Кристина Никитина - Воспоминания детей о прошлой жизни. Фантазии или реальные факты?

Kristīne Ņikitina - Bērnu atmiņas pa pagātnes dzīvi. Fantāzijas vai reāli fakti?

15 04 07 01

Neapstrīdams reinkarnācijas pierādījums – bērnu atmiņas par pagātnes dzīvi.

Bērni – neuzpērkami liecinieki, kuri apraksta notikumus, par kuriem nevarēja zināt. Viņi paplašina mūsu priekšstatu par šo pasauli un esības likumiem.

 

Sema gadījums. Pats sev vectētiņš

Mazais Sems piepeši pārsteidza vecākus, paziņojot, ka vecā fotogrāfijā redz savu mašīnu!

Tēvs bērnam rādīja ģimenes fotoalbumu, un kādā fotogrāfijā bija attēlota Sema vectēva mašīna; viņš nomira vēl pirms Sema dzimšanas.

Ieraudzījis mašīnu fotogrāfijā, bērns ar pilnu pārliecību pateica: “Tā ir mana mašīna!” Sema māte ar pilnīgu neticību attiecās pret bērna paziņojumu un nolēma viņu “pārbaudīt”.

Viņa Semam parādīja fotogrāfiju, kur bija attēlots zēna vectēvs bērna vecumā savu vienaudžu kompānijā. Sameklēt Sema vectēvu ar grūtībām spētu sameklēt pati mamma.

15 04 07 02

Visiem par izbrīnu Sems norādīja uz zēnu fotogrāfijā un teica: “Un tas esmu es!” Viņš nekļūdīgi atrada “sevi”, tas ir, savu vectēvu starp bērniem, kuri bija attēloti fotogrāfijā.

Sems arī pastāstīja, ka zina par “savas” māsas nāvi. Vectēva Sema māsa patiešām tika nogalināta, par ko zēns teica: “Viņi nogalināja slikti cilvēki.”

Šo gadījumu pētīja pazīstamais amerikāņu zinātnieks Džims Takers (Jim B. Tucker).

Savā darbībā viņš izpētīja vairāk nekā 2500 bērnu atmiņas par iepriekšējām dzīvēm. Doktors Takers profesionāli attiecās pret savu darbu un ņēma vērā vecāku ietekmi uz bērnu atmiņām.

 

Sk. arī Bērnu iepriekšējās dzīves. Stāsta paši bērni šodien[1].

 

Pēc tikšanās ar Semu viņš nonāca pie secinājuma, ka zēna atmiņas ir patiesas, – informācija par vectēvu nevarēja tikt iegūta no vecākiem, un dažus faktus viņš vienkārši nevarēja zināt.

 

Zēns atrada savu slepkavu pagātnes dzīvē

Drūzu kopienā uz Sīrijas un Izraēlas robežas piedzima zēns ar garu sarkanu zīmi uz galvas.

Kad bērns kļuva 3 gadus vecs, viņš saviem vecākiem pastāstīja, ka pagātnes dzīvē ticis nogalināts. Viņš atminējās arī to, ka viņa nāves iestājās pēc cirvja sitiena pa galvu.

Kad zēnu aizveda uz viņa atmiņu ciemu, viņš spēja nosaukt arī savu vārdu pagātnes dzīvē. Vietējie iedzīvotāji teica, ka tāds cilvēks šeit patiešām ir dzīvojis, taču pazudis apmēram pirms 4 gadiem.

Zēns atminējās ne tikai savu māju, bet arī nosauca sava slepkavas vārdu.

Satiekoties ar bērnu, šis cilvēks izskatījās nobijies, bet tā arī neatzinās noziegumā. Tad zēns norādīja vietu, kur notika slepkavība.

Un par pārsteigumu visiem šajā vietā tika atrasts cilvēka skelets un cirvis, kurš izrādījās slepkavības ierocis.

Atrastā skeleta galvaskauss bija bojāts, un tieši tāda pati zīme bija uz galvas bērnam.

15 04 07 03

 

Es neesmu jūsu dēls

Tikpat interesants ir arī gadījums ar cilvēku, vārdā Tans Czjanšaņs (Tan Jiangshan). Viņš piedzima Ķīnas provincē Haimaņ, Dunfan pilsētā.

Trīs gadu vecumā zēns pārsteidza vecākus, paziņojot, ka viņš nav viņu dēls un ka agrāk viņš saucies Čeņš Mindao!

Zēns sīki aprakstīja vietu, kur viņš dzīvojis agrāk, un pat nosauca savu vecāku vārdus.

Viņš arī atcerējās, ka gājis bojā revolūcijas notikum laikā no zobenu cirtieniem un šāvieniem. Turklāt uz bērna vēdera patiešām bija plankumi, līdzīgi pēdām no zobena.

Izrādījās, ka Tana Czjanšaņa iepriekšējā dzimšanas vieta neatrodas ne cik tālu. Un, kad zēnam palika 6 gadi, viņš ar vecākiem devās uz viņa iepriekšējo dzimto ciemu.

Neraugoties uz savu bērna vecumu, Tans Czjanšaņs bez pūlēm spēja atrast savu māju. Par izbrīnu visiem, zēns brīvi runāja tās vietas dialektā, kur viņi bija atbraukuši.

Ieejot mājā, viņš atpazina savu iepriekšējo tēvu un stādījās priekšā kā Čeņš Mindao. Saņdje – zēna iepriekšējais tēvs – ar grūtībām varēja noticēt bērna stāstam, taču tās detaļas, kuras zēns pastāstīja par savu pagātnes dzīvi lika viņam atzīt savu dēlu.

Kopš tā laika Tanam Czjanšaņam bija parādījusies vēl viena ģimene. Viņa tēvs no pagātnes dzīves un māsas pieņēma viņu kā iepriekšējo Čeņu Mindao.

15 04 07 04

 

Kā gan tur klājas manai māmiņai?!

6 gadu vecumā Kamerons Makaulejs (Cameron Macauley) sāka runāt par to, ka agrāk viņš dzīvojis citā mājā. Ar katru reizi viņa pagātnes dzīves apraksti kļuva arvien detalizētāki.

Bērns nosauca salu, kur viņš dzīvojis agrāk, aprakstīja māju un savu ģimeni. Kamerons bieži pārdzīvoja, ka viņa māmiņa skumst bez viņa, zēnam gribējās atkal satikties ar savu ģimeni un pateikt, ka viņam viss ir labi.

Norma, Kamerona māmiņa pašreizējā dzīvē, nevarēja mierīgi noraudzīties uz dēla pārdzīvojumiem. Un viņa izšķīrās pat braucienu, lai atrastu to māju, par kuru tik daudz runāja viņas dēls.

 

Sk. arī Bērnu 10 apbrīnojami izteikumi par viņu iepriekšējām dzīvēm[2].

 

15 04 07 05

Uzaicinājuši ceļojumā psihologu doktoru Džimu Takeru, kura specializācija bija iepriekšējās dzīves, viņi devās uz Barras salu. Pēc zēna stāstiem viņi atrada to māju, kur bija dzīvojis Kamerons.

Noskaidrojās, ka iepriekšējie saimnieki vairs nav dzīvi, un Kameronu ar māmiņu sagaidīja jau jaunais īpašnieks.

Norma pārdzīvoja, ka zēnam būs smagi uzzināt, ka viņš nav saticis tos, kuru dēļ viņi atbrauca. Bet, par laimi, Kamerons apskatīja māju, atminējās visas istabas un savas iemīļotās vietas un mierīgi uztvēra to, ka viņa iepriekšējās ģimenes vairs nav.

 

Sk. arī Kas bija mans bērns pagātnes dzīvē.

 

Pēc brauciena Norma pārliecinājās, ka dēla stāsti – tās nav novirzes bērna psihē vai viņa fantāzijas, bet reāli eksistējošs gadījums.

Viņi ar Kameronu atgriezās mājās, un viņš vairs neuztraucās par tikšanos ar iepriekšējo ģimeni.

 

Visi šie gadījumi pierāda, ka bērnu atmiņas par pagātnes dzīvi var būt reālas, bet vecāki tam nepievērš uzmanību.

Bet varbūt tieši tā bērns grib vecākiem pavēstīt svarīgus faktus, kuri palīdzēs vecākiem saprast, kāpēc jūsu bērna dvēsele ir izvēlējusies jūs kā vecākus[3].

Pēc Trutca Hardo (Trutz Hardo) grāmatas “Bērni, kuri dzīvoja agrāk: reinkarnācija šodien (Children Who Have Lived Before: Reincarnation Today)”.

 

P.S. Jums personīgi ir zināmi tamlīdzīgi bērnu stāsti?

 

 Kristina Nikitina

Kristīne Ņikitina

 

Žurnāla korespondente

 

Pievienots 07.04.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/vospominaniya-detej-o-proshloj-zhizni-fantazii-ili-realnye-fakty/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/kristine-nikitina/11-dazadi/3857-kristine-nikitina-bernu-ieprieksejas-dzives-stasta-pasi-berni-sodien (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/julija-zlotnikova/11-dazadi/3771-ulija-zlotnikova-bernu-10-apbrinojami-izteikumi-par-vinu-ieprieksejam-dzivem (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/vera-prosvirnina/11-dazadi/3821-vera-prosvirnina-ka-berna-dvesele-izvelas-vecakus (Tulk. piezīme)