Cīņa ar saaukstēšanos

Līdz ar ziemas aukstumu tuvošanos arvien biežāk dzirdami mediķu aicinājumi aizsargāt savu organismu no gripas ar speciālas potes palīdzību. Tās cena ir neliela, un turklāt oficiālā statistika apstiprina, ka varbūtība saslimt ar gripu pēc vakcinācijas iziešanas pazeminās par 35%. Tajā pašā laikā ir zināms, ka šim vīrusam pastāvīgi ir mutācijas, un viņš pārveidojas, un tāpēc līdzeklis darbojas tikai vienu sezonu. Tas nozīmē, ka iziet imunizācijas procedūru stāv priekšā ik gadu. Turklāt nav noslēpums, ka katra tāda pote satur kancerogēnu vielu devu, kura novājina jūsu imunitāti un paaugstina blakusefektu parādīšanās risku. Vai tādā gadījumā ir vērts riskēt?

Mūsdienu cilvēks arvien biežāk saka “nē” tādai potei un aizdomājas par organisma aizsardzības spēku dabisku paaugstināšanu, jo stipra imunitāte cilvēku ir spējīga aizsargāt ne tikai no gripas, bet arī no daudzām citām slimībām. Šajā rakstā aplūkosim alternatīvas metodes aizsardzībā pret gripu.

16 11 28 05

21 dabas alternatīva potei pret gripu

1. Koloidālais sudrabs. Šī dabas viela ir ļoti spēcīgs līdzeklis cīņā ar gripas vīrusu, kā arī ar 650 slimību radošām sēnīšu, baktēriju un parazītu sugām. To lietot var suspensijas veidā ar inhalācijas palīdzību vai, uzstādot ūdens filtru, kurš piesātinās viņu ar sudraba joniem.

2. Lomatium Dissectum (Ломатиум рассеченный). Šis daudzgadīgais augs ir slavens ar pretvīrusu iedarbību, kura kombinācijā ar labvēlīgo ietekmi uz elpošanas sistēmu nodrošina uzticamu aizsardzību no gripas un LOR-orgānu slimībām.

3. Cinks. Šis mikroelements ir imunitātes galvenā barojošā viela, un tātad dabiskā veidā palīdz novērst gripas parādīšanos. Tādēļ nepieciešams lietot ar cinku bagātus produktus: austeres, kviešu klijas, liellopa aknas un vistas sirdis, ciedru riekstus un ķirbja sēkliņas.

4. Zaļā tēja. Visās nozīmēs noderīgais dzēriens ir lielisks organisma sargs no viltīgās gripas. Viss slēpjas lielajā antioksidantu daudzumā un šī dabiskā produkta bagātajā sastāvā. Dzeriet zaļo tēju kaut vai pa 1 vienai tasītei dienā, un varbūtība saslimt ar gripu būs novesta līdz minimumam.

16 11 28 06

5. Citrons. Visiem pazīstamais citrusaugs priecē gardēžus ar “firmas” skābumiņu, un turklāt tam piemīt pietiekama pretvīrusu aktivitāte, lai aukstumā jūs neatcerētos par saaukstēšanos un gripu. Veselības nostiprināšanai pietiek apēst citrona šķēlīti dienā vai pievienot citrona daiviņu zaļajai tējai.

6. Plūškoka ogas. Šīs apbrīnojamās ogas novērš deguna aizlikumu un palīdz ātrāk sadzīt brūcēm. Bet, kas ir vēl svarīgāk, tās nostiprina imunitāti un ir iedarbīgs dabisks līdzeklis pret gripu un akūtu respiratora vīrusu infekciju.

7. Olīvas lapas. Senie ēģiptieši olīvu vainagu uzskatīja par uzvaras simbolu, bet mēs ar jums zinām, ka olīvas lapas ir spēcīgs imūnsistēmas pastiprinātājs. Lai iegūtu visu labumu no šīs antioksidantu un bioflavonoīdu glabātuves, nepieciešams dzert tēju, kura uzlieta uz olīvas lapām.

8. Skudrkoka miza. Augs – imūnkorektors un antibiotiķis ir pazīstams ar daudzām derīgām īpašībām, tajā skaitā ar iedarbību pret vīrusiem. Cīņa ar gripas vīrusu un ar imūndeficīta vīrusu ir balstīta uz tā saturēto lapaholu – īpašu vielu, kurai piemīt pretsēnīšu, antibakteriāla un pretvīrusu iedarbība.

16 11 28 07

9. Lakricas sakne. Šis dabiskais līdzeklis ne tikai nostiprina veselību, novēršot inficēšanos ar gripu, bet arī ārstē vējbakas un jostas rozi.

10. Ķiploki. Šis apbrīnojamais produkts ir pazīstams ar savām pretiekaisuma īpašībām un spēju ārstēt gripu, saaukstēšanos un vairumu no elpošanas sistēmas slimībām. Padariet par normu apēst ķiploka daiviņu dienā, un jūsu organisms manāmi nostiprināsies.

11. Ehinaceja. Ārstniecības augs ehinaceja ietilpst 420 izlaistos ārstniecības līdzekļos. Viņa spēja modelēt imunitāti ir īpaši noderīga cīņā ar saaukstēšanos un gripu.

12. Asinszāle. Šo zāli no neatminamiem laikiem cilvēks ir izmantojis cīņai ar vīrusu un baktēriju infekcijām, un tātad arī šodien ar viņas palīdzību var pretoties gripas izplatībai.

16 11 28 08

13. Vitamīns D. Šī bioloģiski aktīvā viela nodrošina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanu un absorbēšanu. Viņu izstrādā pats organisms saules gaismas iedarbībā, un tātad, lai nostiprinātu veselību un pretotos slimībām, vajag biežāk būt svaigā gaisā.

14. Vitamīns C. Būdams spēcīgs antioksidants, šis vitamīns spēj tikt galā ar vairumu no zināmajiem vīrusiem, tajā skaitā ar gripas vīrusu.

15. Probiotiķi. Kā zarnu trakta mikrofloras normālas komponentes, probiotiķi nodrošina labvēlīgu ietekmi uz imunitāti un tātad spēj novērst virkni nopietnu slimību, pie kurām pieder arī gripa.

16. Mieži un kvieši. Graudzāļu kultūras ne tikai piesātina organismu ar barojošām vielām, bet piedalās arī aizsardzības spēku nostiprināšanā, ar ko ne mazums veicina dažāda veida infekciju novēršanu.

16 11 28 09

17. Ingvers. “Zāles pret simts slimībām” pasaulē pirmkārt ir pazīstamas kā pretvīrusu un pretiekaisuma līdzeklis. Tas nozīmē, ka cilvēks, kurš regulāri lieto ingveru, labāk par citiem ir aizsargāts pret un saaukstēšanos.

18. Šitake sēne. Āzijā augošo ārstniecisko šitake sēni sauc par dabas imūnmodulatoru. Viņa palīdz pret pašām dažādākajām slimībām, ieskaitot arī vīrusu patoloģijas, piemēram, gripu.

19. Kaķa nags. Šī zāle ir pazīstama ar savām imūnmodulējošajām īpašībām, un tāpēc tās lietošana – tas spēcīgs arguments cīņā ar iespējamo inficēšanos ar vīrusu.

20. Astragāls. Šis pākšaugu dzimtas augs savu popularitāti ir guvis ne tikai cīņā ar vēža audzējiem, bet arī ar pretestību pret dažādām infekcijām. Atstragāla sīrups vai uzlējums nodrošina organisma drošu aizsardzību pret gripu.

21. Veselīgs miegs. Nepietiekams miegs cilvēka organismu padara uztverīgu pret slimībām, un tāpēc sekojiet, lai jūsu atpūta sastādītu ne mazāk kā 8 stundas diennaktī.

 

Kā redzat, lai efektīvi pretotos gripas vīrusam, nemaz nevajag ik gadu iziet vakcināciju, pietiek apgādāties ar derīgiem ieradumiem, un slimības ies jums garām. Lai jums stipra veselība!

 

Izsūtīts 28.11.2016

Sanata Kumaras vietnes vēstkopa

Izsūtīja Natālija Koteļņikova

e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tulkoja Jānis Oppe