Нина Терехова и Сергей Бублик - ПЕРЕХОД. Послесловие. Январь 2017 г

Ņina Terehova un Sergejs Bubļiks - PĀREJA. Pēcvārds. 2017. g. janvāris

Mēs arvien mēģinām saprast, KAS tad notiek uz planētas, mūsu Visumā. Jau galva plīst no visādiem variantiem un atsevišķiem faktiem. Astruss mēģina nomierināt mūsu jautājumu straumi, sakot, ka Kad process tiks konstatēts, tad sapratīs, kā tas notiek. Būs “pēcvārds”.

Faktiski šis raksts arī ir “pēcvārds” tam, kas notika uz planētas pēdējos 7 gadus un ko mēs saucām par PĀREJU...

Visa planēta bija nobiedēta ar Pasaules Galu, gaidīja apokalipsi precīzā datumā 12.12.21., kurš bija norādīts seno Maiju kalendārā kā “laiku beigas”. Gaidīja planētas-slepkavas “spārnotās” Nibiru atnākšanu. Bet, lūk, ir iestājies 2017. gada janvāris. Un mēs neieraudzījām Pasaules Galu (Paldies Dievam!), un nesaņēmām nekādu oficiālu informāciju par Nibiru, kaut gan tāds nozīmīgs notikums NEVARĒJA palikt nepamanīts!

Tātad, vai bija Pasaules Gals? Vai bija planēta Nibiru? Kāpēc “neviens neko nepamanīja?” Jeb pamanīja, bet uzskatīja, ka tam nav nekādas nozīmes?

 

Izrādās, ka viss iepriekš rakstītais NOTIKA, bet, kā mīl teikt Astruss, “ne tā, kā jūs domājāt”...

No dialoga ar Astrusu.

– Maiju kalendāra beigšanās liecina par “pasaules galu”?

Astruss: “Nē, kalendārs vienkārši ir beidzies, un viss.

Pāriešana no vienas laika fāzes citā – tā ir dažāda līmeņa struktūru mijiedarbība. (Un citā dialogā piebilda, ka “patiešām notiek virzība uz piekto dimensiju”.).

Laiks dalās fāzēs; viena fāze var būt garāka, cita – īsāka. Jums būs trīs īsas fāzes pārejas procesā.

Pāriešana izpaudīsies iekšējā stāvokļa izmaiņā.

(Pievērsiet uzmanību pēdējai frāzei! Ir grūti pamanīt izmaiņas savā iekšienē, tāpēc ka “novērotājs” un “novērojamais” ir nešķirami un mainās kopā.

Un kā pamanīt, ka laiks saspiežas?

Astruss: “Blīvam laikam ir zaļgana krāsa.” J.V. Kretovs jau 2008. g. teica: “Visi sāks redzēt zaļus saulrietus un zaļu ziemeļblāzmu. Visur. Un tas nav jāskaidro ar putekļu refrakciju gaisā!”)

17 02 02 02

1. foto. Tamlīdzīgi zaļu ziemeļblāzmu foto ir pārpludinājuši internetu. Ieskatieties šajā vietnē http://trinixy.ru/42093-udivitelnoe-severnoe-siyanie-96-foto.html

Tātad uz pašreizējo laiku ir noskaidrojies svarīgs moments – izrādās, senatnes leģendas un mīti, aprakstot Zemes apokalipses, runāja par DIVIEM dažādiem debess objektiem, civilizāciju bojāeju izraisošiem (!!!). Runa ir par planētu Glorija un planētu Nibiru.

Izrādās, ka Zemes orbītā atrodas vēl viena planēta – Glorija. Atrodas orbītas librāciju punktā, tāpēc ir neredzama no Zemes ļoti ilgu laiku, jo atrodas aiz Saules. Glorija ir par iemeslu “vispasaules” plūdiem reizi 5 tūkstošos gadu. Un Mēness viņai tur aktīvi “palīdz” (Sīkāk par to var palasīt rakstā “PLŪDI un to globālais cēlonis” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub53.html[1])

17 02 02 03

Atdalīsim Glorijas ietekmi (iespējams, Atlantīdas bojāeja pirms 12 tūkstošiem gadu ir viņas roku darbs) no Nibiru ietekmes (kura parādās blakus Zemei reizi 40 tūkstošos gadu, kā ir izskaitļojis astrofiziķis Kirils Butusovs (Кирилл Бутусов). Sk. ““PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Reiz Divas Zvaigznes vienā saplūda...” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub35.html)

 

Par Nibiru. Nepamanīt viņu mums “palīdzēja” “oficiālie” NASA zinātnieki, bezgalīgas noklusēšanas un melu politika. Atcerēsimies spēcīgos teleskopus uz Zemes, aprātus, kuri ir palaisti tālajā Kosmosā, lai novērotu visu notiekošo... Un nekur nav paziņojumu par planētas Nibiru tuvošanos! (Par Nibiru būs šī raksta turpinājumā.)

 

Nāk atmiņā viena no sarunām ar Juriju Vasiļjeviču Kretovu. Tas bija 2008. gads. Tad mūs nodarbināja jautājums, KAS un KĀ notiks 2012. gada decembrī, optimistiski saucot šo notikumu par “PĀREJU”. Un tad Jurijs Vasiļjevičs teica, ka “viss sāksies daudz agrāk, 2009. gadā, un ilgs 7 gadus. Un “pārejas sākumu iezīmēs komētas iekrišana Indijas okeānā.” “Būtība nav komētā, bet tajā “sarkanajā virpulī”, kuru viņa atnesīs,” viņš piebilda.

Laiks gāja, bet par Indijas okeānā iekritušu komētu – ne vārda. (Mēs vērīgi sekojām notikumiem tajā rajonā. Pa to laiku mēs uzzinājām, ka Indijas okeānā ir vieta, kur ir pats zemākais planētas gravitācijas rādījums. Izrādās, ka pilnīgiem cilvēkiem patīk braukt atpūsties uz Indiju, tāpēc ka tur jūtas viegli.)

Komētas nokrišana tā arī būtu pagājusi, mūsu nepamanīta, ja ne paziņojums no Austrālijas par sarkanas krāsas vētru.

 

“Milzīga smilšu vētra pārnesās pāri austrumu Austrālijai un pārklāja Sidneju 2009. gada 23. septembrī. Vētra aptvēra teritoriju 500 km platumā un 1000 km garumā. Tās dēļ nācās atlikt gaisa pārlidojumus, bija traucēta virszemes satiksme, bet cilvēki bija spiesti savās mājās meklēt patvērumu no kaitīgā gaisa un vētrainā vēja. Nu bet tie, kuri uzdrošinājās iziet ārā, īpaši rītausmā, bija pārsteigti par debesīm neparastā sarkanā krāsā, kuras atgādināja filmas par Marsu.” http://www.liveinternet.ru/users/3965396/post135844228/

17 02 02 04

2. foto. Tilts Sidnejā vētras laikā

“Austrālijas Meteoroloģijas birojs šo ļoti stipro putekļu vētru raksturoja kā “diezgan mazticamu notikumu”. (Un no kurienes gan viņi varēja zināt par komētu?) Par vētras cēloni tika nosaukts stiprs vējš no Indijas okeāna puses.”

Nebija arī paskaidrojuma, kāpēc putekļi un smiltis bija sarkani.

Atcerēsimies, kā Pasaules Galu ir aprakstījuši senie teksti, ar to domājot Nibiru gājienu. Ļoti labi un lakoniski informācija par to ir apkopota, piemēram, rakstā “Planētas Nibiru tuvošanās. Gaidāmie notikumi” http://2012.blacksea.net.ua/index.php/planeta-nibiru/169-priblizhenie-planeti-nibiru-sobytija

Mēs vienkārši nocitēsim no tā dažus momentus, kuri attiecas uz pagātni, un pievienosim pamanīto tagadnē.

1. citāts. “Planētai Nibiru ir aste, kura sastāv no putekļiem, gāzēm, akmeņiem un klintsbluķiem. Kad Nibiru ienāk mūsu saules sistēmā, tad saules vējš sāk viņas asti atgrūst, prom no saules.

Senos laikos šie dzeltenbrūnie putekļi, kuri galvenokārt sastāv no dzelzs oksīda, tuvojoties Nibiru, nonāca uz zemes virsmas, ietinot veselas pilsētas tumšsarkanu putekļu apsegā un saindējot ūdens avotus, nokrāsojot tos asiņaini sarkanā krāsās. Viņas parādīšanās ir pēdējais brīdinājums par neglābjamām gaidāmām nelaimēm, kuras senatnē ir vedušas pie daudzu civilizāciju bojāejas.

Kāpēc gan šie sīkie sarkanie dzelzs putekļi nesadeg atmosfēras augšējo slāņu skābeklī? Šie putekļi nedeg, jo ir jau oksidējušies. Nosēžoties uz Zemes virsmas, tie uz ilgu periodu nokrāsos upes un ūdenskrātuves sarkanā krāsā un piešķirs tiem rūgtu garšu, saindējot visus dzeramā ūdens avotus.”

 

Tas faktiski arī visur sākās. Kopš 2010. gada ūdens ūdenskrātuvēs kļūst sarkans kā asinis, bojājas, vietām pazūd. Šis process jau ir atzīmēts daudzās pasaules valstīs: Teksasā, ASV, Antarktīdā, Austrālijā, Irākā, Ķīnā, Irānā, Krievijā (Melnā jūra) utt. Internetā ir daudz foto http://lingvosophy.com.ua/threads/1028-%D0%B2

Piemēram, 2012. gada 15. jūlijā. Sarkanīgu ūdeni un simtiem peldošu beigtu zivju ne pirmo dienu novēro Voroņežas iedzīvotāji Usmankas upē Borovoja un Dubovkas rajonā, kā arī Bijugas upītē. Aculiecinieki vēsta, ka ūdens ir kļuvis sarkans jau pirms nedēļas, pēc tam sākusies zivju masveida bojāeja, ziņo moe-online.ru

17 02 02 05

3. foto. Nīderlande, 2013. g. decembris2

Daudzi atcerējās Bībeles pravietojumu (Atklāsmes grāmata 8, 6-13), ka pirms laiku beigām upes nokrāsosies asins krāsā.

Eksperti ņem ūdens paraugus, taču parādības īsto cēloni saprast nevar (vai nesaka). Tomēr aicina cilvēkus izvairīties no kontakta ar tamlīdzīgu ūdeni.

Iznāk, ka zemieši JAU ir saņēmuši “pēdējo brīdinājumu” par neglābjamām gaidāmām nelaimēm. Kādām?

 

2. citāts. “Saskaņā ar senajos avotos atrodamo informāciju, neitronu zvaigznes un mūsu planētas satuvināšanās laikā pagātnē uz Zemes ir sākušās ļoti stipras zemestrīces, vulkānu izvirdumi, atsevišķu zemes virsmas rajonu nolaišanās un pacelšanās. (Ir pamanīts!)

Daļu zemes atmosfēras sagrāba neitronu zvaigzne, kā rezultātā radās gaisa blīvuma pazemināšanās, un skābekļa saturs atmosfērā ievērojami samazinājās. (Tā ir.)

Sīki meteorīti parasti, nonākot Zemes atmosfērā, berzes dēļ sakarsējas , un tos sadedzina tajos esošais skābeklis. Taču Nibiru gājiena laikā Zemes atmosfēra izjūt tik stipru uzbrukumu, ka tajā esošais skābeklis vietām tiks pilnīgi izlietots. Sakarsētā gāze un ķīmiskās vielas, kuras ir Nibiru astē, nonākot Zemes atmosfērā, uzsliesmos ar liesmu, dedzinot tās skābekli. (Milzīgi daudz neizskaidrojamu uzliesmojumu debesīs dažādās planētas vietās to apstiprina.)

Degoši gāzveida veidojumi, nosēžoties uz zemes, nodedzinās daļu mežu, un gaiss piepildīsies ar dūmiem un svilumu.

Uz visas planētas sākās šausmīgas vētras un viesuļi, kurus izraisīja neitronu zvaigznes gravitācijas iedarbība uz Zemes atmosfēru (sākās vētras, līdzīgas tai, kāda bija Austrālijā).

Tajā pašā laikā notika Zemes griešanās ass nobīde. Lai saglabātu stabilu savas griešanās ass stāvokli, Zeme telpā apvērsās.”

 

Līdz planētas apvēršanai telpā nenonācām (Paldies Dievam!), bet par ass pārbīdi mums izdevās uzdot dažus jautājumus Astrusam 2016. gada jūnijā.

Astruss: „Ass slīpums IZMAINĪJĀS. Šajā gadījumā tas sasniedz gandrīz 15 grādu līmeni. Pēc tam būs 17 un līdz 23. tas vedīs pie upju plūduma mainīšanās, pie struktūras mainīšanās. Pie okeāna plūsmu kustības mainīšanās. Un vēl būs lēciens līdz 32 grādiem. Tas būs pagaidu lēciens. Taču tam nebūs tās sekas, kuras gaida. 72 grādi. Tāds pagrieziens uz 72 grādiem..”

T. Tihoplava: „Mūs no šejienes nenokratīs?”

Astruss: „Nē, nenokratīs, tāpēc ka šiem lēcieniem ir impulsu izpausme. Un pat fiksēsies līdz 93, bet tas būs uz īsu mirkli. Uz to nepaspēs noreaģēt nekas, taču noteikta veida elektriski lādiņi tomēr uzkrāsies. Tamlīdzīgi bija plūdi. Šīs īpašības, kad ūdens struktūra ieguva citas īpašības, un tā sāka nākt ārā, pacelties. Taču nekāda viļņa, kurš visu aizskalo. Nav nekā tamlīdzīga.”

 

Patiešām, zinātnieki jau ir atzīmējuši okeāna plūsmu kustības izmaiņas, veselu ezeru izzušanu vienā naktī utt.

Sensacionālu atklājumu ir izdarījuši amerikāņu fiziķi: viņi ir konstatējuši absolūti jaunu ūdens molekulu stāvokli, kad viņš demonstrē vēl vienu stāvokli (bez šķidrā, cietā un gāzveida) un turklāt dzīvo nevis pēc fizikas klasiskajiem, bet pēc kvantu likumiem.

(Sk. rakstu „PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Zemes magnetosfēras krahs uz pāris stundām” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub38.html[2])

Astruss toreiz apstiprināja, ka “ūdens agregātstāvokļa izmaiņa Zemes iekšienē patiešām ir notikusi. Cilvēkos tas ATSPOGUĻOSIES. Liela tautu masu kustība sāksies. Būs liela pārceļošana.” Un tas jau notiek.

Uz mūsu jautājumu: “Ja ūdens planētas iekšienē ir palicis bez poliem, tad iznāk, ka planēta Zeme tagad zaudē pierastos polus? Jeb kļūst daudzpolu?”, Astruss atbildēja: “Viņa kļūst gan par vienu, gan otru, gan trešo vienlaicīgi.”

Godīgi sakot, ko tas nozīmē, mēs nesaprotam... Nav saprotams, par kādiem poliem ir runa – par magnētiskajiem vai par ģeogrāfiskajiem. Bet piekrītiet, ka šī izmaiņa pieder pie globālām, un ar to vēl nāksies tikt skaidrībā...

 

Atgriežamies pie citātiem. Ir momenti, kuri nav piepildījušies, un, šķiet, vairs nepiepildīsies!

3. citāts. “Nibiru gravitācijas iedarbībā radās gigantisks paisuma vilnis. (Nē.)

Neitronu zvaigznes tuvošanās laikā viņas gravitācijas iedarbība izraisīja arī Zemes griešanās ātruma ievērojamu palēnināšanos, tādā mērā, ka likās – it kā Zeme vispār ir apturējusi savu griešanos. Tas izskatījās kā ilga nakts vienā planētas pusē un ilga diena otrā. Saule it kā bija apturējusi savu ceļu pa debesīm, karājoties vienā punktā, tas ir, viena Zemes puse bija apgaismota, bet otra atradās pilnīgā tumsā.

Seno tautu teiksmās ir teikts, ka Saule neizkustējās no vietas līdz 10 dienām, un aizdegās meži. Indijā Saule stāvējusi desmit dienas, Irānā – deviņas dienas, Ēģiptē diena turpinājusies septiņas dienas. Izraisīto kataklizmu ugunsgrēku dēļ gaiss piepildījās ar smacējošiem dūmiem. Izžuva dzeramā ūdens avoti.

Mūsu planētas pretējā pusē tajā pašā laikā pieturējās dziļa nakts. Ziemeļ- un Dienvidamerikas indiāņu teikas vēsta, ka piecu dienu laikā, kamēr turpinājās katastrofa, saule neparādījās, un zeme atradās tumsā.”

Atcerēsimies, ka arī Melhisedeks savās grāmatās runāja par trīs pārejas dienām.

Astruss paskaidro: “Pāreja būs. Viss pārejas process dalās trīs fāzēs: tajā, kas notika no 2009. gada līdz 2012. gada decembrim; tajā, kas notiks 2012. gada decembrī; un tajā, kas turpināsies līdz 2017. gadam.

2012. gada decembrī tā turpināsies nevis trīs dienas, bet astoņas dienas; un principā ne tā, kā visi ir aprakstījuši, bet ļoti mīkstā režīmā. Šo astoņu dienu laikā viļņiem nāks septiņi “iekritumi”, kad strauji satumsīs, bet ne līdz melnumam. Turklāt seši iekritumi būs aktīvi, bet septītais – vājš. Kad satumsīs, būs uzplaiksnījumi. Turklāt tiks fiksēts sarkans spīdums planētas polos.

Planētas iedzīvotāji jutīs vieglu tricināšanu. Temperatūra pazemināsies, taču ne katastrofiski priekš jums. Elektroenerģija neatslēgsies.

Reaģēs visi. Totāli. Taču saprātīguma robežās.

Sāks mainīties cilvēka iekšējā struktūra, un šo lēcienu iezīmēs sarkans viesulis. Lēciens notiks 8 dienu laikā, bet pēc tam līdz 2016. gadam būs stabilizācijas periods. Taču izvērsums kopumā turpināsies 200 gadu.

2012. g. decembris beigsies ar jūsu uzmanības apvērsumu. Smadzenēm izmainīsies poli. Izmainīsies polaritāte kājām un galvai. Pēc pārejas sāksies izmaiņas cilvēku fiziskajos ķermeņos, hormonālās īpatnības izmainīsies līdz nepazīšanai. Viena no izmaiņu iezīmēm – bērnu hiperaktivitāte. Tas ir pozitīvs faktors.”

 

Astruss: “No fizikas skatpunkta pavājināsies elektronu kustības darbība. Tikai tas – ne vairāk. Baltā enerģija viļņiem izies cauri Saules sistēmai. (Šī baltās enerģijas plūsma ietvers vēl divas sistēmas, katru ar savu Sauli.)

Tas ir Radītāja veikums, nevis kaut kādas fiziskas parādības tā sevi izpauž.”

(Pievērsīsim uzmanību vārdiem – “Radītāja veikums”. Šķiet, viņš mums demonstrē, ka var mainīt fizikas, astrofizikas likumus, izmantojot savu nodomu. Ka var pat nosūtīt planētu (runa ir Nibiru) pa neiedomājamu (pēc fizikas likumiem) orbītu, ka var iejaukties pierastajā nāvējošajā scenārijā, vienkārši sagraujot Nibiru piemērotā vietā (kas tad arī notika viņas iešanas gar Sauli laikā), nepieļaujot viņas graujošo iedarbību uz Zemi milzīga paisuma viļņa veidā.)

Atzīstamies, ka šie vārdi par “Radītāja veikumu” notiekošajā noņēma kolosālu spriedzi. Jau smadzenes kūpēja no jautājumu masas bez atbildes.

Skaidri ir jūtama neredzama palīdzīga roka. Kaut gan par neredzamu viņu vairs nenosauksi. Piemēram, NLO armāda blakus Saulei dīvainā veidā dažādā konfigurācijā izpaužas jau vairākus gadus. Un daudzas dažādās citas izpausmes pa visu pasauli? (Atcerēsimies Astrusa vārdus, ka “notiek visas planētas virzība uz piekto dimensiju”.)

Palīdzības piemērs: Čeļabinskas meteorītu, kurš nesa šausmīgus postījumus, kāds gaisā notrieca, un tas akurāti iegāzās ezerā, nodarot no iespējamajiem vismazāko kaitējumu.

 

Un atkal no Astrusa: “Baltās enerģijas plūsmas, pārejot pāri planētai, izmazgās visus netīrumus. Nav svarīgi, kā netīrumi tiks mazgāti, taču tie tiks izmazgāti. Plūdi pildīja to pašu lomu, kuru pildīs baltā enerģija. Tie nomazgāja visus Sodomas un Gomoras netīrumus, un tagad būs mazgāšana ar balto enerģiju. Netīrumus var nomazgāt, ar ko vien vēlies, tajā skaitā arī ar balto enerģiju. Taču tad bija nomazgāšana, bet tagad izmazgāšana. Faktiski tiks izmazgātas domas. Cilvēki, kuri sevī nesa neģēlību, agresiju, nesapratīs, kas ar viņiem ir noticis. Tas turpināsies līdz 2016. gadam.

Faktiski notiek visas planētas virzība uz piekto dimensiju. Taču teikt, ka to kāds veic pats sev, vai viss notiek pats no sevis, nevar – nav vienkāršu metožu. Pietiek paskatīties uz sevi, vērot, kas notiks iekšienē. Neko citu.”

 

Pazīstamais datums 12.12.21 ir pagājis. Vai pasaules-ēkā kaut kas ir mainījies?

Astruss: Sarkanā spīdēšana, par kuru bija runa, ir notikusi. Tā ir jūsu iekšienē. Izmaiņas jau ir notikušas iekšienē. Sākot ar šo gadu, visi pēc datuma 12.12.21 dzimušie ir interesants objekts zinātnei. Bet tie, kuri tika dzemdēti agrāk, pastāvīgi pieskaņosies.

 

Kāda tagad ir mūsu dzīves jēga? Ko gaidīt?

Astruss: “Pieņemt to, kas ir iekšienē. Pieņemt visu, kas ir reāls un pieder jums kā dzīvai būtībai. Pievērsiet uzmanību kakla čakrai. Runa ir par caurejošās enerģijas daudzumu. Transformēsies kundalini. Viņa liks mainīties pasaulei. Katra cilvēka kundalini sāks mainīt ārējo pasauli.

 

Lūk, arī viss! Pieņemot izmaiņas savā IEKŠIENĒ, mēs izmainīsim ĀRĒJO pasauli. Lūk, kur ir būtiskā starpība starp šo Nibiru gājienu un iepriekšējiem. Mēs mēģinām notiekošā cēloņus atrast ĀRPUSĒ, bet cēlonis ir katra no mums IEKŠIENĒ. Radītāja veikums kalpoja, lai izmainītu cilvēku. (Lai pēc tam jau cilvēks PATS būvētu savu pasauli, pārsteidzot un iepriecinot Radītāju.)

 

Bet tas vēl nav viss ar pāreju. Kad mēs būsim gatavi, nolaidīsies BALTAIS PLĪVURS.

Astruss: “2017. gads būs mierīgs, bet 2018. gadā virs visas planētas būs balts plīvurs. Tiks izmainīta nevis apziņa, bet sapratne par uzbūvi... (pasaules, mūsu realitātes sapratne? Aut.)

Šis baltais plīvurs atnāks un aizies. Bet principā neviens nesapratīs, kur atrodas.

Baltā migla nav kondensējies tvaiks. Jūs visi jutīsiet izmaiņas ar baltu nokrāsu. Uztversiet to, un viss.” (Sk. “PĀREJAS DIENASGRĀMATA. Baltais plīvurs. 2016. g. jūnijs” http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub40.html[3])

 

Jūs jautāsiet, kas tad ir ar šo noslēpumaino objektu Nibiru?

Ko par viņu var teikt tagad, 2017. gada sākumā? Spriežot pēc sekām, objekts bija! Taču oficiālu paziņojumu par to nebija. Kā tad tā?

Mēs atradām ļoti interesantu pētījumu, kura autors ir zem nika Damkin (Avots “Око-Планеты”), par “mītiskās Nibiru” parādīšanās laiku Saules sistēmā šajā reizē, par tās gājiena peripetijām caur viņu, par to, ka “Apļi uz laukiem” radīja Nibiru ceļu no pašas ieiešanas Saules sistēmā, sākot ar 1991. gadu.

(Sk. “Kas notiek, ja Jeļeņina komētu nomaina ar brūno punduri Nibiru?” 14-07-2011 http://oko-planet.su/phenomen/phenomenscience/74577-chto-proishodit-esli-zamenit-kometu-elenina-na-korichnevyy-karlik-nibiru.html)

Autors mūs iedvesmoja turpināt stāstu par Nibiru gājienu pa Saules sistēmu, un mēs jums pastāstīsim, kādu dīvains gals (jeb vēl nav gals?) ar viņu notika. Materiāls ir apkopots no dažādiem avotiem. Bet tā jau ir nākamā raksta tēma.

 

Terehova Ņina un Bubļiks Sergejs. http://www.so-tvorenie-spb.ru

Sanktpēterburgas garīgo tehnoloģiju centrs “Со-Творение” (“Līdz-Radīšana”).

 

Pievienots 02.02.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/perechod-posleslovie-yanvar-2017-g

http://www.so-tvorenie-spb.ru/articles_sub54.html

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1048-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-pludi-un-to-globalais-celonis (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/826-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-zemes-magnetosferas-krahs-uz-paris-stundam (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/876-nina-terehova-un-sergejs-bubliks-parejas-dienasgramata-baltais-plivurs-2016-g-junijs (Tulk. piezīme)