Наталья Голубкина Необычные способности из прошлых жизней

Natālija Golubkina - Neparastas spējas no iepriekšējām dzīvēm

16 12 26 01

Bieži tie, kas “nav tēmā”, uzdod jautājumu: “Kādēļ vajag atminēties savas iepriekšējās dzīves?”

Viens no daudzajiem iemesliem – jūs varat atminēties savus senos talantus un spējas, lai attīstītu un izpaustu tās pašreizējā dzīvē.

Piemēram, ja iepriekšējā iemiesojumā jūs bijāt šamanis vai dziednieks, tad varat atminēties, kā tieši jūs to darījāt, un sākt praktizēt jau tagad.

Cik tas ir reāli? Kam tas vajadzīgs? Kādas grūtības un šķēršļi var rasties? Piedāvāju aplūkot šos jautājumus šajā rakstā.

 

Kā tas mēdz būt: reāls gadījums

Šodien gribu dalīties ar jums stāstā, kurā iesaistīta Reinkarnacionikas Institūta studente Marina Ivanova no Volgodonskas.

Marina pieder pie tiem cilvēkiem, kuri pastāvīgi kaut ko mācās. Viņas aizraušanās: astroloģija, psiholoģija, joga, art-terapija un tagad reinkarnacionika. Bet svarīgi ir tas, ka viņa vēl arī aktīvi pielieto praksē iegūtās zināšanas.

Pirmajā kursā studenti atminas savas iepriekšējās dzīves, kurās viņi bija apveltīti ar kādām neparastām spējām, dziedināšanas talantu un tml. Un, lūk, ko stāsta Marina.

 

Dziedināšana ar debeszilo staru

“Ieraudzīju kādu iemiesojumu, kur es biju dziednieks, kurš atjaunoja ar debeszilu staru. Pie manis nāca cilvēki, un es jau uzreiz redzēju, kur ir izkropļojumi, un zināju, cik lielā mērā var ar šo cilvēku strādāt. Vai var pilnīgi atjaunot vai daļēji, saskaņā ar viņa uzdevumiem.

16 12 26 02

Vērsu plūsmu no apakšas piltuves veidā. Virpulis cēlās augstu debesīs, transformējot un aiznesot augšup atstrādātos sabiezējumus. Notika cilvēka piepildīšanās ar enerģijām.

Bet gadījās cilvēki, kuriem pietika tikai saskarties ar šo staru, lai viņi saņemtu impulsu sevi patstāvīgi atjaunot.

Kāds gadījums – māte atveda dēlu. Zarnu trūce. Jau viņam ienākot, es zināju un redzēju, kas ir šim zēnam. Noliku uz kušetes. Ar rullīti pabraukāju pa vēderu, pēc tam sāku ar iekšējo redzi aplūkot šo vietu. Ieraudzīju kaut kādu būtību un pašu trūci.

Sajūtas ķermenī tajā momentā bija, it kā esmu kļuvis daudzreiz lielāks par fizisko ķermeni, ieraudzīju savas rokas un gaismas staru-lāzeru, kas nāca no pirkstiem, sāku ar to griezt nost šo būtību.

Pēc tam pārvietojos ar apziņu augstāk un ieraudzīju savu Dvēseli, kura iekapsulēja šo būtību un ar domu nosūtīja viņu uz gaismu. Tikko kā kapsula ar būtību sasniedza gaismu, atnāca mīlestības jūtas un doma: “Ar Dievu!”

Pēc tam manas rokas iegāja zēna ķermenī, un es ar pirkstiem atbīdīju muskuļus, ar otru roku ieliku iekšā zarnu, kura nāca uz āru.

Pēc tam vērsos pie zēna Dvēseles un definēju konkrēto dziedināšanas mērķi. Pēc tam lūgšanas. Viņa Dvēsele nosūtīja savu enerģiju uz šo slimo vietu, un to applūdināja gaisma. Paši muskuļi kļuva elastīgi un nostiepās kā stīgas.

 

Vai visus var dziedināt

Uz to raugoties, uzdevu jautājumu: “Bet vai visus pēc kārtas tas dziedināja?” Atnāca atbilde, ka tie, kas pie viņa nonāca, jau bija gatavi dziedināšanai vai transformācijai.

Pajautāju, kāpēc pati klienta Dvēsele nevarēja viņu izdziedināt sākotnēji. Atbilde atnāca, ka nebija uzdevuma un skaidra nodoma, kurp vērst enerģiju, kā arī vajadzīga fiziska labošana.

Nākamo gadījumu apskatījos, kad atnāca sieviete. Sāpēja vēdera lejasdaļa, tipiski sievietēm. Kad viņa nogūlās uz kušetes, ieraudzīju tumšu olnīcu. No olnīcas gāja tumšs pavediens uz skriemeli, pats skriemelis bija nobīdīts.

Izmeklējumā konstatēju čakras Sahasrāra darbības izkropļojumus; viena tās daļa bija it kā apstādināta, bet otra, gaišāka, vibrēja. Tāda disharmonija bija radījusi novirzi, un skriemelis bija aizgājis sāņus no centra.

Strādāju ar čakru un tās harmonizāciju atkal caur klientes Dvēseli. Izteicu nodomu, un turp gāja gaismas plūsma. Pēc tam atkal ar astrālā ķermeņa rokām liku vietā skriemeli.

Un trešais gadījums. Atnāca vecenīte-dziedniece pēc palīdzības, lūdza notīrīt viņu. Uz viņas bija daudz melnu plankumu, bet tie nebija viņas ķermeņa iekšienē, bet virspusē. Skaitīju lūgšanas un tīrīju ar uguni.

16 12 26 03

Uz jautājumu, kāpēc viņa pati nevar sevi notīrīt, saņēmu atbildi, ka viņas Dvēsele apmācās dziedniecībā un ka tā ir tāda viņas pieredze. Nav arī skaidri definēta nodoma attiecībā uz sevi.

Viņas Dvēsele apmācās, kad redz, kā es strādāju.

Dzīvoju viens koka būdā, bija savs sakņu un neliels augļu dārzs. Barojos ar dārzeņiem, augļiem, man bija vistiņas, ēdu olas un makšķerēju zivis.

Par ēdienu pajautāju – biju domājusi, ka visi dziednieki ir veģetārieši. Bet pateica, ka zivis tika lietotas maz, bet ķērās tieši tā zivs, kuras Dvēsele gribēja jau iziet no iemiesojuma. Kaut kā tā, lūk, viss tik neparasti!!!

 

Kāpēc neizdodas atkārtot to pašu

Šajā dzīvē pamēģināju pastrādāt ar tādu gaišzilu staru.

Bet plūsma ir tik spēcīga, ka tā griežas ap cilvēku, bet pats cilvēks ir kā kokonā. Un stars neiet cauri šim kokonam. Pēc tam vēl uz citu cilvēku mēģināju – gāja cauri, bet vāji.

16 12 26 04

Es ilgi nevarēju saprast, kas vajadzīgs. Vēlāk atnāca informācija, ka man vēl nav tā redzējuma, kāds bija tajā iemiesojumā, un lika priekšā citu alternatīvu – Zelta Lodes plūsmu.

To vienkārši vērs uz cilvēku un atlaid Dievišķā gribai tādā mērā, cik tas šobrīd ir vajadzīgs konkrētajam cilvēkam, lai viņu stipri “nedrebinātu”.

Pateica, ka debeszilo staru vajag prast vadīt, bet Zelta Lodes enerģija pati zina, ko vajag pirmām kārtām harmonizēt.

Tā ir aktuālā šim laikam un vietai un turklāt vērsta uz cilvēka pamodināšanu un apskaidrošanu, nevis vienkārši uz viena uzdevuma vai slimības atrisināšanu.

Es redzēju iemiesojumu, kur biju dziedniece. Nāca cilvēki, bet es sāku sazināties ar viņu Dvēselēm un rādīju viņiem, kā atjaunot savu fizisko ķermeni, kurp vērst savu uzmanību.

Pašlaik arī cenšos pārnest šo paņēmienu uz parastu saziņu ar cilvēkiem, tas ir, kontaktēties nevis ar fizisko ķermeni, bet ar Dvēseli, vairāk fokusēt uzmanību uz Dvēseli.”

Marinas pieredze rāda – ja pagātnē ieraudzītās spējas attīstīt un pielietot pašreizējā dzīvē, tad ir pilnīgi reāli sasniegt vēlamos rezultātus un palīdzēt cilvēkiem.

Tad kādā gan veidā var atminēties savas neparastās vai dziednieciskās spējas no iepriekšējām dzīvēm?

 

Kā atminēties savas spējas no iepriekšējām dzīvēm

16 12 26 05

Atminēties savu pieredzi no pagātnes var visdažādākajos veidos.

Bet ir svarīgi ņemt vērā, ka vajag nevis vienkārši atminēties pagātnes iemiesojumu, bet ieiet un dziļi izdzīvot, izjust tos momentus, kad jūs izpaudāt savas spējas, lai saprastu un justu, kā tas notika.

Palīdzēs arī tās situācijas, kurās jūs ieraudzīsiet, kā šīs spējas jums atklājās. Iespējams, jūs pie kāda mācījāties, vai arī tas notika spontāni.

Kas jums palīdzēja? Vai bija grūtības, un kā jūs tās pārvarējāt? Kā neparasto prasmju izmantošana ietekmēja jūsu dzīvi kopumā?

Tieši tāpēc jums būs piemēroti tikai tādi atminēšanās varianti, kuri palīdzēs to izdarīt detalizēti un fokusēs jūsu uzmanību uz konkrētu ceļojuma mērķi.

Vislabāk šim mērķim būs piemēroti sekojoši varianti:

 • Vērsieties pie speciālista, kurš jums profesionāli palīdzēs iegremdēties jūsu atmiņās, aiz rociņas aizvedīs un palīdzēs jums izdarīt visu pēc jūsu pieprasījuma.
 • Tiem, kam ir svarīgi saprast procesu no iekšienes un kas grib plašāku iespēju spektru, kam ir laiks un tiekšanās, būs piemērots variants – iemācīties staigāt pa iepriekšējām dzīvēm patstāvīgi. Bez iespēju atminēšanās jūs varēsiet pielietot šo prasmi visdažādākajās jūsu dzīves sfērās.

 

No augstāk sniegtā saraksta jūs varat izvēlēties to, kas ir piemērots tieši jums, kas atsaucas dvēselē. Un tālāk vajadzīga tikai prakse un iegremdēšanās savas Dvēseles atmiņā. Un ticiet, tas ir ļoti aizraujošs ceļojums!

Bet vajag atcerēties par dažām niansēm un nosacījumiem, kuri var traucēt jums tamlīdzīga pasākuma realizācijā. Un mēs tos aplūkosim tālāk.

 

Kādas var būt sekas un “blakusefekti”

16 12 26 06

Nav vērts domāt, ka, tikko jūs paskatīsieties savas “maģiskās” iepriekšējās dzīves, sapratīsiet, kādus brīnumus jūs tur taisījāt, – viss notiks pats no sevis un atkal sāks darboties!

Kā jebkurai lietai un notikumam šajā pasaulē, neparastajām spējām arī ir “medaļas divas puses”, par kurām labāk aizdomāties laikus.

Tātad palūkosimies, kā jums var izvērsties neparastu spēju atminēšanās un tiekšanās attīstīt tās pašreizējā dzīvē, kā arī, kam ir vērts pievērst uzmanību vēl PIRMS tam, kad jūs sāksiet praktizēt:

 • Ir svarīgi saprast, vai neparastu spēju atklāšana sevī ir jūsu šī brīža vēlme, tieksme atdarināt kādu, vai arī tas patiešām ir jūsu dvēseles uzdevums. Iesaku to noskaidrot pašā ceļa sākumā!
 • Ir noderīgi godīgi tikt skaidrībā ar sevi, kādēļ jums vajadzīgas tādas spējas: palīdzēt sev vai citiem cilvēkiem, glābt pasauli no neārstējamām slimībām, gūt atzinību, slavu, pelnīt naudu tādā veidā.
 • Pievērsiet uzmanību savam fiziskajam ķermenim. No viņa tīrības un ietilpības ir atkarīga spēja pārvadīt caur sevi spēcīgas dziedinošas un citas enerģijas. Ir svarīgi viņu sagatavot un attīrīt, pirms jūs pāriesiet tieši pie smalkāka plāna praksēm.
 • Ja jūs atminaties savas spējas no iepriekšējām dzīvēm, pievērsiet uzmanību tām savām fiziskajām iezīmēm un īpatnībām, kuras jums palīdzēja. Vai tās piemīt jūsu ķermenim tagad? Iespējams, ar kaut ko vēl ir jāpastrādā.
 • Vienkārši atminēties un izdzīvot savas spējas – ar to nepietiek. Lai attīstītu tās vai nostiprinātu, vajadzīga pastāvīga ikdienas prakse, uzmanības un enerģijas fokusēšana uz šo procesu. Un tas jau ir citāds dzīvesveids. Jūs esat tam gatavi?
 • No augstāk sniegtā stāsta jūs varat redzēt, ka pat smalki dziedniecības instrumenti nav universāli. Katrā laikā un dažādiem cilvēkiem eksistē savas, piemērotākas metodes. Noteikti ņemiet vērā šo faktoru!
 • Neparastu spēju attīstība visdrīzāk vedīs pie aktīvas saziņas ar pašiem dažādākajiem cilvēkiem. Tālab jums būs noderīgi attīstīt sevī tādas īpašības kā augstu ētiskumu, objektivitāti, vērīgumu, prasmi redzēt cilvēkus. Jums būs nepieciešams personiskais spēks (uz jums var būt spiediens no cilvēka, viņa pretestība procesam, spiediens no citiem spēkiem), mēra sajūta, atbildība par savām darbībām.
 • Un ir vēl arī tāds moments: uzkrājot sevī kādas zināšanas, spēkus un spējas, ir svarīgi dot tām izeju uz āru, dalīties tajās ar pasauli, tas ir, laist caur sevi, nevis piesavināties. Citādi jūs “pārsprāgsiet”. Ne tiešā nozīmē, protams, bet izpausties tas var dažādi: kā nepatikšanas mājās, darbā, kā strīdi un nervozi uzliesmojumi, pat kā fiziskas slimības.
 • Bez negatīvajiem momentiem ir arī pozitīvie!
  Ja jums viss izdosies, tad gaidiet uzplūdus no tiem, kas vēlas izmantot jūsu palīdzību, no cilvēku pateicības, atzinības un tās lieliskās sajūtas, ka tu nes labumu pasaulei un cilvēkiem, ka tu esi viņiem vajadzīgs!

 

Protams, nemaz nav obligāti, atminoties savas iepriekšējās dzīves, kur jums piemita neparastas spējas, tūlīt pat parādīt tās pašreizējā dzīvē.

16 12 26 07

Varbūt jūs mudina tikai ziņkārība: un kā tas mēdz būt?

Bet varbūt tā interese par savas Dvēseles vēsturi, kura dod grūdienu jauniem atklājumiem pašreizējā dzīvē, ir jaunas apzināšanās un brīnumi. Arī tas ir iespējams.

Jebkurā gadījumā tā ir maģiska un neaizmirstama pieredze tiem, kam patīk aizraujoši stāsti!

Tātad jūs redzat, ka atminēties savas iepriekšējās dzīves var. Un tam ir dažādi varianti un iespējas. Galvenais – labi apsvērt visus “par” un “pret”, un var doties ceļā!

 

Gribat pamēģināt atminēties savas neparastās spējas no iepriekšējiem iemiesojumiem? Nāciet, iemācīsim!

Pierakstīties mācībām Institūtā

Natalija Golubkina

Natālija Golubkina

Reinkarnacionikas konsultante.

Reinkarnacionikas institūta 1. un 2. kursa kapteine. Projekta vadītāja un grāmatas “Kādas dvēseles ceļojums” autore

http://ngolubkina.ru/

 

Pievienots 26.12.2016.

https://ru.reincarnatiology.com/sposobnosti-iz-proshlyh-zhiznej/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe