Jaunajā Laikā

Gabriēls: Jaunajā Laikā pirmkārt attīstām kārtību un jaunas prioritātes

Mani ļoti interesē, kas izmainās, kā mēs augam un virzām sevi Jaunajā Laikā. Es nolēmu parunāt par to ar daudziem saviem Skolotājiem, lai no dažādām pusēm apspriestu šo jautājumu. Man jau bija saruna ar Mihaēlu un Hēru. Tagad intervija ar Gabriēlu un Ireku.

13 11 01Ercenģeli Gariēl, Valdniek, sveicu tevi! Mans jautājums: kā tu vari raksturot jaunā laika paradigmas? Kā tās tagad ir izmainījušās?

Cilvēce ir ķērusies pie jaunas programmas, kura vēl formējas. Tā aizvedīs jūs uz jaunu smalku pasauli, kur pirmkārt attīstīsies kārtība un prioritātes – miers, izglītība, visuma izzināšana, savienošanās ar citām draudzīgām Zemes un Saules sistēmas apkārtnes rasēm.

Vai daudz astrālu rasu ir palicis uz planētas, un kā viņas ietekmēs mūsu dzīvošanu?

Nedaudz, bet viņas ir. Tās ir gan Zemes rases, gan tās, kuras jūs saucat par Novērotājiem un Atnācējiem. Zeme deva pajumti vairākām rasēm, kuras tuvākajā laikā nepaspēs pāriet uz citām pasaulēm, un jūs pakāpeniski sāksiet ar viņām arvien ciešāku draudzīgu kontaktu.

Vai starp viņiem nav to, kas ir atnākuši ar mērķi paverdzināt mūs un piespiest strādāt sevis labā?

Nedomāju. Es ne īpaši viņiem sekoju, tev labāk vērsties Karmiskajā Padomē pēc šiem datiem.

Ko tu vari teikt sakarā ar jaunajiem likumiem, pie kuru izpildes mēs ķeramies? Vai ir kaut kādas pavisam jaunas paradigmas vai vienkārši noteikumi?

Tas attiecas uz vispārīgo godprātību, patiesumu un godīgumu. Pirmkārt, viss, kas ir saistīts ar Sātana apziņu, tiek likvidēts. Tās ir tādas īpašības kā viltus, spilgts individuālisms, sabiedrisko pamatu trūkums apziņā. Jūs arvien vairāk sākat līdzināties sabiedrībai, nevis indivīdu sapulcei.

Nosauc, lūdzu, pazīmes tādai izmaiņai apziņā.

Jūs meklējat kompromisus, sākat skaidrāk apzināties savu atkarību no visiem un no planētas, turpināt globalizācijas sistēmu – apkopojat informāciju, atklājat noslēpumus un zināšanas, sen zināmas planētai, kopējai pieejai (atklājumi enerģijas, tehnikas, veselības un psiholoģijas jomā). Informācijas apstrāde sāksies jaunā veidā – caur principa “izvēlies vienmēr labāko” atklāšanu. Sāksies izglītības principu uzlabošanās un izglītības pacelšanās uz jaunu pakāpi – apmācību radīšanai un jaunradei.

Mēs saprotam, ka nav iespējams īsi pateikt, kas tagad sāks izmainīties pirmām kārtām. Tas gandrīz vienmēr notiek revolucionārā ceļā, kad “augšas nevar, bet apakšas negrib”. Cik daudz laika jums vēl būs nepieciešams visu arhīvu atvēršanai? Cik zemu jūs esat krituši savos maldos? Cik ilgi spēs jūs noturēt monopoli, koncerni un valdības?

Iespējams, pelēkie virsslāņi ar laiku varēs aiziet no planētas, un viņiem būs vienalga, kas šeit notiek?

Tas tuvākajā laikā nenotiks, nav nemaz tik daudz gaismas ievests uz planētas, un tieši pašreiz valda plosīšanās un anarhija. Jums vēl ir vajadzīga policejiska valsts, militāra kārtība to spēku noturēšanai, kuri ir gatavai izrauties no kontroles. Tas nav uz ilgu laiku. Ar laiku cilvēce pati sāks ievest kārtību savos “mājokļos”, apgūstot arvien jaunas zināšanas un atgriežoties pie cilvēciskām attiecībām. Kļūs mazāk agresijas, un pirmkārt pārstās karot reliģijas.

Kas tas ir – apziņas pacelšana? Tā ir maiga attieksme pret bērniem, tā ir tiekšanās caur bērniem – un viņu audzināšanu un izglītošanu – sākt jaunu Dzīvi sabiedrībā. Jūs dosiet bērniem lielāku brīvību, taču arī lielāku atbildību par savām darbībām.

Sāksiet atbruņošanu iedzīvotāju vidū, un pēc tam valstu atbruņošanu. Jūs savienosiet robežas un pārstāsiet karot.

Naudas vara aties otrajā plānā, sāksies Saprāta vara. Saprāts, ienācis daudzu, daudzu sirdīs, iemācīs jums būt mazāk cietsirdīgiem un nodarbosies ar to, lai katram cilvēkam BŪTU tas, kas viņam nepieciešams. Nemoderna kļūs pārliecīga bagātība, sāksies kapitāla pārsūknēšana uz sabiedrību – sabiedrībai nepieciešamo mājokļu, slimnīcu un skolu celtniecībai, izpētei Saprāta jomā, grandioziem projektiem, tādiem kā automobiļu pārkārtošana uz citu degvielu, enerģijas un siltuma alternatīvu avotu atklāšanai u.c.

Tai pat laikā sāksies arī jūsu vērtību pārskatīšana saprāta sfērā. Kas ir prioritārs? Kas ir prasmīgs? Kas ir viegli un kas ir grūti? Kādēļ cilvēkiem ir tik daudz lietu? Kā mēs bez tām varam iztikt? Kas ir galvenais – planētas saglabāšana vai viņas pārstrādāšana atkritumos? Planētu piepildīs vieglas tehnoloģijas. Informācijas saglabāšana pārstās būt slepena. Laiks un enerģija tiks tērēti nevis tam, lai vairāk saražotu cilvēkam nederīgu lietu, bet dažām pašām nepieciešamākajām.

Vienkāršošana un globalizācija – divas tendences, kuras aizvedīs jūs pie jūsu attīstības līmeņa atbilstības citu progresīvu rasu attīstībai.

Kā attīstīsies saikne ar Augstāko Es?

Šis process ir dabisks. Līdz ar fizisko ierobežojumu izzušanu jūs spēsiet labāk pārvaldīt sevi un savu realitāti, arvien vairāk saplūstot ar savu Dabisko Es.

Jūs ar savu apziņu arī viegli savienosieties ar daudzām paralēlajām pasaulēm un saviem alternatīvajiem es. Par ko es runāju? Par to, ka Mēs ieiesim jūsu ķermeņos un sāksim dzīvot kopā ar jums jūsu zemākajās apziņās kā jūsu Augstākā daļa, kura vada Saprāta attīstību un ved jūs pie Dabiskās Eksistences Vispārējās Idejas, ārpus jūsu atkarības no lietām un tehnikas. Pakāpeniski lietu loma tiks zaudēta, un jūs spēsiet izmantot savu organismu, savas veltes tā, kā tās izmantojam Mēs.

Iznāk, ka mūsu eksperiments ir izrādījies neveiksmīgs, ja mēs tomēr atiesim no sintētiskās pasaules vieliskuma un izziņas?

Kāpēc tu tā domā? Tajā pasaulē, kur jums vairs nebūs vajadzīgas mājas un barība, jums nebūs vajadzīgas arī visas pārējās lietas un idejas. Tagad tiek izstrādāta cita pasaules apzināšanās un izzināšanas koncepcija, ejot iekšā Informācijas un īpašas atklājumu apstrādes Glabātuvēs pasaules-ēkas aplūkošanai un izpētei. Saplūst kopā zinātniskā pieeja un dabiskās Zināšanas, Radītāja ieliktas.

Es pateicos tev, dārgais Gabriēl!

 

Ireks: Iestājas Saprāta globalizācijas process

Dārgais Irek, piesaucu tevi, lai apspriestu Jaunā Laika programmas, likumus vai īpašības. Kurp ir vērsta mūsu attīstības tendence, kā mēs mainīsimies?

Atkal un atkal nenogurstu atkārtot: daudz kas ir atkarīgs no jūsu izvēles. Jo jūs esat uz Zemes – brīvās izvēles teritorijā. Neuzskatiet sevi par “vistām būrī”, kuras baro un pārvalda kādi Dievi. Jūsu attīstības paradigmas pirmkārt attieksies uz jūsu pašu atbildību par jūsu izvēlēm. Jūs sāksiet redzēt savu atkarību no visiem, un vērst pūliņus, lai atspoguļotu šo atkarību jūsu grāmatās un rakstos, televīzijas pārraidēs un žurnālos. Jūs sāksiet būt apzinātāki uz tā rēķina savā masā, nevis atsevišķi. Tas tad arī ir Saprāta globalizācijas process.

Jūs ķersieties pie jauniem paņēmieniem būt veseliem, tas ir, iedarbojoties uz cēloņiem, spēsiet ātrāk tikt galā ar disharmonijas ķermenī cēloņiem un sekām. Jūs sāksiet lietpratīgu ekoloģisko politiku, apzinoties vides tehnogēno saindēšanos sekas, kuras izpaužas ne tika vēzī vai saslimšanās, bet arī domāšanas veidā un ģenētiskās mutācijās.

Kas attiecas uz jauno kosmisko rasi, kura mums būs jāaudzina uz savas planētas, kad viņa izpaudīsies?

Netālā nākotnē, ātrāk nekā tu domā, jo viņa jau briest prātos un ķermeņos uz jūsu planētas. Mēs pagaidām neieslīgsim sīkumos, viss atnāks dabiskā ceļā. Taču gribu brīdināt: neesiet pārāk lētticīgi, vienmēr griezieties pie mums pēc palīdzības un jums piedāvāto lietu un procesu patiesuma pārbaudes.

Eksperiments uz planētas turpinās, tas vienkārši pāriet jaunā stadijā, kad miglainas aizdomas un intuitīvi minējumi iemanto “spārnus un kājas”, tas ir, jūs atklāti varēsiet runāt par daudziem procesiem, kuri izpaužas uz Zemes.

Sniedz, lūdzu, piemēru.

Paies vēl daži gadi, un jūs atklāti sāksiet pielietot tos izgudrojumus, kurus tagad cenšas noslēpt naftas magnāti.

Zinātnieki izdarīs virkni atklājumu ģenētikas jomā, kuri palīdzēs atbrīvoties no daudzām iedzimtām slimībām bez zālēm.

Vētraini sāks attīstīties terapija bez zālēm.

Globalizācijas un robežu dzēšanas, muitas nodevu neesamības process sāks uzlabot preču tirgu.

Cilvēce mazāk strādās uz preču unifikācijas rēķina, tas ir, nevajadzēs visu laiku izstrādāt masu “jaunumu”, lai pārdotu vairāk. Patēriņa tirgus apstāsies.

Aizies lielākā daļa kaitīgu tehnoloģiju un ķīmisku indu.

Zinātniskie pētījumi kosmosa jomā dos arvien vairāk noslēpumu. Jūs sāksiet dziļāk izzināt un biežāk “lidot” ar mērķi pētīt un izzināt. Jūs sāksiet apdzīvot kosmosu, uzzinot par viņu arvien vairāk.

Un pēdējais – ūdens. Jūs atklāsiet ūdens dzīvās īpašības, viņa spēju dziedināt un kaitēt. Jūs sāksiet dzert dzīvu ūdeni, un tas vien pacels jūsu spējas par kārtu.

Jūs sāksiet dziļāk mijiedarboties ar dabu, ar dzīvo pasauli ap jums. Jūs galu galā savienosiet savu saprātu ar minerālo saprātu. Ar garu un elementāļu pasauli.

Jūs paplašināt savu iespēju diapazonu, paplašinot savu vielu un apziņu. Cilvēces intereses mainīsies sakarā ar cilvēka jaunu spēju atklāšanu – pretim galaktiskajam Saprātam.

Es pateicos tev, dārgais Irek!

 

Pievienots 01.11.2013

http://www.sanatkumara.ru/stati/v-novom-vremeni

Tulkoja Jānis Oppe