Юлия Ивайловская - Реинкарнационная терапия: исцеление воспоминаниями доказана учеными

Jūlija Ivailovska - Reinkarnacionā terapija: izdziedināšanu ar atmiņām ir pierādījuši zinātnieki

15 10 06 01

Psihoterapeiti jau sen ir pamanījuši atmiņu dziedinošo dabu. Iegremdējoties pārdzīvojumos, pacienti iegūs izdziedināšanos no fobijām, bailēm, psihiskām novirzēm.

Reinkarnacionā terapija darbojas dziļi ar cilvēka zemapziņu un ļauj ienirt atmiņas upē un pētīt iepriekšējās dzīves, stāvokļus starp dzīvēm, pāriemiesojumus un karmu.

Bet kāpēc tas darbojas? Vai arī dziedinošais efekts – tā ir tikai izdoma?

 

Fantāzijas vai atmiņas reinkarnacionikas seansos

Vairums cilvēku šaubās, vai viņi neizdomā savas iepriekšējās dzīves. Reizēm pat neuzticas savām agrīnās bērnības atmiņām.

“Vai tās nav fantāzijas?” – tas ir diezgan biežs jautājums no to puses, kas tikko sāk pētīt savas iepriekšējās reinkarnācijas.

Taču ir aktīvisti-pētnieki, kas nodarbojas ar pētījumiem par to, kā uz cilvēka organismu iedarbojas reinkarnacionie seansi.

Tādu pētījumu veica reinkarnacionikas trenere Jūlija Ivailovska un bioloģijas zinātņu kandidāte, docente Tamāra Bulatova (Тамара Булатова).

 

15 10 06 02

15 10 06 03

 

Tēmas “Fantāzijas vai atmiņas reinkarnacionikas seansos – pētījumi ar elektrofotonikas metodi” izpētes rezultātus viņas demonstrēja XIX Starptautiskajā Zinātniskajā Kongresā “ZINĀTNE. INFORMĀCIJA. APZIŅA” 2015. gada jūlijā Sanktpēterburgā.

 

Cilvēka enerģētikas izmaiņa atmiņu gadījumā

Agrāk sasniegtie rezultāti reinkarnacionikas metodes pētījumā (darbs ar klientu, kura laikā cilvēks risina savas problēmas, izmantojot atmiņas par savu agrīno bērnību, pirmsdzemdību periodu un iepriekšējiem iemiesojumiem) ar elektrofotonikas metodi apstiprināja tās efektivitāti.

Klienta izmeklēšanas rezultāti pēc reinkarnacionās terapijas seansa parādīja objekta enerģētiskā lauka ideālu stāvokli.

Analizējot enerģētisko centru izvietojuma dinamiku reinkarnacionās terapijas procesā, arī tika konstatēta centra izvietojuma harmonizācija un to potenciāla palielinājums.

Tādējādi elektrofotonikas metode ļāva objektīvi izsekot notiekošās bioenerģētiskās izmaiņas cilvēka organismā, izmantojot darbā ar viņu reinkarnacionikas metodi, un parādīja veiktā darba efektivitāti.

Reinkarnacionikas metodes tālākai izpētei tika veikti pētījumi par elektrofotonikas rādītāju dinamiku, kad cilvēks atceras savu bērnību, agrīno bērnību, pirmsdzemdību periodu un iepriekšējās dzīves un fantazē par šīm tēmām.

Tad ar ko gan strādā regresologs: ar atmiņām par konkrētiem notikumiem no klienta dzīves vai ar viņa fantāzijām par šo tēmu?

Pētījuma gaitā objektiem tika likts priekšā atcerēties jebkuru spilgtu emocionāli iekrāsotu notikumu no bērnības – piemēram, dzimšanas dienu, kad viņi laimīgi un priecīgi.

Vajadzēja sajust sevi kā šo bērnu, no stāvokļa “ķermeņa iekšienē” sajust savas domas, emocijas, sajūtas.

Paskatīties apkārt ar šī bērna acīm – kur viņš atrodas, kas apkārt notiek, kādi cilvēki ir ap viņu, kā viņi uzvedas.

Paklausīties skaņas, sajust smaržas, just, kā viņš ir saģērbts, vai viņam ir ērti šajās drēbēs, paskatīties uz tām, pataustīt ar rokām.

Tādā veidā objekts vāca maksimāli daudz informācijas (atmiņu) par šo notikumu savā dzīvē.

Otrajā etapā objektiem tika likts priekšā atgriezties pie reālajām bērnības atmiņām un domās nomainīt tur savu apģērbu pret citu, izmainīt darbības vietu, dalībniekus. Un pavērot sevi šajā procesā – cik komfortabli viņiem ir jaunajā ainā?

 

Sk. arī Pieaugušajiem nepieciešams atcerēties bērnību, lai viņi būtu laimīgi.

 

Trešajā etapā objektiem palūdza pafantazēt un izdomāt notikumus, kas viņu dzīvē nekad nav eksistējuši, un izjust savas emocijas un ķermeniskās sajūtas.

Un pēc tam izmainīt darbības vietu, dalībniekus, savu apģērbu, citas detaļas un vēlreiz pavērot savas izjūtas un ķermeniskās sajūtas.

Tika veikti elektrofotonikas rādītāju mērījumi:

  1. Kontrole; sevis atcerēšanās bērnībā; mēģinājums izmainīt eksistējošās atmiņas.
  2. Kontrole; fantāzija; mēģinājums izmainīt neeksistējošu notikumu.

Pētījums, kā organisms reaģē uz fantāzijām un atmiņām reinkarnacionikas seansa laikā, deva sekojošus rezultātus.

Darbā ar atmiņu elektrofotonikas rādītāji pozitīvu pārdzīvojumu gadījumā palielinājās. Pieauga apgaismotā laukumu rādītājs un simetrijas koeficients.

15 10 06 04

Kontrole un bērnības atmiņas

 

Mēģinot ieviest izmaiņas reālajās bērnības atmiņās – rezultāti pazeminājās, samazinājās apgaismotais laukums un simetrijas koeficients. Objekti turklāt atzīmēja diskomfortu ķermeniskajos un emocionālajos stāvokļos.

Fantazējot un mainot neeksistējošu notikumu, pētījuma rezultāti mainījās nenozīmīgi.

15 10 06 05

Apgaismotais laukums, pētot atmiņu un fantāziju ietekmi uz organisma psihofizioloģisko stāvokli

 

Pētnieki nonāca pie secinājumiem:

Atmiņas atspoguļojas psihofiziskajā stāvoklī, notiek emociju iznākšana – emocionālā lādiņa atbrīvošanās, kas savukārt liecina par atmiņu terapeitisko efektu.

Bet fantāzijas neskar dziļus psihofizioloģiskus procesus organismā.

Tādējādi mēs varam apstiprināt, ka reinkarnacionikas seansos – regresijā iepriekšējās dzīvēs un agrīnajā bērnībā – cilvēks patiešām strādā ar savu atmiņu, nevis fantazē, nevis izdomā neeksistējošus notikumus.

 

Atmiņu atšķirība no fantāzijām:

  • Augsts sajūtu līmenis ķermenī;
  • Iespēja saskatīt detaļas un sīkumus;
  • Nav iespējas izmainīt ainu (atmiņas);
  • Notiek emociju dziedināšana uz emocionālā lādiņa iziešanas rēķina;
  • Notiek pieredzes integrācija – šī pieredze kļūst par personības daļu.

 

P.S. Vai Jūs interesē tamlīdzīgi pētījumi?

 

 15 10 06 06

Jūlija Ivailovska

 

ivailovskayjulia.com/

 

Reinkarnacionikas trenere, konferences “Reinkarnacionika Baikālā” spīkere un organizatore

 

Pievienots 06.10.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/reinkarnatsionnaya-terapiya/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe