Наталья Голубкина Может ли душа “провалить” задание

Natālija Golubkina - Vai dvēsele var “izgāzt” uzdevumu

17 07 03 01

Saskaņā ar to daudzajiem stāstiem, kuri atminas savas iepriekšējās dzīves, vairumā gadījumu dvēsele plāno viņai priekšā stāvošo dzīvi.

Kādam ir grūti vai negribas ticēt kam tamlīdzīgam. Nu kā var plānot sev tik daudz sāpju un ciešanu? Īpaši grūti to ir pieņemt, kad runa ir par nevainīgiem bērniņiem, dzīvojošiem šausmīgos apstākļos.

Saprast, kādēļ dvēsele var saplānot sev pašnāvības, alkoholisma vai narkotiku atkarības pieredzi, tuvinieku zaudējumu, homoseksuālisma pieredzi, jums palīdzēs Roberta Švarca (Robert M. Schwartz) grāmata “Tavas dvēseles plāns (Your Soul’s Plan: Discovering the Meaning of the Life You Planned Before You Were Born) (План твоей души. О смысле жизненных испытаний, которые мы выбираем себе еще до рождения)[1]”.

Es dažreiz dzirdu jautājumu: “Vai mēdz būt tā, ka dzīve ir aizgājusi ne pēc plāna? Kaut kas ir nojucis, neizdevies?” Lieku priekšā

 

Plāns vai gribas brīvība

17 07 03 02

Katru reizi, nākot uz iemiesojumu, mums ir savs plāns. Dažreiz mēs piedalāmies tā radīšanā, dažreiz ne.

Taču pat ar tā esamību nekas nav kategoriski noteikts, jo visu jēgu reālā dzīve iegūst tikai tad, kad cilvēkam piemīt gribas brīvība!

Lūk, te tad arī sākas pats interesantākais! Tāpēc ka, tieši pateicoties tai, reizēm notiek scenārija izmaiņa procesā, sasienas karmas mezgli, atklājas notikumu attīstības citas šķautnes un perspektīvas.

Lai ilgi nespriestu, piedāvāju jums dažus gadījumus kā piemērus.

 

Nepareiza ceļa izvēle

17 07 03 03

“Nodarbībā apskatīju jauna puiša dzīvi; viņš pēc likteņa gribas izrādījās meža laupītājs. Tā sanāca, ka viņam agri nomira tēvs, un māte sāka dzīvot ar citu vīrieti, kurš zēnu stipri neieredzēja un visādi par viņu ņirgājās.

Zēns to neizturēja un aizbēga no mājām. Mežā apmaldījies, viņš uzdūrās laupītāju bandai; viņi nolēma nenogalināt viņu un atstāja dzīvot kopā ar viņiem.

Puisis izauga, un visa viņa dzīve pagāja, aplaupot un nogalinot caur mežu braucošos tirgoņus.

Reiz, kad viņi kārtējo reizi aplaupīja garām braucošu pajūgu, viņš uzdūrās mazam zēnam, tirgoņa dēlam, un nespēja viņu nogalināt. Kamēr viņš pārdomāja, kā viņam rīkoties ar bērnu, viņu nodūra.

Nonākusi dvēseļu pasaulē, es noskaidroju, ka dzīve bija plānota pavisam savādāk. Galvenais uzdevums bija atbalstīt un aizsargāt māti pēc tēva nāves.

Ar uzdevumu dvēsele galā netika, ko ļoti nožēloja. Parādījās spēcīga vēlēšanās izpirkt savu vainu mātes dvēseles priekšā.

Pēc nodarbības es nolēmu patstāvīgi paskatīties, kā atrisinājās šī situācija, un sapratu, ka šī zēna māte ir mana mamma šajā iemiesojumā un ar savām rūpēm par viņu es atdodu parādu viņas dvēselei.”

Marija R.

Šajā situācijā notiek nepareiza izvēle, un dvēsele izdzīvo pieredzi, kuru neplānoja. Šajā gadījumā nepabeigtais uzdevums pārtek uz citu dzīvi, bet ar to pašu dvēseli-partneri.

 

Uzdevums pārvarēt savas bailes

17 07 03 04

Natālijas B. darbs ar pieprasījumu par tēmu “Redze”. Kāpēc man slikta redze? Kāds tam cēlonis?

“Es redzu sevi kā zēnu, kuram laupītāji atņēma redzi, pēc tam viņš zaudēja uzticēšanos cilvēkiem. Viņu ģimenē audzināja mīloši vecāki, bet, neraugoties uz to, viņš nespēja uzticēties nevienam.

Reiz pie viņa darbnīcā ienāca meitene, viņam tā ļoti patika, viņas balss lika biežāk pukstēt viņa sirdij. Taču, tā kā viņš sevi uzskatīja par necienīgu mīlestībai, tad pat nemēģināja uzsākt sarunu ar viņu.

Paskatījusies notikumu attīstības ieplānoto variantu, es sapratu, ka viss varēja būt brīnišķīgi – ģimene, bērni, laime un panākumi galdnieka darbā. Taču viņš nespēja tikt galā ar savu nedrošību un nevajadzības, ierobežotības un nolemtības sajūtu un aizgāja pa šo ceļu, pat nemēģinājis neko izmainīt.

Viņam bija darbnīca, kur viņš no koka darināja karotes, dēļus un to, ko viņam lūdza. Taču bailes nākotnes priekšā un sajūta, ka viņš nevienam nav vajadzīgs, neļāva viņam attīstīties un virzīties uz priekšu. Viņš nomira 50 gadu vecumā, aizgājis no mājām uz nekurieni un aizejot bojā, nokrītot no kraujas.

Dvēseles Pasaulē kļuva skaidrs, ka kontrakts nav izpildīts, dvēsele nav tikusi galā ar savu uzdevumu.

Bija nepieciešams uzticēties cilvēkiem un sev, kļūt laimīgam, neraugoties uz ierobežojumiem (bez redzes).

Bija arī otrs variants. Puisim bija zelta rokas, viņš varēja ārstēt cilvēkus, bet tā arī to neuzzināja. Paslēpās aiz savām bailēm un ierobežotības.

To apzinājusies, es sapratu, ka arī tagad dažreiz negribu redzēt kaut kādas problēmas, pati noslēdzu sev ceļu, ierobežoju sevi. Un, atrisinot tās, varu sasniegt vairāk, nekā man ir. Vienkārši nepieciešams paskatīties uz tām, ieraudzīt un atrisināt!”

Tas ir piemērs, kā risināt iekšējo uzdevumu, pārvarēt sevi, savas bailes un ierobežojumus. Tēma mūsu dienās ļoti aktuāla! Daudzi ar to strādā.

Un šeit svarīgi ir tas, ka, ja jūs neatrisināsiet uzdevumu tagad, tad nākamajā dzīvē tas atgriezīsies atkal, varbūt asākā formā, lai nu noteikti.

 

Neieplānota iejaukšanās

17 07 03 05

Bet ar mani bija sekojošs gadījums. Dvēsele plānoja iemiesoties viduslaiku dāmā un izpaust viņā maigumu un sievišķas īpašības, būt sava bruņinieka sirdsdāmai, iedvesmot viņu uz varoņdarbiem, kļūt par māti.

Taču mans draugs nolēma pajokot un veikt eksperimentu. Ja novirzītu mani pilnīgi pretējā virzienā, kas iznāks?

Viņš iemiesojās kā ragana, kura mani pavedināja ar varu un zināšanām, iemācīja maģiju un buršanu un uzrakstīja pareģojumu, ka mani iznīcinās mans dēls.

Tā arī gadījās, taču, pirms tā notika, es kļuvu auksta, valdonīga burve, kura manipulēja ar visiem apkārtnē.

Mēģinot apgāzt pareģojumu, dēlēna meklējumos es nodedzināju pilsētiņu savas pils apkārtnē, cieta daudz cilvēku.

Tādējādi trešās personas iejaukšanās sagrozīja visas kārtis un izmainīja notikumu gaitu. Taču tas nekļuva par traģēdiju vai kļūdu.

Mums abiem patika tas, kas iznāca! Bet mans dēlēns arī šajā dzīvē katru dienu man atgādina par mīlestības vērtību!

 

Ar ko noderīga iepriekšējo kļūdu pieredze

17 07 03 06

Kā var atrast savus neatrisinātos uzdevumus?

check mark green Visbiežāk, atceroties savas dvēseles pieredzi, mēs dabiskā veidā atklājam tādas situācijas, kuras nebija atrisinātas agrāk un kļuvušas aktuālas un reizēm arī sāpīgas pašreizējā dzīvē.

check mark green Var speciāli veikt pieprasījumu, kādas tēmas ir mums aktuālas uz šo dzīvi, kā tās ir saistītas ar iepriekšējām kļūdām un neatrisinātajiem uzdevumiem.

check mark green Vēl variants – paskatīties pašreizējās dzīves plānojumu. Kādi uzdevumi bija izvirzīti, ar ko ir noslēgtas galvenās vienošanās. Kurš kuram ko mācīs un kur palīdzēs.

Kad pie rokas ir tāds “špikeris”, iet pa dzīvi tomēr ir vieglāk.

Protams, ne vienmēr jums, lūk, tā atklāti visu parādīs un atklās. Un tas ir loģiski. Citādi, kur ir jēga?

Bet pat tādā situācijā, lasot un aplūkojot citu cilvēku stāstus, jūs varat izdarīt secinājumus, salīdzināt un taisīt apzinātāku izvēli dzīvē.

Kad saproti, ka izvairīšanās no problēmas, mēģinājumi paslēpties, iet pa vienkāršu ceļu, nolaist rokas un neko nedarīt ved pie noteiktām sekām, tad gribi, negribi, bet kustēties nāksies.

17 07 03 07

Bet, kad jūs pārliecinoši iesoļojat problēmas situācijā un risināt to apzināti, atrodot labāko risinājumu caur uzticēšanos sev un savai dvēselei, tad dzīvot kļūst vieglāk un jautrāk. Ātrāk paiet sarežģītas mācības.

Kad Visums redz, ka jūs neizlokāties, cenšaties, tad viņš iedrošina jūs!

 

Esmu pārliecināta, ka katram no jums ir līdzīgs “neatrisinātas” problēmas gadījums. Dalieties tajā komentāros!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 03.07.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/zadanie-dushi/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. https://www.koob.ru/schwartz_r/plan_soul (Tulk. piezīme)