Наталья Голубкина Книги о прошлых жизнях

Natālija Golubkina - Grāmatas par iepriekšējām dzīvēm

17 07 31 06

Tā ir pirmā publikācija no cikla “Grāmatas par reinkarnacioniku”:

1. daļa – [Jūs esat šeit] Pamati

2. daļa – Personiskā pieredze un atmiņas[1]

3. daļa – Iepriekšējo dzīvju atminēšanās paņēmieni[2]

4. daļa – Grāmatas-pētījumi[3]

5. daļa – Grāmatas par Eņģeļiem un Audzinātājiem[4]

6. daļa – Grāmatas-čenelingi[5]

Katru dienu Reinkarnacionikas Institūta telpai pievienojas jauni cilvēki, kas interesējas par iepriekšējo dzīvju tēmu.

Kaut kā uzreiz ar azartu un interesi ieplūst studentu un pētnieku rindās. Bet kāds vēro mūsu darbību mēnešiem un pat gadiem.

Un periodiski es dzirdu vienu un to pašu jautājumu: “Un ko jūs rekomendējat palasīt par iepriekšējo dzīvju tēmu?”

Tāpēc nolēmu uzrakstīt jums sava veida ceļvedi pa tām grāmatām, kuras patiešām ir vērts izlasīt, ja jums šī tēma ir interesanta.

Grāmatu atradās milzīgi daudz. Tāpēc es tās sadalīju sadaļās un publicēšu pakāpeniski. Un sāksim mēs no pašiem pamatiem, tā teikt, ar ābeci reinkarnistiem-iesācējiem.

 

Maikls Ņūtons “Dvēseļu ceļojums” un “Dvēseļu liktenis

(Michael Newton “Journey of Souls” and “Destiny of Souls”)

17 07 31 07

No šīm grāmatām jūs uzzināsiet, kā notiek apbrīnojamais dvēseles pāriemiesošanās process: kurš mūs sagaidīs pēc fiziskās nāves, kurp mēs dodamies tālāk, kuri ir mūsu Audzinātāji un sargeņģeļi, ar ko viņi nodarbojas un ar ko mēs nodarbojamies pēc nāves, kā arī, kāda struktūra un hierarhija eksistē tajā mums nepazīstamajā pasaulē.

Jūs arī uzzināsiet, kāpēc un kā mēs izvēlamies savu ķermeni, valsti, kurā mēs dzīvojam, profesiju, draugus un pat “ienaidniekus”.

Un tas viss nav kāda izdomājumi un spekulācijas, nav dažādu reliģiju leģendas un mīti, bet rezultāti no zinātniski pamatotiem pētījumiem, kurus veicis viens no labākajiem mūsdienu hipnoterapeitiem doktors Maikls Ņūtons.

 

Roberts Švarcs “Tavas dvēseles plāns”

(Robert Schwartz “Your Soul's Plan”)

17 07 31 08

Grāmatā apkopota unikāla informācija, saņemta ar čenelinga palīdzību. Tā apstiprina, ka mūsu nemirstīgās dvēseles plāno sev pārbaudījumus dzīvē jau ilgi pirms mūsu piedzimšanas.

Pateicoties šai grāmatai, šķietamā dzīves bezjēdzība ar tās ciešanām piepildās ar dziļu jēgu – jo mēs taču paši plānojam savus pārbaudījumus dzīvē!

Šī apzināšanās ved pie vieduma: dusmas, vainas sajūta un nomāktība nomainās ar piedošanu, mieru un pateicību.

 

Roberts Monro “Galīgais ceļojums”

(Robert Monroe ”The Ultimate Journey”)

17 07 31 09

“Galīgais ceļojums” – lielisks darbs, ko radījusi drosmīga domātāja un pētnieka roka. Tas apraksta to sfēru, kura atrodas “aiz robežas”, aiz materiālās pasaules ietvariem.

Šī grāmata ir karte no “maģistrāles starp pasaulēm” – ceļa, kurš atveras cilvēkam, kad viņš aiziet no dzīves; šajā ceļā ir savas ceļazīmes un briesmas.

Grāmatā tiek stāstīts par to, kā Roberts Monro dzīves laikā atrada šo ceļu un izgāja to, kas ļāva atklāt šīs nepārspējamās ekspedīcijas cēloņus un mērķi.

Viņš liek priekšā mums fundamentālas patiesības par pašas dzīves jēgu un mērķi – un par to, kas cilvēku sagaida pēc tās.

 

Edgars Keisijs “Akašas Hronikas”

(Edgar Cayce “The Akashic Records: Blueprint for Your Soul”)

17 07 31 10

Akašas Hronikas – jeb Dzīves Grāmata – tā ir informācijas glabātuve, kas satur informāciju par katru cilvēku, reiz dzīvojušu uz Zemes, par visām viņa jūtām, rīcību, domām un nodomiem.

Tā ir arī informācija par katra no mums iepriekšējām dzīvēm un nākotni. Un tā ir pieejama katram, kurš to grib!

Šajā grāmatā autors runā par to, ka katrs no mums ir atbildīgs par paša likteni, un paskaidro, kādā veidā var to izmainīt.

Šis darbs ir pirmais dziļais pētījums par pašu avotu, no kura, pēc slavenā medija Edgara Keisija apgalvojuma, viņš saņēma atklāsmes.

Tieši pie Hronikām vērsās Keisijs pēc informācijas, pateicoties tam, viņš nopelnīja vislielākā gaišreģa slavu.

Grāmata “Edgars Keisijs un Akašas Hronikas (Эдгар Кейс и хроники Акаши)” pārliecinoši demonstrē, ka katrs no mums, vēršoties pie paša Hronikām par pagātni, tagadni un nākotni, var pats radīt savu likteni.

 

Kerola Boumena “Bērnu iepriekšējās dzīves”

(Carol Bowman “Children's Past Lives: How Past Life Memories Affect Your Child”)

17 07 31 11

“Ja jūsu bērns sāks pārdzīvot atmiņas par pagātnes dzīvi, ko jūs darīsiet?” Šī apbrīnojamā grāmata varbūt būs pati noderīgākā no visiem “Sofijas” izdevumiem.

Ar absolūtu ticamību pierādot pāriemiesošanās realitāti, Kerola Boumena iet daudz tālāk par vienkāršiem faktiem. Jūs uzzināsiet, cik viegli un vienkārši var atminēties savas iepriekšējās dzīves, īpaši tas attiecas uz maziem bērniem.

“Pēc regresijas bērni un pieaugušie kļūst pārliecinātāki par sevi un mierīgi, izdziedinās no hroniskām slimībām un fobijām, kas viņus vajā kopš agras bērnības.

90 procentiem pārbaudīto atmiņa par nāvi bija regresijas labākā daļa. Atcerējušies savu nāvi, daudzi pārbaudītie ieguva pārliecību dzīvē.

Viņi vairs nebaidījās no nāves. Viņi saprata, ka nāve vēl nav beigas, tas ir jauns sākums.

Visiem atmiņa par nāvi bija iedvesmas avots, kas dod iespēju izmainīt visas dzīves gaitu.”

“…Mēs, vecāki, esam iesaistīti daļā no plāna, kas vērsts uz to, lai palīdzētu mūsu bērniem gūt labumu no tamlīdzīgām atmiņām.”

 

Denīza Linna “Iepriekšējās dzīves, pašreizējie sapņi”

(Denise Linn “Past Lives, Present Miracles”)

17 07 31 12

Šī grāmata jums piedāvā vienkāršas tehnikas, kas palīdz atminēties jau aizmirstus iepriekšējo dzīvju notikumus. Šeit arī tiek izskaidrota reinkarnācija un karma, to nozīme pašreizējai dzīvei.

“Iepriekšējās dzīves, pašreizējie sapņi” pastāstīs jums par īpašām tehnikām, ar kuru palīdzību var atrisināt šodienas problēmas, kas radušās pagātnē.

Turklāt jūs uzzināsiet, kā izmantot sapņus iepriekšējo dzīvju pētīšanai.

 

Denīza Linna “Iepriekšējo dzīvju pieredze”

(Denise Linn “Past Lives, Present Miracles”)

17 07 31 13

Kas jūs bijāt pagātnes dzīvē, kuru mīlējāt vai neieredzējāt, no kā cietāt un kam nodarījāt sāpes? Tas ir noslēpums, bet tieši viņš nosaka to, kā jūs dzīvojat šodien.

Denīza Linna, pieredzējusi psihoterapeite un pētniece, ieinteresējās par iepriekšējo dzīvju tēmu 17 gadu vecumā – pēc tam, kad pārdzīvoja klīnisko nāvi traģiska gadījuma rezultātā.

Bez aizraujošiem stāstiem jūs tajā atradīsiet ne pārāk sarežģītas psiholoģiskas tehnikas, pateicoties kurām, var aktivizēt atmiņas, kas glabājas dziļos zemapziņas slāņos.

Prakses, kas tiek piedāvātas šīs grāmatas lappusēs, palīdzēs jums izdziedināties no vainas, pārestības un fiziskām kaitēm, aktivizēt talantus un slēptas spējas, nodibināt saikni ar eņģeļiem un garīgajiem audzinātājiem.

 

Sels Reičels “Dvēseles integrācija”

(Sal Rachele “Soul Integration”)

17 07 31 14

Grāmatā “Dvēseles integrācija” ir pētītas dažas idejas, neizskaidrotas adekvāti literatūrā, kas pieejama uz planētas Zeme.

Sels neapspriež un neiedziļinās cēloņos, kāpēc informācija tika apspiesta vai bija ārpus pieejas sfēras. Pietiek teikt, ka vairums dvēseļu uz Zemes nebija gatavas šim materiālam līdz šim laikam.

Grāmata aptver daudzveidīgus jautājumus, saistītus ar dvēseles evolūciju, un tāpēc izmanto daudzu pastāvīgo kompanjonu no dažādām gara sfērām viedumu.

Tajā ir sniegtas arī tehnikas, kā iziet uz saikni ar saviem Audzinātājiem un augstākajiem Es, viņu atpazīšanas paņēmieni.

 

Jans Stīvensons “Divdesmit domājamu reinkarnāciju gadījumi”

(Ian Stevenson “Twenty Cases Suggestive of Reincarnation”)

17 07 31 15

Amerikas Virdžīnijas Psihiatrijas universitātes profesors Jans Stīvensons (1918-2007) nodarbojās ar pētījumiem, kā bērniem saglabājas atmiņas par iepriekšējām dzīvēm.

Viņš izpētīja un aprakstīja vairāk nekā 3000 gadījumu, balstoties savā darbā uz sekojošiem principiem:

  • pētījumi tika veikti galvenokārt ar bērniem vecumā no diviem līdz četriem gadiem;
  • nekad netika izmaksāta naudas balva ģimenēm, kurās bija bērns, kurš atceras savu iepriekšējo piedzimšanu;
  • par pierādītu gadījumu skaitījās tikai tas, par kuru varēja iegūt dokumentālus pierādījumus par pagātnes dzīvē notikušiem notikumiem.

Savu pētījumu rezultātus Stīvensons publicēja vairākās grāmatās. Tās pirmām kārtām ir “Divdesmit gadījumi, kas ved uz pārdomām par pāriemiesošanos (Twenty Cases Suggestive of Reincarnation)” un “Kur krustojas reinkarnācija un bioloģija (Where Reincarnation and Biology Intersect)”.

Stīvensona darba galvenais rezultāts bija reinkarnācijas tēmas ievešana zinātnes diskursā.

Viņa pētījumi tika veikti, ievērojot visus empīriska zinātniska pētījuma standartus, un tagad no tiem nevar vienkārši atgaiņāties.

Tos var kritizēt, attīstīt, bet tam visam jau ir jānotiek zinātnes laukā.

 

Nīls Donalds Volšs “Mājās ar Dievu. Pēdējā saruna ar Dievu”

(Neale Donald Walsch “Home with God: In a Life That Never Ends (2006)”)

17 07 31 16

Tā ir pēdējā no Sarunām ar Dievu, bet darbs nav beidzies. Dievs vienkārši iedeva Nīlam Donaldam Volšam jaunu uzdevumu.

Un tā ir pati apbrīnojamākā un satriecošākā no viņa grāmatām, bet tajā atklātās patiesības par “nāvi”, par mūsu izvēli, par mūsu tuvinieku izvēli patiešām var izmainīt dzīvi katram no mums, aizvācot no tās mūsu pašas stiprākās bailes – bailes no nāves un zaudējuma.

Cilvēkiem nez kāpēc visgrūtāk ir ticēt skaistām lietām, bet patiesības par “nāvi” – pašas skaistākās no patiesībām.

 

 

No visas sirds novēlu jums baudīt lasīšanu un izdarīt priekš sevis daudz jaunu atklājumu, paplašināt savas apziņas horizontus!

Nākamajā laidumā es jums pastāstīšu par grāmatām, kurās autori dalās savā personīgajā pieredzē un atmiņās par nāvi un iepriekšējām dzīvēm.

 

Un, ja jūs esat izlasījuši kaut ko no uzskaitītā, dalieties savos iespaidos komentāros.

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 31.07.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/knigi-o-proshlyh-zhiznyah/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3419-natalija-golubkina-gramatas-par-ieprieksejam-dzivem-personiga-pieredze-un-atminas (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3420-natalija-golubkina-gramatas-par-ieprieksejam-dzivem-ieprieksejo-dzivju-atminesanas-panemieni (Tulk. piezīme)

[3] Skat http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3423-natalija-golubkina-gramatas-par-ieprieksejam-dzivem-specialistu-petijumi (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3424-natalija-golubkina-gramatas-par-engeliem-un-audzinatajiem (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/natalija-golubkina/11-dazadi/3425-natalija-golubkina-gramatas-par-ieprieksejam-dzivem-cenelingi (Tulk. piezīme)