Print

Elvita Rudzāte - Kāpēc vairums garīgā ceļa gājēju ir pret COVID-19 vakcināciju? – pirmais turpinājums

12.10.2021.

Kāpēc vairums garīgā ceļa gājēju ir pret COVID-19 vakcināciju? – raksta sākums

Sieviete jautā: Vienīgā lieta, ko es nesaprotu ir, kur tāds vīruss paliek vasarā? Kādēļ vēl pirms atsākušās skolas, jau kāpj saslimstība. Un vēl piemēram, pie ģimenes dakteres ar bērnu nevar tikt klepus gadījumā, bez testa. Bet piemēram lors, kurš diendienā ņem pacientus ar augšējo elpceļu saslimšanu, tai skaitā daudz akūtus ar ausu sāpēm bez rindas, neprasa covid testu. Un arī, ja pirms gada redzēju, ka daktere ir nodrošinājusies ar sejas aizsargmasku un medicīnisko apģērba mētelīti, tad šogad vispār nekā tāda nav. Tas arī rada mazliet šaubas. Tāpat es nekad nesapratīšu kā Ķīnā, varēja tik ātri vēl pirms vakcinācijas ar visu tikt galā, kur cilvēku pārapdzīvotība ir tik liela, ka esmu redzējusi raidījumus, kur rāda, ka cilvēki pat uz maiņām guļ. Tad kā viņi tik viegli tika ar to galā?

Elvita Rudzāte atbild: COVID ļoti labi parāda to, kas arī dzīvē notiek – lai cik grūti mums klātos, Dievs vienmēr dod atelpu jeb citiem vārdiem sakot, labais vienmēr mijas ar slikto un otrādi.

Es neesmu zinātniece un ārste, bet es saprotu tā, ka COVID vīrusam ir iedarbības ilgums, jo vasara jeb siltais laiks pats par sevi vien nav rādītājs, kāpēc COVID vīruss atkāpjas, jo tad vīruss nesagādātu problēmas siltajās zemēs. Kad vīrusa iedarbības ilgums beidzas, tad, ja ir mutējis jauns vīrusa veids, atkal sākas tā iedarbība no jauna – jauns vīrusa cikls. Tāpēc tās valstis, kur vakcinācijas aptvere ir pietiekami augsta vai tiek ievēroti lieli ierobežojumi, ar jaunu vīrusa vilni nesastopas, jo vīrusam nav kur ieskrieties.

Es pieļauju, ka ārsti, kas sniedz ikdienas pakalpojumus slimniekiem, ir vakcinējušies un tāpēc jūtas pietiekami droši. Pie tam ārsti veic Dievišķu misiju, ja viņi palīdzību slimniekiem sniedz nevis naudas pelnīšanas nolūkā, bet lai palīdzētu cilvēkiem, un tādā gadījumā viņus sargā Augstākie Spēki. Senos laikos, kad bija pandēmijas un nebija vakcīnu, palīdzību cilvēkiem sniedza mūķenes un mūki. Daļa no viņiem nomira, bet daļa nesaslima. Kāpēc? Tāpēc, ka viņi darbu veica nesavtīgi ar mīlestību un viņus sargāja pats Dievs.

Ķīnā valsts vara ir autoratīva un iedzīvotāji neuzdrošinās nepaklausīt valdībai. Viņi precīzi izpilda visus rīkojumus, tāpēc spēj vīrusu iegrožot. Ja mūsu valsts iedzīvotāji ievērotu visus valdības noteiktos ierobežojumus, tad arī mums nebūtu tāda situācija kāda šobrīd ir.

 

Autore: Elvita Rudzāte

 

Pievienots 12.09.2021.

https://domatajs.lv/kapec-vairums-gariga-cela-gajeju-ir-pret-covid-19-vakcinaciju-pirmais-turpinajums/

Publicēts ar autores atļauju