Медицинские кровати

Medicīniskās gultas

21 10 11

Tramps 2020. gada 14. jūnijā nācijai pateica:

  • “Gada laikā vai aptuveni tā gandrīz visas slimnīcas procedūras būs novecojušas,
  • katrā pilsētā būs daudz medicīnas gultu un Teslas kameru,kas spējīgas atjaunot DNS, kā arī ārstēt no visām slimībām,
  • vecuma regresija (līdz 30 gadiem),
  • vairs nekāda vēža,
  • vairs nekāda autisma,
  • nav vairs fibromialģijas,
  • nav nepieciešamas vakcīnas,
  • vairs nekādu Alcheimera slimnieku,
  • vairs nekādu sāpju locītavās,
  • vairs nekādu trūkumu.”

PIERĀDĪJUMS – VIŅA PARAKSTĪTAJOS DEKRĒTOS.

MEDICĪNISKAJĀM GULTĀM PIEMĪT SPĒJA REĢENERĒT TRŪKSTOŠOS ORGĀNUS, PIEMĒRAM, ŽULTSPŪSLI, NIERES, LIMFĀTISKOS MEZGLUS UTT., PATEICOTIES TAM, KA TIEK IZMANTOTI GAISMAS SPEKTRI UN FREKVENCES.

Hologrāfiskās medicīniskās kapsulas vai gultas – tās ir automatizētas stacijas, kur medicīnas eksperts-Dziednieks izvēlas procedūras tipu no datorizētas datubāzes, pēc tam pacients apguļas kapsulā vai gultā, un Mašīna izpilda medicīnisku operāciju vai procedūru. Pēc tam lāzeri aizver ieejas punktus, caur kuriem tika izdarīta procedūra. Šīm hologrāfiskajām medicīniskajām kapsulām vai gultām ir tādas funkcijas kā hermētisks operācijas ekrāns, ērti ekstremitāšu ierobežotāji, lāzera skalpelis, lāzera spoguļa stieņi, šķidras narkozes izsmidzinātājs un dzīvības parametru adapteri, un šīs funkcijas ir uzstādītas uz regulējama titāna pamata. Medicīniskās kapsulas vai gultas ļauj lietotājiem diagnosticēt, ārstēt un izpildīt plašu spektru ķirurģisku operāciju ar ultrasmalku lāzera griežņu palīdzību, kuri tiek vadīti ar 3D anatomisko skenēšanu. 3D-skenēšanai ir ugunsizturīgas lēcas, kuras taisa dzīvus ķermeņa uzņēmumus dažādu medicīnisku procedūru izpildīšanai.

Tehnoloģija Med Bed ilgu laiku bija “nospiesta” un slēpta sabiedrībai. Par laimi, dēļ planetārās pārejas, kas notiek šajā laikā, un augošā pieprasījuma pēc caurspīdīguma no cilvēku kolektīvās apziņas puses, arvien vairāk drosmīgu cilvēku iznāk priekšā, lai atklātu to, kas, kā viņi zina, bija slēpts desmitgadēm ilgi. Divas no šīm vīrišķīgajām Dvēselēm – Ileāna Zvaigžņu Ceļotāja (Ileana The Star Traveler) (viņas interneta vārds) un Jareds Rends (Jared Rand).

Ileāna informāciju par Hologrāfiskajām Medicīniskajām kapsulām pierakstīja no savas personīgās darba pieredzes Slepenajā Kosmiskajā Programmā uz Marsa. Viņas informācija ir izvietota šī raksta 2. pusē. Džareds – augsti inteliģents un zinošs Cilvēks, kurš ar Globālo pāreju nodarbojas vairākas desmitgades un kuram ir informācija par daudzām tēmām, kuras plaša publika nezina, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar tām, citplanētiešu tehnoloģiskās veltes cilvēcei, piemēram, Finanšu kvantu datorsistēma, Antigravitācijas dzinēji, Replikatori un medicīniskās gultas.

TACHYON ENERGY & PLASMA ENERGY MED BEDS

Eksistē 3 Med-gultu tipi:

1) Hologrāfiskās Med-gultas;

2) Reģeneratīvās Med-gultas, kuras reģenerē audus un ķermeņa daļas, kas barojas no cita avota;

3) Reatomizācijas Med-gultas, kuras apmēram pēc 2-3 minūtēm ir reģenerējušas visu cilvēka ķermeni no galvas līdz kājām.

Ko šī pirmrindas tehnoloģija nozīmē 80 gadus vecai sievietei? Mazāk nekā pēc 3 minūtēm viņai atkal var būt 30 gadu. 50 gadu attālumā bija viņas dzīve. Tagad viņai atkal var būt bērni. Viņa varētu nodibināt veselu jaunu ģimeni, ja vēlētos. Šķiet, ka šim rakstniekam tehnoloģija Med Bed – tas ir mūžīgs jaunības fontāns.

Medicīniskā gulta skatās uz ķermeni un labo trūkumus. Šī tehnoloģija eksistē jau diezgan sen. Vienkārši to ļoti ilgi no cilvēkiem slēpa.

Medicīnisko gultu tehnoloģija nav no planētas Zeme. Tā nav cilvēka radīta tehnoloģija. Tā ir tehnoloģija, kuru cilvēcei iedeva citplanētieši. Med-gultas uzbūve balstās uz tahionu daļiņu enerģiju un plazmas (plazmatisko) enerģiju. Augsne, atmosfēra, ūdens – tas viss ir plazmas enerģija, Visumā viss ir plazmas enerģija – tā vienkārši ir cita forma caur svārstību frekvenci.

Avots: https://t.me/Lets_better

***

Nākamā informācija, kas ietverta Ileānas PDF-failā, rāda, kā darbojas medicīniskās kapsulas, kā tās izskatās un kā tiek izmantotas pirmrindas medicīnas tehnoloģiju jomā ar 3D anatomiskās vizualizācijas iekārtu palīdzību. Tiek sniegta arī informācija, kā medicīniskās kapsulas var atdzīvināt cilvēkus no mirušajiem, ārstēt slimības, aizdziedēt brūces, aizvākt rētaudus un vadīt vecuma regresijas protokolu pirms iziešanas no Slepenajām Kosmiskajām Programmām.

“Mana attieksme kopā ar citiem ir tāda, ka cilvēku rasei nebūtu jāuztraucas par slimībām, tai ir jābūt finansiāli nodrošinātai uz visu atlikušo mūžu, lai šie faktori tiktu pilnīgi likvidēti, un tas notiek pašlaik. Jūs nesatrauksieties pastāvīgi par savu veselību un finanšu stāvokli.

Tas būs ilgi acīmredzot, tas nenotiks pēc pāris mēnešiem, bet, tāpat kā vairumam cilvēku ir ledusskapis viņu mājās, es gribu, lai medicīniskā gulta būtu katrā mājā.

Nav nekādu ārstu vai vēl kaut kas, mums viņi nav vajadzīgi neatkarīgi no tā, cik veco gvardu gribētu domāt, ka cilvēku rase ir pūlītis nevajadzīgu ēdāju, kuri neko nenozīmē, un viņi visi ir atkritumi; tā kā cilvēku rasei ir augsts intelekta un apziņas līmenis, viņa var to izdarīt, notiek pastāvīgi brīnumi, taču tas ir mūsu ilgtermiņa mērķis.”

“Apkārtnē joprojām būs dabiskais ārstu tips; viņi spēs palīdzēt cilvēkiem noteiktās situācijās, taču mums nebūs parastās slimnīcas tipa struktūras, uz kuru jūs ejat un uztraucaties par nāvi. Tikai šajā valstī vien 3. galvenais nāves iemesls – atrašanās slimnīcā, dažas no tām ir vienkārši parastajām procedūrām. Cilvēces rasei tiek uzlikts tik daudz stresa faktoru, ka ir apbrīnojami, kā viņa līdz šim ir izdzīvojusi, tā ka medicīnisko gultu izdalīšana visiem – mūsu mērķis, viens no galvenajiem humānistiskajiem projektiem.”

https://www.youtube.com/watch?v=tXG378tRIk4

Tachyon Energy Med Beds Exist HERE and NOW!

***

https://vimeo.com/284248553

Holographic regenerating med beds

***

https://www.youtube.com/watch?v=mJaDdfJ5niY

Tacyeon Plasma Energy Med Beds vs Tesla Plasma Energy Med Beds

Šodien eksistē divi Med-gultu tipi. Gulta Tacyeon Med izmanto plazmas enerģiju.

Tesla Bio Healing izmanto skalāro enerģiju savās medicīniskajās gultās.

Abām piemīt brīnišķīga ārstnieciska tehnika!

***

https://www.facebook.com/olujjulilo/videos/753697298568924/

 

Pievienots 11.10.2021.

https://sanatkumara.ru/raskritie-v-deystvii/meditsinskie-krovati

Tulkoja Jānis Oppe