Интервью Эмери Смита с Риккардо Гонсалесом

Emerija Smita intervija ar Rikardo Gonzalesu

Norādes un sarunu fragmenti

21 11 13

Rikardo Gonzaless (Ricardo Gonzalez) – pētnieks un autors no Peru – viņam ir bijuši daudzi kontakti ar citplanētiešu sugām ar nosaukumu apuniāņi (apunians) (Centaura Alfa).

***

R.G.: Zināt, pēc tam, kad mēs bijām dalījušies mums sniegtajos vēstījumos, Stīvens Hokings (Stephen Hawking) noturēja preses konferenci šeit, ASV, kurā teica, ka cilvēce, iespējams, migrēs uz Centaura Alfu. Arī daudzās dokumentālās filmās ir runa par to, ka, iespējams, mūsu rīcībā ir tikai 100 gadi, lai to sasniegtu.

Daudzi svarīgi visā pasaulē pazīstami zinātnieki noturēja konferences Ņujorkā; viņu uzstāšanās ietvēra daudz ko no tā, ko mums teica citplanētieši. Domāju, ka mums vajadzētu pievērst uzmanību reālajai Slepenajai Kosmiskajai Programmai. Un tā nav programma, kas saistīta ar Mēnesi vai Marsu. Runa ir par Centaura Alfu.

***

E.S.: Kā jūs reaģētu, ja es teiktu, ka kas līdzīgs jau ir noticis un ka tagad mēs to vienkārši atkārtojam?

R,G. Ir ļoti sarežģīti runāt par to, kas pašlaik notiek un kas, iespējams, notiks šīs planētas nākotnē. Tas ir reāli interesanti. Visas svētās ciltis uz planētas, pašas svarīgākās civilizācijas, kas attīstījās šajā pasaulē, runāja par cikliem, kas atkārto paši sevi, par izmaiņu cikliem, dažreiz iznīcinošiem. Iznīcināšanas cikli sakrita ar to, kad cilvēce bija zaudējusi ētiku un morāli attiecībā pret Zemi.

 

Mums ir darīšana ar vēl vienu izmaiņu ciklu, grandiozu eksāmenu. Taču šīs būtnes nodeva cerības vēstījumu. Viņas apgalvo, ka līdz ar visiem pārbaudījumiem, caur kuriem tagad iet planēta un cilvēce, pasaulē tomēr notiek vairāk labā nekā sliktā. Vienkārši tas, ko mēs saucam par negatīvu, iegūst lielāku publicitāti. Ja noteikts procents cilvēku pacels savu apziņu un izmainīs uzvedību, mēs varēsim izmainīt uz šīs laika līnijas notiekošo. Un tas ietekmēs citas laika līnijas.

***

R.G.: Visu kontakta gadu laikā Apuniāņi piedāvāja neparastu informāciju par mūsu izcelsmi. To ir diezgan grūti izklāstīt. Tā stāsta par ļoti, ļoti sarežģītiem notikumiem visumā, kas notikuši ilgi pirms cilvēku dzīves eksistēšanas uz planētas, un par to, kā šie notikumi ietekmēja cilvēci, ieskaitot citplanētiešu grupu iejaukšanos mūsu evolūcijas procesā.

 

Uz Zemes vienmēr ir eksistējušas kādas dzīvības formas. Tās palīdzēja cilvēces evolūcijai un paātrināja to. Sensenos laikos šīs dzīvības formas eksistēja līdzās senajām civilizācijām, kuras veidoja cilvēki. Galu galā viņas piekrita aiziet, jo apzinājās, ka viņu klātbūtne ir radījusi vairāk problēmu, nekā palīdzējusi. Tajā laikā viņas deva priekšroku novērošanas, nevis tiešas iejaukšanās protokolam.

 

E.S.: Rikardo, cik gadus Apuniāņi mūs apmeklēja?

R.G.: No paša sākuma. Kad es lietoju vārdus “no paša sākuma”, es ar to domāju jau ilgi, pirms šeit uz Zemes parādījās cilvēki. Viņi Zemi uzskatīja par labu vietu dzīvības ieviešanai. Tāpēc ir visai iespējams, ka viņi jau bija šeit visai ilgi pirms tam, kad kļuva iespējams kultivēt dzīvību.

E.S.: Kad Apuniāņi apmetās uz Zemes?

R.G.: Tieši Apuniāņi, kā es saucu šo citplanētiešu grupu, kas atradās ar mums kontaktā, arī sniedza man šo informāciju. Taču viņi nebija vienīgie, kas piedalījās tajā senajā cilvēces periodā. Dzīvību uz Zemes sēja arī citas citplanētu civilizācijas.

E.S.: Vai Jūs zināt, kādas tieši citas civilizācijas palīdzēja tajā?

R.G.: Darbojās dažādu citplanētiešu grupu komanda. Saskaņā ar to, ko man stāstīja, zinātnieki, kas bija atbildīgi par dzīvību uz planētas, sadarbojās ar divām citām civilizācijām. Ļoti, ļoti sen viena no viņām mita vietā, kuru mēs-cilvēki saucam par Gulbja zvaigznāju. Otra civilizācija ir saistīta ar zvaigžņu kopu Plejādes. Balstoties uz iegūto informāciju, viņas savus pūliņus apvienoja, lai paātrinātu planētas ķīmiskos procesus, un, kad apstākļi kļūs piemēroti, iesētu uz Zemes noteiktu dzīvības formu. Kopumā, kad dabiskā evolūcija sasniedza pienācīgu uzplaukumu, tas ļāva dalībniekiem iesēt cilvēces pirmās senās sugas. Uz Zemes notika dabisks evolūcijas process. Pēc citplanētiešu teiktā, viņi to vienkārši nedaudz paātrināja. Viņi palīdzēja dabai. Tā kā daba jau gāja savu pašas ceļu, tai vienkārši palīdzēja citplanētiešu tehnoloģija. Pateicoties citplanētiešu tehnoloģijai, uz planētas parādījās dažādas sugas, ieskaitot pirmos cilvēkus, primitīvus cilvēkus.

Mūsu pasaulē parādījās reptiloīdu sugas, kaut arī sākotnēji tās nebija dzimušas uz mūsu planētas. Šis sēklu veids tika šeit ienests no citas telpas daļas. Es runāju par dinozauru izcelšanos. Dinozauru straujā attīstība izmainīja citplanētiešu eksperimentu. Viņi nebija gaidīši tik strauju uzplaukumu. Reptiloīdu sugu parādīšanās uz Zemes pakļāva riskam cilvēces nākotni, jo reptiļi turpināja evolucionēt. Viņi kļuva par spēcīgām un dominējošām sugām. Viņi cilvēcei neatstātu telpu uzplaukumam. Vispārībā nācās pieņemt stratēģiskus lēmumus. Viens no tiem paredzēja vienkārši izbeigt projektu, jo kļuva skaidrs, ka tādā situācijā cilvēki vienkārši nevarēs izdzīvot. Otrs variants paredzēja iztīrīt ceļu, iznīcināt sugas, kas radījušas grūtības.

Tātad pirms 65 milj. gadu ar Zemi sadūrās domājams asteroīds. Tas notika Jukatanas pussalas rajonā. Tad nu arī gāja bojā tie, ko mēs saucam par dinozauriem. Sadursme nebija nejauša. Tā bija izprovocēta. Vienkārši tie, kas to izdarīja, gribēja, lai viss izskatītos pēc nejaušības. Patiesībā uz Zemes tika veikta militāra operācija, kura padarīja tramīgas citas citplanētiešu civilizācijas, kuras, iespējams, nepiekristu tās īstenošanai.

***

R.G.: Ufoloģijā ir viena problēma: mums piemīt tendence negatīvi vērtēt ne-cilvēku nodomus, balstoties uz viņu ārieni. Mēs uzskatām – ja viņi ir gari, blondi un izskatās pēc skandināviem, tad viņi – miera sūtņi. Bet, ja viņu ārējais izskats neatbilst mūsu skaistuma standartiem, piemēram, kukainis vai reptilis, mēs automātiski piedēvējam viņiem naidīgus nodomus.

Man gribētos par kaut ko ieviest skaidrību. Manuprāt, spriedumam ir jābalstās uz to, kā viņi uzvedas attiecībā pret mums. Tieši informācija un vēstījums liecina par to, kas viņi ir patiesībā, nevis viņu ārējais izskats.

Cilvēces liktenis – tas ir arī visu citplanētiešu grupu liktenis. Paskaidrošu savu atbildi. Cilvēki un Zeme nebūt nav visuma centrs. Ir daudz citu planētu ar citām cilvēcēm, šīs citas planētas arī ir skolas. Arī tās tiek vērotas. Arī visas tās ir eksperimenta daļa.

Proti, šādas tādas dvēseles, kas dzīvo uz citām planētām-skolām, jau pāriet mācīties uz kosmosa universitātēm. Lūk, kāpēc daudzas no viņām grib apmācīties uz Zemes. Zeme – tas ir kaut kas kā visuma Hārvarda vai Kembridža.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=555

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=556

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=557

R.G.: Tā ir grupa, grupa no zvaigznēm, kurām ir daudzas zvaigžņu sistēmas. Piemēram, kad cilvēki raugās uz zvaigznēm, viņi redz, teiksim, Oriona jostu. Viņi varētu nodomāt, ka tās ir tikai trīs zvaigznes.

E.S.: Smieklīgi. Iespējams, kas tāds notiek ar Jums konferencēs, kad kāds pienāk un saka: “Es esmu no Plejādēm. Es no Oriona.” Tādos gadījumos es vienmēr atbildu: “Nu, vispār jau tur ir triljons dažādu planētu un zvaigžņu.”

R.G.: Katram zvaigžņu sektoram ir sava frekvence. Un vienas un tās pašas sistēmas iekšienē ir frekvenču apakšlīmeņi, dažādas civilizācijas, programmas, kultūras. Visums ir tik daudzveidīgs. Iespējams, citplanētu būtnes, izmantojot plašo iespēju identificēties, aculieciniekam teiktu: “Es esmu no šī Plejāžu zvaigžņu sektora.” Ņemot vērā augstāk teikto, kad runa ir par pasaulēm, kas ietilpst konfederācijā, tajā ir iesaistītas civilizācijas no Plejādēm un Oriona, bet tur ir arī citas civilizācijas, kurām pieeja tai nav atļauta. Saskaņā ar vēstījumiem, ko saņēmām, piemēram, vienām Oriona civilizācijām piemīt sabalansēta uzvedība un viņas ir līdzsvarā ar visumu. Citas ne. Tas pats attiecas arī uz Plejādēm un uz jebkuru citu vietu visumā. Lūk, kāpēc šodien ir grūti pateikt, kādas tieši pasaules ir federācijas daļa un kādas ir to programmas. Kad atlido kosmonauts no Zemes, citplanētieši jautā: “Tu no kurienes? Kāds ilgs ceļojums. Simtiem un simtiem gaismas gadu.” Kosmonauts taču neteiks, ka viņš ir no Kanzasas. Viņš neteiks, ka ir no ASV vai pat no Zemes. Viņš atbildēs, ka ir ieradies no Saules sistēmas. Ja kosmonautam būtu vairāk informācijas par citplanētu civilizācijām – un citplanētieši zina, ka Zeme atrodas Saules sistēmā – tad Saules sistēmu varētu uzlūkot kā daļu no vēl lielāka zvaigznāja, kurš, iespējams, ir līdzīgs dzīvniekam, kuru viņi sauc par Burbuli. Tad kosmonauts no Kanzasas atbildētu: “Es esmu no zvaigznāja Burbulis.” Tad citplanētietis saprastu. Bet, kā jau es teicu, tamlīdzīgas detaļas var atklāties pie ciešākiem kontaktiem.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=587

R.G.: Mums, cilvēciskajām būtnēm, arī ir enerģētisks paraksts. Gaismas paraksts, vibrāciju paraksts. Kas notiek, kad cilvēciska būtne, kura attīstītu tehnoloģiju izmanto kā pamatu, nav sakārtota mentāli, apziņā, bet vēlas nodarboties ar portāliem? Citplanētieši to saprot, jo arī viņi saduras ar daudzām problēmām un briesmām.

Kad mēs dalām atomu, vienlaikus mēs atveram portālu telpā. Lūk, kas notika Savienotajās Valstīs pagājušā gadsimta 40. gados ar projektu Triniti (Project Trinity). Diezgan interesanti – kā sekas šim notikumam sākās NLO fenomena ēra. Protams, novērojumi un ziņojumi bija arī pirms tam, bet no 1943. līdz 1947. gadam to skaits stipri pieauga. Un mums vajadzētu sev pajautāt, piemēram, vai patiešām 1943. gadā tika realizēts Filadelfijas Projekts (Philadelphia Experiment)?

Mūsu pasaulē portāli telpā un ceļojumi laikā – tā ir liela problēma. Ja mēs sākam mēģināt spēlēties ar tehnoloģiju, kurai neesam gatavi apziņā, mēs sūtām signālu visumam, citām civilizācijām, kas mūs atseko.

Iespējams, tas skanēs nedaudz pārāk mistiski. Pats svarīgākais, ko esmu uzzinājis par fenomeniem, saistītiem ar daudztelpiskiem portāliem, ir tas, ka, ja sākumā jūs neatvērsiet savu sirdi, jums neatklāsies nekas ārpus jums.

Kad es aci pret aci sadūros ar portāliem dažādās ekspedīcijās visā pasaulē, šeit Savienotajās Valstīs vai Centrālāzijā, vai Andos, paterns vienmēr bija viens un tas pats. Ja cilvēki baidījās vai idejām bija pārāk šauri galvā, vai viņi vienkārši meklēja pieredzi vai medīja fenomenus, tad vajadzīgais kontakts ar citplanētiešiem neizdevās. Daži skeptiķi teiktu: “Ak, lai noticētu, vajag ieraudzīt.” Un es atbildētu: “Nē, neapšaubāmi nē. Proti, ir jāiemācās redzēt.” Ja jūs neatvērsiet savu sirdi un ja jums nebūs pienācīgs paraksts, kā skanat, kā vibrējat, visi portāli, kurus jūs meklējat, uz visiem laikiem paliks jums slēgti.

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=588

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al=595

R.G:: Pamatā eksistē divu veidu telpas portāli un divu veidu pieredzes, kontaktējoties ar citplanētiešiem. Tie ir planētas dabiskie portāli, par kuriem mēs runājām citā epizodē, un mākslīgie portāli, kurus var radīt citplanētu būtnes. Citplanētieši mākslīgi radītos virpuļus sauc par Sendras. Atkarībā no fiziskajiem un enerģētiskajiem raksturojumiem, kā arī no paša pieredzes par atrašanos šajos virpuļos, tiek atšķirti četru veidu Sendras.

Pirmie divi Sendras, 1. un 2. tips, ir fiziskāki. Jūs varat redzēt enerģiju skaidrāk, it kā spilgtu, kompaktu miglu. Jūs varat ievietot tajā roku, un jūs vairs to neredzat. Temperatūras raksturlielumi telpas portāla iekšienē atšķiras no tiem, kurās jūs atradāties agrāk.

1. tipa pieredzē viss notiek individuāli. Enerģiju citplanētieši organizē tikai priekš viena cilvēka. 2. tipa virpulī var ieiet līdz septiņiem cilvēkiem. Nākamie tipi, 3. un 4., kuri saucas Himbra – nosaukums, pašu citplanētiešu dots – ļauj ieiet lielākām cilvēku grupām, iespējams, vairāk par 12 cilvēkiem. Tāda pieredze ir mentālāka, hologrāfiskāka, garīgāka. Sendra un Himbra fiziskie raksturojumi arī ir smalkāki.

 

Pievienots 13.11.2021.

https://sanatkumara.ru/stati-2021/interviu-emeri-smita-s-rikkardo-gosalesom

Tulkoja Jānis Oppe