Elvita Rudzāte - Vai nebūtu godīgi, ja notiktu dabīgā atlase?

16.03.2020

Krists jautā: Paldies par Jūsu darbu un gaismu ko nesat pasaulē, lai paaugstinātu mūsu apziņas līmeni.
Vai es pareizi saprotu ka šis koronavīruss ir mūsu cilvēces apziņas līmeņa sekas vai arī augstākie spēki apzināti to mums atsūta, lai sāktos pārmaiņas?
Jautājums, vai tas jūsuprāt ir pareizi noteikt ierobežojumus, kas pašlaik tiek veikti slēdzot skolas, darba vietas utt. un cik saprotu tad ierobežojumi kļūs vēl drastiskāki. Es uztraucos par to, ka ne visiem ienākumi ir tik lieli kā arī nav nekādi uzkrājumi, taču maksājumi taču jāturpina veikt un jānodrošina savas pamatvajadzības. Vai šādā veidā valsts neriskē, ka varētu sākties lielas nekārtības un laupīšanas?
Pasaulē ir neskaitāmas slimības kā vēzis, HIV, gripa utt. no kā cilvēki mirst kā arī bads. Kādēļ šo mēs daļēji ignorējam, bet tagad saspringstam par šo slimību, es domāju mūsu un pasaules vadītāju rīcībā. Šo es daļēji neizprotu. Vai nebūtu godīgi, ja notiktu dabīgā atlase ar šo slimību tāpat kā ar visu pārējo?

Elvita Rudzāte atbild: Man ir piemirsies pasakas nosaukums, bet pasakas doma bija tāda, ka dēls savu darba nespējīgo tēvu aizveda ragaviņās uz mežu, lai viņš tur nomirst, jo no viņa vairs nebija nekāda labuma.

Šī pasaka pievērš uzmanību cilvēku vērtībām un māca cilvēcei rūpes par tuvākajiem. Šobrīd visiem cilvēkiem Dievs liek domāt par patiesajām vērtībām, liekot aizdomāties, kas ir laicīgas un pārejošas vērtības, un kas ir mūžīgas un paliekošas vērtības. Manuprāt mūsu Valsts valdība rīkojas pareizi, mēģinot ierobežot vīrusa izplatību. Visi ierobežojumi patiesībā ir rūpes par cilvēku veselību. Jā, ierobežojumi ietekmē ekonomisko situāciju, tā patiešām pasliktināsies un var izraisīt globālu ekonomisku krīzi, bet tanī pašā laikā visām valstīm ir jādomā kā šādos apstākļos palīdzēt saviem iedzīvotājiem. Par laimi mēs dzīvojam Valstī, kura domā, kā palīdzēt saviem iedzīvotājiem.

Esošā situācija ļoti labi parāda, ka materiālas lietas nav mūžīgas, tās var pazust un neviens tās nevar garantēt. Vienīgi Dievs nosaka kā katram klāsies šajā situācijā un Viņš pārbauda, cik ļoti esam pieķērušies materiālajai labklājībai. Tiem, kuriem svarīgāka ir materiālā labklājība par vecu un darba nespējīgu cilvēku dzīvībām, tie vēl nav izpratuši, kas ir mūžīgās vērtības un kas ir laicīgās vērtības. Man nav zināms kādā veidā Dievs liks viņiem aizdomāties par patiesajām vērtībām, bet tas noteikti notiks, un pastāv liela varbūtība, ka tieši šie cilvēki visvairāk zaudēs materiālos labumus.

Šajā laikā visvieglāk klājas ticīgiem cilvēkiem, kas zina, ka bez Dieva atļaujas nekas nenotiek un pieņem Dieva gribu, lai kāda tā nebūtu, ar pateicību un pazemību. Cilvēkam nav jāsēž rokas klēpī salikušam, bet ir jādomā un jārīkojas, lai nodrošinātu sev iztiku. Tagad Dievs dod iespēju visiem mainīties, jo ne velti jau simtiem gadu pastāv teiciens: “Izdzīvos tas, kas mainīsies.”

Nebaidieties no pārmaiņām lai kādas tās būtu. Nebaidieties zaudēt materiālos labumus, jo pēc krīzes beigām būs iespēja tos atgūt, ja tikai krīzes laikā būsi audzis garā. Apgūsti Dievišķo Valdoņu mācību, tad tev vieglāk būs pieņemt jaunos izaicinājumus. Iesaku padomāt par putniem, kuri vienmēr ir paēduši. Kas viņus baro? Dievs viņiem dod iespējas atrast barību. Tāpat Dievs pabaros arī cilvēkus, tikai Viņš liks tiem pašiem būt aktīvākiem, lai nodrošinātu sev iztiku.

Mums ir jāpateicas Dievam, ka krīze pie mums ir atnākusi tuvojoties pavasarim. Iesaku tiem cilvēkiem, kuriem ir zeme, jeb tā saucamais piemājas dārziņš, iestādīt saknes tik daudz, lai varētu savu ģimeni nodrošināt ar minimālo pārtiku līdz jaunajai ražai. Krīzes laikā iesaku pašvaldībām bez maksas iedot lietošanā zemi cilvēkiem, kas ir gatavi paši izaudzēt augus, iedodot sēklas un stādus.

Iesaku valdībai nekavējoši ķerties pie darba, lai izveidotu iekšēju pašnodrošināšanas ekonomisko sistēmu, kas būtu kā risinājums X stundas laikā, ja tāda pasaulē iestātos. Cerēsim, ka tā neiestāsies, bet kāpēc gan nepakustināt smadzenes un neizdomāt kā tā varētu darboties?

Iesaku ikvienam ikdienas kādu laiku veltīt lūgšanām, lai neitralizētu negatīvo enerģiju, kas ir pamats koronavīrusa izplatībai un visām sekām.

Lai kas notiks, atceries, ka viss, kas notiek, notiek tikai uz labu!

 

Pievienots 16.03.2020.

https://domatajs.lv/vai-nebutu-godigi-ja-notiktu-dabiga-atlase/

Publicēts ar autores atļauju.