Īsas piezīmes (2013)

Ceļojumi sapņos

Naktīs mūsu dvēsele iziet no ķermeņa uz to līmeni, līdz kuram ir aizsniegusies – uz astrālā vai mentālā ķermeņa apakšplāniem. Daži no jums jau apgūst ugunīgos ķermeņus. Mūsu sapņi šajā periodā var vest mūs kā uz pašiem gaišākajiem, tā arī uz tumšajiem šo plānu realitātes apgabaliem. Mūsu apziņa aug, mēs apmācāmies un gatavojamies tam solim, kuru mēs šeit vēl neesam veikuši – iziešanai uz saviem augstākajiem zemes ķermeņiem pilnā apziņā. Nebrīnieties par saviem pārgājieniem, jūs izzināt visas šo apakšplānu un plānu realitātes, jo mēs paplašināmies, nevis augam augšup. Astrālā mēs nolaižamies un paceļamies par vienu plānu, mentālā mēs vēlreiz paceļamies un nolaižamies, tas ir, paplašināmies uz visām pusēm.

Sapņi bieži ir testējoši – kā jūs esat apskaidroti, vai parādās agresija un bailes situācijās, kuras tiek liktas priekšā sapņos, cik humāni jūs rīkojāties ar vienu vai otru. Vai jūs vēl arvien karojat un bēgat, jeb ir citi varianti?

 

Darbs ar auru

Tiem, kuri uzmana savu auru, pavēstu, ka jūsu nakts ceļojumu citās dimensijās laikā aura “paceļas” tieši par to attālumu, par kādu jūs esat pacēlušies miegā.

Pacēlāties uz astrālo ķermeni – aura paceļas līdz pirmās čakras līmenim, pie tam kājas paliek ārpus tās, viņas kļūst kailas, smagas, pat apgrauztas. Mentālais ķermenis – aura uzlido līdz saules pinuma līmenim, ugunīgais ķermenis – vēl augstāk (atkarīgs no dimensijas).

Pamodušies, vispirms novelciet viņu atpakaļ, uz kājām un zem kājām apmēram metra dziļumā. Jūs uzreiz sajutīsiet, cik ļoti jums kļūs vieglāk un kā priecāsies jūsu kājiņas.

Gandrīz visi staigā pa pasauli labākajā gadījumā ar auru līdz potītēm. Augšā nav slikti, lejā nekā nav. Pievērsiet uzmanību šim faktam un koriģējiet savu auru patstāvīgi.

 

Vai ar plejādiešu dziedināšanas sistēmu var strādāt ar citiem?

Var un vajag strādāt, un pielietot visas Amoras Guaņ-Iņ, Sanata Kumaras, Ercenģeļu un tml. prakses. Var tās savienot ar Reiki, ar Diženās Dievietes enerģijām (tas ir ugunīgais līmenis), ar psiholoģiskajām zināšanām. Taču pirmām kārtām katram cilvēkam ir jāzina, ka jūs ar viņu strādājat. Jums viņam tas jāpaziņo, un viņam fiziskajā plānā ir jādod jums piekrišana. Izņēmums ir māmuliņas un tētiņi darbā ar saviem bērniem.

Kad cilvēks nesaprot, kādēļ šī atļauja, tad es vienmēr piedāvāju viņam iedomāties, ka ar jums kāds veic manipulācijas bez jūsu ziņas un atļaujas. Kā jūs uz to reaģēsiet? Jums būs patīkami?

Bez tam ne vienmēr vajag dziedināt, lai cik jums tas neliktos vajadzīgs. Kamēr pie jums nav vērsušies ar lūgumu, nedrīkst ārstēt. Labi vēl būtu iemācīties jautāt dvēselei, cik lielā mērā cilvēks ir gatavs dziedināšanai, cik lielā mērā viņš ir apzinājies savas kļūdas, kuras bija saslimšanas iemesli. Jums ir karmiska atbildība par savu dziedināšanu.

Galu galā jūs varat teikt, ka jums aizliedz ar cilvēku strādāt. Un jūs vienmēr varat sūtīt viņam gaismu un mīlestību, pat bez viņa ziņas.

 

Attīrīšanās pirmām kārtām

Kad pie jums uz Reiki seansu atnāk cilvēks, jums, pirms piepildāt viņu ar Reiki, viņš ir jāattīra no būtībām, kuras rada blokus čakrās. Dažas būtības pat var paaugties, barojoties ar jūsu mīlestību.

 

Būtības

Būtības ir pievilkušās jūsu negatīvajām domām un emocijām.

Viņas varēja atnākt arī no iepriekšējām dzīvēm.

Varēja pievilkties no vecākiem (vecmāmiņām-vectētiņiem) kā lauka aplipšana. Atnākt uz jūsu kaitīgajiem ieradumiem (smēķēt, dzert alkoholu, narkotikas).

Jūs varējāt kļūt par uzsēdēšanās objektu ar maģijas palīdzību (maitāšana, ļauna acs, pieburšana).

Būtības neļauj jums tikt laukā no sāpēm, depresijas, nosodījuma, vainas u.c. Viņas barojas arī ar jūsu bailēm un aizvainojumiem.

Izeja – attīrīšanās, ikdienas ātrs ekspreša darbs, kuru mēs izejam Skolas pirmajā pakāpē, bet pēc tam sevis atbalstīšana ar saviem Augstākajiem Es un praksēm. Eksistējot gaismā, jūs kļūstat būtībām neaizsniedzami. Iznāk, ka visi – gan gaišie, gan tumšie, grūž mūs uz gaismu un tīrību.

 

Apzināmies savu varenību

Pirms dažiem gadiem es radīju “vēlēšanos karti”, kur es salīmēju bildītes no žurnāliem – manu savas nākotnes redzējumu un to, kas manā dzīvē ir svarīgs. Tagad man piedāvāja izdot manas grāmatas izdevniecībā “Велигор”. Līdz ar šo piedāvājumu mana vēlēšanos karte ir beigusies par 100%.

Elizabete Klēra Profeta, šķirojot sava dzīvesbiedra Marka Profeta arhīvus, atrada viņa vēlēšanos karti, kuru viņš radīja jaunībā. Tur viņa ieraudzīja viņai līdzīgas sievietes bildīti, bet viņu māja kā divas ūdens lāses bija līdzīga viņu pašu mājai, kuru viņi uzbūvēja vēlāk.

Mēs slikti apzināmies savas vēlēšanās un nevēlēšanās. Mācīsimies tās apzināties un labot savus plānus tā, kā mēs patiešām gribam.

 

Liecība

13 12 25

Konstantīns Makovskis. Eņģeļi.

Es biju klāt Reiki seansā, un pēc dziednieka lūguma paskatījos smalkajā plānā, kā norit darbs. Dziedniece savienojās ar savu Augstāko Es un strādāja ar pacientu caur apvienoto astrāli-fizisko enerģiju. Pēc būtības tā bija liela mirdzoša lode griestu augstumā, kura laida ārā gaismas enerģijas – nomierinošas un liegas, maigas un ieplūstošas. Tās nomierināja satrauktu prātu, iztīrīja un atbrīvoja no būtībām, nosūtīja viņas pie kājām, bet otrs cilvēks no Reiki, sēdošs pie kājām, nosūtīja viņas tālāk...

“Mākoņu zem griestiem” rajonā (mēs strādājām istabā, taču kā citādi izteikt?) pa kreisi un pa labi, tieši kā attēlo freskās, bija klāt eņģeļi. Pa kreisi bija gaišāki, saulaini, viņi strādāja ar augšējām čakrām, pa labi no dziednieka – tumšāki, miesas krāsā, un viņi ārstēja apakšējās čakras.

Kā raksta Urantija, Ercenģelis Mihaēls radīja eņģeļus pa pāriem – pluss un mīnuss. Un vissvarīgākos uzdevumus viņi vienmēr veic kopīgi.

 

Norādes uz interesantām lietām

1. https://www.youtube.com/watch?v=f3DJIgOkPl8 Reptiloīdu realitātes pārnešana uz mūsu dzīvi Dāvis Aiks – intervija Vācijā tulkojums

2. http://vk.com/id69598517?z=video69598517_166688469%2Fvideos69598517 – japāņu sejas masāža.

3. http://vk.com/id1191568?z=video222372024_166373482%2Fedff627b635a81e642

Tibetiešu enerģētiskā vingrošana (video)

Ienākusi mūsu valstī pirms 30 gadiem. Enerģētiķis ievilka elektrību viņu klosterī, un viņi tam atlīdzināja.

Tā ir hormonāla vingrošana, harmonizē visu iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību. Var atjaunot veselību pusgada laikā. Vajag to darīt ikdienu! Neizlaižot, vēlams.

8 darbības guļus stāvoklī līdz 6 no rīta.

Biolauka diagnostika. Guļus.

Pacelt rokas un kārtīgi saberzēt plaukstiņas! Ja sausas un karstas – tad vesels!

Ja nesasilst vai ir mitras (tad veģetatīvā asinsvadu distonija), tad problēmas enerģētiskajā laukā. Tad vajag vēl saberzēt un noteikti sasildīt.

 

1. Ar šīm siltajām plaukstiņu iekšpusēm aizklāt acis un 30 reizes uzspiest. Skaitīt. Un pēc tam atstāt rokas vēl uz 2-3 minūtēm, lai pabarotu acis un acu receptorus. Redze uzlabojas pakāpeniski. Un mati bez sirmuma.

2. Aizklāt ausis un 30 reizes uzspiežam 30 sek. Blaknes: 2 nedēļu laikā sāk līst ārā hroniskas, piemēram, auss, slimības. Vajag turpināt! Hroniskās aiziet pusgada laikā.

3. Īkšķi aiz auss un veicam “pievilkšanu”, velkot līdz zodam un atpakaļ. Šajā laikā var parādīties karstums, tā kā notiek stipra enerģētiska piebarošana. 30 reizes.

4. Liekam labo plauktu uz pieres ar pirkstiem uz augšu, bet kreiso pa virsu. (Var pieskarties pierei, ja gribat izlīdzināt grumbas, vai arī nepieskarties). Un sākam vadīt pa labi-pa kreisi – 30 reizes (pāris) Tā ir hipofīze.

5. Pēdējā čakra virs galvas. Rokas saāķēt un galvu mazliet atliekt uz spilvena. Veicam ar rokām kustības uz priekšu-atpakaļ 30 reizes. Un apstājamies.

6.

7. Labā roka uz vairogdziedzera. Bet ar kreiso roku no nierēm 30 reizes līdz labajai.

8. Un beigās – atstājam kreiso roku uz labās un no vairogdziedzera vedam abas rokas līdz vēderam un pulksteņa rādītāja virzienā griežam pa labi pa vēderu.

 

Pieceļamies no gultas priecīgi un harmoniski! Strādā visi dziedzeri.

Tālāk, nogulties uz grīdas!

 

1. Rokas augšup, griežam delnas, nedaudz stiepjam un viegli kratām.

2. Kājas augšup – tas pats.

3. Apsēžamies. Un berzējam pēdas (glāstām, var ieziest ar olīveļļu, ja pēdas ir sausas). Ja konstatējāt sāpes, tad paspaidīt.

4. Pēc tam līdz ceļiem augšup ar rokām, ceļus saspiest un ar rokām augšup līdz gurniem.

 

Piezīme. Apvērstā asana (berjozka)[1] aizvāc pat pietūkumus! Saules un mēness enerģija sajaucas (mēness enerģija saules pinumā, bet saules enerģija – sirdī). Pa 1 min. vajag sākt stāju. Pa 15 min. no rīta un vakarā stāvēt berjozkā.

 

Citrosept – tie ir izvilkumi no greipfrūta (Floridas mazā). Norvēģu firma. Vienīgais auglis, kurš dabā nepūst. Viņš mumificējas!

Izvilkumos atrodas visi bioflavonoīdi[2] (70)! 1 piliens uz glāzi ūdens spēj pastiprināt imunitāti, izvadīt no organisma akmeņus. Un ēteriskais ķermenis, kuram tie vajadzīgi, papildināsies ar bioflavonoīdiem, sāksies pašatveseļošanās. (Maitāšanas un caursitumi.)

Aizvāc vīrusus un sēnītes, pat cukura diabēta vīrusu 3-6 mēnešu laikā.

Dzert pirms ēšanas tukšā dūšā, taču uzēst! Īpaši augļus. Dzert daudz šķidruma! Intoksikāciju vajag izšķīdināt ūdenī...

Pirmais kurss – 1 mēnesis.

Pirmo dienu – 1 pilienu uz glāzi ūdens, izmaisīt un pagaidīt.

Otro dienu – 2 pilienus.

Aiziet līdz 15 pilieniem un uz leju.

Ja smags stāvoklis, tad 2-3 reizes dienā pēc tās pašas shēmas!

 

Aizvāc no organisma mirušās šūnas (pēc operācijām un narkozes. 70% narkozes paliek aknās. Ēteris pēc tam no organisma iznāk smirdošs un iesūcas apģērbā, kuru nevar izmazgāt).

Lielā devā – tas ir antivīruss! 30 pilienus izdzerat, sākoties gripai (un uzreiz gulēt).

Pneimonija – aiziet dažu dienu laikā.

 

Pievienots 25.12.2013

http://sanatkumara.ru/stati/korotkie-zametki-2013

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Sarvangasana”; “Asana”; “Перевёрнутые асаны”; “асана берёзка” (Tulk. piezīme)

[2] Oriģinālajā tekstā ir “биофалониты” (Tulk. piezīme)