Наталья Голубкина - Духовные таланты в прошлых жизнях

Natālija Golubkina - Garīgie talanti iepriekšējās dzīvēs

14 03 25 08

Mūsu laikā daudzi tiecas atklāt savus talantus, atrast sevī to rozīnīti, kura liks mums noticēt sev, sajusties nozīmīgam, noderīgam šajā pasaulē. Taču, ko katrs no mums saprot ar talantiem un spējām?

Ko tad mēs alkstam atklāt sevī?

Reiz 1. kursa tematiskajā nodarbībā Mārim Drešmanim[1] ienāca prātā interesanta ideja! Viņš lika priekšā paskatīties iemiesojumus, kur ir bijusi kāda interesanta iemaņa, spēcīgas spējas: dziedināšanas vai gaišredzības iemaņa, darbs ar enerģijām vai saikne ar kosmosa struktūrām (priesteri, šamaņi, astrologi).

Mani uzreiz iemeta iemiesojumā, kuru es jau biju redzējusi. Tā ir ļoti spēcīga burve, taču ne laba. Es viņu dēvēju par Morgānu. Tad Māris nosūtīja mani uz citu, kurš vēl nav zināms.

Un mēs sākām aplūkot labestīgas dziednieces dzīvi, viņa dzīvoja Ukrainas teritorijā, viņai bija mīļots vīrs un bērns, mierīga un ražīga dzīve, kur es palīdzēju cilvēkiem ar saviem zāļu uzlējumiem, gūstot no tā apmierinājumu un svētlaimīgu stāvokli.

Es piedzimu pilī, mani groziņā iznesa laukā un pameta pie kāda zedeņa žoga. Sieviete savāca groziņu, viņa mani mīlēja, bet agri nomira. Es, septiņus gadus veca mazulīte, devos klejot pa mežu, kur acis rāda.

Dziedniecību man iemācīja meža gars. Kad es liku klāt delnas augu lapām, viņš dziedāja man melodiskā balsī, stāstot, kā tas var palīdzēt cilvēkam. Es satiku vīrieti, kurš deva man pajumti un audzināja. Tā arī es dzīvoju viņa mājā, vārīju uzlējumus un ārstēju cilvēkus.

Kad mēs iznācām no šī iemiesojuma, izrādījās, ka man to deva mans Gids, lai uzmundrinātu pēc iepriekšējā Morgānas lomā, lai es ieraudzītu, sajustu, ka es varu būt arī “laba”, labestīga. Tā bija sava veida rehabilitācija.

Nu ko, izlemjam pabūt Morgānas lomā. Mēs skatāmies, kā viņa kļuva tik varena.

Anabelle piedzima bagātā feodāļu ģimenē Solsberijā, Anglijā. Man bija lemta augstākās sabiedrības dāmas dzīve: klīrība un garlaicība. Taču es biju ļoti zinātkāra.

14 03 25 09

Vecenīte-burve savaldzināja mani ar solījumiem apmācīt burvestībā, kā iegūt milzīgu varu pār cilvēkiem. Bet pati turklāt manipulēja ar jauno mācekli savu mērķu dēļ. Zintnieks, atnācis no Indijas, mācīja man levitācijas mākslu, izmantojot speciālu enerģiju (zilu liesmu smalkā traukā, kuru viņš bija atnesis sev līdzi).

Reiz es slēpnī atradu grāmatu, kur es izlasīju par paņēmieniem, kā manipulēt ar cilvēka apziņu un apspiest to. Nojautusi, ka esmu tikai rotaļlieta burvju rokās, es sarāvu sakarus ar vecenīti un atradu pareģojumu, ka mīlestība mani aprīs, un tas būs auglis no manas dzemdes.

Niknuma lēkmē es meklēju savu mazo dēlu visur. Taču viņa tēvs paslēpa viņu no manis. Un tad es pacēlos virs mākoņiem. Es mēģināju ieiet ķermenī, lai izjustu, kā tas ir – būt tik varenai! Un tas bija ļoti grūti, tāpēc ka viņas ķermenis dunēja kā augstsprieguma kabelis no ļoti spēcīga sprieguma!

Un, atrodoties debesīs, biedējot visus visapkārt, es pārvērtu pelnos pilsētiņu, lai atrastu mazuli – mīlestības iemiesojumu (šajā iemiesojumā viņš arī ir mans dēls!). Taču, kad ieskatījos viņa tīrajās acīs, tad nespēju noturēties, un viņš aprija mani, visu manu spēku, bet mana dvēsele atgriezās mājās.

Kā izrādījās, es atnācu šajā iemiesojumā, lai izstrādātu sievišķību bruņinieku un baļļu vidē, bet “aizdrāzos pēc varas”. Vecenītes lomu nospēlēja Rids, manas dvēseļu grupas loceklis. Viņš mani “izjokoja”, tas nebija ieplānots. Tas bija joks, eksperiments, vai viņš spēs iejaukties globāli, apgāzt visu kājām gaisā. Tā bija SPĒLE!

Manī šodienējā ir viss, kas bija Morgānā, – viņas interese, zinību kāre, pētnieka un eksperimentētāja nenogurdināmība. Un, lūk, pie kā noveda šo spēju atklāšana!!!

Un tagad, pateicoties šai pieredzei, man ir, par ko aizdomāties. Pirms kaut ko attīstīt sevī, uzdod sev jautājumu: priekš kam man tas? Ko es varēšu izdarīt priekš sevis, priekš cilvēkiem, priekš planētas, ja man piemīt vieni vai otri talanti?

Tālāk Māris pieprasīja iemiesojumu ar spēcīgu pieredzi meditācijās, garīgās praksēs: kā indietim, jogam, šamanim, priesterim.

Es ieraudzīju, ka esmu sevi spīdzinoša joga lomā, kurš veica eksperimentus ar ķermeni askēzē. Es dzīvoju pie dabas, alās. Meditācijas laikā es ieeju satriecoši spēcīgā enerģijas plūsmā. Tā ir pieskaršanās Dievam. Es saprotu, ka mans ceļš ir pareizs. Es tiecos pārtraukt karmu un sasniegt Nirvānu.

Es tiku sasniedzis ļoti spēcīgu iegremdēšanās dziļumu, kad ķermenis dzīvo gandrīz anabiozē, bet gars ceļo. Un mēs “paspēlējāmies” ar dziļumu. VISUMA MĪLESTĪBAS sajūta, Visums – tā arī ir Mīlestība!

Māris gremdēja mani arvien dziļāk un dziļāk, atstājot šeit tikai mazu apziņas daļiņu sakariem. Man bija sajūta, ka mani nes ārā no ķermeņa! Un mirkli pirms tam, kad viņš apturēja mani un atgrieza atpakaļ, mana dvēsele “izšāva” no planētas Zeme un aizdrāzās kosmosā, ieraugot uz mirkli mūsu galaktiku Piena ceļš. Tas ir neticams, maģisks skats!!

14 03 25 10

Un kā tad ar mūsu askētu? Viņš tā arī sēdēja un sēdēja, dvēselei tas apnika, viņa vienkārši aizgāja. Bet ķermenis sažuva, sēžot uz akmens. Dvēsele ceļas augšup, un pārdzimšanu ķēdes pārtraukuma vietā mani gaida Gids, kurš tikko valda savus smieklus un “lidojumu analīzi”. Esmu samulsusi: “Nu, kam negadās!”

Patiesībā arī tāda pieredze ir vajadzīga, taču atkārtot to mana dvēsele vairs nevēlas. Šim iemiesojumam aizgāja ļoti daudz enerģijas, dvēsele ir novārgusi, un nepieciešama atjaunošanās.

Daudzi cilvēki uz zemes jogus un apskaidrotus cilvēkus uzskata gandrīz vai par pusdievībām. Viņus pielūdz, un viņiem skaita lūgšanas. Viņi sasniedz neticamus garīgus augstumus. Bet atkal skrāpējas uzmācīgs jautājums. Un priekš kam tas viss? Kam no tā būs labums? Vai tava apskaidrība uzdāvinās smaidu bērnam vai prieku nelaimīgajam?

Tāpēc, draugi, es aicinu jūs, pirms mesties attīstīt kaut kādus savus talantus, spējas, klusītēm pajautājiet savai dvēselei, savam iekšējam Es: “Un kam tas būs vajadzīgs? Un ko es jutīšu, kad man izdosies pilnīgi atklāt savu talantu? Un vai tas padarīs vismaz kādu laimīgāku?”

Un, ja uzgavilēs jūsu Dvēsele, tad – uz priekšu!

Un lai spēks ir ar jums!

 

P.S. Un kādus talantus jūs atklājāt sev?

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

 

Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa kapteine, reinkarnacionikas konsultante, video apstrādes nodaļas vadītāja

 

Pievienots 25.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/ostorozhno-talanty/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/nadezda-batalova/11-dazadi/3834-nadezda-batalova-kas-vins-ir-maris-dresmanis (Tulk. piezīme)