (21 gads) kostīmā un zābakos izjādei ar zirgu.  Skatos uz to visu un jautāju sev: “Nu un kur tad šajā dzīvē ir mans pašreizējais vīrs?” Un redzu savā priekšā savu māti!

Parādījās tāds fragments: es steidzīgi kāpju pa pakāpieniem augšup un redzu savā priekšā – savu māti! Un es pilnīgi skaidri saprotu, ka tas arī ir mans pašreizējais vīrs.

 

Sk. arī Vīrs no pagātnes dzīves[1].

 

Es nevaru aprakstīt, kā viņa izskatās, bet tur, atrodoties tajā ķermenī, es zinu, ka redzu savā priekšā savu māti un jūtu savu attieksmi pret viņu.

Spēcīga, stalta, vieda. Saprotu, ka dievinu viņu. Man viņa ir sievietes skaistuma un būtības etalons. Ilgi nevaru sev atrast pavadoni dzīvē, jo gribu redzēt savā sievā tādu pašu sievieti kā mana māte.

Tuvāk 40 gadiem ballē satieku savu jauno dzīvesbiedri. Viņa ir mīlīga, maiga, kārtīga, kautrīga un uzticīga. Un viņa dzemdē bērnu un dzemdību laikā mirst.

Līdz dzīves beigām es tā arī palieku viens, saprotot, ka pats liekākais draugs manā dzīvē bija māte. Tajā dzīvē es biju fiziski vesels, pārliecināts par sevi un garā spēcīgs.

Es dalījos tajā, ko ieraudzīju ar vīru (pašreizējo), un viņš pastāstīja, ka ieraudzījis divus fragmentus rāvieniem.

Nikolajs:

“Stāvu uz kuģa un taustu savu vēderu. Es sieviete stāvoklī, vēderā sānā ir sāpīgas sajūtas. Ieraudzīju kuģi no augšas. Un otrs fragments – pils, māja, kurā mēs dzīvojam.”

Un viss… Viņš nesaprata, ko redzēja… bet pieprasījums taču bija ieraudzīt kopīgu iemiesojumu ar pašreizējo sievu. Lūk, viņš arī ieraudzīja to momentu, kad viņa dzīvē parādījos es, un es biju viņam vēderā))

Lūk, tā salikās puzle! Neticami! Runa nav par to, ka viņš ieraudzīja sevi kā sievieti stāvoklī, droši vien viņam ir nācies būt šajā lomā ne reizi vien. Mēs ieraudzījām pili! Vienu un to pašu māju! Vienā laikmetā! Mēs esam ŠOKĀ!

Novēlam visiem veiksmīgus ceļojumus! Tas ir ļoti aizraujoši!

P.S. Pirmās nedēļas laikā nodarbībās par tēmu “Ceļojumi uz iepriekšējām dzīvēm” es ieraudzīju PIECUS savus iepriekšējos iemiesojumus. Un ar katru reizi es arvien spilgtāk un spilgtāk redzu sižetus, spilgtāk sajūtu visu, kas notiek manā ķermenī: domas, emocijas, skaņas un smaržas.

 

Komentāri

Marina Šmeļova (Марина Шмелёва) 26.08.2015.

Es šo gadījumu izdzirdēju, skatoties nodarbību ar Larisas piedalīšanos. Tika apspriests individuālais darbs pašiegremdējumā nodarbībā ar kapteini Natāliju Kovaļovu (Наталия Ковалёва) grupā. Mēs bieži ejam uz nodarbībām citās grupās, lai mainītos ar pieredzi un paskatītos: “Kā notiek mācības pie citiem?” Apgūt kaut ko jaunu sev no citiem studentiem. Tik lieliski, ka viņas mācības institūtā atbalsta vīrs un pats interesējas par iepriekšējiem iemiesojumiem! Pat sastrādā iegremdēšanās pieredzi un “redz” attēlus! Netrenējoties, kā to dara visi studenti! Tas ir, katrs interesents var ieraudzīt savu pagātnes dzīvi vai paskatīties iepriekšējo dzīvju notikumus bez īpašas sagatavošanās! Man ir prieks par Larisu, viņai ar vīru sanāca tāds, lūk, izzinošs gadījums! Tas ir stāsts-pamācība citiem: nāciet pie mums mācīties! Un Larisai: vairāk tādu stāstu!

...

Vjačeslavs Pavlovs (Вячеслав Павлов) 02.01.2016.

Īsta regresija var būt tikai zem hipnozes pēc Maikla Ņūtona (Michael Newton) un viņam līdzīgu hipnologu-regresionistu metodes. Kas attiecas uz šo reinkarnacioniku, tā nav nekas vairāk, kā iztēle un fantāzijas.

 

Svetlana Glazkova (Светлана Глазкова) 03.01.2016.

Vjačeslav, lai saprastu, ko jūs ar to domājat, vajag saprast, kas priekš jums ir hipnoze. Jo pat profesionālu hipnologu vidū nav vienota viedokļa – kādam tas ir īpašs apziņas stāvoklis vai pat fiziskais stāvoklis, kādam tas ir obligāts somnambulisma stāvoklis, kādam tās ir īpašas runas konstrukcijas utt. (Apmēram 100 definīciju.) Un, ņemot vērā pēdējos zinātnes atklājumus, kurus pozicionē franču kolēģi hipnoterapeiti, jēdziens “hipnoze” vispār modificējas “apziņas aktivācijas stāvoklī”. Ja jums hipnoze – tas ir obligāts somnambulisma stāvoklis, tad esmu spiesta likt jums vilties – tas ir tikai viens no hipnotiska stāvokļa fenomeniem. Taču, lai veiktu sekmīgu terapiju, pietiek ar vieglu transa stāvokli – to jums apstiprinās jebkurš hipnoterapeits. Un reinkarnacionikā klienti patiešām izjūt vieglu transa stāvokli, kurš, starp citu, cilvēka organismam ir dabisks (periods starp miegu un nomodu iemiegot un mostoties, kad skatāties filmu vai aizrautīgi lasāt grāmatu, kad esat aizdomājies vai iegrimis savās atmiņās utt.). Un konkrētāk par šīm tēmām var spriest, ja cilvēks patiešām ir ieguvis iegrimšanas somnambulisma stāvoklī pieredzi un pastaigājis pa atmiņām ar reinkarnacionikas metodēm. Man, kā praktizējošai hipnoterapeitei, ir abas šīs pieredzes, tāpēc neredzu pretrunas starp reinkarnacioniku un metodēm, kuras izmantoja Maikls Ņūtons, vēl jo vairāk, ka efekts, kuru sasniedz mani klienti, mani un viņus iepriecina 🙂

 

Svetlana Frolova 21.07.2016.

Gribu pastāstīt par sevi. Vienā no regresijas seansiem man bija iešana uz vienu no iepriekšējām dzīvēm, kad es mācījos par regresologu. Es biju zēns, gadus 7 vecs, sauca par Gebriēlu. Tas notika Francijā. Tā bija 15. gadsimta pils, es stāvēju un redzēju milzīgu zāli, sarkanus velūra vai samta smagus aizkarus ar zelta pušķiem. Es redzēju, kā pie manis pāri visai zālei nāk mani vecāki. Māmiņa bija tērpusies dzeltenā brokāta garā kleitā, aizmugurē vilkās šleife no tās. Ieskatījies mātes sejā, es neieraudzīju neko interesantu, tā nebija man pazīstama. Pēc tam es paskatījos uz tēvu. Viņš bija tērpies drēbēs, kas atgādināja galma pāžus: augšpusē platas galifē bikses, šauras gaišas “zeķubikses” apakšā, balta plisēta apkakle, bet galvā berete ar milzīgām uz leju krītošām spalvām. Bet, kad es ieskatījos sava tēva sejā, – tā bija mana pašreizējā vīra šajā dzīvē seja. Kad pavadone man pajautāja: “Vai šie cilvēki ir pašlaik tavā iemiesojumā?”, es iesaucos: “Jā, tas ir mans vīrs!” Tās bija tās pašas acis, tas pats smaids un ūsas, kuras bija šajā dzīvē. Lūk, tādas interesantas tikšanās, pateicoties regresijas seansiem.

 15 08 25 03

Larisa Frolova

 

Žurnāla lasītāja, Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa studente

 

Pievienots 25.08.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/moyo-pervoe-puteshestvie-v-proshlye-zhizni/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alona-obuhova/11-dazadi/3685-alona-obuhova-virs-no-pagatnes-dzives (Tulk. piezīme)