Гебель Татьяна - Необычное живое освещение жилья у древних славян — свечун

Tatjana Gebela - Neparasts mitekļa apgaismojums senajiem slāviem – svečuns

18 11 15 09

Vienkārši apbrīnojamas lietas atklājas, pētot dažādas tēmas iegremdējumā! Reinkarnaciono pētījumu klubā mums katru nedēļu atklājas arvien vairāk un vairāk pasaules-ēkas noslēpumu.

Viena no tēmām bija pirmskristietības perioda seno slāvu maģija, kurā izpētījām visu, kas no mūsu skatpunktu būtu maģisks, bet viņiem būtu parasta ikdiena. Šeit es pieskaršos tikai vienam brīnumam, kas man atklājās.

 

Apgaismojums pie senajiem slāviem

Mani pārsteidza, ka diennakts tumšajā laikā viņu mājās bija diezgan gaišs. Protams, ka viņi izmantoja krāsns gaismu un sveces, bet bez tā bija arī kāds cits gaismas avots, gaišāks un bez uguns.

Tas nebija gāzes deglis vai atmosfēras elektrība. Tas bija kaut kas cits.

Izrādījās, ka katrā mājā bija neparastas lietiņas, kas apgaismoja telpu un saucās svečuni (свечун) (svetuni (светун)). Tas bija kaut kas vidējs starp auga un dzīvnieka dzīvības formu.

18 11 15 10

Jauns īpatnis izskatījās kā pelēcīga samtaina un elastīga substance, kas pēc formas atgādināja uz galda guļošu ovālas formas mīklu. Lai to iedarbinātu, pietika ar vēlmi un rokas impulsu.

Jāsaka, ka toreiz slāviem bija daudz ķermenisku tehniku, lai pārraidītu un saņemtu enerģiju dažādās formās, tajā skaitā arī vārda spēks. Tas tad arī izpaudās kā sadzīves maģija, bet tagad ne par to.

Parasti svečuns gulēja plauktā vai uz galda, kur nenonāca tieša saules vai mēness gaisma, kura varēja viņam kaitēt. Ārā svečunu neizmantoja.

Maigi pārvelkot pa svečuna virsmu un nododot viņam impulsu, cilvēks pretī saņēma vieglu starojošu noturīgu spīdumu gandrīz dabiskas dienas gaismas līmenī.

Nokrāsas viegli variējās atkarībā no īpatņa vecuma. Ar šo apgaismojumu pietika nelielai istabai.

Turklāt varēja nesaspringstot šūt vai veikt darbu, kas prasa labu gaismu. Ja gaisma vairs nebija vajadzīga, tad to izslēdza tāpat, pārvelkot ar roku pa svečuna virsmu un domājot par to, ka gaismu vairs nevajag.

Sākotnēji svečunus ieveda un uzdāvināja kādas ārpuszemes būtnes, līdzīgas pašiem slāviem.

Svečuni neprata pārvietoties, bija viendzimuma un vairojās, pumpurojoties reizi vairākos gados pa vienam īpatnim. Tas bija liels prieks visai ģimenei.

Mazo svečunu sākumā neatdalīja no mātes organisma, kamēr viņš nepaaugsies diametrā līdz 5-6 centimetriem.

Transportējot viņu ievietoja atsevišķā vācelē, ievīstot sarkanā lupatiņā, kas bija svarīgi. Un tādā veidā svečunus pārnesa nepieciešamības gadījumā uz turieni, kur vajadzēja.

 

Sk. arī Senās Krievzemes pētījumi: sieviešu maģija.

 

18 11 15 11

Šos īpatņus nevajadzēja barot vai dzirdīt. Enerģiju augšanai un eksistēšanai viņi saņēma no gaisa un no cilvēka, kurš pie viņiem vērsās. Tāpēc bija svarīgi regulāri sarunāties ar svečunu.

Viņam nebija spējas atbildēt, taču viņa īpašības pastiprinājās, pateicoties cilvēka uzmanībai. Biežāk ar svečuniem sarunājās sievietes nekā vīrieši.

Jo vairāk ar svečunu mijiedarbojās, sarunājās un slēdza iekšā, un slēdza ārā, jo spožāk viņš ar laiku spīdēja. Šie īpatņi dzīvoja vairākus gadu desmitus, izaugot apmēram līdz 15 cm diametrā.

Pakāpeniski, līdz ar vecumu, nespīdoša svečuna pelēkā nokrāsa kļuva gaišāka, baltāka un caurspīdīgāka, bet struktūra pilnīgi gluda. Savas dzīves beigās svečuns kļuva pilnīgi caurspīdīgs.

Protams, ka tā nav maģija mūsu izpratnē, bet mijiedarbība ar īpašu dzīvības formu, tomēr šo svečunu tagad mūsu pasaulē nav.

Pakāpeniski atmosfēra, kaut kādas vibrācijas un enerģijas svečuniem vairs nebija piemērotas. Viņi no tā pārstāja vairoties un pakāpeniski izmira.

 

P.S. Un ko jūs gribētu papētīt iegremdējumos pagātnes dzīvē, kas jūs īpaši interesē?

 

Pabeidzot Reinkarnacionikas Institūta 1. kursu, jūs varat pievienoties mūsu Reinkarnaciono pētījumu klubam.

Ja jūs jau esat pabeiguši 1. kursu un gatavi pieslēgties mūsu pētījumiem, rakstiet komentāros, mēs palīdzēsim jums to izdarīt.

 

 Tatjana Gebel

Tatjana Gebela

 

Reinkarnacionikas konsultante, nesu praktisku labumu cilvēkiem, izmantojot reinkarnacionikas zināšanas un instrumentus

 

Pievienots 15.11.2018.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/osveshhenie-drevnih-slavyan/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe