Майя Динова - Тайный язык русалок: чтение чужих мыслей

Maija Dinova - Nāru slepenā valoda: svešu domu lasīšana

17 05 30 01

Man vienmēr ir gribējies, lai man piemistu kāda ekstrasensora spēja, mani ir intriģējusi svešu domu lasīšana vai stihiju vadīšana, taču esmu bijusi no tā ļoti tālu.

Pat tās lietas, kuras viegli padevās citiem, kā, piemēram, iemaņa zīlēt uz kārtīm, pie manis nāca ar kārtīgu kavēšanos.

Taču reiz manam sapnim bija lemts piepildīties, kaut vai daļēji: es atminējos pagātnes dzīvi ar vienu no vajadzīgiem talantiem – iemaņu lasīt domas.

 

Iemiesojums nārā

Es ieraudzīju sevi kā nāru tumšā jūrā, kura vaktēja laivu ar matrožiem. Silts okeāns vai Karību jūra, pirātu un Austrumindijas kampaņas laikmets, kad Kluso okeānu vagoja daudz kuģu un daudz cilvēku atradās tik tuvu ūdens virsmai.

Es nepaspēju paskatīties, ko tad es darīju ar cilvēkiem, bet tas, ka kādu ievilku zem ūdens, – fakts.
Es precīzi zināju, kuru ir vērts pagrābt un kuru ne, tāpēc ka es dzirdēju viņu domas.

 

Sk. arī Vai nāras eksistēja: mīti un realitāte[1].

 

17 05 30 02

Vecs jūrnieks, kurš centās noķert vairāk zivju savai ģimenei, izraisīja manī žēlumu, un es viņu neaiztiku. Es nepalīdzēju viņam ar zivīm, tāpēc ka dzirdēju arī viņu domas.

Izrādās, visas zivis prot lasīt domas un pārraidīt tās attālumā. Tā viņas sazinās. Vaļi un delfīni sazinās citādāk, kaut arī prot mūs dzirdēt.

Piemēram, āmurzivis vislabāk pārraida signālus, tāpēc ka tie kaut kādā veidā nāk no mūsu deniņiem, bet viņām o-ho-ho kādi deniņi.

Zivju bariem ir kolektīvs saprāts, un tie kā ķīniešu zaldāti vienmēr izkliedz kaut ko vienotu. Skaidri un skaļi. Tas piesaista plēsoņas daudzu kilometru attālumā.

Domas vispār izplatās lielos attālumos, tāpēc okeānos ir tik daudz ūdens un tik maz iemītnieku. Citādi mums būtu trokšņaini. Cilvēkiem virspusē, tur, kur ir gaiss, ir grūti lasīt domas.

 

Svešu domu lasīšana

Es mācījos lasīt domas. Sākumā centos pārraidīt vibrācijas mammai metra attālumā. Tas izskatījās pēc plāceņa, apļiem uz ūdens, kas atgādināja radiolokāciju. Bezjēdzīga nodarbe, kura no manis līdz mammai aiznesa tikai nesaprotamu troksni.

Kļūstot vecākai, es iemācījos savu domu ielikt adatā, kura šķēla telpu, bet tā nesasniedza mērķi lielos attālumos. Tas drīzāk bija sava veida ekstra signāls.

17 05 30 03

Bet pēc tam es iemācījos sūtīt “mākoni”, kurš pats iesūcās telpā cauri molekulām, vijīgi aptekot tās un līgani sasniedzot to, kam bija adresēts.

Veco zvejnieku es negribēju vilkt zem ūdens, bet, lūk, alkatīgos zaldātus ar viņu lamām – viegli.
Es pārraidīju viņiem savas domas – visbiežāk vienkārši dziedāšanu, viņi bija apdullināti vai apburti un zaudēja jebkādu kontroli pār sevi.

Caur šo stāvokli es varēju viņiem pavēlēt visu, ko vēlos. Domas caur ūdens molekulu telpu iet lēnāk nekā caur gaisu, tāpēc ka ūdens molekulas ir blīvākas un tā tās ir vieglāk uzķert. Tur, augšā, ir ļoti grūti uzķert garām lidojošu domu.

Domas tur uzreiz aizlido kā klaigājošu kaiju bars, ātri izklīst. Tāpēc es varēju dzirdēt un pārvaldīt zaldātus un jūrniekus tikai pie pašas ūdens virsas.

Prasme koncentrēt savas domas gaisā – augstākā pilotāža. Kāds to pārvaldīja, bet es nepaskatījos, vai es pārvaldīju…

 

Sk. arī Kādas spējas atbilst dvēseles misijai[2].

 

17 05 30 04

Es pajautāju tai nārai, manas dvēseles daļiņai, kā man iemantot šo iemaņu pašreizējā, gaisa dzīvē. Viņa ieteica pamēģināt to darīt zem ūdens – it kā tu izplati savu domu caur tās dziļumu.

Bet gaisā – radīt “intīmu atmosfēru”, to, kas saucas “smags mitrs gaiss”, ar ēterisku eļļu vai “biezas” mūzikas palīdzību, izmantojot seksualitātes spēku.

Tieši seksualitāte un, daudzējādā ziņā, otrā čakra, kura to akumulē, palīdz lasīt domas un dibināt sakaru kanālus starp cilvēkiem.

Redzams, ir vērts pamēģināt sasaistīt otro un sesto čakru, lai panāktu vēlamo rezultātu. Ja sestā dod domu, tad otrā piešķir tai vijīgumu, elastīgumu un iespiešanās spēju.

 

P.S. Vai jūs ticat, ka nāras eksistē? Pastāstiet komentāros.

 

 Maija Dinova

Maija Dinova

 

Maija Dinova, Reinkarnacionikas 1. kursa studente. Turpinu radīt alternatīvas realitātes.

 

Pievienots 30.05.2017.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/chtenie-chuzhih-myslej/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/citi-raksti/alona-reznika/11-dazadi/3951-alona-reznika-mana-naras-dzive (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/marina-vasiljeva/11-dazadi/2366-marina-vasiljeva-kadas-spejas-atbilst-dveseles-misijai (Tulk. piezīme)