Кристина Никитина - Ангельские знаки. Как понять их значение

Kristīne Ņikitina - Eņģeļu zīmes. Kā saprast to nozīmi

15 04 30 01

Vai jums kādreiz ir gadījies sastapt eņģeļus? Domājat, kas tāds iespējams tikai filmās un pasakās? Bet, lūk, vai tas tā ir patiesībā?

Atcerieties, bērnībā varējām skatīties debesīs vienkārši tā? Mēs pacēlām galvu vienkārši tālab, lai papriecātos par peldošajiem mākoņiem.

Un bieži vēl arī iztēlojāmies, ka šis brīnišķīgais mākonis – debesīs lidojošs eņģelis. Bet tagad?...

Tagad mēs esam kļuvuši pieaugušāki, viedāki, un arvien retāk skatāmies apkārt labpatikas dēļ. Bet apkārt taču – burvju pasaule, kura runā ar mums! Eņģeļu zīmes, viņu vēstījumi ir mums visapkārt.

Un pietiek tikai paskatīties apkārt...

Kādas tad zīmes mums dāvā garīgie draugi? Kā var tās atpazīt?

 

Spalviņas

“Mēs nevaram apjēgt eņģeli, atšķirīgu no cilvēka formas, lūk, tikai divi spārni rāda viņu lielāku tuvību debesīm.

Hidajats Inajats Hans”

 

Eņģeļa tēls priekš mums – tas ir kāds skaists cilvēks ar spārniem, kuru ieskauj dievišķs mirdzums. Tas ir tas tēls, kurš ir saprotams un patīkams cilvēka apziņai, un tieši caur to mūsu garīgie biedri rāda mums savu klātbūtni[1].

“Nejauši”, bet tik laicīgi atrasta spalviņa, kura uzrodas “no nekurienes” – tā ir zīme, ka atbalsts ir blakus. Tas ir eņģeļa spārna vēziens, kurš uzdāvinājis jums tādu burvīgu vēstījumu.

“Bieži, kad man vajadzīgs morāls atbalsts, es redzu baltu spalviņu. Tā lido vai guļ kaut deguna galā. Un tad es saprotu, ka neesmu viena, ka ir Debesu atbalsts! Tādu spalviņu es noteikti ņemu sev līdzi, nolieku redzamā vietā kā minimums uz nedēļu. Tā man atgādina par draugiem augšā!”

Anna Čeredņika

15 04 30 02

 

Sirds

Sirds – tas ir mīlestības, smalkjūtības un maiguma simbols. Un eņģeļi to zina!

Dievišķās valentīniņas var būt visdažādākajos veidos: tas ir gan mākonis sirds formā, gan peļķe uz asfalta, gan akmentiņš, nejauši ieraudzīts uz ceļa. Tā eņģeļi pievērš mūsu uzmanību un saka mums par savu mīlestību.

“Es ne reizi vien esmu pamanījusi sirdis-vēstījumus tajos dzīves brīžos, kad man bija nepieciešams “Augstāko Spēku” atbalsts. Tajā dienā es gāju uz tikšanos ar mammu un māsu. Mēs nebijām redzējušās diezgan ilgi, un attiecības tolaik starp mums bija saspringtas.

Es jutu spēku trūkumu, un, jo tuvāk nāca tikšanās, jo ātrāk pukstēja sirds. Domās es sāku sarunāties ar eņģeļiem.

Kad griezos pie saviem neredzamajiem palīgiem un palūdzu viņiem atbalstu, tad pēc dažām sekundēm pēkšņi paskatījos uz asfaltu. Un ieraudzīja mazu papīra sirsniņu uz trotuāra! Mana sirds tajā brīdī it kā tika apskauta...

Un pēc dažiem soļiem es ieraudzīju, ka apkārtnē viss ir nobērts ar sirsniņām, droši vien tā bija kāzu diena kādiem.

Un man par brīnumu, kad es satikos ar māsu un mammu, es pavadīju burvīgu vakaru saziņā ar viņām. Visas domstarpības tajā brīdī it kā aizgāja no mūsu ģimenes!”

Margarita Galojana

15 04 30 03

 

Eņģeļi atnāk sapnī

“...Es redzēju sapnī eņģeli, un vienu vēlmi Viņš solīja izpildīt priekš manis. Ne naudu, ne mīlestību, bet tikai Viena liela esības noslēpuma zināšanu.”

Tatjana Antipina

Caur sapņiem atklājas ne tikai cilvēka iekšējā pasaule. Sapņi ir durvis uz citām telpām, kur var redzēt un dzirdēt eņģeļus un garīgos audzinātājus.

Ļoti bieži eņģeļu zīmes atnāk caur sapni. Tas var būt kā skaidrs vēstījums-saruna, tā arī pats tēls, kurš pauž savu mīlestību un atbalstu.

Eņģelis sapnī nozīmē svarīgu periodu dzīvē. Tas ne obligāti ir grūtumu un pārbaudījumu laiks.

Garīgā pasaule pauž jums īpašu gādību. Varbūt eņģeļi pauž savu prieku un liecina par pareizu dzīves ceļa izvēli.

15 04 30 04

 

Eņģeļu skaitļi

“Kad jūs redzat atkārtojamies vienus un tos pašus numurus, kā jūs domājat, kas aiz tā stāv? Jūsu eņģeļi, protams!

Dorīna Verče (Doreen Virtue) “Eņģeļu numeroloģija (Angel Numbers)”

 

Kaut vai reizi dzīvē jūs varējāt pamanīt, ka acīs krīt vienādi cipari. Tie varēja būt uz pulksteņa ciparnīcas, mašīnu numuriem, telefoniem, bet dažreiz uz plakātiem, izkārtnēm un pat apģērba birkām! Un arī tie savvdabīgi mūsu draugu burvju triki – eņģeļu zīmes.

 

Sk. arī Ko mums saka Eņģeļi?

 

Apbrīnojami, bet katrai ciparu kombinācijai ir sava nozīme. Un, ja jūs “vajā” vienādi numuri, jūs skatāties pulkstenī un katru reizi redzat vienādus skaitļus (bet varbūt ciparu “spoguļattēlu” kombinācijas), tad ir vērts pievērst uzmanību, kādus tieši skaitļus jūs sastopat.

111 – šī secība nozīmē, ka jūsu domas realizēsies īsā termiņā un jūsu priekšā atklāsies plašas iespējas!

222 – nesenās idejas sāk realizēties dzīvē. Turpiniet strādāt, un jūs drīz varēsiet pamanīt rezultātus.

333Augšupceltie Meistari atrodas jūsu tuvumā, vēloties jums parādīt, ka jūs varat rēķināties ar viņu palīdzību, mīlestību un biedriskām attiecībām.

444 – Eņģeļi ielenc jūs un pauž savu mīlestību un palīdzību. Neuztraucieties, tāpēc kā eņģeļu palīdzība ir tuvumā.

555 – Jūs sagaida svarīgi notikumi. Saglabājiet apdomīgumu un pacietību, iespējams, šīs izmaiņas ir atbilde uz jūsu lūgšanām.

666 – Pašlaik jūsu domas tiecas uz dzīves materiālo pusi, centieties saglabāt balansu starp debesīm un zemi.

777 – Eņģeļi aplaudē jums! Turpiniet labu darbu un ziniet, ka jūsu vēlēšanās piepildīsies. Tā ir ļoti laba zīme, brīnumi turpinās gadīties jūsu ceļā!

888 – Simbolizē noteikta jūsu dzīves etapa beigšanos. Virzieties uz priekšu un baudiet sava darba augļus.

999 – Tās ir jūsu dzīves ilga perioda beigas.

000 – Atgādinājums par Dievišķo vienotību. Eņģeļi grib, lai jūsu sajustu jūsu Radītāja mīlestības klātbūtni sevī. Tas nozīmē arī, ka kāda situācija ir nogājusi notikumu pilnu apli.

15 04 30 05

 

Mūzika

“Mūzika – tas starpnieks starp garīgo un jutīgo dzīvi.

Betina Arnima (Bettina von Armin)"

 

Reizēm mēdz būt tā, ka viena un tā pati mūzika ir dzirdama it kā no visurienes – no mājas loga, garāmbraucošas mašīnas vai no nejauši ieslēgta televīzijas kanāla. Mūzika – tie ir smalki un jutīgi vēstījumi dvēselei.

Cilvēka dvēsele atsaucas uz dziesmu melodijām un vārdiem, tā mēs saņemam ziņu, par kuru apzināti varam pat nenojaust.

Ja jūs bieži dzirdat vienu un to pašu dziesmu, pacentieties ievērot, kādā dzīves brīdī jūs to sastopat. Un, protams, ieklausieties dziesmas vārdos, kāda jēga tiem jums var būt?

15 04 30 06

 

Jūsu personiskās zīmes

Garīgās pasaules vēstījumi ir ļoti daudzveidīgi. Nekāda klasifikācija nespēs aptvert visdažādākās zīmes, kuras mums sūta mūsu garīgie draugi.

Ievērojiet, kam atsaucas jūsu sirds, kādi simboli, situācijas, “nejaušības” jūs pamanāt savā dzīvē. Varbūt tā ar jums runā eņģeļi!

“Sēžam ar draudzeni pie tējas tases virtuvē, es viņai stāstu, ka ar mūsu Eņģeļiem vajag runāt un ir svarīgi viņiem palūgt visu organizēt telpā vislabākajam rezultātam.

Un tajā brīdī starp mums gaisā parādās mazs perlamutra ziepju burbulītis… Mēs paskatījāmies viena uz otru un atkal uz šo telpā līgani lidojošo burbulīti… Tas bija ŠOKS!

Taču divām kas tāds rēgoties nevar! Un kļuva skaidrs, ka tas ir apstiprinājums, ka mūsu dzīvē eksistē brīnumi!”

Aļona Strutovska

Un, lai eņģeļu zīmes – tā nav tikšanās ar garīgām būtnēm, bet tikai pēdas no viņu klātbūtnes, – tas viss ir burvestība, kura ir daļa no mūsu dzīves.

 

Skaitļu interpretācija sagatavota pēc Dorīnas Verčes grāmatas “Eņģeļu numeroloģija”.

P.S. Un cik bieži jūs sastopat atkārtojošos ciparus? Vai esat pamanījuši citas eņģeļu zīmes?

 

 Kristina Nikitina

Kristīne Ņikitina

 

Žurnāla korespondente

 

Pievienots 30.04.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/angelskie-znaki-kak-ponyat-ih-znachenie/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3861-kristine-nikitina-garigie-audzinataji-tie-kas-vienmer-ir-blakus (Tulk. piezīme)