Наталья Голубкина Как быть понятой и понять мужчину

Natālija Golubkina - Kā būt saprastai un kā saprast vīrieti

17 02 20 01

Droši vien katra sieviete grib būt saprasta, un turklāt viņai ir ne mazums stereotipu attiecībā uz pretējo dzimumu. Paši banālākie: “Ceļš uz sievietes sirdi iet caur kuņģi”, “Viņiem visiem no sievietes vajag tikai vienu” utt.

Radot tamlīdzīgu “parastā” vīrieša tēlu, mēs savā dzīvē pievelkam tieši tādus eksemplārus. Atceraties, ja?

Kurp uzmanība, turp arī spēks, tas arī realizējas jūsu realitātē.

 

Ir citāda pieeja. Sievietes, neņemot vērā dabiskās fizioloģiskās un psiholoģiskās atšķirības starp dzimumiem, sagaida, ka vīrietim ir tās pašas vērtības, tās pašas reakcijas un domāšanas veids kā sievietei.

Šādā gadījumā neizbēgamas ir sadursmes un strīdi, dēļ tā, ka viens otru nesaprot.

Droši vien jūs esat redzējuši kaut vienu no daudzajām filmām, kur vīrietis un sieviete mainās vietām? Vai arī kāds izrādās pretējā dzimuma ķermenī.

Atceraties, cik atklājumu sniedz tamlīdzīga pieredze varoņiem, paplašinot viņu redzējumu un sakārto attiecības ar partneri rezultātā?

Bet vai var patiešām nonākt vīrieša ķermenī un saprast, kā viņš ir uzbūvēts?

17 02 20 02

 

Kas vīrietim ir vissvarīgākais?

Vienā no 1. kursa nodarbībām par tēmu “Iemiesojums pretējā dzimuma ķermenī” radās ļoti zīmīga situācija.

Pirms doties ceļojumā uz iepriekšējām dzīvēm, mūsu studentes tiešā ēterā pēc kapteiņa lūguma izteica savu priekšstatu par to, kas ir pats svarīgākais un vērtīgākais vīrietim dzīvē.

Gandrīz visas dalībnieces vienbalsīgi apzīmēja, ka galvenais – tas ir satikt savas dzīves mīlestību, savu pusīti, radīt stipru ģimeni un izaudzināt pēctečus.

Pa to laiku pieredzējušie kapteiņi klusējot smaidīja, gaidot atrisinājumu.

Kāds gan bija studentu izbrīns, kad nevienai no 5 dalībniecēm, pārskatot savus iepriekšējos iemiesojumus, pat runa negāja par ģimeni vai “visas dzīves mīlestību”.

Viens bija kaislīgs jūrasbraucējs. Jūra viņam bija viss! Otram dzīves jēga bija viņa tirdzniecības lietās, karavānās un precēs. Trešais bija aizrāvies ar filozofiju un pasaules iekārtojuma apjēgšanu. Un tā tālāk.

Protams, daudziem no viņiem bija sievas vai dzīves pavadones. Taču visbiežāk vīrietim pirmajā vietā – viņa dzīves aicinājums. Kamēr sievietei vissvarīgākā ir ģimene un attiecības.

Tas bija īsts atklājums mūsu studentēm! Apziņas apvērsums – vīrieši nemaz nav tādi, kādus mēs tos stādāmies priekšā.

Tas kļuva par pirmo soli apziņas paplašināšanā par savstarpējo attiecību tēmu. Tas ir, sākumā atnāk izpratne, ka mani priekšstati ir aplami.

Un jau pa pēdām rodas jautājumi:

  • Un kā tad ir īstenībā?
  • Kā saprast cilvēku, kurš atrodas blakus?
  • Ko darīt, lai ieraudzītu pasauli viņa acīm un iemācītos sarunāties ar viņu saprotamā valodā?

17 02 20 03

 

Atklāta saruna

Patiesībā pat atzīšana, ka mēs atšķiramies viens no otra, jau ir milzīgs solis savstarpējā izpratnē. Jo jau šajā etapā var taču pārstāt raudzīties uz vīrieti caur saviem personīgajiem šabloniem un stereotipiem.

Katru reizi jums nesaprotamā situācijā var nevis vienkārši nosodīt viņu vai apvainoties, bet pamēģināt nostāties viņa vietā, ieraudzīt situāciju viņa acīm un saprast – un kāpēc viņš tā rīkojās vai pateica.

Jā, tas ir ļoti sarežģīti! Un atkal traucē mūsu priekšstati par to, kā tas ir, neatbilstoši īstenībai.

Rietumu kultūrā tādos gadījumos ir pieņemts griezties pie speciālista – ģimenes psihologa, kurš uzklausīs abas puses un norādīs uz jūsu kļūdām un “šaurajām vietām”.

Bet Krievijā šis paņēmiens nav tik populārs. Kādi tad vēl varianti ir iespējami?

Labākā izeja no situācijas – tieša un atklāta saruna!

Apmēram tā:

“Mīļais, zini, es pašlaik esmu ļoti aizvainota/satraukusies/neizpratnē par situāciju. Un man ļoti ir vajadzīga tava palīdzība! Lūdzu, palīdzi man saprast, kāpēc tu tā rīkojies, ko tu domā un jūti? Man tas ir ļoti svarīgi!”

Droši vien vīrietis padomās, ka jūs esat apēdusi kaut ko ne to vai arī jūs ir nomainījuši citplanētieši! Un, iespējams, ar pirmo reizi viņš jums nenoticēs! Tas ir normāli.

Galvenais ir nepadoties un parādīt viņam, ka jūs patiešām mēģināt viņu saprast, nevis manipulēt ar viņa vājībām.

Un jā, ja vīrietis jums atklāsies, tad ir grūti atturēties no nosodījuma un izglītojošas moralizēšanas, ka tā rīkoties nav labi. Tas tikai visu sabojās, un jūs vairs netiksiet ielaista viņa iekšējā pasaulē! Tad nu ziniet!

Jums ir klusējot jāklausās, jāmāj ar galvu un patiešām jāmēģina saprast viņa loģiku. Galvenais noslēpums – savu muti turēt aizslēgtu!

Un, ja jūs patiešām iemācīsieties klausīties un dzirdēt savu vīrieti, jūs būsiet pārsteigta, cik ļoti izmainīsies viņa attieksme pret jums!

 

Tas ir milzīgs retums un neticama vērtība, kad blakus ir tas, kurš tiecas tevi saprast un padarīt tavu dzīvi vienkāršāku un priecīgāku.

17 02 20 04

Atcerēties, kā jūs bijāt vīrietis

Tieša un atklāta saruna pārī dara brīnumus. Bet vai vienmēr tā ir iespējama? Ja tas būtu tik vienkārši, tad statistika mūs nešausminātu ar šķiršanos un nelaimīgu ģimeņu skaitu.

Taču mēs dzīvojam laimīgos laikos, kad iespējams kļūst pats neticamākais! Piemēram, ar Reinkarnacionikas instrumenta palīdzību var atminēties savas iepriekšējās dzīves, kur jūs bijāt vīrietis.

Izdzīvojot šo pieredzi no ķermeņa iekšienes, var izjust un saprast, ar ko vīrietis atšķiras, kā viņš domā un ko jūt, kādas ir viņa vērtības un prioritātes dzīvē. Un, kas viņam ir sieviete, kā viņš viņu redz un uztver, ko novērtē viņā un kas viņu sanikno vai liek just vilšanos.

 

Jūs esat kādreiz bijušas “barikāžu otrā pusē”?

Laikam gan pats spilgtākais ir iespaids, raugoties uz intīmo tuvību vīrieša ķermenī. Ar ko atšķiras viņa uzbudinājums, kā viņš jūt visu procesu un kas pēc tam notiek ar viņa ķermeni.

Parasti pēc noskatīšanās studentes pamirst domīgumā: “Ak, lūūūk, kāpēc viņš uzreiz aizmieg bez spēkiem vai nereaģē uz sarunām un glāstiem!”

Viena lieta ir par to zināt pa ausu galam. Pavisam kas cits – izjust šīs sajūtas savā ķermenī!

Tādējādi, atminoties savu personīgo pieredzi, mēs pilnīgi ar citām acīm raugāmies uz mūsu vīriešiem. Ar lielāku izpratni un viņu dabas pieņemšanu.

Mēs mācāmies novērtēt viņu atšķirības no sievietēm, tāpēc ka uzdevumi viņiem ir pavisam citādi. Tiem vīrieši tad arī ir “noasināti”.

Un, ja starp partneriem ir izpratne un vērtības atzīšana, pateicība vienam pret otru, ko katrs ienes attiecībās, tad arī iemeslu nesaskaņām kļūst mazāk. Dzīve kļūst vieglāka un priecīgāka.

17 02 20 05

 

Galvenais ir atrast savu ceļu

Tātad, vai mēs to gribam vai ne, bet mēs, sievietes, būtiski atšķiramies no vīriešiem. Un, lai atvieglotu savu dzīvi un attiecības pārī, ir svarīgi to saprast un pieņemt.

Un jau pēc tam atrast paņēmienu, kā saprast un izdzirdēt savu vīrieti:

  • ar godīgu un atklātu sarunu palīdzību,
  • ar gājieniem pie psihologa,
  • vai caurskatot iepriekšējās dzīves.

Katra izvēlas kaut ko savu. Galvenais, lai jūs kopā būtu laimīgi ar savu vīrieti un dāvātu viens otram to pašu sajūtu – šeit ir “mājas” – vieta, kur tevi sadzirdēs, sapratīs, pieņems un piedos.

 

Māra Drešmaņa komentārs

Ir ļoti svarīgi saprast, ka tieši šajā dzīvē jūs esat sievietes ķermenī. Un ka jūsu dvēselei ir daudz vīrišķo iemiesojumu.

Ja jūs patiešām vēlaties atrast savstarpējo sapratni ar savu tēvu, dēlu, brāli, vīru – jums nepieciešams saprast, kā domā vīrietis, kā jūt vīrietis, kā mīl vīrietis, kā viņš nodarbojas ar mīlestību ar savu sievieti (un kāpēc visbiežāk uzreiz aizmieg).

Izpratnes trūkums vienam par otru dzemdina pretenzijas un konfliktus. Ja jūs gribat noregulēt SAVU dzīvi, pirmām kārtām ir jāmainās jums pašai. Un pats vienkāršākais paņēmiens to izdarīt – atminēties savus vīrišķos iemiesojumus. Caurskatīt šīs dzīves no stāvokļa “ķermenī”, lai vīrišķās emocijas pārpildītu jūs. Tā ir unikāla pieredze.

 

Tie, kas vēlas patstāvīgi caurskatīt savas dzīves pretējā dzimuma ķermenī, – nāciet mācīties Reinkarnacionikas Institūta 1. kursā.

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 20.02.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/kak-ponyat-muzhchinu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe