Светлана Светлакова - Опыт исследования сознания аметиста методом реинкарнационики

Svetlana Svetlakova - Ametista apziņas pētījums ar reinkarnacionikas metodi

19 03 01 01

Pētot ne-cilvēka iemiesojumus, es radīju nodomu kļūt par minerāla apziņu. Un, izmantojot sev ierasto iemiesojumu karti, ātri nonācu kalna iekšienē, jūtot sevi ametista ķermenī.

Tās izrādījās līkumotas caurulītes apmēram 20-30 centimetru diametrā, kas iekšienē sastāvēja no nelieliem graudiem un atgādināja granāta graudus; to nokrāsa variējās no bāli- līdz tumši violetai.

Dzīslas izmēri izrādījās ievērojami un stiepās kalna iekšienē simtiem un tūkstošiem metru. Turpinot pētīt sava ķermeņa izmērus, noskaidroju, ka mūsu planētas visu ametistu dzīslas ir saistītas savā starpā un formējušās periodā pirms 200-120 miljoniem gadu.

To formēšanās procesu veido planētas Zeme domu un emociju enerģijas spirālveida kustība no iekšienes uz virsmu.

Šīs domas jeb, citādi izsakoties, informācijas bloki, pakāpeniski kristalizējās, veidojot ametista drūzas, kuru funkcija bija un joprojām ir glabāt (apmēram, kā tiek glabāta informācija aiklaudā (iCloud)) sakrālās zināšanas par Pasaules-ēkas Noslēpumiem, par to, kā no Vienotās Apziņas izvēršas Kopa.

 

Sk. arī Atlantīdas kristāli: alķīmija un dzīve[1].

 

19 03 01 02

Izgājusi no ķermeņa, nolēmu noskaidrot, kurā ģeogrāfiskajā zonā atrodas tā ametista dzīsla, ar kuru sākās mans reinkarnacionais ceļojums. Tā izrādījās Sānas (Sāna – kalns mūsdienu Somijas ziemeļos Kilpisjervi (Kilpisjärvi) rezervātā) pakājē.

Apmēram 800-1000 metru augstā plakankalne atrodas tundras, ezeru un purvu ielenkumā. Nekādi ģeoloģiski pētījumi un derīgo izrakteņu izstrāde tur nenotiek.

Tā ir tūristu sevišķi iecienīta vieta, ziemeļu skaistuma un makšķerēšanas cienītāju “svētceļojumu” objekts. Citas līdzīgas plakankalnes blakus nav redzamas. No sāniem un no augšas tās forma apbrīnojami atgādina nošķeltu piramīdu.

19 03 01 03

Atkal ieejot ķermenī un savienojoties ar ametista dzīslas apziņu, nolēmu vēlreiz izjust tās enerģētiskās informācijas saturu. Tas izrādījās tāds, ka laikam varētu uzrakstīt veselu traktātu par reliģisku tēmu.

Vēl noskaidroju, ka cilvēks, ieejot apzinātā saskarsmē ar ametistu jebkurā formā, var iegūt nepieciešamo informāciju par Pasaules-ēkas uzbūvi.

Par problēmu var kļūt tikai šīs informācijas verbalizācija. To noteiks konkrētās personības spējas un iespējas šajā iemiesojumā.

Lūk, tā, izmantojot reinkarnacionikas metodi, var pieslēgties planētas Zeme enerģētiskās informācijas Bibliotēkai, uzzināt par reliģiju un filozofijas sistēmu sākotnēm.

Iedvesmojusies no tāda ceļojuma, pamēģināju pētīt citu minerālu – rozā halcedonu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts…

 

P.P.S. Jūs sazināties ar kristāliem?

 

 Svetlana Svetlakova

Svetlana Svetlakova

 

Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa studente, ārste, teta-hīlere, aukstās elpošanas un transpersonālās psiholoģijas fasilitatore, rūnoloģe, astroloģe. Ar reinkarnacionikas metodi pētu Apziņu, izpaustu dažādās formās.

 

Pievienots 01.03.2019.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/obshhenie-s-kamnyami/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/citi-raksti/lorena-dotaja/11-dazadi/3806-lorena-dotaja-atlantidas-kristali-alkimija-un-dzive (Tulk. piezīme)