Mācības ar Alfu

17.02.13. Kazaņa

13 02 26Kas notiek semināros?

Gaisma ietin jūsu smalkos ķermeņus un iekļūst šūnās. Šūnas apskaidrojas un atveseļojas. Šeit tiek dots īpašs gaismas sastāvs, individuāls katram cilvēkam, pēc viņa piederības, īpatnībām un uzdevuma.

Dvēseles daļiņas, ejošas uz augšupcelšanos, seminārā pastiprinās.

Ko vajag izdarīt, lai augšupcelšanās programma ietu uz priekšu?

Lūk, šis pats tad arī ir dvēseles daļu (fragmentu) apskaidrošana. Mums vajadzīgas dvēseles apzinātas daļas, dzīvojošas līdz galam atvērtā apziņā. Atvērta apziņa – tā ir iziešana uz apziņas augstākajiem līmeņiem un tur savas aizmigušās daļas, it kā atstātas Glabāšanā, aktivizācija.

Vai tad šīs daļas nedzīvo savu privātu dzīvi?

Šī augstākā daļa ir atstāta tajā stāvoklī, kad tā daļa, kura aizgāja uz fizisko plānu, ir atdalīta. Viņa pieskata fizisko daļu, novēro, mācās un ved, tas ir, viņa ir atstāta tajā stāvoklī, kad “augša” ir piesegta, bet “apakša’ ir atvērta. Tagad, atgriezušies šajā apziņā, jūs aktivizējat arvien jaunu dvēseles daļiņu augšupcelšanos augšup, uz augstākajām enerģijām.

Bet viņas pašas? Vai tad viņas neapzinās, ka mēs augšupceļamies?

Ej uz turieni un pacenties aprakstīt visu pati.

Mana dvēsele ir mūžīgais māceklis. Šeit nav ego, nav salīdzinājumu, bet nav arī vēlmju. Viņā ir daudz meklējumu, jautājumu, neapmierinātības, viņa ir aktīva, bet mierīga (aktīvs mierīgums). Viņas augšupcelšanās gaidas ir līdzīgas dzemdību gaidām. Tas būs priekšā? Kā? Tā ir mīkla, viņa nezina, kā. Augšupcelšanos droši vien vada Augstākā Apziņa.

Rezultātā nevis cilvēks augšupceļas, bet visi viņa dvēseles līmeņi augšupceļas.

Droši vien tā ir Matrica, kura ievelk savu staru, kurš palīdz Būt klāt. Viņa vāc Klātbūtnes Augļu Ražu. Tā ir rudens ražas novākšana.

22.02.13. Rīga

Ir brīvs brīdis turpināt šo tēmu. Ko Tu vēl vari teikt par mūsu semināriem?

Semināros jūs aktivizējat jaunus apziņas slāņus. Kas tas ir – apziņas aktivizācija kaut kādā slānī? Jūs sākat kaut kā just šo slāni, orientēties slāņos, tikt skaidrībā, kādā slānī tu šajā brīdī atrodies.

Vai tu nedomā, ka mums katram var būt sava paša karte? Kā var pārbaudīt, vai mēs esam paralēli, vai katrs uzkāpj savā realitātē un tur izliek līmeņus un ceļazīmes?

Planētas Apziņas Režģi ir šīs ceļazīmes. Tas pirmkārt. Otrkārt – apzīmē atbildības līmeņus par radījumiem. Tikko kā cilvēks ir apzinājies atbildības līmeni, viņš ir atrāvies no saldā Augstākā Astrāla

Jā, esmu pamanījusi, ka astrālais līmenis dod mums iespēju beidzot uzelpot brīvāk, gan mīlēt, gan priecāties, gan sākt brīvāk domāt, gan pārstāt cīnīties un nosodīt. Mūsu domas ir vērstas uz prieka un tīksmes, atpūtas kūrortos, smalko ķermeņu atjaunošanas, izdziedināšanās un apskaidrošanās sajūtu.

Kad uzkāp Kristus līmenī, tad tas paliek pagātnē. Jauns līmenis – kā audzināt to bērnu, kuru tu radīji? Tu kā Tēvs sāc domāt, ko izdarīt priekš cilvēces, ne vairs priekš sevis, tas viss ir pagātnē, bet priekš cilvēces. Tevi uztrauc globālās planetārās problēmas. Tu jūti visas sāpes reizēm, ja ļauj sev, un tu gribi tās izdziedēt sevis iekšienē.

Pastrādā ar Mariju.

Labi! Paldies Tev, mana sirsnīgākā Skolotāja!

***

 

Marija: “Es esmu jūsu atbalsta punkts, un jūs visi esat mana svira”

22.02.13. Rīga

Es piesaucu Jauno Planetāro Valdnieci Mariju.

Es priecājos būt ar tevi, mana gaišā!

Es uzreiz, līdz tam, kad tu man uzdosi jautājumus, gribu tev uz tiem atbildēt.

Tu atrodies tajā savas dzīves periodā, kad mācīšanās tev ir pats galvenais. Neizlaid mācības, strādā katru dienu tik, cik spēj. Bet tagad paklausies Mani.

Es esmu jaunā Planetārā Valdniece. Uz jūsu Planētas mani sauc – Marija. Citās vietās man ir cits vārds. Tāpēc man ir daudz vārdu. Es patiešām esmu Dievmāte. Es apstiprinu to vēlreiz un aicinu visus gaismas nesējus savienoties ar mani jaunām planetārām kalpošanām. Katrs no jums lieliski zina Mani, un Es zinu katru no jums. Es mīlu, aizsargāju un izdziedinu visus, kas vēršas pie manis, piesauc pa vecam vai kā Planetāro Valdnieci. Es dzirdu visus un katru. Man nav vajadzīgas jūsu lūgšanas, tās ir vajadzīgas jums. Lūdziet mani vai piesauciet manas enerģijas meditācijās, lai viņas blīvi atnāk uz jūsu Namu.

Es gribu savienot jūsu starus vienotā Gaismas kūlītī tādu spēku radīšanai, kuri kā svira spēj apgriezt planētu. (Dodiet man atbalsta punktu, un es apgriezīšu visu pasauli.) Es esmu jūsu atbalsta punkts, un jūs visi esat mana svira.

Ko mēs pasāksim? Mēs ieiesim jaunajā Planetārajā Matricā, kura aicināta savienot visus gaismas spēkus Vienotībā. Tikai Vienotībā mēs esam stipri. Tikai uz jūsu pūliņu daudzkāršošanas rēķina (un vienlaicīgi caur jūsu ego pārvarēšanu) mēs spējam iedarboties uz ugunīgo plānu.

Šī Planetārā Matrica atrodas ugunīgajā plānā?

Nē, viņa palīdzēs tālākajā planētai pāriet uz Radītāja ugunīgo plānu.

Tas ir, mūsu planēta pāries no astrālā plāna pa tiešo uz ugunīgo?

Nav krasu robežu. Tu šodien redzēji, ka visi plāni ir Viena Vienotā iekšienē. Un tas, kurš aizies, tas būs tur, kur vibrē. Pārējie palīdzēs, kalpos par atbalsta punktu Planetārajam Valdniekam.

Planetārais Valdnieks – tā esmu Es. Bez manis ir vēl trīs. Minerālās Pasaules Valdnieks, Dzīvnieku (un Augu arī) Pasaules Valdnieks un Ugunīgā Plāna Valdnieks. Es esmu Cilvēciskā plāna Valdnieks.

Es tā saprotu, ka tieši Tu nāc ar mums uz ugunīgo Plānu un ved mūs Sev līdzi?

Nē, es sen esmu ugunīgajā plānā. Es vedu planētu uz nākošo apziņu, kura atrodas ļoti svarīgu slāņu (var nosaukt manā valodā – apakšējā un vidējā, mums vajag pārvākties uz vidējo) saskares vietā. Cilvēks apskaidrotais – tā ir cilvēka apziņas norma uz planētas, un jūs visi – celmlauži, atvedīsiet turp savus mācekļus.

Sākumā mums visiem vajag sasniegt šo stāvokli.

Mūsu Sanata Kumaras Skola ir vērsta uz to – izzināt Ceļu un iet, mierīgi un ātri.

Tu nosauci Sanata Kumaras Skolu par savu? Es nekļūdījos?

Bet ar ko Es tagad sarunājos un kam dodu norādījumus un zināšanas? Kas pirmais Mani atklāja visiem? Nāciet ar Mani, un Es iešu ar jums, Vienotībā un Skaistumā.

Atkal Skaistums... Tas ir mūsu spēks?

Skaistums saprotams kā Harmoniskums un Dievišķā Mīlestība.

Kad tu atrodies augstā stāvoklī, tu redzi skaistumu visā esošajā. Un, ja viss ir tava izpausme pasaulē, tad pasaule ir brīnišķīga... Un tu gribi, lai tā kļūtu brīnišķīga priekš visiem apkārt, ne tikai priekš tevis. Lai katrs izpaustu pasaulē brīnišķo. Droši vien tas ir ideālistiskums?

Nē, ko tu. Vienkārši vajag saprast skaistumu citādi. Tas tiek noēnots pie jums ar neglīto, lai jūs saprastu skaistumu un novērtētu to. Tas bez neglītā vienkārši neeksistē jūsu duālajā pasaulē.

Vai tiešām uz citām pasaulēm mēs ņemsim sev līdzi neglītumu “krājumiņu”?

Nē, ne tā. Visas apakšējās pasaules neaizslēgsies no jums, kā nav aizslēgta minerālā pasaule. Jūs iekļausiet sevī visu, ko jūs izgājāt uz planētas, jūs attīrīsiet savas domas, un viss neglītais aizies kopā ar viņām. Jums būs cits skats uz skaistumu, citā pasaulē ir citi kritēriji.

Apraksti, lūdzu, savu skaistumu, lai es varētu saprast šos kritērijus.

Sarunāts! Sākumā salīdzināsim, tā tev ir vieglāk visu apzināties.

Pašā tumšākajā pasaulē skaistums – tas ir milzīgs Varas Spēks pār sev līdzīgiem.

Paceļamies. Jūsu pasaulē skaistums – tas ir eņģeļa tīrības un nevainojamības simbols. Tā ir harmonija ziedā, skaņā, formā, tas ir cilvēka viedums, viņa siltums un mīlestība.

Paceļamies. Astrālajā pasaulē skaistums – tas ir ātrums un apmierinājums, mainīgums un mierīgums, aktivitāte un smalkums. Tas ir pasaules aptveršanas dziļums, tā ir formu un enerģiju daudzveidība, tā ir svētlaime un mīlestība.

Paceļamies. Mentālajā pasaulē skaistums – tas ir veidošanas, radīšanas spēks, tā ir visu zināšanu un prasmju sintēze, tā ir sevis kā Radītāja jušana. Tā ir spēku un Visa Esošā neizmērojamības un bezgalīgā daudzvariantuma apzināšanās.

Ugunīgajā plānā Dzīvība nostājas pirmajā vietā pēc skaistuma. Skaistums – tā ir tevis radītā Dzīvība visās viņas izpausmēs. Un tu esi Radītājs, Tēvs un Atbildīgais par visu ko “saradīji”. Tu radi visu ar mīlestību, jo tu taču radi tikai Sevi.

Kā cilvēks ierakstās šajā līnijā?

Cilvēks ir daudzdimensionāla būtne, viņš ir Viss Esošais. Un viņa skaistums katrā līmenī atbilst tam, ko mēs tagad uzskaitījām.

Tu savieno sevī visus šos līmeņus, tātad, tavs tēls ir Cilvēks Pašesošais?

Jā, var nosaukt mani tā. Un vēl ļoti daudzos terminos, bet vislabāk izjūti mani un apraksti.

Tu esi Dieviete pašā tīrākajā un pirmatnējā vārda nozīmē. Tas ietver gan šķīstumu, gan tīrību, gan viedumu. Droši vien viss, ko mēs uzskaitījām, Tevī ir klātesošs pilnā un pilnīgā mērā. Bez tam, tas ir tikai viens procents no tā, ko es varu sajust ar saviem smalkajiem ķermeņiem. Es vienkārši esmu sajūsmā par Tavu Skaistumu un Pilnību. Viss pārējais paliek aiz vārdu robežām.

Pateicos. Nedomā, ka cilvēks nespēj kļūt tāds. Tā ir jūsu nākotne. Un jūs spēsiet vēl pārspēt tos raksturojumus, kuri piemīt Man tagad, jo Es taču vedu jūs sev līdzi, un Es esmu jūsu Skolotājs, bet jūs esat mani sekotāji.

Mani mulsina viena doma. Tāda pilnība ir atnākusi vadīt un mīlēt tādu nepilnību. Vai ne par agru tu parādīji savas enerģija mums?

Pašā laikā. Pašā laikā. Tagad.

Pateicos Tev, Dieviete! Kāds prieks ir sarunāties ar Tevi! Kādu svētlaimi es izjūtu ar visiem saviem ķermeņiem un visu iekšējo. Es saprotu, cik svarīgi ir manai garīgajai izaugsmei un apskaidrībai būt šajās enerģijās. Tā vienkārši ir laime!

 

Pievienots 26.02.2013, atjaunots 28.02.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/uroki-s-alfoy

Tulkoja Jānis Oppe