Наталья Голубкина Взгляд на войну из Мира Душ

Natālija Golubkina - Skats uz karu no Dvēseļu Pasaules

17 06 05 01

 

Tā ir pirmā publikācija no cikla “Karš dvēseles acīm”:

 

 

Mēs ar jums dzīvojam, kā varētu likties, civilizētā sabiedrībā. Tomēr līdz pat šai dienai cilvēki turpina karot.

Turklāt visdažādākajos līmeņos. Kaimiņš karo ar kaimiņu, brālis ar brāli, valdības nevar sadalīt ietekmes sfēras, bet reliģiskie ekstrēmisti nekādi nevar iemācīties pieņemt citu redzes viedokli.

Vai tiešām nevar izmantot vēstures pieredzi un mūsdienu tehnoloģijas, lai vienotos savā starpā civilizēti un atrisinātu radušos jautājumus un problēmas?

Kādēļ vajag karot? Kāpēc līdz šim laikam uz Zemes nav beigusies asinsizliešana?

Un tie, kas ir nostājušies uz garīgās attīstības ceļa, arī brīnās, kādēļ eksistē kari? Kādēļ dvēseles iet cauri tik asām pieredzēm? Kāda ir to būtība un vērtība?

Ar šiem jautājumiem Reinkarnacionikas Institūta studenti atnāca uz Māra Drešmaņa meistarklasi “Skats uz karu no Dvēseļu Pasaules”.

 

Uz Dvēseļu Pasauli pēc atbildēm

17 06 05 02

Meistarklasē studenti skatījās savus iepriekšējos iemiesojumus, kas saistīti ar karu. Pēc tam viņi pacēlās uz Dvēseļu Pasauli un tur, dažādos līmeņos, paceļoties arvien augstāk un augstāk, uzdeva savus jautājumus Audzinātājiem un augstākajām garīgajām būtnēm.

Sniegšu tikai nelielu fragmentu no tā, kas tika paziņots tiešā ēterā. Lūk, kas atklājās Jesēnijai:

“Es piesaucu to, kurš var atbildēt uz jautājumiem: kāpēc kari uz Zemes notiek, vai būs tāds laiks, kad to nebūs, kas ir karš un kādēļ tas vajadzīgs, kāds tajā ir labums.

Atbilde bija diezgan izvērsta un man saprotama, iekļāvās to iemiesojumu kontekstā, kurus es caurskatīju.

Ir skaidri jāsaprot, ka Zemei ir raksturīga dualitāte tās galējās izpausmēs: harmonijā un haosā. Un visa mūsu dzīve norit harmonijas un haosa stāvoklī.

Pat vielmaiņa ir iekārtota tādā veidā: saņēmi-atdevi, ieelpoji-izelpoji, uzsūci-izdalīji. Šie periodi nomainās.

17 06 05 03

Uz Zemes kari būs vienmēr. Un, ja dvēsele grib izvēlēties iemiesojumu tur, kur nav karu, tiek piedāvāti daudzi varianti.

 

Karš kā globālu pārmaiņu iespēja

Karš – tas ir spēļu laukums ar daudziem dalībniekiem. Kara konteksts ir izdevīgs visiem tajā iesaistītajiem:

check mark gray Dvēseles tur atsien, sasien karmu.

check mark gray Zeme saņem enerģētisku piebarošanu no enerģijas atbrīvošanās.

check mark gray Valdībām ir savas intereses: robežu pārdalīšana, sabiedrības modeļu pārveidošana.

No vienas puses, notiek izveidojušos stereotipu brukšana. Līdz karam sabiedrība ieiet ierasto darbību, šablonu vislielākajā blīvumā. Kara laikā tie pārstāj darboties, sabrūk. Un tajā ir liela pozitīva jēga.

No otras puses, individualitātes saliedējas tautā, pastiprinās “elkoņa sajūta”. Pašam kara sākumam ir raksturīga vibrāciju pazemināšanās: niknums, agresija, naids.

Bet tālāk notiek pilnīgi citādas lietas – kad iestājas zināms nogurums, kad haoss nonāk līdz galējam punktam, vektors krasi mainās un sākas pretēji procesi.

Ja izanalizējam, tad pēckara gados notiek sociālas pārmaiņas visā pasaulē. Ne tikai valstīs, kara darbību dalībniecēs. Miers pēc kara ir citāds, cilvēki, sociums.

Man pateica, ka karš dod lēcienveidīgas sociālas izmaiņas pasaulē. Un tajā ir ieinteresēti lielie klani, kas pārvalda Zemi.

17 06 05 04

Raksturīgi, ka pēc jebkura kara, liela vai maza, pat ar kaimiņu, iestājas nogurums un samierināšanās, un tad ir iespējams karmas nonullēšanas moments.

Ir sakāmvārds “Karš visu norakstīs”. Tajā momentā daudzas karmas aizveras. Dvēselei ir iespēja pāriet uz citu attīstītības līmeni, uz citām vibrācijām.

Tautām, kara dalībniecēm, ir pat daži bonusi par to, ka viņas nodrošināja šo spēli. Un tie ir daudz lielāki nekā tiem, kas vienkārši no malas vēro, kūda.

 

Katrs izlemj pats priekš sevis

Tiem, kas izrādās saistīti ar karu, ir jāuzdod sev viens vienīgs jautājums: Kādēļ es esmu šeit? Kādēļ man to vajag?

Atbildes var būt ļoti interesantas. Protams, vienmēr ir nejaušības elements. Ja dvēsele ir ļāvusi notikt spontāniem notikumiem, tad tie var notikt. Ja nav ļāvusi, tad visbiežāk tas ir dvēseļu līgums.

Kas attiecas uz kariem, tad sabiedrības jebkuras attīstības gadījumā tie būs. Fiziskie kari tuvojas beigām, bet būs psihiski uzbrukumi, informācijas kari.

Tagad daudzus nodarbina jautājums, cik lielā mērā es piedalos informācijas karā un cik lielā mērā man tas ir vajadzīgs, ko es iegūšu, ko zaudēšu. Katrs izvēlas priekš sevis.

17 06 05 05

Un, kad es jau biju pateikusies, paklanījusies un beigusi, man atkal grūž mugurā: “Var visu! Var visu! Spēlējiet, puiši, cik vien vēlaties. Sakaus – nevienu nevainojiet. Atnāksiet uz Dvēseļu Pasauli, savas brūces aplaizīsiet, sadziedēsiet, lēksiet iekšā jaunā spēlē, būsiet otrā pusē. Lieta virzās uz priekšu, agri vai vēlu apskaidrosieties.””

Šodien mēs ar jums pieskārāmies vispārinātam skatam uz karu no Dvēseļu Pasaules. Nākamajā rakstā jūs uzzināsiet, kā dēļ konkrēti atsevišķas dvēseles izvēlas iziet kara darbību grūto un aso pieredzi, ko viņas iegūst.

 

Jums izdodas paraudzīties uz karu kā uz globālu sociālu procesu? Dalieties savās domās par šo tēmu!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 05.06.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/vojna-iz-mira-dush/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3382-natalija-golubkina-kadel-dvesele-izvelas-kara-pieredzi (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/3383-natalija-golubkina-milestiba-kara-laika (Tulk. piezīme)