Кристина Никитина - Как сделать душевный подарок на Новый год

Kristīne Ņikitina - Kā uztaisīt dvēselisku dāvanu uz Jauno gadu

15 12 17 01

Jaungada svētku gaidīšana – laiks, piepildīts ar burvestību un mājību. Gatavojoties sagaidīt Jauno gadu[1], mēs aptveram sevi ar skaistiem priekšmetiem, radot pasakas un siltuma sajūtu.

Un, protams, ka šajā laikā neiztikt bez pārdomām par to, ko tad uzdāvināt savam tuvajam cilvēkam un lai tā būtu dvēseliska dāvana.

Jaungada reklāma skandina, ka vajag būt “labiem” vecākiem, draugiem, partneriem, bērniem un dāvināt dārgas dāvanas. Taču ne vienmēr ir iespēja iegādāties biļetes uz lidmašīnu vai doties uz salām, – dažreiz tam vienkārši ir grūti izvēlēties laiku.

Tad, vai ir obligāti iegādāties dāvanu par lielu naudas summu? Un kā izdarīt tā, lai dāvana ne tikai patiktu, bet arī spētu atspoguļot visu tajā ielikto jūtu dziļumu?

Pats grūtākais – saprast, kāda tieši dāvana tā būs: personiska lieta, suvenīrs, romantisks vakars vai aizraujošs ceļojums.

Darbs ar atmiņu – tieši tas, uz ko balstās Reinkarnacionikas metode, – palīdzēs jums saprast, kāda būs jūsu dāvana.

 

Parasts paņēmiens izdarīt izvēli

Izpildiet vingrinājumu.

Veltiet tam apmēram 10-15 minūtes. Iekārtojieties klusumā, lai neviens jūs netraucētu, aizveriet acis. Pavērojiet savas kustības.

Atcerieties, kad jums tuvais cilvēks īpaši priecājās, izjuta sajūsmu vai stāstīja jums par kaut ko ļoti iedvesmojoši. Atcerieties kādu notikumu, kad jūsu laulātais draugs/draudzene, māsa/brālis, draugs/draudzene bija laimīgi. Kas tas bija par notikumu?

15 12 17 02

Papildiniet informāciju: atcerieties brīdi, kad jums tuvais cilvēks izjuta prieku no kādas dāvanas. Vai atmiņā ir tāds notikums vai varbūt svētki, kad dāvanas saņemšana sagādāja viņam sajūsmu?

Varbūt jūs atcerēsieties, kā jūs laimīgi pavadījāt laiku ģimenes lokā siltā un mājīgā atmosfērā, vai varbūt jums atmiņā nāks tā diena, kad prieku atnesa kādas mantas nopirkšana.

Bet varbūt jums atnāks situācija no dzimšanas dienas svinībām, kad sajūsmu izraisīja pārsteigums.

Variantu var būt daudz, papētiet to, kas atnāks jums.

Atcerieties, kam pievērsa uzmanību pēdējā laikā jūsu dārgais cilvēks, ko stāstīja jums, par ko sapņoja? Iespējams, tieši jūs spēsiet izpildīt viņa vēlēšanos!

Un tagad svarīgs moments – paskatieties ar jums tuvā cilvēka acīm, no viņa puses uz šo notikumu – par ko viņš tieši priecājās un kāpēc viņš bija laimīgs?

Raugoties uz situāciju viņa acīm, jūs sapratīsiet, ka, iespējams, ne pati dāvana, bet tas, kādā formā tā tika pasniegta, uzdāvināja laimi.

Ja jums palika neskaidrs, kas tieši būs pati piemērotākā dāvana, veiciet vingrinājumu vēlreiz. Vai arī, ja izvēle ir izdarīta, varat iztēloties, kā jūs dāvājat savu dāvanu, un atkal paraudzīties uz situāciju ar jums tuvā cilvēka acīm un saprast, kā viņš to uztvers.

 

3 vispārīgi padomi

  • Radiet atmosfēru

Visiem mums bērnībā patika pasakas. Mēs pieaugam, taču dvēselē vienalga paliekam bērni, tāpēc ir tik patīkami katru gadu rotāt svētku egli, karināt virtenes un rotājumus. Radiet burvestības atmosfēru Jaungada svinībās, un tad jebkura dāvana tiks pieņemta ar siltumu un prieku.

  • Ļaujiet sajust ar rokām

15 12 17 03

Bieži rodas šaubas, kā uzdāvināt svētku vakaru vai slidošanu slidotavā? Patiesi, gluži kā mazi bērni mēs visu gribam aptaustīt ar rokām, lai saprastu – “jā, dāvana ir”. Tā formējas zināma pabeigtība, un dāvana “no gaisa” pieņem pilnīgu konkrētu izskatu.

Lai kādā nebūtu jūsu dāvanas izvēle, uztaisiet to tādā formā, lai cilvēks varētu to paņemt rokās. Pat ja jūs izlēmāt sarīkot romantisku pastaigu pa sniegoto pilsētu, izrotātu ar Jaungada simboliem un virtenēm, uzdāviniet jūsu tuvajam cilvēkam Uzaicinājumu.

Uztaisiet ar savām rokām nelielu atklātni, norādot tikšanās vietu un laiku. Un nemaz nav svarīgi, ka varbūt jūs jau ne pirmo gadu desmitu dzīvojat kopā.

Dažādojiet tradicionālo Jaunā gada svinēšanu, un tad burvestība varēs kļūt par jūsu jauno svētku tradīciju.

  • Esiet blakus

Jebkuru svētku laikā, kā arī pašā dāvanas saņemšanas brīdī svarīgas ir emocijas. Biežāk ne tik vērtīga ir pati lieta, cik kopīga laika pavadīšana Jaungada svētkos. Mūsu atmiņā vislabāk saglabājas dienas, piepildītas ar spilgtiem notikumiem.

Tāpēc bez pašas dāvanas un tās atmosfēras, kuru jūs varat radīt ar savu siltumu un gādību, pavadiet laiku kopā ar tuvo cilvēku.

Viss kopā tas radīs veselu stāstu – atmiņā paliekošu notikumu, kurā būs izpaustas jūsu jūtas un emocijas.

 

3 praktiski padomi

Jūs varat arī paust savas jūtas, uztaisot savdabīgu Burvju Trauciņu savam tuvajam cilvēkam.

15 12 17 04

Šim nolūkam var paņemt jebkuru simpātisku apjomu, izrotāt to ar lenti, Jaungada simboliem vai tā, kā pateiks priekšā sirds, un piepildīt to ar zīmītēm-vēstījumiem.

Tie var būt atgādinājumi par to, “kāpēc tu esi labāks par visiem”, kā arī to jutīgo un silto brīžu uzskaitījums, kurus esat piedzīvojusi kopā.

Pat stipram vīrietim būs patīkami atvērt tādu dāvanu un atcerēties, ka viņu mīl un novērtē.

  • Fotoalbums

Radiet fotoalbumu no priecīgiem un spilgtiem jūsu dzīves momentiem. Šeit jūs atkal varēsiet izpaust savu radošumu, kas parādīs, cik dārgs jums ir cilvēks, kuram jūs taisāt šo dāvanu.

Nav obligāti taisīt lielu “grāmatu”. Pietiek pat ar dažām fotogrāfijām, zem kurām var arī uzrakstīt oriģinālus aprakstus, un lieliska dāvana būs gatava.

  • Krūzīte

Savu vēlējumu un jūtas var uzrakstīt uz krūzītes, – iznāks ļoti noderīga dāvana, kuru var uzdāvināt kā vīrietim, tā arī draudzenei.

Jūsu tuvajam cilvēkam droši vien būs īpaši patīkami ziemas laikā sildīties ar karstu tēju un katru reizi redzēt jūsu siltos vārdus.

Jaunais gads – īpašs laiks, kad var paust savu mīlestību, gādību, iedomāties vēlēšanās un just burvīguma atmosfēru.

Pieejiet ar dvēselisku siltumu, izvēloties dāvanu savam tuvajam cilvēkam. Radot dāvanu vai iegādājoties to veikalā, pavadiet to ar domām par prieku, kādu jūs gribat uzdāvināt savam tuvajam cilvēkam.

Tādā gadījumā jūsu vēstījums noteikti sasniegs savu mērķi, un svētki kļūs par lielisku Jaunā gada sākumu.

 

P.S. Pastāstiet, pēc vingrinājuma jums izdevās uzzināt, kādu dāvanu uztaisīsiet? Dalieties, ko jūs nolēmāt uzdāvināt uz Jaungada svētkiem saviem tuvajiem cilvēkiem.

 

 Kristina Nikitina

Kristīne Ņikitina

 

Žurnāla korespondente

 

Pievienots 17.12.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-sdelat-dushevnyj-podarok-na-novyj-god/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2678-tatjana-zotova-ka-sagatavoties-jaunajam-gadam-un-piesaistit-jaunas-parmainas (Tulk. piezīme)