Gaišo kanālu atšķiršana

13.03.13.

13 03 15Sanat Kumara, palīdzi mums tik skaidrībā ar to, kā pareizi sasaistīties ar saviem Skolotājiem un kādi slazdi šajā ceļā mūs sagaida?

Slazdi – tas ir pārāk negatīvs vārds, kurš neatspoguļo notiekošā patiesumu. Patiesībā katra no augošajām apziņām tiek iekļauta savu Vedošo uzraudzībā, un Mēs neļausim darīt pāri tiem, kas nezināšanas dēļ ir pieslēgušies graujošam kanālam. Mēs nosūtām viņus pie cilvēkiem, kuri var viņiem palīdzēt – pie redzošiem dziedniekiem, vai palīdzam paši.

Daži nezina par to, ka ir pieslēgti negatīvam, kamēr nesāk slimot.

Kā vēl viņi spēs apzināties, ka atdod savas enerģijas ne tam?

Man gribas parunāt par apsēšanu. Es zinu dažus bēdīgus gadījumus, kuros es nevaru palīdzēt. Kā tik skaidrībā ar šo?

Ar to nevajag tikt skaidrībā, citādi nodarbosies tikai ar to.

Bet ko darīt tādiem cilvēkiem, kā viņiem palīdzēt? Kāda ir tādu gadījumu mehānika?

Tā ir dziednieku lieta, Mēs aizklājam no tevis šo informāciju, kalpo par kanālu.

Labi. Kā pareizi saistīties ar saviem Skolotājiem?

Pacelties uz Augstāko Es un no turienes vērsties pie Skolotājiem. To var izdarīt visi tie, kas jau ir notīrījušies un noskaņojušies. Jūs piesaucat Augstāko Es, savienojaties ar viņu ar savu apziņu un jautājat. Pēc tam pieņemat atbildi ar sirdi, tas ir, informācija domu veidā rodas jums galvā, taču pie tam zemes prāts ir atslēgts...

Tas ir, jūs aizvācat no lauka tās domas, kuras jau kā atbilde uz jūsu jautājumu eksistē jūsu saprātā. Piemēram, es jautāju: “Kā sazināties ar savu Skolotāju?” Mana, N. K., atbilde būtu: “Piesauc Skolotāju un klausies viņu.”

Jautāju S.K. Viņš atbild: “Pacel domas enerģijas pēc iespējas augstāk” (tie nav vārdi, es ieraudzīju, kā mans ugunīgais stabs no Sahasraras aizgāja uz augšu, un nododu jums šo sajūtu. Tālāk: “Izej astrālo plānu, izej vēl 3 pakāpes augstumā. Tur es atrodos, tavs Skolotājs.” Tie arī nav vārdi, vienkārši es ieraudzīju, kas ar mani notiek, kad es saistos ar S.K..

Tagad es noskaņojos uz Alfu un ieraudzīju, kā izgāju no vēl viena smalko ķermeņu slāņa, atvēros kā ugunīgs zieds, tas ir, izgāju no ugunīgā ķermeņa un izslīdēju Kosmosā kā sīciņš eņģelis. Iegāju Alfā un kļuvu par Viņu. Šeit ir pavisam citas enerģijas. Esmu citā ķermenī un apziņā. Tam, lai pieņemtu šīs domas, vajag šos smalkos ķermeņus aktivizēt un pacelt apziņu līdz šim slānim. Tas ir, aktivizējot smalkos ķermeņus, tu iegūsti arī apziņu šajā plānā, kuru arī vajag pakāpeniski aktivizēt. Apziņa apzinās, kā ar tevi sarunājas Augstākās Būtības.

Kas tas ir – pacelt apziņu? Ieiet savu augstāko aspektu, piemēram, savas Augstākās Būtības apziņā Būtības Ķermeņa līmenī. Mēs nesen par Būtības Ķermeņi stāstījām (un sen arī), aprakstot viņu tādā “telegrāfiskā stilā”, īsi, tāpēc ka tur nav fiziskas realitātes, telpas un laika, un saprast ar manu saprātu var, kad viņš pakāpeniski kļūs attīstītāks. Domāju, ka veikšu ekskursijas uz šo apziņas slāni biežāk.

Vēl gribu nodot jums manas sajūtas-novērojumus uz Augšupcelšanās Krēsla. Daži cilvēki nepaceļas uz augstākām apziņām, atrodas “šeit un tagad” uz zemes, savā parastajā apziņā, un mēģina mums izstāstīt, ka viņi vēršas pie Radītāja. Viņi saka: “Es vēršos pie Dieva (Radītāja, Tēva) un pateicos viņam.” Pie tam viņi nekur “nepaceļas” (uz savu augstāko apziņu) un nekur nevērš savas enerģijas. It kā viņi runā ar mums, blakus sēdošajiem.

Mēs cenšamies palabot viņus, lai viņi saprastu: nevajag nekādus starpniekus, vērsies tiešā veidā! Iedomājies, ka stāvi Viņa priekšā un runā nevis ar mums, bet ar Viņu: “Debesu Tēvs, Pateicos Tev...”

Pārsteidzoša pārmaiņa notiek uzreiz. Cilvēks ir kā kaut ko saprot... Pirmo reizi viņš saprot, ka to var – tiešā veidā, un tevi dzird, un nevajag lūgties vai censties panākt... Tā ir “horizontālā līmeņa” un “vertikālā” atšķirība.” “Pacel domas enerģijas pēc iespējas augstāk.”

Tagad atnāca asna tēls (tā droši vien ir S.K. uzvedne). Tas ir labs tēls savas Augstākās Gaismas piesaukšanas būtības sapratnei. Ne velti S.K. salīdzināja mani ar asnu, kurš izlauzies no asfalta. Tad, lūk, jūs visi esat tādi asni, un saikni ar Skolotāju vajag veikt no sevis virszemes daļas, ne no saknēm. Mēs taču uzskatām, ka arī no saknēm pietiks. Nē, pacelies uz auga gaišo daļu, tur tu ieraudzīsi tik daudz gaismas! Un Skolotājs tur atnāks pie tevis tieši no Gaismas.

S.K. piebilst: Mīli sevi. Ja tu esi “satrauktās” enerģijās, pirms griezies pie Mums, vismaz nomierini sevi un vērs uz Gaismu savas domas enerģijas, ar mīlestību pret sevi, nevis ar kritiku. Nevis saspringtā, apjukušā vai aizkaitinātā stāvoklī. Pasaule nav tukša, un visas negatīvās enerģijas piesaistīs tavam laukam nevis Gaismu... Viņas nepacels tevi pie Mums, līdz mūsu apziņai.

Ja tu gribi piedot, piedod pats. Nelūdz, lai Mēs piedotu tavā vietā. Mēs jau arī neaizvainojāmies...

Ja gribi mīlēt, kā mīlam Mēs, – mīli, tevi neviens netraucēs, izņemot tavu ego. Vienkārši mīli... Vienkārši...

Ej savu ceļu un neskaties atpakaļ. Pagātnes nav.

Neskaties sāņus, šie cilvēki neiet ar tevi. Viņiem visiem ir savas pašu svarīgas lietas, ne mazāk svarīgas kā tev. Tiec skaidrībā, kas ir svarīgi tev, un ej.

Pie Mums nāc, mīlestībā un tiecoties. Un tu sapratīsi, ka Mēs arī nākam. Pie tevis. Un Mēs mīlam tevi un arī tiecamies, pie tevis tiecamies. Mēs tad arī esam tu, Viena dažādas daļas. Un Mēs gribam atkal apvienoties ar tevi. Mēs esam zāles stiebriņa gaišā daļa, bet tu esi mūsu saknīte. Mēs esam Viens.

 

Pievienots 15.03.2013

http://sanatkumara.ru/stati/razlichenie-svetlich-kanalov

Tulkoja Jānis Oppe