Наталья Голубкина Как читать чужие мысли

Natālija Golubkina - Kā lasīt svešas domas

17 02 06 01

Fjodors Dostojevskis ir rakstījis:

“Visvieglāk ļaundari ir nosodīt, visgrūtāk ir viņu saprast.”

Šī frāze uz visiem laikiem iespiedās manā atmiņā.

Un katru reizi, kad es saduros ar dīvainu un nesaprotamu rīcību no to cilvēku puses, ar kuriem es kontaktējos, es mēģinu saprast, kāpēc viņš tā rīkojas, kas viņu virza, uz ko viņš tiecas.

Es mēģinu piemērot sev viņa redzējumu un apstākļus, stādīties priekšā, ko viņš jūt.

Bet vai tas vienmēr ir iespējams? Jo taču daudz kas mums nav zināms. Lūk, tad arī rodas neizpratne, atsalums attiecībās, bet varbūt arī vispār to pārtraukšana.

 

Kā saprast, ko patiesībā cilvēks domā? Lasiet par to šajā jaunajā stāstā.

 

Mani nodeva

Reiz nodarbības sākumā viena no manām studentēm ar sajūsmu pastāstīja, kas ar viņu nesen noticis. Viņa nevarēja nociesties nedalīties savā atklājumā!

“Es taču biju domājusi, ka mēs mācāmies skatīties savas iepriekšējās dzīves, bet patiesībā Māra vienkāršie vingrinājumi mums māca gaišredzību!!! Es esmu vienkārši šokā!

Man radās dīvaina situācija ar manu biznesa partneri. Mēs sen strādājām kopā, un viss ritēja gludi. Mēs pilnīgi uzticējāmies viens otram.

Un, lūk, gatavojas kārtējais darījums. Mēs uz to gājām vairākus mēnešus. Un, kad pienāca izšķirošais moments, mans partneris pēkšņi bez kādiem paskaidrojumiem paziņo, ka viņš tajā nepiedalās.

Viņš nepiekrīt sarunai, ignorē manas prasības izskaidrot atteikšanās iemeslus un kas ir noticis. Vienkārši sagrauj visu, kas bija uzbūvēts pirms tam.

Tas man bija krahs! Maz ar to, ka darba pēdējie mēneši ir iztērēti pa tukšo, mēs esam iegāzuši cilvēkus, sabojāta ir mūsu reputācija. Arī es atrados pilnīgas nesaprašanas stāvoklī, kā tā var!

17 02 06 02

Tas, ka nebija nekādu paskaidrojumu, deva vaļu manai vētrainajai fantāzijai. Es mēģināju saprast, ko esmu izdarījusi ne tā, kur pieļāvusi kļūdu, kādēļ man šī situācija. Bet bija sajūta, ka es sitos ar galvu betona sienā – nekāda rezultāta.

Drīz es sapratu, ka tā tālāk nevar, situāciju vajag glābt. Patiesībā ne pašu situāciju, bet sevi pašu, savu psihi un veselību.

 

Es lasu svešas domas

Nodarbībās Reinkarnacionikas Institūtā mēs uz to laiku bijām iemācījušies jebkuru situāciju no iepriekšējām dzīvēm apskatīt no visām pusēm un iespējamajiem rakursiem.

Un es nolēmu to pašu izdarīt ar situāciju savā pašreizējā dzīvē.

Konkrēti, izmantojot Māra vingrinājumus, es detaļās atcerējos visu, kas notika tajā brīdī, kad mans partneris atteicās no darījuma.

Tajā skaitā es detalizēti paskatījos, par ko viņš domāja tajā momentā, kādi bija viņa dzinuļi, pēc kā viņš vadījās un kādi bija viņa mērķi.

 

Protams, ka es paprasīju atļauju mana partnera dvēselei un Audzinātājiem, palūdzu palīdzību un atbalstu.

Un tas, ko es uzzināju, mani nošokēja! Es sapratu, kāpēc viņš man neko nepaskaidroja. Viņš bija saistīts ar svešu noslēpumu un nevarēja teikt neko tādu, kas sakompromitētu ļoti nozīmīgu cilvēku, kas būtu kategoriski nepieļaujami.

Es izjutu visas viņa stāvokļa šausmas, cik smagi viņam nācās: nodot cilvēkus, kuri viņam uzticējās un ar kuriem viņš sen strādā, sagraut arī pēdējo mēnešu darba rezultātus un nest savus zaudējumus. Viņš bija iedzīts slazdā pats un nevarēja neko izmainīt vai paskaidrot.

Tajā brīdī milzīga vainas un atbildības nasta, kuru es sev biju uzuzkrāvusi, nogāzās no maniem pleciem! Es sapratu, ka cilvēks nav vainīgs, ka arī es neesmu vainīga pie tā, kas notika. Tā sakrita apstākļi. Un vienkārši ir jāvirzās tālāk.

Bet tas, kuru es uzskatīju par ienaidnieku un nodevēju, pats izrādījās upuris vēl nepatīkamākos apstākļos. Es uzelpoju ar neticamu atvieglojumu, iztaisnoju plecus un atkal atguvu spēkus un jēgu turpmākajās darbībās.

17 02 06 03

 

Tagad es varu saprast cilvēkus

Pēc pāris dienām man gadījās runāties ar cilvēku, kurš bija lietas kursā par mana partnera darīšanām. Mēs pieskārāmies tai situācijai, kura starp mums bija izveidojusies. Un es liku saprast, ka zinu viņa uzvedības cēloni, kāpēc viņš tā rīkojās, un pateicu to.

Būtu vajadzējis redzēt mana sarunas biedra acis tajā brīdī! Man šķita, ka viņš tajā momentā sāks mest krustus! Viņš skatījās uz mani kā uz raganu vai gaišreģi, tāpēc ka neviens nevarēja zināt to, ko es viņam pateicu.

Kopš tā brīža esmu pamanījusi, ka pret mani ir sākuši attiekties ar uzmanību un cieņu. Jocīgi, protams. Bet esmu sapratusi, cik vērtīgu talantu es tagad pārvaldu! Un cik svarīgi ir saprast, kādi dzinuļi virza cilvēkus viņu rīcībā.

Visbiežāk mēs par cilvēkiem spriežam, vadoties pēc saviem priekšstatiem par viņiem. Bet vai vienmēr mūsu priekšstati atbilst īstenībai?

Esmu bezgala pateicīga Mārim Drešmanim par viņa apbrīnojamo un ļoti vienkāršo metodi, kura ļauj ieskatīties pašos slēptākajos savas atmiņas stūrīšos un pat uzzināt, par ko domā cits cilvēks! Tas ir vienkārši neticami!”

 

Jūs vēlētos tā iemācīties? Vai arī jau izmantojat šo instrumentu? Dalieties komentāros!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 06.02.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/kak-chitat-chuzhie-mysli/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe