Татьяна Бреславская - Исцеление в точке обнуленного времени

Tatjana Breslavska - Dziedināšanās nonullētā laika punktā

18 01 02

Ziema šajā gadā – nemaz nav ziema, gaidīsim saskaņā ar Puškinu: ziemu gaidīja, gaidīja daba, sniegs uzkrita tikai janvārī.

Dienā laikapstākļi mainās ne reizi vien, divus mēnešus pēc kārtas nav saules… Es neteikšu, ka tas viss noved mani depresīvā stāvoklī, taču tomēr jūtams nebūt ne svētku noskaņojums, bet svētkus gribas katru dienu.

Pirms dažiem gadiem šī svētku sajūta bija katru dienu, pašlaik, redzams, es atrodos jaunā “iegremdēšanās” mūsu realitātē vijumā, vecās afirmācijas jau ir maz efektīvas, meklēju kaut ko jaunu, vakar sagribējās piesaistīt “augstākos spēkus”.

Es palūdzu izdziedināt mani un aktivizēt manus dzīvības spēkus. Atvērās jauna telpa, un mani atveda “nonullētā laika punktā”. Šajā punktā tad arī sākās dziedināšana: es sajutu un ieraudzīju viļņveida starojumu, kurš ietina visu manu ķermeni.

Uzdevu jautājumu, kāpēc man atveda tieši “nonullētā laika punktā”, ko tas nozīmē?

Tā ir vieta, kur nav laika rādītāja, konkrēti tāda, kā uz Zemes. Mēs atrodamies gaismas kuģī sestajā dimensijā, mēs novērojam cilvēku ķermeņu attīstību, izdzīvošanu. Mūsu uzdevums – ar saviem pētījumiem atnest labumu visas cilvēces fiziskajiem ķermeņiem un orgāniem. Mums laikus ir jākonstatē draudi ķermeņiem, jāizvairās no nevēlamas postošas toksisku vielu iedarbības kā uz planētas virsmas, tā arī ārpusē.

Mums patīk jūsu ķermeņi – tas ir pats pilnīgākais radījums, kāds jebkad ir bijis uz Zemes. Mēs negribam jūs zaudēt, mums gribas jūs vairāk pilnveidot, ne tikai nelabvēlīgu ietekmju dēļ, bet arī tālākas evolucionāras izaugsmes dēļ.

Īpašu uzmanību mēs pievēršam smadzenēm un sirdij, gribam ieviest vēl papildus orgānu, iespējams, jūsu smalkajos ķermeņos, kurš pildīs sensorās noskaņošanas funkciju.

Turklāt mēs jūs varam izmantot par pārvadītājiem pēc “simtā pērtiķa” efekta. Nemaz nav obligāti katru dzīvojošo aicināt uz mūsu kuģi uz mūsu laboratoriju, pietiek ar dažiem noskaņotiem pārvadītājiem, un caur viņiem (pateicoties viņiem) noritēs pakāpeniska izmaiņa visos ķermeņos.

Apmēram pēc 10 minūtēm es pārstāju just problēmas ar kaklu un acīm.

Kāpēc vairāku gadu laikā es jutu šīs problēmas aizdegunē: nekas nesāpēja, bet bieži bija diskomforts iekaisuša kakla un atkrēpojumu veidā, es pat tā dēļ pārtraucu darbu skolā: bieži pazuda balss.

Mēs gribam jums likt domāt par sava ķermeņa problēmām. Jā, protams, izjūtot grūtības, jūs nekavējoties griežaties pie ārsta vai ejat uz aptieku, pilnīgi aizmirstot, ka jūsu ķermenim piemīt pašatjaunošanās spēja! Jums tā dēļ ir jāieiet radīšanas nulles punktā. Jā, tieši šajā punktā, kur ir apturēts laika mehānisms visiem fiziskajiem ķermeņiem, jūs varat sevi dziedināt. Tas attiecas ne tikai uz fizisko ķermeni, bet arī uz psihi, nervu sistēmu, galvas smadzeņu darbību.

Iznāk, ka laika faktors traucē mums dziedināties, būt veseliem?

Nu protams, “iedarbināts” organisms nevar atslābināties, viņš turpina savu ieprogrammēto funkciju, un tikai pēc programmas izslēgšanas var ieviest korekcijas. Jūs taču jau zināt, ka “alfa” stāvoklī jūs varat atbrīvoties no sāpēm un slimībām. Šajā stāvoklī laiks palēninās.

Es pieprasīju arī slimības radošu mikroorganismu, vīrusu un parazītu aizvākšanu.

Ieslēdzās režīms – “atgrūšana”, un es ieraudzīju, kā iziet tumšas enerģijas un organismi, līdzīgi maflokiem, tikai ar gigantiskiem izmēriem.

Vai tiešām man pēdējā laikā ir sakrājies kas “tāds”, es taču pastāvīgi “tīros”?

Dārgā, tu tīrījies viena, bet, saskaroties, sazinoties ar citiem cilvēkiem ciešāk, tu uzņem uz sevis viņu problēmas, tu tās redzi un tātad atrodi, zini, kā tikt ar tām galā, bet cilvēks – nezina un nevar PAGAIDĀM saprast, ko ar to darīt. Viss ienāk tavos laukos, bet neuztraucies, tavs kanāls automātiski to visu atgrūž, tiesa, ne vienmēr ātri, tāpēc ka tu pati bieži “ieciklojies” citu problēmās.

Nākamais pieprasījums bija – nostiprināt manu imūnsistēmu, process aizgāja ģenētiskā līmenī, es izdzirdēju komentāru: “imūnsistēmas apvalka nostiprināšana”.

Kāpēc jūs tā saucat – imūnsistēmas “apvalks”?

Imūnsistēma, tāpat kā viss jūsos, ir programma, katrai programmai, pēc analoģijas ar jūsu datorprogrammām, ir jābūt aizsargātai.

Vai tad viņa man nebija pietiekami nostiprināta, kā arī citiem?

Katru reizi mēs kaut ko jūsos izmainām, pieskaņojam jaunām enerģijām, starojumiem, radiācijai utt. Turklāt neaizmirstiet – lai cik skumji tas neskanētu, jūsu ķermeņus grib izkropļot, pat izmantot viņus. Kas tie ir – jūs uzzināsiet no citiem avotiem. Mūsu uzdevums – novērot, ārstēt, palīdzēt jūsu ķermeņiem.

Te es ieraudzīju meitenītes (meitenes) seju, ar tumšām bizēm, viņa stādījās priekšā kā skolotājs no laboratorijas, uzaicināja pie sevis par mācekli, viņu sauc Sofija. Es izteicu gatavību piešķirt savu ķermeni, lai uzlabotu veselību visiem cilvēku ķermeņiem uz Zemes, tas ir, būt par pārvadītāju, lai pēc iespējas ātrāk iedarbinātu “simtā pērtiķa efektu”.

Viņi nopukojās par netīro gaisu, ūdeni un apvidu, kur es dzīvoju, uz sliktas kvalitātes pārtikas produktiem.

Viņi šo dziedināšanas veidu nosauca – ieiešana nonullētā laika punktā, kurš papildina tādu dziedināšanas veidu kā Reiki. Turklāt arī viņi veic magnētiskās rezonanses terapiju, pēc tādas terapijas ir lieliska pašsajūta. Tā praktiski ir elektromagnētisko lauku balansēšana.

Viņi atrodas 6. dimensijā, tas ir tuvu mūsu frekvencēm.

Bez atrisinātajām problēmām ar kaklu un acīm un arī ar galvas smadzeņu asinsvadiem es sajutu enerģiju neparastu pieplūdumu. Ak, es varētu kalnus gāzt, tikai dzīvoju no tiem patālu.

PATEICOS!!! Nu taisni kā Jaungada dāvana!

 

Pievienots 02.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2017/istselenie-v-tochke-obnulennogo-vremeni

Tulkoja Jānis Oppe