Наталья Голубкина Таланты из прошлых жизней

Natālija Golubkina - Talanti no iepriekšējām dzīvēm

17 03 20 01

Daudzi cilvēki, sadūrušies ar iepriekšējo dzīvju tēmu, uzdod pamatotu jautājumu: “Un kādēļ vispār tās vajag atcerēties?”

Tad, lūk, viens no daudzajiem bonusiem – iespēja atminēties savus talantus un spējas no pagātnes, kuri jums noderēs pašreizējā dzīvē.

Tā var apgūt jaunu iemaņu vai pilnveidot to, ar ko jūs nodarbojaties profesionāli. Ir iespējams izpētīt papildu nianses un smalkumus vai pat atcerēties senus jūsu kolēģu noslēpumus.

Kā domājat, tas ir iespējams?

 

Dvēseles dabiskā atmiņa

17 03 20 02

Droši vien jums vai jūsu paziņām ir bijis tā, ka jūs pirmo reizi ķērāties pie jums nezināmas lietas, kura tomēr izdevās viegli un labi.

Gluži kā jūs sen pārvaldāt šo iemaņu un ķermenis pats atceras, ko vajag darīt. Ir tā bijis?

Piemēram, kādam viegli padodas svešvalodas. Ir bērni, kuri no agra vecuma ļoti profesionāli un iejūtīgi dzied tā, ka dvēseli aizgrābj!

Vai mazuļi, kas tā no apmēram pieciem gadiem sacer mūziku – brīnumaini! Jo daudziem taču nākas patērēt gadus tam, lai to iemācītos.

Loģiski tādus gadījumus izskaidrot ir ļoti grūti. Tomēr no reinkarnācijas skatpunkta tas ir pilnīgi dabiski un likumsakarīgi.

Protams, ienākot jaunā iemiesojumā, mēs aizmirstam visu to, kas ar mūsu dvēseli notika pirms tam. Taču dažas iezīmes un īpašības, prasmes un spilgtas spējas var izpausties vairākkārt dažādās dzīvēs.

Tas izskaidro daudzas mūsu bailes, intereses un slieksmes, uzvedības modeļus un atkarības.

Kad Reinkarnacionikas Institūta studenti pārlūko savus iemiesojumus, viņi bieži konstatē sākotnes un cēloņus tam, kas ir izpausts viņu pašreizējā dzīvē.

Tādējādi dvēseles atmiņa izpaužas pati par sevi bez mūsu ziņas un dalības. Bet vai var ar savu nodomu atminēties tos dārgumus, kas paslēpti mūsu atmiņas dziļumos?

 

Kā atminēties savus talantus

17 03 20 03

Tad ko gan vajag izdarīt, lai atminētos jums vajadzīgo talantu, iemaņu vai spēju un ienestu to šeit, savā pašreizējā dzīvē, lai izmantotu to jau tagad? Tas patiesībā nav sarežģīti!

Piemēram, jūs gribat apgūt oratora mākslu vai iemācīties garšīgi gatavot, rakstīt tēlainus tekstus, kļūt par spēcīgu līderi, organizatoru vai efektīvi pārvaldīt savas finanses. Viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un uzdevumiem.

Un nemaz nav obligāti meklēt kaut ko globālu, piemēram, raudzīties uz visā pasaulē pazīstamiem māksliniekiem vai rakstniekiem, dziedātājām vai balerīnām. Talants var izpausties prasmē uzklausīt un nomierināt cilvēku nelaimē vai radīt mājīgumu mājā.

Tātad, ko vajag izdarīt? Instrukcija ir sekojoša:

check mark Atminēties to pagātnes dzīvi, kurā visspilgtāk bija izpausts jums vajadzīgais talants vai spēja.

Aplūkot, kas tas par personāžu, kur viņš atrodas un ar ko nodarbojas. Var paskatīties, kā ir noritējusi viņa dzīve dažādos periodos.

Tas palīdzēs saskaņoties ar viņu un ar viņa atšķirīgajām iezīmēm un īpatnībām.

check mark Pārvietoties uz momentu, kad pirmoreiz tika izpausts šis talants, kā tas parādījās, ar ko viss sākās.

check mark Pēc tam var papētīt, kā viņš attīstījās tālāk, kā notika apmācīšanās, meistarības apgūšana un slīpēšana.

Kādi notikumi, cilvēki un apstākļi palīdzēja spējas attīstībai, un kādi traucēja.

check mark Pēc tam pārvietojieties uz momentu, kad talants izpaudās visspilgtāk, un, atrodoties ķermeņa iekšienē, maksimāli detalizēti un dziļi izjūtiet, kā tas notiek, ko turklāt domā un jūt jūsu personāžs, kādā stāvoklī atrodas.

check mark Vēl var smalkajā plānā paskatīties, vai ir kāda no smalkmateriālajām būtnēm, kas jums šajā momentā palīdz.

Vai arī, iespējams, procesā jūs mijiedarbojaties ar kādām enerģijām, ar to pēctečiem vai īpašām varietātēm.

check mark Ir svarīgi iegaumēt jūsu stāvokli un sajūtas darba procesā!

Tas ļaus jums ienest atmiņas pašreizējā ķermenī, lai “iemācītu” viņam šo prasmi.

check mark Un desertam – var ielūkoties momentā – triumfs, atzīšana un pateicības no citiem cilvēkiem, stāvoklis, kad esi pilnīgi apmierināts ar sevi, un piesūcināties ar šīm sajūtām: “Jā, es to izdarīju! Es varu! Un cilvēkiem to vajag!”

Tās var būt skatītāju ovācijas vai izveseļojies nāvīgi slims pacients, bet varbūt vienkārši jūsu laimīgā ģimene.

Kā redzat, nekā sarežģīta. Vajadzīga vienkārši prakse un pūļu pielikšana. Taču, vai pietiek vienkārši atcerēties savas spējas, lai tās izpaustos šeit un tagad?

 

Kā atminēties svešvalodu

17 03 20 04

Atsevišķi minēšu dažus momentus attiecībā uz svešvalodu atminēšanos. To apgūšanas shēma ir pilnīgi tāda pati, bet ar dažām īpatnībām.

Sk. arī Atslēga svešvalodu apguvei caur iepriekšējām dzīvēm.[1]

Vajag iegaumēt, ka valoda kā dzīva sistēma mainās pastāvīgi un neizbēgami. Un ir bezjēdzīgi atcerēties 16. gadsimta angļu valodu. Pašlaik tā mums diez vai būs vajadzīga.

Tāpēc meklējam iemiesojumu, kurā jūs runājāt jums vajadzīgajā valodā tā tuvāk mūsu laikam – 19.-20. gadsimtā.

Svarīgi ir arī piemeklēt piemērotu personāžu. Ja jūs atminēsieties sevi kā zemnieku no nomales, tad diez vai tas, kā viņš pārvalda gramatiku un vārdu krājumu, jūs iepriecinās.

Vislabāk atrast to, kurš valodu pārvalda pilnībā: oratoru, rakstnieku, juristu, politiķi, skolotāju vai zinātnieku. Tas sniegs jums vairāk iespēju.

Un trešais moments – atrodoties jūsu izvēlētā personāža ķermenī, necentieties saprast jēgu tam, ko viņš runā, netiecieties uzreiz tulkot viņa runu.

Fokusējieties labāk uz intonācijām, uz runas melodiskumu.

Un īpaši svarīgi ir ķermenī sajust, kā darbojas runas aparāts: mēle, lūpas, balsene un tml., kādas skaņas tiek izrunātas, īpaši tās, kuru nav jūsu dzimtajā valodā tagad.

Un, jo biežāk un ilgāk jūs veiksiet tamlīdzīgus vingrinājumus, jo vieglāk jums būs “iemācīt” savam ķermenim jauno valodu.

 

Atminējāties, un ko tālāk?

17 03 20 05

Parasti, atminējušies savus talantīgos iepriekšējos iemiesojumus, nepacietīgie praktikanti jautā: “Tad kā, lūk, es uzreiz to tagad pratīšu?”

Nesteidzieties, biedri! Turiet prātā vienu likumu: lai kaut ko iemācītos, vajag vienkārši to darīt. Turklāt darīt daudz un bieži.

Pazīstamais žurnālists un sociologs Malkoms Gladuels (Malcolm Gladwell), balstoties uz psihologa Andersa Eriksona (Karl Anders Ericsson) darbiem, noformulēja teoriju par to, kāpēc par ģēniju nepiedzimst, bet kļūst, savā grāmatā “Ģēniji un autsaideri (Genius and Curiosity; Гении и аутсайдеры)”.

Tad, lūk, viņa teorija skan tā:

Lai panāktu sekmes noteiktā sfērā, nepieciešams tam patērēt 10 000 stundas.”

 

Tāpēc, apbruņojušies ar atmiņām un ķērušies pie lietas, jūs vienkārši ietaupīsiet sev ievērojamu daļu laika, salīdzinot ar to, ja jūs sāktu no nulles.

Pieredze rāda, ka apmācīšanās notiek daudzreiz vieglāk un ātrāk. Taču pūlēties vienalga nāksies.

Mēs ar jums dzīvojam brīnišķīgā laikā, kad līdztekus jaunākajām augstajām tehnoloģijām varam izmantot sev par labumu arī tādus ne pārāk ierastus instrumentus kā paša atmiņu.

 

Tāpēc, draugi, drosmīgi praktizējiet, apzinieties jaunos horizontus un padariet savu dzīvi spilgtāku, daudzšķautņaināku un bagātāku!

Jūs gribētu uzzināt, kādus talantus un spējas jūs jau esat apguvuši iepriekšējās dzīvēs? Izpētiet kopā ar mums “Reinkarnacionikas Prakšu” kursā!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 20.03.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/talanty-iz-proshlyh-zhiznej/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

 [1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/2866-natalija-golubkina-atslega-svesvalodu-apguvei-caur-ieprieksejam-dzivem (Tulk. piezīeme)