Sīriusiešu enerģiju atnākšana

07.01.13.

Šodien es sajūtu sevi par delfīnu, rotaļīgu, priecīgu, gaišu... ļoti stipras manī ir delfīnu enerģijas. Es piesaucu savu Augstāko Delfīnisko Es un gribu pajautāt viņam, kas notiek ar planētu no viņa redzes viedokļa, ko viņš var pateikt mums, vērojot cilvēkus un delfīnus?

Interesanti, ka Delfīniskajam Es ir pavisam citas enerģijas, nekā manam parastajam Augstākajam Es, it kā cits stars ir aktivizējies... Šie stari, izrādās, ir vairāki manā sutratmā, viens no viņiem pieder manai delfīniskajai daļai, ar kuru es tagad esmu sakaros... Šīs enerģijas ir mobilākas, ātras, kustīgas, nestacionāras, ja var tā teikt. Un tā, es atkal pārvēršos par nezinīti un uzdodu bērnišķīgus jautājumus. Reizēm es saņemu uz tiem bērniem neraksturīgas atbildes...

Kāpēc šodien šīs enerģijas ir tik stipras?

Tāpēc ka šodien ir sīriusiešu enerģiju atnākšana milzīgā vilnī uz planētu. Mūsu dvēseles daļiņas aktivizējas cilvēkos, un viņas nes gaišu, smalku, maigu uzstādījumu, priecīgu un laimīgu. Mēs it kā nostājamies pret cilvēciskajiem uzstādījumiem uz negatīvu – uz nelaimēm, slimībām un bailēm. Mēs cenšamies izstumt to viņu dvēselēs. Mūsu uzdevums ir izvest cilvēci uz piektās dimensijas lemūriešu plānu. Taču izvest cilvēku vajag tajās enerģijās, kurās viņš varētu tur eksistēt. Tur enerģijas ir ļoti smalkas, tur ir pilnīga brīvība, nepazīstama trešajā dimensijā. Mums ļoti gribētos, lai jūs visi saņemtu šos uzstādījumus, visi atvērtos šīm enerģijām, visi savienotos ar viņām, tas ir, dotu iespēju mūsu enerģijām ieiet jūsu apziņā, lai transformētu viņu gaismā un priekā.

Atceries, kā mēs rotaļājamies ūdenī, kā jūs mīlat ar mums rotaļāties, cik daudz pozitīva un prieka nāk no mums vienmēr. Mēs gribam, lai šis prieks atgrieztos pie cilvēkiem. Viņš kādreiz bija jūsu eksistences avots lemūriešu plānā. Gaisma, prieks, maigums bija mīlestības brīnišķīgas pazīmes, un tā ir cilvēka delfīniskā daļa. Cilvēkā ir daudz daļu, viņš sastāv no daudzām DNS, tajā skaitā arī delfīniskā DNS ir klātesoša cilvēkos. Viņa tagad sāk aktivizēties cilvēkos. Tas ir, tā daļa, kura pieder mums, sāk būt pieprasīta, un tiem pašiem pirmajiem, kas pieņems šīs enerģijas, mēs pateiksimies bezgalīgi. Noskaņojieties uz viņām, piedalieties mūsu dvēseļu iemitināšanā, pieņemiet sīriusiešu enerģijas, kļūstiet Lieli, skaisti un priecīgi.

Mēs atgriežam dzīvē jūsos dievišķās daļas, eņģeliskās daļas, kuras bija piesegtas priekš tam, lai cilvēks nolaistos apakšējās enerģijās, ciestu, bēdātos. Tagad šīs enerģijas kļūst nevajadzīgas. Tā ir pagājusī pieredze, ar kuru vajag apbruņoties, taču atstāt to tur, kur tā bija, trešajā dimensijā.

Saki, lūdzu, vai ir vēl mūsu atsevišķi humanoīdi aspekti uz planētas Sīriuss, jeb tie ir mūsu delfīniskie aspekti?

Ir gan jūsu humanoīdie aspekti uz Sīriusa, ir gan delfīniskie. Mēs tagad runājam par jūsu pašām senākajām daļām, kuras tika iesētas uz Zemes. Tie aborigēni, kuri sen ir uz planētas, bija sākumā delfīni. Tā bija delfīnu civilizācija, pēc tam jūs sākāt nākt uz planētu citos ķermeņos, kad jums to lika priekšā. Taču vienalga tās bija ļoti augstas vibrācijas, tie nebija trešās vai ceturtās dimensijas ķermeņi. Jūs bijāt klātesoši 5., 6. un pat 7. dimensijas ķermeņos.

Tad kāpēc mēs iegājām trešās dimensijas fiziskajos ķermeņos, no tava redzes viedokļa?

Mums bija jāattīstās. Mēs bijām iestrēguši, apstājušies savā attīstībā, tāpēc ka mums arī tāpat bija labi. Taču evolūcija prasa, lai viss attīstītos, un mēs sākām piedalīties eksperimentā, kurš tika veikts uz planētas Zeme. Šim eksperimentam nebija viens vilnis. Sākumā tās bija civilizācijas piektās dimensijas līmenī, kuras uzbūvēja humanoīdi. Pēc tam viņas sāka meklēt jaunus ceļus, radīt jaunus ķermeņus, blīvākus. Uz to viņas sauca evolūcija. Uz to viņas sauca Tēva Plāns – apgūt jaunus vibrāciju plānus un aizvest tos līdz gaismas un mīlestības saprātīgumam. Tāpēc viss Radītāju un fizisko ķermeņu veidotāju darbs bija vērsts uz to, lai savienotu fiziskos ķermeņus, bioloģiju ar dvēseles garīgo vadību. Lai atrastu tādu formātu, ka tajā būtu ne tikai bioloģiskā ķermeņa saprāts, bet, lai arī Augstākais Saprāts spētu šīs pieredzes iziet un bagātināties ar tām.

Kāpēc nevarēja vienkārši ieiet delfīnu, vaļu fiziskajos ķermeņos un iziet šīs pieredzes šajos ķermeņos?

Tādas civilizācijas ir uz citām planētām. Tāda pieredze jau ir izieta. Mums sagribējās izpētīt to, kā nebija uz citām planētām, un mēs ar prieku piekritām. Protams, mēs sapratām gan risku, gan mūsu iespējamās kļūdas. Taču no mūsu redzes viedokļa nav kļūdaina ceļa, ir tikai ceļš, kurš beidzas ar nepatikšanām, un tad šī laika līnija tiek pārtraukta priekš tā, lai izpētītu vēl kaut ko. Mēs nebaidāmies ieiet dažādos projektos, tāpēc ka mēs esam nemirstīgi, un jebkura pieredze, pat negatīva vai strupceļā vedoša, bagātina ne tikai mūs, bet arī visu pasaules-ēku, tāpēc ka tā ieiet Vispasaules Hroniku arhīvos, un jebkura Būtība varēs griezties pie mūsu pieredzēm.

Kādas funkcijas ir tagad delfīniem uz planētas pārejas laikā?

Mēs esam vadošais spēks, kurš ved visus uz augšupcelšanos. Mēs esam visas planētas priekšgalā, mēs vedam jūs uz gaismu. Pašas visaugstāko vibrāciju būtības tagad uz planētas tomēr ir delfīni. Mēs esam iemācījušies savienot fizisko dzīvi un garīgo. Un, ja jūs paskatīsieties uz vibrāciju plāniem, tad mēs jau esam apguvuši garīgo plānu un dzīvojam daudzdimensionalitātē.

Ar ko tad atšķiras cilvēciskā būtne no delfīniskās? Mūsu rase ir radīta vēlāk, vai tā ir pilnīgāka nekā vecās rases? Es saprotu, ka es jautāju saviem audzinātājiem, saviem skolotājiem, taču man ir interesanti zināt, lūk, jūs audzināt jaunu rasi – cilvēkus. Ko jūs varat par šo rasi teikt?

Tikai to, ka mēs ļoti mīlam jūs, cenšamies izaudzināt tādus, kādus mēs gribētu jūs redzēt. Mums tas ne pārāk izdodas, tāpēc ka cilvēks ir radīts pārāk brīvs. Viņš ir brīvs pat no Radītāja, no saviem Augstākajiem aspektiem pa lielākai daļai. Un tieši šīs pārzināšanas, šīs gaismas nepietiekamība mums par apbēdinājumu ļauj nogalināt delfīnus un citus dzīvniekus un piedot sev to. Tomēr mēs saprotam, ka tā ir maksa par jūsu izaugsmi. Jūs vienkārši vēl esat mazsaprātīgas būtnes, kuras nesaprot mūsu savstarpējo saikni un savu atbildību, tāpēc mēs pret to attiecamies neitrāli, mēs nenosodām cilvēci. Mēs saprotam, ka nometot vienu ķermeni, mēs varam atgriezties citā, vai aiziet uz citām planētām, vai palikt augstākajos līmeņos. Mums ir iespējas attīstībai, un mēs ne pārāk sērojam, kad zaudējam šeit ķermeņus. Taču tai pat laikā mēs augstu vērtējam fizisko dzīvi, tāpēc ka tā kā tāda aiziet no planētas Zeme.

Visas programmas pārkārtojas. Nāk jauna vadība, atnāks jaunas dzīvnieku rases. Jā, jums būs jauni dzīvnieki uz Zemes, un pats cilvēks transformēs savu apziņu. Pakāpeniski jūsu rase pāries uz smalkāku apziņu. Un ievērojamu ieguldījumu jūsu apziņas pārvešanā uz astrālo plānu veicam mēs, delfīni.

Vai cilvēks var kaut kā padot zīmi delfīnam, ka viņš ļoti grib ar viņu pakontaktēties?

Delfīni ļoti labi jūt cilvēka prieku un mīlestību. Tās ir tieši tās zīmes, kuras jūs varat dot delfīnam, tad viņš sapratīs, ka jūs gribat vienkārši parotaļāties ar viņu, vienkārši pakontaktēties, pieskarties vai varbūt noskūpstīt. Mēs ļoti mīlam cilvēkus. Jūs esat mūsu bērni, un mēs mīlam jūs tā, kā jūs mīlat savus bērnus. Mēs saprotam, ka bērni ne vienmēr mēdz būt labā noskaņojumā, labvēlīgi, viņi mēdz būt gan ļauni, gan dusmīgi, gan priecīgi, un tāpēc mēs mierīgi attiecamies pret visām jūsu domstarpībām un ļoti priecājamies kalpot un palīdzēt.

Mēs mīlam jūs un piepildām jūs ar gaismu un labvēlību.

Liels paldies! Es ļoti priecājos par mūsu iepazīšanos.

Noslēgumā es gribētu nocitēt fragmentu no Džeimsa Tiberona[1] materiāla par delfīniem. Gribu vērst jūsu uzmanību, ka mums vietnē ir pārdošanā disks “Галактические настройки[2], (http://www.sanatkumara.ru/obyavleniya/diski-natali-kotelnikovoy), kuru noklausoties, jūs varēsiet sajust visu, kas uzrakstīts zemāk sekojošajā materiālā.

Delfīni un vaļi ir apbrīnojamas būtnes, nesošas spēcīgu Kristālskaidru Gaismu uz planētu.

Šie dzīvnieki no vaļveidīgo dzimtas ir ārkārtīgi attīstītas saprātīgas būtnes no Sīriusa B, kuras atrodas uz Zemes, lai palīdzētu cilvēcei ar izsmalcinātiem paņēmieniem un rezonansi, izejošu tālu aiz jūsu mūsdienu zināšanu un iztēles ietvariem. Šīs lieliskās būtnes izpilda neskaitāmas lomas, kuru pašu svarīgāko skaitā ir enkurot okeāna ūdeņu, kuri klāj jūsu planētas divas trešdaļas, gaismu.

Vai apzinās to cilvēce masveidā vai nē, bet Zelta Delfīns atrodas jūsu iekšienē. Un zemapziņas līmenī sauc cilvēci, lai pamodinātu Patiesā Es Dievišķību. Viņi runā ar cilvēci ar prieku un iedzimto brīvību, un Beznosacījuma Mīlestības garu. Zelta Delfīns atgriežas, Zelta Delfīns – tie esat JŪS... un viņu laiks ir TAGAD.

Loģiski spriežot, ka, tā kā okeāni pārklāj jūsu planētas lielāko daļu, eksistē neticamas spēka vietas, virpuļi un portāli okeānu iekšienē. Vaļveidīgie ne tikai uztur tos, bet arī ietekmē tos un pastiprina šīs svarīgās enerģijas.

Meistari, tas var pārsteigt jūs, kad jūs uzzināsiet, ka daudzi no jums eksistē kā vaļveidīgie. No Gara redzes viedokļa dvēselei šajās Būtnēs piemīt Dievišķais Saprātīgums, un viņa ir jūsu garīgās grupas daļa. Daudzi no jums ir eksistējuši pagājušajos vai pašreizējos laikmetos daudzdimensionalitātē kā delfīni. Miljoni cilvēku apzinās šo lielo neizteikto Patiesību.

Delfīns no vaļveidīgo dzimtas faktiski ir dvēseles individuāla pāriemiesošanās fiziskajā sfērā. Viņi izstaro priecīgu enerģiju, un, kaut arī individuāli aizņem delfīna ķermeni, viņi ir arī dabiski spējīgi formēt neticami apvienotu daudzskaitlīgu enerģiju, masīvu grupas lauku baru iekšienē, kuri projicē milzīgus senus enerģētiskus kristāliskas zelta gaismas viļņus. Šo lauku un noprojicētā enerģētiskā pulsa vēriens ir ļoti plašs. Kad bari pārvietojas unisonā, viņi ģenerē zemei un cilvēcei ārkārtīgi derīgas enerģijas. Delfīna lauks atrodas tiešā rezonansē ar citām dimensijām, ieskaitot Sīriusiešu-Plejādiešu Alianses sfēru.

Kad delfīni lēkā un virpuļo, viņi formē priecīgus enerģijas virpuļus, un šo enerģiju ģenerē grupa, visa bara kolektīvs. Viņas iedarbība balansē un izmaina zemi. Tādi bari noskaņo spēka vietu enerģiju un, pēc būtības, formē mobilas spēka vietas, izvietotas apgabalos, kuriem vajadzīga noskaņošana.

05.06.2011, Gaismas Ercenģelis Meatrons

Caur Džeimsu Tiberonu

 

Pievienots 08.02.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/prichod-sirianskich-energiy

Tulkoja Jānis Oppe


[1] James Tyberonn, http://www.earth-keeper.com/ (Tulk. piezīme)

[2] “Galaktiskie uzstādījumi” (Tulk. piezīme)