Devītās dimensijas Kristus Apziņas Režģa radīšana

13 02 25 316.02.13

Čenelings, atverošs Kristus-apziņas semināru Kazaņā

Mēs piesaucām visus Saules Dievus un Saules hierarhiju. Kristus Mihaēls arī ir ar mums. Un Debesu Tēvs arī ir šeit. Tagad, lūk, šeit ir radusies milzīga liesmojoša saules uguns. Mums piedāvā ieiet viņā, lai transformētos. Mēs akurāti ieejam un redzam, ka it kā smalkas strūklas uznes augšup mūsu nepilnīgumu, mūsu nevajadzīgās domas, kuras nerezonē ar šo telpu.

Mēs atveramies pa vertikāli pilnībā, gar sutratmu mēs pilnībā izplešam savu ķermeni, sakļaujot aiz sevis savas daļas, tas ir, notiek izvērsums pa vertikāli. Tas, kas bija iekšā – ugunīgais serdenis, – nostājas ārpusē. Mūsu fiziskais ķermenis ir apklāts ar savu paša ugunīgo daļu. Tieši ar šo daļu notiek darbs. Viņa tiek izdedzināta un iztīrīta, paaugstinās vibrācijas. Jūs jūtat, ka jūs kļūstat vieglāki, ugunīgāki.

Mēs ielidojam tieši šajā liesmā. Izlidojot es jūtos kā uguns dzirkstelīte, zvaigznīte. Lūk, arī citas zvaigznītes sāk celties gaisā, un šī plūsma nes mūs tieši uz Sauli. Mēs vienkārši lidojam pa šo ugunīgo kanālu. Tā tad arī ir Planetārā Logosa sutratma, kura saista viņu ar Sauli. Mēs ieplūstam Saules apkārtnē, turp, kur notiek uguns izmešanas, protuberances. Un šeit mēs arī attīrāmies: lidojam, virpuļojam, dejojam, griežamies šo uguns šļakatu iekšienē. Un, kad mēs kļūstam pilnīgi sadeguši, smilšu graudiņi, mēs ieejam Saules iekšienē. Un šeit uz šiem smilšu graudiņiem uzģērbj milzīgus saules ķermeņus, milzīgus!

Paskatāmies cits uz citu, lai labāk redzētu, kā tas izdodas. Mēs it kā būtu salikti no uguns, plazmas. Un mēs varam radīt cilvēka ķermeni, varam būt putns, drakons, kaķis, kas gribam. Tagad mēs Saules iekšienē pārvēršamies par meteorītiem un sākam Saules iekšienē lidot pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Un pirmais no mums, kurš ir atvēris apli, laižas lejup, uz to pašu sutratmu, un pa pēdām viņam visi pārējie, cits aiz cita, mēs lidojam lejup, atgriežamies Zemes orbītā un ielejam šīs enerģijas Planetārajā Logosā. Tas ir kaut kāds papildus lādiņš. Viņš jau tā visu saņem no Saules, taču mēs atnesam savos ķermeņos kaut ko, ko Viņš nevarēja saņemt. Un man saka: apzinieties, ko jūs atnesāt. Mēs atnesam kaut ko cilvēcisku, un cilvēkiem ir jāapzinās, ko viņi atnesa. Tā ir mūsu apzināšanās testēšana.

Papildus dimensiju šeit, uz planētas!

Ekvivalence

Es tagad redzu, ka mēs paliekam Planetārā Logosa orbītā, un no mūsu grupas sāk izplūst smalks zelta apvalks apkārt Planetārajam Logosam. Pa virsu visiem apvalkiem mēs sākam izplūst zeltā, augam, augam... Tā ir jauna dimensija un ekvivalence tajā skaitā, un vēl – vai nu jauna aizsardzība, vai jauna apziņa, kaut kas, kā nav bijis vēl... Un mēs pagaidām esam ļoti maza peļķe, ļoti maza... mūsu spēku pagaidām ne visai pietiek, lai apklātu visu telpu, taču es domāju, ka viņa pamazītēm izplūdīs, tas ir laika jautājums, un mēs izveidosim jaunu apziņas apvalku, nākošās, devītās dimensijas apvalku apkārt planētai.

Mēs atnesām jaunā Kristus Režģa iedīgļus (aiz 5-tās dimensijas visi režģi ir Kristus Apziņas režģi), bet nākošajā dimensijā. Es jau sāku apdzīvot šo dimensiju sevis iekšienē: raudzīties, kas tu ir blakus man, es tur esmu kolektīva būtība.

Mēs atnesam jaunu apziņu uz planētu. Tāpēc ka visa Zeme augšupceļas – apakšējais slānis aiziet, bet jaunais tagad, pēc Jaunā gada, ir atnācis. Mēs sākam droši vien citu cilvēku, kuriem ir tāda pati apziņa, starpā, radīt devītās dimensijas apziņu apkārt Zemei. Pajautājiet, vai tas tā ir?

Mēs atnesām cilvēkiem iespēju apzināties sevi kā galaktiskām būtnēm.

Iziešana uz galaktisko apziņu notiek 7. dimensijas līmenī, mēs atnesām vēl kaut ko. Kaut kādu jaunu dimensiju, kuru mums nāksies apzināties, saprast viņas uzdevumus, kāds tur ir apziņas līmenis, kādas tur ir būtības, ko viņas grib, priekš kam tas...

Pateiksimies visiem, kas strādāja ar mums šodien...

Natālijas Koteļņikovas audio-ieraksts:

 

Pievienots 25.02.2013, atjaunots 28.02.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/sozdanie-reshetki-soznaniya-christa-devyatogo-izmereniya

Tulkoja Jānis Oppe