Наталья Голубкина Магия или осознанность

Natālija Golubkina - Maģija vai apzinātība

17 01 09 01

Pēdējā laikā maģijas tēma arvien uzņem un uzņem savus apgriezienus. Tā burtiski ir cauraudusi mūsu dzīves visas sfēras!

Jaunatne dzīvo veselā pasaulē, filmu “Gredzenu pavēlnieks (The Lord of the Rings)”, “Harijs Poters (Harry Potter)”, “X-cilvēki (X-Men) (Люди Икс)” radītā. Un tamlīdzīgas tēmas popularitāte tikai tiek uzkurināta. Lūk, kaut vai nesenie “Doktors Streindžs (Doctor Strange) (Доктор Стрэндж)” vai “Mis Peregrīnas nams brīnumbērniem (Miss Peregrine's Home for Peculiar Children) (Дом странных детей Мисс Перегрин)”.

Tiek radītas spēles pēc grāmatu un filmu par maģiju motīviem, kur tu vari sajusties kā neparasts varonis un veikt ilgotos varoņdarbus, jo tev piemīt maģiskas spējas.

Pat televīzijā šī tēma kļūst arvien populārāka. Cilvēki gadiem skatās “Ekstrasensu cīņas (Битва экстрасенсов)”, “Ekstrasensi-detektīvi (Экстрасенсы ведут расследование)” un tamlīdzīgi.

Un tieši sajūsmināto skatītāju acu priekšā paši iesīkstējušākie skeptiķi pārsteigumā izpleš acis un atzīst, ka jā, brīnumi patiešām eksistē!

Vai tiešām pēc daudziem ateisma, skepticisma un materiālisma gadiem cilvēki atkal ir gatavi noticēt, ka smalkā nemateriālā brīnumu pasaule ir tikpat reāla kā pati cilvēce?

Kas tad tas ir – maģija? Bīstams instruments, kas paredz nopietnu samaksu un sekas par tā izmantošanu?

Vai arī burvju pasaule, kura var pārveidot jūs un padarīt laimīgākus? Vai maģija ir vajadzīga mūsu ikdienas dzīvē?

 

Kā pasargāties no maģijas

17 01 09 02

Arī mani šī tēma neapgāja. Dēlēns aizrāvās ar populāro tēmu, un tagad mums bērnistaba ir pilna ar “darba instrumentiem”: kristāla lode, mantija un apmetnis, kāršu kavas, grāmatas ar burvestībām, mikstūras kastroļos…

Pat 2017. gadu mēs sagaidījām Taganskas parkā (Таганский парк), kurš bija izrotāts Harija Potera pasaules stilā – ar slotām, svecēm, kas karājās gaisā, pūcēm un vēstulēm.

Daudzi bija filmas varoņu kostīmos. Bet slidotavā notika kalambola mačs.

Un, kad atrodies tajā pastāvīgi, tad domas gribot negribot stiepjas uz kaut kā maģiska pusi.

Tu sāc pievērst uzmanību dažādiem meistariem, visvisādām skolām: “Un varbūt patiesi ir vērts tajās pamācīties? Tas ir tik aizraujoši!”

Meistari, kas kļuvuši populāri televīzijā un Internetā, apgalvo, ka apgūt maģiju var katrs. Nemaz nav obligāti piedzimt par iedzimtu gaišreģi vai raganu.

Izklausās visai vilinoši! Vai tas patiešām ir iespējams?!

Taču katru reizi es it kā atrauju roku, pieskārusies kam karstam, un uzdodu sev vienus un tos pašus jautājumus: “Tu esi pārliecināta, ka tev to vajag? Vai esi gatava veltīt sevi šai nodarbei, vai arī tā ir vienkārši ziņkāre?

Un tūlīt pat ietrenētajā atmiņā uzpeld manas iepriekšējās dzīves, kur es nodarbojos ar maģiju un par ko tas viss izvērtās.

Bez manējām ir vēl daudzas studentu, kolēģu un kursa biedru pieredzes, kurās mēs dalāmies cits ar citu. Jūs tas interesē?

17 01 09 03

 

Kas tas ir – maģija

Maģija – tā ir viena no cilvēkam piemītošajām pasaules ainām.

Tajā iespējams izmantot dažādus spēkus (dabas, stihiju, kādos artefaktos ieslēgtus u.c.), lai iedarbotos uz priekšmetiem, cilvēkiem un notikumiem dzīvē.

 

Bet nu iedarbības veidu un paņēmienu eksistē milzīgi daudz! Te ir kristāli, buramvārdi, rūnas, mikstūras, amuleti, rituāli un vēl daudz kas cits.

Kopš senatnes un līdz šim laikam magi un brīnumdari rada savas unikālas metodikas, izmantojot savu priekšgājēju bezgalīgo mantojumu.

Un, protams, ka nevienu neapiet mūžam vecais jautājums: labums vai ļaunums, melnais vai baltais?
Ar ko atšķiras melnā un baltā maģija? Padomāsim.

Ņemsim, piemēram, nazi. Parasto, virtuves. Ar to var sagriezt salātus un var arī skaistas figūriņas no dārzeņiem un augļiem radīt, ka tie pilnīgi izskatīsies kā mākslas darbi! Un vēl var ar to ievainot vai nogalināt kādu.

17 01 09 04

Vai arī ņemsim vecmāmiņu, kura ārstniecības augus pazīst un zāles prot dažādas vārīt, kas iedarbojas uz cilvēka organismu.

Viņa var ar savām mikstūrām izdziedināt slimnieku, atvieglot mocības, bet var arī ciešanas sagādāt, saindēt vai pat nogalināt.

Iznāk, ka viens un tas pats instruments var kalpot gan labumam, gan ļaunumam. Un viss ir atkarīgs no tā cilvēka lēmuma un gribas, kurš šo instrumentu izmanto. No tā, kādi mērķi ir viņam.

 

Nu un, protams, izmantojot jebkuru instrumentu, ir svarīgi ievērot drošības noteikumus un stingri sekot “lietošanas instrukcijai”.

Atceraties, kā reiz mācījāties mizot kartupeļus? Droši vien daudzi iegrieza sev pirkstos.

Tā arī maģijā ir svarīgi zināt, kādas sekas izraisa vienas vai otras darbības, lai apzināti izvēlētos, vai jums to vajag, vai arī var atrast efektīvāku vai drošāku mērķa sasniegšanas metodi.

Lieliski tajā palīdz atmiņas par savām iepriekšējām dzīvēm, kur bijusi pieredze mijiedarbībā ar maģiju un var uzzināt, kā viss izvērtās šo notikumu dalībniekiem. Gribu dalīties ar jums kādā no saviem gadījumiem.

17 01 09 05

 

Kad es biju ragana

Es pati vienā no iepriekšējām dzīvēm biju varena burve.

Turklāt dvēsele plānoja pavisam citādu pieredzi, bet mans biedrs raganas tēlā nolēma pajokot un noveda mani no ceļa, apmācot maģijā. Spēku es pārvaldīju lielu, bet tikai apzinātības līmenis tam neatbilda.

Un, kad es pareģojumā izlasīju, ka mans pašas bērns iznīcinās mani, tad, meklējot mazuli, kuru bija noslēpis viņa tēvs, es, saniknota, levitējot debesīs, pārvērtu pelnos veselu pilsētiņu kopā ar visiem tās iedzīvotājiem.

Rezultātā mazulis pats iznāca pie manis, un viņa mīlestība aprija ļaunumu, kurš dzīvoja manī. Tā beidzās šis iemiesojums.

Taču atmiņa par šo gadījumu neļauj man bezprātīgi izmantot instrumentu, kurš pat neviļus var nodarīt kaut mazāko ļaunumu kādam. Lūk, kāpēc es dodu priekšroku izmantot citus paņēmienus, lai sasniegtu savus mērķus.

17 01 09 06

 

Kā neizgatavot iemīlināmās zāles

Vērojot savu pašreizējo dzīvi, es pamanu arī, ka tagad laiki ir stipri izmainījušies. Izmainījušies ir arī cilvēki. Īpaši viņu apzinātības līmenis. Tas nozīmē, ka daudzi no mums vairs nedzīvo akli, kā agrāk.

Ir izmainījies notikumu norises ātrums un reakcijas laiks. Mūsu laikos pietiek tikai padomāt par kaut ko, kā viss tūlīt pat notiek vai reaģē uz mūsu domām un darbībām.

Un šajos apstākļos es saprotu, ka maģija, iespējams, arī nav vajadzīga.

Lai dabūtu kaut ko, pēc kā ir vēlme, pietiek tikai sakoncentrēt savu uzmanību uz to, veltīt laiku un pūles tā sasniegšanai, et voila – “saņemiet un parakstieties”!

Bija tāda situācija, kad es neatbildēti iemīlējos cilvēkā. Ļoti spēcīgas jūtas! Un bija daudz zīmju apkārt, ka mums nepieciešams būt kopā. Bet nekas neizdevās.

Kādreiz tas varēja būt iegansts iemīlināmajām zālēm vai maģiskai iedarbībai uz vīrieti. Taču tagad es saprotu, ka visam ir sava jēga un uzdevums.

Pārvaldot instrumentu darbam ar savas dvēseles atmiņu, es vienkārši paskatījos, par ko mēs vienojāmies, pirms iemiesojāmies.

Izrādījās, ka mums ir noteikti uzdevumi, bet nemaz ne romantiska rakstura. Es sapratu, kas mūs saista, un šī apzināšanās palīdzēja man pieņemt vajadzīgo lēmumu un izdzīvot situāciju bez nopietniem zaudējumiem.

17 01 09 07

 

Maģija vai apzināta radīšana?

Taču es it nemaz neesmu īpaša! Mani tuvākie draugi, kolēģi un draudzenes, kas dzīvo pēc principa – apzināta pieeja dzīvei –, izprotot viņu dzīvēs norisošo notikumu cēloņus un mērķus, pierāda, ka nevajag pārvaldīt maģiju tās klasiskajā izpratnē, lai radītu savu dzīvi tādu, kādu viņiem gribas.

Patiešām, pietiek ar tīru nodomu, ticību saviem spēkiem un vajadzīgajā virzienā veiktām darbībām, lai jums viss izdotos tā, kā jūs gribat! Bez jebkādas maģijas!

 

Taču, ja nu vienalga burvīgā un noslēpumainā tēma tā pievelk un vilina, tad var pastaigāties pa savas dvēseles pagātni un detaļās atcerēties, kā tas bija. Bez kaitējuma sev un saviem tuviniekiem.

Es ticu, ka jums viss noteikti izdosies! Un lai Spēks ir ar jums!

 

 Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas institūta 2. kursa trenere.

Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 02.01.2017.

https://ru.reincarnatiology.com/magia-ili-osoznannost/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe